Elektros impulsų terapijos nauda

Vis daugiau žmonių ieško gydymo būdų, kurie neturėtų jokių pašalinių poveikių. Juolab, paskutiniu metu labai garsiai kalbama apie tai, kad vaistai, nors ir gydo vienas ligas, tačiau yra kitų ligų sukėlėjai. Štai todėl vis dažniau kalbama apie alternatyvius gydymo metodus, kurie gali padėti susitvarkyti tiek su fizinėmis, tiek su psichologinėmis ligomis. Ir štai elektros impulsų terapija yra ta puiki galimybė.

Elektros impulsų terapija labiausiai rekomenduojama tiems, kurie kenčia nuo labai nemalonaus raumenų skausmo. Dirbantiems fizinį darbą arba sportininkams – raumenų skausmas dažnai yra kasdieninė problema, kuri gali trukdyti gyventi be jokių problemų. Tiesa, ir sėdimą darbą dirbantys asmenys vis dažniau skundžiasi, kad po visos dienos skauda nugarą arba kaklą. EIT terapija yra efektyvi priemonė. Ji gali būti naudojama kaip profilaktinė priemonė, kadangi aktyvindama raumenis ji tuo pačiu padeda juos stiprinti ir nepatogi pozicija nebebus kenksminga. Svarbiausia, kad stimuliacija yra naudojama namuose, tad tai leidžia pasirinkti Jums tinkamą procedūrų laiką ir tuo pačiu jas atlikti būtent tuomet, kai jaučiate nemalonų dirginimą. Žinoma, visada galima kreiptis į profesionalus, tačiau reikia nepamiršti, kad tokiu atveju teks ir derintis prie jų galimybių, o ir dažniausiai reikalingas nemažas procedūrų skaičius, kuris nemažai ir kainuoja. Akivaizdu, kad namų sąlygomis viskas kur kas pigiau, juolab, kad elektrostimuliatoriai nėra labai brangūs.

Elektroimpulsinė terapija tuo pačiu pasirenkama ir tokiu atveju, kai norite pamiršti ne tik raumenų, tačiau ir psichologinių išgyvenimo skausmus. Paprasčiausiai pastebėta, kad šio tipo gydymas padeda sumažinti nemigos bei depresijos simptomus. Dėl labai įtempto gyvenimo tempo daugelis žmonių paprasčiausiai neturi laiko keliauti į masažo salonus ir ten mėgautis atlaiduojančiomis procedūromis. Tam tikra prasme tai SPA namuose Jums patogiu metu ir Jums patogiu intensyvumu.

Po įvairiausių traumų ir po įvairiausių operacijų, kai reikalingos kinezoterapiauto paslaugos, elektrostimuliatoriai dažniausiai yra tikri pagalbininkai ir kiekviena moderni klinika privalo turėti šį įrenginį, kuris gali padėti susitvarkyti su nemaloniu skausmu. Tiesa, kadangi dažniausiai finansuojamas tik gana mažas procedūrų skaičius, kurio nuteka, kad žmogus pilnai pagytų – naudinga įsigyti nuosavą elektrostimuliacinį aparatą.

Jis puikiai tinka ir tokiu atveju, kai moterys jaučia labai didelį diskomfortą dėl mėnesinių. Daugeliu jos yra lydimos labai skausmingo diskomforto, tad įsigijus TENS aparatą kiekvieno mėnesio skausmai virs tik paprasčiausia iliuzija. Kartais ir nėščios moterys naudojasi šiais aparatais, kadangi jie padeda kur kas geriau jaustis. Žinoma, tokiu atveju būtina konsultacija su specialistu, tačiau bent jau preliminarią nuomonę tikrai pavyks susidaryti.

Žinoma, dar vienas labai didelis privalumas yra tai, kad šio tipo terapija puikiai tinka visiems, jeigu dėl tam tikrų priežasčių tam tikri vaistai netinka ir pacientas jais negali mažinti nemalonaus skausmo – tokiu atveju rekomenduojama TENS terapija, kuri leidžia greitai ir paprastai sumažinti nemalonius skausmus.

Elektros impulsų terapija – galimybė susitvarkyti su rimtomis ir sunkiai įveikiamomis ligomis greitai ir paprastai. Svarbiausia, kad ši terapija tinka beveik visiems ir neturi jokio šalutinio poveikio, kuris galėtų trukdyti džiaugtis nauda.
Mini elektrostimuliatorius - TENS aparatas Hydas

Skirtas elektros srovės impulsais per odą veikti nervų galūnes ir taip malšinti įvairių kūno vietų ūmius bei lėtinius skausmus.

19,99 € 24,99 € -20%
Rekomenduojame
TENS/EMS elektrostimuliatorius Hydas - 2 kanalai / 4 elektrodai

Lėtiniam ir ūmiam skausmui kaklo, nugaros srityse, galūnėse ar sąnariuose malšinti. Saugu ir veiksminga. 16 programų, 10 intensyvumo lygių.

39,99 € 49,99 € -20%
Rekomenduojame
TENS/EMS elektrostimuliatorius Hydas - 4 kanalai / 8 elektrodai

Lėtiniam ir ūmiam skausmui kaklo, nugaros srityse, galūnėse ar sąnariuose malšinti. 8 elektrodai, 30 programų, 10 intensyvumo lygių. Veikia su baterijomis arba iš elektros tinklo.

89,99 € 119,99 € -25%
Rekomenduojame
Skausmo malšinimo (TENS) pieštukas Pain Gone

Elektrinius impulsus siunčiantis prietaisas skausmui malšinti. Vos 1 minutės stimuliavimas gali padėti atsikratyti varginančio chroniško skausmo.

27,99 € 39,99 € -30%
Limpantys elektrodų padukai Hydas Mini TENS elektrostimuliatoriui (4vnt)

Pakaitiniai elektrodų padukai Hydas Mini TENS elektrostimuliatoriui. Savaime limpantys. Komplekte - 4 vienetai.

14,99 €
Limpantys elektrodų padukai Hydas TENS elektrostimuliatoriams (8vnt)

Pakaitiniai elektrodų padukai Hydas TENS 2 ir 4 kanalų elektrostimuliatoriams. Savaime limpantys. Komplekte - 8 vienetai.

14,79 €
TENS/EMS elektrostimuliatorius VITAMMY Ice

TENS/EMS elektrostimuliacijos aparatas VITAMMY Ice yra efektyvi masažo, raumenų stimuliacijos (EMS), nervų stimuliacijos (TENS), akupresūros ir akupunktūros priemonė.

18,39 € 22,99 € -20%
Šildantis TENS/EMS elektrostimuliatorius HubDIC MB-400

Malšinti raumenų maudimus, skausmus, neuralgiją, nuraminti ir atgaivinti pavargusius, pažeistus, maudžiančius raumenis, gerinti kraujo apytaką.

76,69 € 95,86 € -20%
TENS/EMS elektrostimuliatorius HubDIC NEM-100

Mažina lėtinio skausmo, sustingimo, tirpimo simptomus, veiksminga ūmaus skausmo atveju. Veiksmingos masažo programos nugarai, sąnariams, petims, rankoms arba kojoms.

47,20 € 59,00 € -20%
TENS/EMS elektrostimuliatorius Beurer EM80

Skausmo sumažinimas, fizinės būklės stiprinimas, atpalaidavimas, raumenų regeneracija ir kova su nuovargiu. Beurer veikia atgamindamas paties kūno impulsus per elektrodus, kurie skleidžia tuos impulsus oda iki nervų ir raumenų skaidulų.

99,00 €
TENS elektrostimuliatorius OMRON E3

Veiksmingas skausmo mažinimas, specialios programos įvairioms kūno sritims, galima pasirinkti intensyvumą, plaunami ilgalaikio naudojimo padai – gali būti naudojami iki 150 kartų, lengva naudoti.

62,80 € 78,50 € -20%
TENS elektrostimuliatorius Saneo TENS

2 kanalų / 4 elektrodų elektrostimuliatorius Saneo TENS - tai aukštos kokybės medicininis terapinis prietaisas skirtas įvairiam skausmui malšinti.

79,95 €
TENS/EMS elektrostimuliatorius masažui Saneo VITAL

2 kanalų / 4 elektrodų TENS/EMS elektrostimuliatorius masažui Saneo VITAL naudoja švelnius elektrinius impulsus, kurie padės Jums atsipalaiduoti, sumažinti raumenų tempimą, įtampą.

71,96 € 89,95 € -20%
Rekomenduojame
TENS/EMS elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Care Fitness

2 kanalų elektrostimuliatorius 4 arba 8 elektrodų viename. Net 55 programos - estetinės, sporto, reabilitacijos ir skausmo malšinimo procedūros. Pakraunamas akumuliatorius.

127,20 € 159,00 € -20%
TENS / EMS elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Care Beauty

2 kanalų elektrostimuliatorius su galimybe naudoti 4 arba 8 elektrodus. 35 programos - estetinės, reabilitacijos ir skausmo malšinimo programos. Pakraunamas akumuliatorius.

111,20 € 139,00 € -20%
Rekomenduojame
TENS/NEMS elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Care PRO

2 kanalų elektrostimuliatorius su galimybe naudoti 4 arba 8 elektrodus. Skausmui malšinti, raumenims stimuliuoti ir grožio puoselėjimui. Pakraunamas akumuliatorius.

159,20 € 199,00 € -20%
Rekomenduojame
TENS elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Care TENS

2 kanalų elektrostimuliatorius su galimybe naudoti 4 arba 8 elektrodus. 20 skausmo malšinimo programų. Pakraunamas akumuliatorius.

92,00 € 115,00 € -20%
Rekomenduojame
TENS ir jonoforezės elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Ionotens

2 kanalų TENS ir jonoforezės elektrostimuliatorius rekomenduojamas naudoti reabilitacijos ir funkcijų atkūrimo tikslais, bei įvairių ligų gydymui.

159,20 € 199,00 € -20%
Rekomenduojame
Dubens raumenų treniruoklis ir gimdymo TENS aparatas Kegel8 Mother Nurture

Pažengęs, kliniškai patvirtintas įrenginys, naudojantis neuroraumeninę elektrostimuliaciją (NMES), kad stiprintų Jūsų raumenis, bei gimdymo skausmams malšinti skirtas TENS aparatas.

108,00 €
Automatinis skausmo malšinimo (TENS) pieštukas Pain Gone Plus

Portatyvus elektrinius impulsus siunčiantis prietaisas skirtas skausmui malšinti (TENS). Vos vieno mygtuko paspaudimu juntamas palengvėjimas.

38,22 € 54,60 € -30%
TENS/EMS elektrostimuliatorius Hydas su padų aplikatoriais

Kompaktiškas 2 kanalų / 4 elektrodų elektrostimuliatorius skirtas lėtiniam ir ūmiam nugaros, galvos, sąnarių skausmui malšinti bei stimuliuoti raumenis ir pėdas.

67,99 € 79,99 € -15%
Rekomenduojame
TENS/EMS elektrostimuliatorius ProRelax Duo

Du viename: skausmo malšinimas (TENS) ir raumenų stimuliavimas (EMS). 2 kanalų elektrostimuliatorius yra efektyvus prietaisas, tinkantis ir vyresnio amžiaus žmonėms dėka savo paprasto valdymo. Vokiška kokybė.

39,90 € 57,00 € -30%
Rekomenduojame
TENS/EMS elektrostimuliatorius ProRelax SuperDuo Plus

Išskirtinai daug aplikatorių komplekte: net 6 geliniai elektrodų padukai, 1 juosmens diržas ir 1 rankos diržas su integruotais elektrodais. Dvi atlikemos terapijos: skausmo malšinimas (TENS) ir raumenų stimuliavimas (EMS).

83,30 € 119,00 € -30%
Rekomenduojame
TENS/EMS elektrostimuliatorius ProRelax Duo Comfort

Turi įmontuotą akumuliatorių, kuris gali būti įkraunamas tiek iš 220V tinklo, tiek ir USB lizdo. Skirtas malšinti chroniškus, lėtinius bei ūmius skausmus, o taip pat stimuliuoti ir treniruoti raumenis.

59,93 € 79,90 € -25%
TENS/ EMS elektrostimuliatorius Lanaform Stim Mass

TENS/EMS elektrostimuliatorius Lanaform Stim Mass yra 2 kanalų / 4 elektrodų prietaisas, skirtas raumenų stimuliavimui bei skausmo malšinimui. Jis turi 5 iš anksto nustatytas programas, 3 intensyvumo lygius.

35,00 €
Pakaitiniai 41x41mm elektrodai I-TECH elektrostimuliatoriams (4 vnt.)

Pakaitiniai 41x41mm elektrodų padukai (4 vnt.) skirti naudojimui kartu su originaliais I-TECH elektrostimuliatoriais.

6,90 €
Pakaitiniai apvalūs 30 mm skersmens elektrodai I-TECH elektrostimuliatoriams (8 vnt.)

Pakaitiniai apvalūs 30 mm skersmens elektrodų padukai (8 vnt.) skirti naudojimui kartu su originaliais I-TECH elektrostimuliatoriais.

9,90 €
Rekomenduojame
EMS sėdmenų elektrostimuliatorius ProRelax Cool-Fit Hips Trainer

Skirtas sėdmenų raumenų stimuliavimui, treniravimui, stangrinimui ir ryškinimui. Ikraunamas ir belaidis, jokių laidų, nevaržomi judesiai. 

31,92 € 39,90 € -20%