Magnetinė terapija

Kas yra magnetinė terapija? Tai yra magnetinių laukų taikymas gydymui, šie laukai gali būti statiški arba kintami. Naudojant magnetus nepertraukiant jų dažnio (tęstinai) arba jų dažnį keičiant, šį terapijos būdą galima taikyti turint įvairių fizinių nusiskundimų - į šią technologiją organizmas reaguoja teigiamai.

Šiais laikais magnetinius laukus gali sukurti specialūs tam skirti įrenginiai. Tokiame įrenginyje yra įtaisomos ritės, atitveriančios branduolį ir valdomos mikroprocesorių. Ši technologija leidžia reguliuoti galingumą bei dažnį priklausomai nuo gydymo tipo.

Tesla ir Gausas yra standartiniai magnetinio lauko stiprumo matavimo vienetai. Tesla yra lygus magnetinio lauko vektoriaus dydžiui, būtinam sukurti vieno niutono stiprumo jėgą, atsakingą už statmenai link magnetinio lauko vektoriaus judantį kuloną, vieno metro per sekundę greičiu. Tesla yra didelis matavimo vienetas, tad Gausas yra naudojamas dažniau, 1 Tesla yra lygu 10 000 Gausų.

Magnetinė terapija naudoja statinio arba kintamo dažnio magnetinius laukus. Šiandien rinkoje siūlomi įrenginiai leidžia reguliuoti magnetinio lauko dažnį, kad įvairiems medicininiams nusiskundimams būtų taikomas efektyviausias gydymas.

Magnetinio lauko stiprumas Žemės paviršiuje svyruoja tarp 0.3 ir 0.5 Gausų. Kai žmogaus kūnas yra nutolęs nuo Žemės magnetinio lauko, jis patiria dekalcifikaciją (kalcio druskų netekimą). Šis efektas buvo stebimas kosminių kelionių metu, tačiau pastebėta, jog kūnui atsidūrus prie stipresnio, nei Žemės, magnetinio lauko, yra pasiekiamas regeneracinis efektas. Magnetinė terapija yra plačiai naudojama gydant kaulų išretėjimą ir turint kitokių fizinių nusiskundimų. Magnetinė terapiją gerina kūno būklę esant raumenų atrofijai ir greitina atsistatymo procesą.

Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-700

Žemo dažnio ir aukšto intensyvumo impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos aparatas: 7 nustatytos programos, 3 laisvai pasirenkamos programos ir automatinė programa.

230,30 € 329,00 € -30%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-1000

Aukšto dažnio ir mažo intensyvumo impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos aparatas skirtas sausgyslių uždegimams, flebitui, išialgijai, disko išvaržai ir funkciniam atsigavimui po traumų ar sumušimų.

160,30 € 229,00 € -30%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH ORTHOMAG

Žemo dažnio impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos prietaisas su ličio jonų baterija ir lanksčiu aplikatoriumi, kad terapinių seansų metu išliktumėte mobilūs ir aktyvūs dienos darbuose.

314,30 € 449,00 € -30%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-2000

2 kanalų žemo dažnio ir aukšto intensyvumo impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos aparatas skirtas įvairioms patalogijoms gydyti, atkurti funkcinę būklę ir reabilituotis po patirtų traumų.

343,20 € 429,00 € -20%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-2000 PLUS

Aukšto našumo ir lengvai naudojamas impulsinių elektromagnetinių laukų prietaisas, siūlantis jau nustatytas bei laisvai vartotojo nustatomas programas, kuriose galite nustatyti terapijos trukmę, magnetinio lauko intensyvumą ir dažnį.

520,00 € 640,00 €