Automobilinis masažuoklis iš grikių lukštų ir linų sėmenų - 1

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Automobilinis masažuoklis iš grikių lukštų ir linų sėmenų

Automobilinis masažuoklis padės Jums geriau jaustis vairuojant, ne taip pavargs nugara, išvengsite prakaitavimo, nesusidėvės automobilio sėdynė. Užpildas - grikių lukštai ir linų sėmenys.

Detalus aprašymas

More details

Grikė

Grike logo.jpg

Grikė - tai lietuviška produkcija Jūsų namams.
Grikės gaminiams naudojami tik aukščiausios kokybės 100% medvilnės audiniai ir Lietuvoje užaugintų grikių lukštai. Produktai yra naudojami jogos centruose, masažo salonuose bei kasdienėms sveikatingumo praktikoms namuose.

Grikės gaminiai yra skirti žmonėms, kurie rūpinasi savo gyvenamos aplinkos natūralumu, domisi sveika gyvensena, mėgsta naujoves.

Grikių lukštų čiužinys Grikė 200x90x4 cm

Automobilinis masažuoklis padės Jums geriau jaustis vairuojant. Ne taip pavargs nugara, išvengsite prakaitavimo, nesusidėvės automobilio sėdynė. Masažuoklio užpildas - grikių lukštai ir linų sėmenys (juosmens srityje). Gamybai naudojami Lietuvoje užaugintų grikių lukštai, linų sėmenys bei šiuolaikiški patvarūs audiniai. Masažuoklis pralaidus orui, todėl apsaugo nuo prakaitavimo. Nesukelia alergijos, nes grikių lukštuose nesiveisia dulkių erkutės.

Šis unikalaus dizaino produktas buvo testuojamas, mūsų įmonei gavus finansavimą iš JAV Dreifuso sveikatos apsaugos fondo. Testavimų rezultatai buvo itin geri. Nustatyta, kad ant automobilio sėdynės užsegtas masažuoklis mažina ar visai panaikina radikulitinius juosmens skausmus. Masažuoklio užpildas tolygiai pasiskirsto ir prisitaiko prie fiziologinių nugaros išlinkimų. Dėl to mažinamas krūvis slanksteliams, stuburas apsaugomas nuo tarpslankstelinių kremzlių deformacijos.

Masažuoklis tinka visų markių lengviesiems automobiliams, sunkvežimiams, autobusams. Priežiūra: valyti drėgna šluoste, vėdinti gryname ore.

Kodėl verta naudoti grikių lukštus?

Grikių lukštų pagalvės ir čiužiniai poilsiui buvo naudojami dar senovės Japonijoje, Kinijoje bei kitose Rytų Azijos šalyse. Ir šiandien Japonijoje šios pagalvės vadinamos tradicinėmis ir yra pačios populiariausios. Netgi prašmatniausi Japonijos viešbučių tinklai, siūlydami klientams pagalvių meniu, sąrašo pradžioje įrašo „Sobagara" (japoniškai tai reiškia „grikių lukštai").
 
Vadinamoji „Sobagara" pagalvė tampa vis populiaresnė ir Vakarų pasaulyje, Europoje ir Amerikoje, kur atgimsta sveikos gyvensenos, ekologijos, natūralumo vertybės.
 
Lietuvoje grikių lukštų pagalvių nesinori vadinti japoniškais vardais, juk grikis - tai vienas iš pačių lietuviškiausių augalų! Tiesa, nežinome, ar Dzūkijoje, kur dirvos palankiausios grikių auginimui, mūsų senoliai kimšo grikių lukštus į pagalves ar čiužinius. Tačiau šiandien siūlome Jums lietuviškų grikių lukštų gaminius dėl unikalių jų savybių.

Grikių lukštų privalumai

Palyginus su įprastinėmis pagalvėmis ir čiužiniais, grikių lukštų gaminiai turi unikalių privalumų:

- Pralaidūs orui, todėl nesukelia prakaitavimo.
- Turi teigiamą terapinį poveikį daugelio susirgimų atveju.
- Arčiau gamtos.
- Yra ilgaamžiai.
- Nesukelia alergijos, nes juose nesiveisia dulkių erkutės.
- Prisitaiko prie galvos / kūno formų, suteikia stabilią atramą, nesubliūkšta.
- Galima reguliuoti kietumą (aukštį).
- Padeda ligoniams išvengti pragulų ir palengvina jų gydymą.
Atsiliepimai apie prekę
Aukšta kokybė
 - 10 balų