Solenoidų padėtys PEMF terapijoje

PEMF terapija juosmens srityje

Solenoidai yra dviejų spalvų dirže, maišo formos.

Kad gydytumėte lumbago, osteoartritą ar kontraktūras, būtina taip padėti diržą, kad žalioji pusė (teigiamas laukas) kontaktuotų su oda juosmens regione. Taip pat svarbu laikyti diržą artimame kontakte su kūnu toje zonoje, kur juntamas skausmas.

PEMF terapija kaklo srityje

Aplikacija yra labai paprastai. Diržo pusė, kuri kontaktuoja su gydoma vieta, visada turi būti žalia.

Jeigu spaudimas kaklo srityje nesukelia diskomforto, galite prisėsti arba gultis. Tačiau patariama šį gydymą atlikti sėdinti ir pasirūpinti, kad magnetiniai laukai yra kiek įmanoma arčiau skaudamo regiono centro.

Tokiu būdu galima gydyti osteoporozę, cervikalgiją, artritą ir kaklo kontraktūras.

PEMF terapija pečių srityje

Žalioji (teigiama) pusė turi būti ta, kuri liečia kūną.

Įmanoma gydyti įvairias ligas bei sutrikimus šio labai sudėtingo sąnario zonoje. Nuo lūžių iki periartrito, raumenų kontraktūrų, šalia peties sąnario.

PEMF terapija klubų srityje

Nuotraukoje galite matyti solenoidų padėtį tada, kai gydomas koksofemoralinis regionas.

Šios aplikacijos būdu galima gydyti koksartrozę, uždegimus, osteoporozę ir periartikulinių raumenų kontraktūras.

Šio gydymo metu, kaip ir prieš tai, teigiamas magnetinis laukas (žalioji pusė) turi kontaktuoti su kūnu ir gydoma vieta.

PEMF terapija riešų srityje

Tiesiog apvyniokite aplink riešą taip, kad visą jį apjuostų magnetinis laukas, stengdamiesi, kad žalioji pusė nuolat kontaktuotų su gydoma kūno vieta. Nebūtina, kad visas diržas palaikytų nuolatinį kontaktą. Tiesiog pasirūpinkite, kad riešas yra diržo viduje.

Toks taikymas priimtinas gydant sąnarių deficitą: lūžių atveju, lokalizuotos osteoporozės, tendinito, artrito ir riešo kanalo.

PEMF terapija kelių srityje

Būtina solenoidus uždėti ant gydomos vietos taip, kaip parodyta nuotraukoje.

Aplikacija tinkama gydant vėluojantį kaulų susijungimą, šoninių raiščių tendinitą ir artritinius bei artrozinius procesus kelio sąnaryje.

Jeigu padėtis yra nepatogi ar skausminga, įmanoma padėti susuktą rankšluostį po pakinkliu ir, truputį sulenkus kelį, diskomfortas turėtų išnykti.

PEMF terapija čiurnos srityje

Reikia apvynioti čiurną diržu taip, kad jis apjuostų visą sąnarį, taip maksimaliai efektyviai atlikdamas gydomuosius procesus.

Tai dažniausiai taikoma artrozės arba artritinių procesų, osteoporozės bei problemų po lūžių, tendinito ar išnirimų atvejais.

PEMF terapija alkūnės sąnario srityje

Nuotrauka rodo vieną iš įmanomų taikymo būdų alkūnei.

Šiek tiek pajudinę diržą link plaštakos, galite uždengti visą sąnarį.

Judinant jį į kitą pusę, toliau nuo alkūnės, įmanoma gydyti raumenis dilbyje, epikondilį ir epitrokliją (ypatingiems tendinitams gydyti).

Taikymas tinka osteoartrito bei vėluojančių kaulų sujungimui po lūžių, gydymui.

Šaltinis: https://www.itechmedicaldivision.com/en/training/placing-the-solenoids-in-pemf-therapy/
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-700

Žemo dažnio ir aukšto intensyvumo impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos aparatas: 7 nustatytos programos, 3 laisvai pasirenkamos programos ir automatinė programa.

230,30 € 329,00 € -30%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-1000

Aukšto dažnio ir mažo intensyvumo impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos aparatas skirtas sausgyslių uždegimams, flebitui, išialgijai, disko išvaržai ir funkciniam atsigavimui po traumų ar sumušimų.

160,30 € 229,00 € -30%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH ORTHOMAG

Žemo dažnio impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos prietaisas su ličio jonų baterija ir lanksčiu aplikatoriumi, kad terapinių seansų metu išliktumėte mobilūs ir aktyvūs dienos darbuose.

314,30 € 449,00 € -30%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-2000

2 kanalų žemo dažnio ir aukšto intensyvumo impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos aparatas skirtas įvairioms patalogijoms gydyti, atkurti funkcinę būklę ir reabilituotis po patirtų traumų.

343,20 € 429,00 € -20%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-2000 PLUS

Aukšto našumo ir lengvai naudojamas impulsinių elektromagnetinių laukų prietaisas, siūlantis jau nustatytas bei laisvai vartotojo nustatomas programas, kuriose galite nustatyti terapijos trukmę, magnetinio lauko intensyvumą ir dažnį.

520,00 € 640,00 €