Dubens raumenų treniruoklis vyrams Kegel8 V for Men

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Dubens raumenų treniruoklis vyrams Kegel8 V for Men

Garantija: 24mėn.
Dubens raumenų treniruoklis vyrams Kegel8 V for Men itin efektyviai sprendžia erekcijos, inkontinencijos, priešlaikinės ejakuliacijos bei su žarnyno bei šlapimo pūslės atrama susijusias problemas.

Detalus aprašymas

More details

Kegel8
Kaina:209,00 €
Išparduota

manufacturer_74.jpg

Dubens raumenų treniruoklis vyrams Kegel8 V for Men

Dubens raumenų treniruoklis vyrams Kegel8 V for Men - tai revoliucinis dubens raumenų treniravimo įrenginys, naudojantis neuroraumeninę elektrostimuliaciją (NMES) tam, kad būtų stimuliuojami dubens dugno raumenys juos sutraukiant ir atpalaiduojant, taip efektyviai stiprinant dubens dugną. Šis treniruoklis itin efektyviai sprendžia erekcijos, inkontinencijos, priešlaikinės ejakuliacijos bei su žarnyno bei šlapimo pūslės atrama susijusias problemas.

Savybės:

 • Revoliucinis skaitmeninis dubens dugno treniruoklis, sukurtas specialiai vyrams;
 • Naujos programos, maksimaliai stiprinančios dubens raumenis;
 • Vienintelis dubens dugno raumenų treniruoklis vyrams, kurį galima naudoti kartu su analiniu zondu ARBA ant odos klijuojamais elektrodais;
 • Kliniškai patvirtintos programos, padedančios kovoti su inkontinencija, padedančios stiprinti erekciją, ir dar daugiau;
 • Įrenginys yra išvystytas Jungtinėje Karalystėje, padedant profesionalių gydytojų komandai.
 • Sertifikuotas IIa klasės medicininis prietaisas


Manėte, jog Kėgelio pratimai yra skirti tik moterims? 

Susimąstykite dar kartą!


1 iš 10 vyrų skundžiasi:

 • Inkontinencija
 • Fekaline inkontinencija
 • Erekcijos problemomis

Daugelis iš mūsų net nežinome, jog vyrai taip pat turi dubens dugną, ką jau kalbėti apie jo funkcijas. Kėgelio pratimai juk skirti merginoms, tiesa? Deja, klystate! Vyro organizme dubens dugno raumenys yra atsakingi už šlapimo pūslės, žarnyno atramą, apsaugo nuo pratekėjimo lygiai taip pat, kaip ir moters organizme. Dubens dugno raumenų stiprumas taip pat nulemia erekcijos stiprumą, tad silpni raumenys dažnai sukelia erekcijos disfunkciją bei sunkumus ejakuliuojant. 


Jūsų dubens dugnas yra raumenų grupė, kuri formuoja "raištį", prasidedantį ties gaktikauliu ir besitęsianti iki stuburo pagrindo. Vienas iš šių raumenų susijungia su varpos pagrindu ir atsako už erekcijas bei ejakuliaciją. Šis raumuo dažniausiai silpnėja pats pirmas, o tai ignoruojant, jis paprasčiausiai nustoja funkcionuoti.


2014 metais tyrėjai pirmą kartą pademonstravo, kad dubens dugno pratimai gali būti efektyvus būdas gydyti priešlaikinę ejakuliaciją. Europos Urologijos Asociacija atrado, jog vyrai, visą gyvenimą skundęsi priešlaikine ejakuliacija, pradėjo sveikti, atlikdami dubens dugno pratimus. Priešlaikinė ejakuliacija, apibūdinama, kaip "ejakuliacija vienos minutės laiko tarpe" paveikia sąlyginai nemažą skaičių vyrų tam tikru gyvenimo metu, tačiau nuo to galima apsisaugoti paprastų dubens pratimų pagalba.


Dubens dugno raumenys natūraliai silpnėja senstant, bet tai nėra vienintelė vyrų dubens raumenų silpnėjimo priežastis. Jaunesnių vyrų dubens raumenys gali būti per daug įtempti, o tai gali būti lygiai taip pat žalinga ir sukelti dubens hipertoniją. Tai yra gana įprasta daug sportuojančių, sporto klubuose besilankančių jaunuolių problema; ši problema taip pat gali būti sukeliama emocinio streso. Dubens dugno hipertonijos rezultatas - tai nuolatinis raumenų tempimas, vedantis į stiprų tiesiosios žarnos, genitalijų, ir netgi apatinės nugaros dalies skausmą.


Fiziniai dubens dugno pratimai yra dubens raumenų sutraukimo ir atpalaidavimo procesas, tačiau šiuos raumenis yra itin sunku atskirti bei valdyti, tad pratimus atlikti savarankiškai gali būti didžiulis iššūkis. 


KAIP NAUDOTIS ŠIUO TRENIRUOKLIU?

Paprasčiausiai įstatykite analinį zondą ar priklijuokite elektrodus tinkamoje pozicijoje (tarp išangės ir kapšelio), pasirinkite programą, atitinkančią Jūsų poreikius ir pradėkite pratimų sesiją. Kol 50% žmonių Kėgelio pratimus atlieka neteisingai, Kegel8 V For Men treniruoklis Jums garantuos, jog Jūsų treniruotė bus efektyvi, o dubens dugnas - sustiprintas.


Rekomenduojame atlikti pratimus maždaug 10-15 minučių, naudojant greitus ir lėtus raumenų sutraukimus, 3 kartus į dieną; naudojant šį treniruoklį, visą darbą atlieka neuroraumeninė elektrostimuliacija.

Programos:

h-jiX0Du9ca3fP9hDFIbDRBcLFGM5seFjmeXmxjw

AR AŠ GALIU NAUDOTIS KEGEL8 V FOR MEN RAUMENŲ TRENIRUOKLIU?


Kegel8 V For Men raumenų treniruoklis buvo sukurtas ne vien tam, kad spręstų dubens dugno problemas, bet ir norint iš anksto apsisaugoti nuo galimų padarinių.


Šis treniruoklis yra klasifikuojamas kaip IIa klasės medicininis įrenginys, naudojantis neuroraumeninę elektrostimuliaciją (NMES) tam, kad stiprintų ir stimuliuotų Jūsų raumenis. Šis gydymo metodas yra visiškai saugus ir plačiai naudojamas sportininkų, atletų, reabilitacijos metu, testuojant raumenis ir juos stiprinant.


Vis dėlto, nepatariame naudotis treniruokliu pirma nepasikonsultavus su gydytoju, jeigu:

 • Turite širdies stimuliatorių. Prašome pasitarti su savo gydytoju, ar Jums saugu naudoti NMES, turint stimuliatorių. Konsultacijos metu gydytojui gali būti pravartu parodyti šio įrenginio instrukciją, kad sulauktumėte tikslesnio atsakymo.
 • Jei esate gydomi nuo kurios nors dubens vėžio formos, nebent naudotis šiuo treniruokliu Jums patartų Jūsų gydytojas.


Kita informacija

Programos

8 Paruoštos naudojimui | 3 Laisvai nustatomos

Rekomenduojama

Vyrams

Inkontinencijai

Stipresnėms erekcijoms

Žarnyno problemoms

Priešlaikinei ejakuliacijai

Gali būti naudojamas su:

Analiniu zondu | Ant odos klijuojamais elektrodais

Komplektą sudaro:

Kegel8 V For Men prietaisas | Kegel8 Slim analinis zondas | Jungiamieji laidai | Instrukcija.

Garantija

2 metai

Svoris (kg)

0.7000

Atsiliepimai apie prekę
kegel 8v
 - turiu problemų su naktiniu šlapinimusi - dažnai tenka bėgioti į tualetą. Po 5-ių treniruočių pajaučiau pagerėjimą, geriau išsituština šl. pūslė. Prietaisas tikrai geras
Populiariausios paieškos
Kegel8 treniruokliai