5 patarimai kaip išnaikinti dulkių erkutes


Ar esant namuose kamuoja kosulys, čiaudite ar po nakties pastebite ant odos atsiradusius alerginius požymius? Jei taip, tai Jūsų namuose gali būt apsigyvenusios dulkių erkutės. Jei visi šie požymiai atitinka, tai kaipmat kreipkitės į savo šeimos gydytoją ar alergologą, nes tai gali privesti ir prie rimtesnių sveikatos problemų. O žemiau pateiksime keletą patarimų kaip apsaugoti namus ir Jūsų sveikatą nuo šių alergenų.

1. Temperatūros ir drėgmės kontrolė

Įtariant, kad Jūsų namuose gali būti dulkių erkučių, patariama atsakingai prižiūrėti kambario temperatūrą bei drėgmę. Rekomenduojama kiekvieną dieną vėdinti kambarius, nes tai padeda sumažinti drėgmę, tačiau svarbu prisiminti, kad per sausas oras taip pat nėra gerai, nes taip susidaro palankios sąlygos alergenų cirkuliavimui. Tinkama kambario temperatūra svyruoja nuo 18o iki 22o, o drėgmės lygis turėtų neviršyti 40%. Norint užtikrinti šią kambario harmoniją rekomenduojama įsigyti specialų oro matavimo prietaisą, kuris visus šiuos rodmenis pateiks realiu laiku.

2. Dulkių valymas

Turbūt niekam ne paslaptis, kad reguliarus namų tvarkymas ir valymas padeda apsisaugoti nuo dulkių bei juose gyvenančių parazitų. Tačiau ar taisyklingai valote namus? Įtempta dienotvarkė ir laiko stygius neretai priverčia imtis kuo lengvesnių būdų palaikyti tvarką, nesusimąsčius kad tai tik vizualiai panaikina problemą. Dažnas žmogus namie naudoja sausas ir pukines šluostes, kurios dulkių valymą paverčia lengvesniu. Tačiau šios šluostės dulkių nepanaikina, bet jas tiesiog išskaido, kad mūsų akys jų nematytų. Taip dulkių erkutės lieka gyvuoti namuose. Kokybiškam valymui rekomenduojama tai daryti šlapiomis servetėlėmis bent vieną ar du kartus per savaitę. Galima naudoti įvairias chemines priemones, kurios atitolina naujų dulkių kaupimąsį ateityje. Norintiems vengti cheminių medžiagų galima į vandenį įlašinti kelis arbatmedžių lašus ir naudot šį mišinį baldų ir kilimų valymui.

3. Patalynės priežiūra

Dažnuose namuose, lovoje galima rasti begale dulkių erkučių. Dėl kūno išskiriamos šilumos ir drėgmės tai puiki terpė alergenams veistis bei kurti savo kolonijas. Norint to išvengti rekomenduojama patalynes skalbti kuo dažniau ir aukštesnėje nei 60o temperatūroje, nes nes nuo šios ribos jos nebeišgyvena ir miršta. Taip pat tokiu būdu galima valyti ir kitų baldų, pagalvių užvalkalus bei kilimus. Visgi, jei pastebite, kad tai problemos neišsprendžia ir manote, kad patalynėje vis tiek egzistuoja nepageidaujama gyvybė, tai tokiu atveju rekomenduojame įsigyti antialerginę patalynę, kurioje dulkių erkutės praranda bet kokias galimybes išgyventi.

4. Šaltis

Dar vienas veiksmingas būdas kovoti su šiais alergenais, tai šaltis. Dulkių erkutės, kaip ir dauguma parazitų ar bakterijų, negali išgyventi mažoje temperatūroje. Todėl rekomenduojama pagalvėles, žaislus ar kitas minkštas smulkmenas palaikyti šaldymo kameroje bent parą. Tokiu būdu dauguma ar net visos erkutes žus. Esant šaltajam metų laikui, patariama naudotis gamtos siūlomu šalčiu ir išnešti patalynes, kilimus ar kitus užvalkalus į lauką ar balkoną. Svarbu tik prisiminti, kad po šaldymo terapijos būtina viską gerai išpurtyti, kad neliktų nei menkiausių erkučių užuomazgų.

5. Specialūs prietaisai

Jei išbandžius visus prieš tai minėtus veiksmus vis tiek jaučiate alergijos požymius, tai tokiu atveju siūlome įsigyti specialią įrangą. Dulkių erkučių naikinimo prietaisas, tai efektyvus, bekvapis ir svarbiausia netoksiškas įrenginys, kuris išvalys namus nuo dulkių erkučių bei sumažins astmos bei kitus alerginius simptomus.
Rekomenduojame
Dulkių erkučių naikinimo prietaisas Aller DMX

Efektyvus, netoksiškas ir bekvapis dulkių erkučių šalinimo prietaisas, kuris išvalys jūsų namus nuo dulkių erkučių, bei sumažins ar visiškai panaikins astmos bei alerginius simptomus.

26,36 € 32,95 € -20%