Ultragarsiniai dantų šepetėliai

Nuostabu, kaip odontologija dideliais žingsniais žengia į priekį ir geba pasiūlyti vis inovatyvesnius ir vis modernesnes dantų priežiūros priemones. Ultragarsiniai dantų šepetėliai – viena iš paskutiniu metu itin pamėgtų ir labai dažnai pasirenkama priemonė.

Ultragarsinis dantų šepetėlis internetu – inovacija, kuri puikiai tinka jautriems dantims bei protezams išvalyti. Žinomiausi pasaulio burnos higienos priemones siūlantys verslininkai kaip Emmi-dent arba Visiomed ProSonic Baby siekia atrasti vis geriau valančius ir sunkiai problemines vietas pasiekiančius šepetėlius. Tinkamai rūpinantis dantimis užkirsite kelią ne tik dantų ėduoniui, tačiau ir parodontozei, kuri yra dažna dantų netekimo priežastis.

Ultragarsiniai dantų šepetėliai pasižymi šiais privalumais:
1. Jie veikia be trinties, taigi nėra gadinamas emalis.
2. Virpesiai, kuriuos sukelia ultragarsinis dantų šepetėlis, pašalina ne tik paviršinius, tai yra minkštojo emalio paliktas apnašas, tačiau ir kietąsias, kurios ilgainiui virsta rudomis bei juodomis dėmėmis.
3. Šepetėliai visiškai nekenkia dantims, tad puikiai tinka ir vaikams. Pieninių dantukų priežiūra reikalauja tiek pat daug dėmesio kiek ir įprastų, nuolatinių dantų. Kiekvienas tėvelis turi išmokyti vaikus tinkamai rūpintis dantų burnos priežiūra, nupirkti jam kokybiškas dantų priežiūros priemones.
4. Dėl vibracijos pagalbos šepetėlis pasiekia net ir tarpdančius, susidariusias kišenes, kuriose dažnai kaupiasi apnašos, kurios ir sukelia uždegimą.
5. Šepetėlis panaikina virusus ir bakterijas, kurios kaupiasi po valgio. Jį naudoti rekomenduojama taip pat du kartus per dieną kartu su kitomis burnos priežiūros priemonėmis kaip dantų siūlas ir specialius skalavimo skystis.
6. Ultragarsinis šepetėlis veikia naudojant įprastą dantų pastą, tad nereikės skirti papildomos investicijos. Jis tarnauja ilgai, genda retai.
7. Ultragarsinis dantų šepetėlis kainuoja nedaug, tad tai – ilgalaikė investicija.

Ultragarsinis šepetėlis – naujausia ir geriausiai dantimis sėkmingai apsirūpinti galinti priežiūros priemonė, kuria džiaugiasi vis daugiau lietuvių. Juo dantukus valantys žmonės tikina, kad po valymo jaučiamasi tarsi po kokybiškos burnos higienos: dantys yra švarūs, jaučiamas malonus burnos kvapas ir skonis, taip pat, užkertamas kelias bakterijų dauginimuisi.

Ultragarsinis datų šepetėlis kainos atžvilgiu greitai atsiperka, kadangi apsilankymas pas odontologą taps kur kas retesnis, o po apžiūros būsite iškart išleidžiamas namo. Akcijos metu kainuoja dar pigiau, tačiau kokybė nuo to nesumažėja.

Ultragarsinis šepetėlis rekomenduojamas tiems, kurie turi jautrius dantis ir valo metu jaučia dirginimą, net kraujo skonį. Taip pat nešiojantiems dantų protezus arba implantus. Dirbtiniais dantimis reikia rūpintis taip pat intensyviai kaip ir natūraliais, kadangi netinkama priežiūra gali paskatinti kur kas greitesnį jų dėvėjimąsi bei trumpesnį tarnavimo laiko tarpą.
Elektrinis dantų šepetėlis vaikams Visiomed ProSonic Junior

Šiuolaikiškas šepetėlis su ultragarsine technologija skirtas vaikų (3+) kasdienei dantukų priežiūrai. Efektyviai valo dantis ir švelniai masažuoja jautrias dantenas.

10,95 €
Elektrinis dantų šepetėlis vaikams Visiomed ProSonic Junior

Šiuolaikiškas šepetėlis su ultragarsine technologija skirtas vaikų (3+) kasdienei dantukų priežiūrai. Efektyviai valo dantis ir švelniai masažuoja jautrias dantenas.

10,95 €