Detoksikacijos nauda

Veido valiklis jautriai odai BIOMED 5in1

Skirtas veidui ir akims drėkinamasis valiklis, padedantis sureguliuoti pH. Pagaminta Vokietijoje. Talpa: 90ml

12,75 € 15,00 € -15%
Drėkinamasis kremas BIOMED Aqua Detox 24H

Drėkina, pagerina odos tekstūrą, skatina ląstelių atsinaujinimą ir apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio. Pagaminta Vokietijoje. Talpa: 50ml

18,75 € 25,00 € -25%
Eterinis aliejus AirNaturel Breathe BIO

Gaivinanti, antibakterinė, lengvinanti kvėpavimą eterinių aliejų kompozicija su eukaliptu, mėta ir rozmarinu. 100% natūralus aliejus tinkantis ultragarsiniam aromato difuzoriui.

11,90 €
Ozono generatorius EVO SMALL

Paskirtis: vandens, oro (patalpų iki 45 m2) valymas, dezinfekavimas. Ozono emisija 600 mg/h. Skysčių ozonavimas – 2L / min.

119,00 €

Kadangi šiais laikais organizmo detoksikacija namuose yra atliekama labai paprastai ir toli gražu ne visada reikia specialisto pagalbos – vis daugiau žmonių išbando ir vėliau džiaugiasi, kad gyvenimas tapo kur kas geresnis net kelis kartus.

 • Organizmo detoksikacija namuose gali padėti panaikinti odos problemas, aknę.
 • Ji gali padėti panaikinti fizines organizmo ligas.
 • Detoksikacijos nauda labiausiai vertina dėl svorio nukritimo.
 • Išvalomi visi toksinai, kurie gali trukdyti tinkamą naudingų medžiagų pasisavinimą.
 • Pagerėja žmogaus savijauta, tad dažnai detoksikacija rekomenduojama tiems, kurie jaučiasi nuolatos pavargę bei turi nemigos problemų.

Detoksikacijos nauda yra akivaizdi, tačiau labai svarbu rimtis teisingų priemonių, kurios gali padėti pasiekti gerus rezultatus, o ne savo kūnui sukelti dar daugiau streso. Pavyzdžiui, badavimas yra labai dažnai pasirenkama organizmo valymo priemonė, tačiau nepamirškite, kad netinkamai badaudami, juolab, neįvertinę savo organizmo būklės – galite sau sukelti didelį diskomfortą, net susirgti ligomis, kurios anksčiau jūsų nekankino. Štai todėl organizmo valymas namuose labai dažnai atliekamas naudojant specialią  įrangą. Prietaisai padeda panaikinti toksinus ir tuo pačiu nesukelia jokio šalutinio poveikio.

Nusilpusio organizmo pokyčiai yra šie:

 • Jeigu jus kankina nemiga – gali būti, kad organizmas yra labai užterštas.
 • Tuo pačiu greta nemigos dažniausiai pastebimas ir nuolatinis nuovargis, kurį sunku paaiškinti.
 • Nuolatos burnoje juntamas kartumas – vienas ryškiausių pavyzdžiui, kad Jūsų organizmas yra užterštas.
 • Kai kurie asmens teigia, kad nuolatinis pykinimas be priežasties taip pat rodo, kad organizmas yra užterštas. Paprasčiausiai atlikus detoksikaciją pastebima, kad organizmas išsivalo.
 • Jeigu Jūsų organizmas labai stipriai reaguoja į alkoholį bei kofeiną, gali būti, kad jame labai daug toksinų. Tokiu atveju reikia atsakyti šių vartojimo įpročių ir valyti kūną.
 • Tamsūs paakiai – vienas ryškiausių požymių, kad Jūsų kūnas yra toksiškai nešvarus.
 • Dažnas galvos skausmas taip pat labai dažnai kyla tuomet, kai žmogaus kūne yra daug toksinų.
 • Sutrikusi medžiagų apykaita rodo, kad reikia valyti žarnyną.

Jeigu norite, kad organizmo valymas būtų sėkmingas – pasinaudokite žemiau mūsų išskirtais patarimais. Suprantama, kad aparatai teikia didžiausią naudą, tačiau ir kitos kartu prideramos priemonės yra geras pasirinkimas. Svarbiausia – apgalvoti žingsnius ir derintis prie savo organizmo poreikių.

 1. Nebandykite badauti be gydytojo rekomendacijų. Dažniausiai taip nualinamas organizmas ir vėliau vėl sugrįžti į įprastas gyvenimo vėžes gali būti labai sunku.
 2. Neeksperimentuokite ir nesinaudokite nežinomais būdais, kuriuos galima rasti internete. Jeigu vienas žmogus sugalvojo metodą, kuris konkrečiai jam tinka, tai nereiškia, kad ir kitiems šis organizmo valymo būdas yra geras.
 3. Labai svarbu, kad bandydami valyti organizmą tuo pačiu pasistengtumėte sukurti tokią aurą, kurioje nebūtų jokio streso. Nervingumas yra vienas aktyviausių toksinų sukėlėjų, tad valyti organizmą verta tik tokiu atveju, jeigu jokie pašaliniai veiksniai netrukdo Jums daugiau ramiai gyventi.
 4. Specialios priemonės yra patikrintos gydytojų ir jas galima naudoti reguliariai. Tuo tarpu neplanuotas valymas, kuris trunka skirtingą laiko tarpą ir neparuošus organizmo – gali būti kenksmingas.
 5. Greta valymo reikia nepamiršti ir judėjimo. Fizinis aktyvumas yra garantas, kad žmogus puikiai jausis.
 6. Kad ir kokio tipo organizmo valymą nusprendėte pasirinkti – greta to labai svarbu tinkama mityba. Atsiminkite, kuo daugiau žalio maisto – tuo organizmas bus laimingesnis.
 7. Visiškai suprantama, kad būtina atsisakyti žalingų įpročių.
Detoksikacija – puikus ir labai rekomenduojamas būdas jaustis kur kas geriau. Svarbiausia susirasti tokį variantą, kuris konkrečiai Jums tinka labiausiai. Žinoma, geriausia naudoti specialius aparatus, kadangi jų nauda yra patikrinta, juolab, jie neturi jokio šalutinio poveikio.