Reduced price! Fototerapijos prietaisas odos jaunystei Tanda Luxe - 1

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Fototerapijos prietaisas odos jaunystei Tanda Luxe

Garantija: 24mėn.
Inovatyvus fototerapijos prietaisas padovanos švelnią, lygią, spindinčią ir jauniau atrodančią odą.

Detalus aprašymas

More details

Tanda
165,00 €
Kaina:85,00 €
-80,00 €
Išparduota

manufacturer_14.jpg

Prietaisas “Luxe” turi itin švytinti LED šviesos kompleksą, kuris skleidžia koncentruotus raudonosios šviesos spindulius, sukeliančius frakcinės fototerapijos efektą. Kartu su vibracija ir švelnia šiluma, kurią skleidžia unikali masažo galvutė, šios papildomos technologijos kartu leidžia mėgautis fototerapijos procedūra, dovanojančia švelnią, lygią, spindinčią ir jauniau atrodančią odą.

Kodėl būtent raudona šviesa ?

Skirtingai nuo kitų kovos su raukšlėmis produktų, kurie veikia iš išorės į vidų, Luxe prietaisas, tam, kad Jūsų oda iš tikrųjų taptų jaunesnė, veikia iš vidaus. Su laiku oda tampa plonesnė, blogėja jos būklė. Oda plonėja dėl kolageno trūkumo. Bendras odos būklės blogėjimas – grubi odos struktūra, paraudimai, smulkūs odos nelygumai ir raukšlės.

Raudonos šviesos technologija jau daugelį metų naudojama dermatologų ir odos priežiūros specialistų. Įrodyta, kad specifinės raudonos šviesos bangos (660nm) gerina energijos apykaitą ląstelėse, stimuliuoja organizme natūralaus kolageno ir elastino gamybą bei gerina mikrocirkuliaciją. Tam, kad Jūs atrodytumėte ir jaustumėtės jaunesni, pailsėję ir atsigavę, Luxe prietaisas sėkmingai atsuka laikrodį atgal.

Profesionali „Luxe“ technologija veiksmingai naikina daugumą odos senėjimo požymių, o Jūs atrodote ir jaučiatės jaunesni.


Prietaiso savybės ir privalumai

Luxe, turintis išmanias ir paprastas naudoti funkcijas, yra vienintelis namuose naudoti skirtas prietaisas nuo senėjimo požymių, užtikrinantis neprilygstamą rezultatų, patogumo ir vertės derinį, - palyginkite ir mes esame įsitikinę, kad Jūs sutiksite!

Rezultatai

  • Klinikiniais tyrimais patvirtinti rezultatai.
  • Rekomenduojama dermatologų.
  • Patvirtintas JAV Maisto ir vaistų asociacijos (FDA) ir Kanados sveikatos apsaugos organizacijos „Health Canada“.


Patogumas

  • Greitai ir veiksmingai padeda atsikratyti smulkių odos nelygumų atliekant vos 2 procedūras per savaitę.
  • Lengvai įkraunamas, kas padaro prietaisą patogesniu būdu rūpintis Jūsų oda – jokių baterijų, kasečių ar chemikalų.
  • Prietaiso galvutę galima keisti, todėl galite praplėsti Luxe sistemą nusipirkę Clear+ prietaiso nuo inkštirų galvutę ir taip atlikti kelias skirtingas procedūras vienam vartotojui, arba keliems vartotojams šeimoje.


Vertė

  • Didesnė terapijos galva turi trumpesnį procedūrų laiką.
  • Tarnavimo laikas – 6000 procedūrų po 3 minutes.
  • Nereikia pirkti jokių kasečių ar baterijų.

Labai svarbu naudoti Luxe taip, kaip nurodyta. Prieš naudojimą būtinai perskaitykite naudojimosi instrukciją.

1 žingsnis: Prieš naudojimą būtina nuvalyti makiažą ar kremus.

2 žingsnis: Paspauskite oranžinį maitinimo mygtuką. Prietaisui įsijungus, indikatorius pradės mirksėti žalia spalva. Prisiminkite, kad prietaisas neįsijungs, kol nebus kontakto su oda. Pridėdami prietaisą galvute prie reikiamų sričių (pvz., aplink akis) laikykite 3 minutes. Procedūrą kartokite 2 kartus per savaitę. Visos veido procedūros metu vedžiokite prietaisą veido oda maždaug 12 minučių.

3 žingsnis: Po procedūros veido oda yra paruošta geriau įsisavinti kitus produktus, taigi iš karto naudokite Jūsų mėgstamas odos priežiūros priemones. 

Atsisiuntimai