Miostimuliacija

Limpantys elektrodų padukai HubDIC MB-400 elektrostimuliatoriui

Pakaitiniai elektrodų padukai HuBDIC MB-400 elektrostimuliatoriui. Savaime limpantys. Komplekte - 2 vienetai (1 pora).

6,50 €
Limpantys elektrodų padukai HubDIC NEM-100 elektrostimuliatoriui

Pakaitiniai elektrodų padukai HuBDIC NEM-100 elektrostimuliatoriui. Savaime limpantys. Komplekte - 2 vienetai (1 pora).

9,00 €
Kaitinantis elektrodas HubDIC MB-400 elektrostimuliatoriui

Kaitinantis elektrodas HuBDIC MB-400 elektrostimuliatoriui. Komplekte - 1 vienetas.

9,00 €
Jungiamasis laidas HubDIC MB-400 elektrostimuliatoriui

Jungiamasis laidas HuBDIC MB-400 elektrostimuliatoriui. Komplekte - 1 vienetas.

8,50 €
TENS/EMS elektrostimuliatorius Beurer EM80

Skausmo sumažinimas, fizinės būklės stiprinimas, atpalaidavimas, raumenų regeneracija ir kova su nuovargiu. Beurer veikia atgamindamas paties kūno impulsus per elektrodus, kurie skleidžia tuos impulsus oda iki nervų ir raumenų skaidulų.

108,00 €
Pakaitiniai 45x45mm elektrodų padukai Beurer elektrostimuliatoriams (8 vnt.)

Pakaitiniai 45x45mm elektrodų padukai (8 vnt.) skirti naudojimui kartu su originaliais Beurer elektrostimuliatoriais.

15,90 €
TENS/EMS elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Care Fitness

2 kanalų elektrostimuliatorius 4 arba 8 elektrodų viename. Net 55 programos - estetinės, sporto, reabilitacijos ir skausmo malšinimo procedūros. Pakraunamas akumuliatorius.

189,00 €
TENS/NEMS elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Care PRO

2 kanalų elektrostimuliatorius su galimybe naudoti 4 arba 8 elektrodus. Skausmui malšinti, raumenims stimuliuoti ir grožio puoselėjimui. Pakraunamas akumuliatorius.

219,00 €
TENS elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Care TENS

2 kanalų elektrostimuliatorius su galimybe naudoti 4 arba 8 elektrodus. 20 skausmo malšinimo programų. Pakraunamas akumuliatorius.

139,00 €
TENS ir jonoforezės elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Ionotens

2 kanalų TENS ir jonoforezės elektrostimuliatorius rekomenduojamas naudoti reabilitacijos ir funkcijų atkūrimo tikslais, bei įvairių ligų gydymui.

219,00 €
Pakaitiniai 48x48mm elektrodai I-TECH elektrostimuliatoriams (4 vnt.)

Pakaitiniai 48x48mm elektrodų padukai (4 vnt.) skirti naudojimui kartu su originaliais I-TECH elektrostimuliatoriais.

8,30 €
TENS/EMS elektrostimuliatorius ProRelax Duo

Du viename: skausmo malšinimas (TENS) ir raumenų stimuliavimas (EMS). 2 kanalų elektrostimuliatorius yra efektyvus prietaisas, tinkantis ir vyresnio amžiaus žmonėms dėka savo paprasto valdymo. Vokiška kokybė.

39,92 € 49,90 € -20%
TENS/EMS elektrostimuliatorius ProRelax SuperDuo Plus

Išskirtinai daug aplikatorių komplekte: net 6 geliniai elektrodų padukai, 1 juosmens diržas ir 1 rankos diržas su integruotais elektrodais. Dvi atlikemos terapijos: skausmo malšinimas (TENS) ir raumenų stimuliavimas (EMS).

93,42 € 109,90 € -15%
TENS/EMS elektrostimuliatorius ProRelax Duo Comfort

Turi įmontuotą akumuliatorių, kuris gali būti įkraunamas tiek iš 220V tinklo, tiek ir USB lizdo. Skirtas malšinti chroniškus, lėtinius bei ūmius skausmus, o taip pat stimuliuoti ir treniruoti raumenis.

47,52 € 55,90 € -15%
Pakaitiniai 50x50mm elektrodai ProRelax elektrostimuliatoriams (4vnt.)

Pakaitiniai 50x50mm elektrodų padukai (4 vnt.) skirti naudojimui kartu su originaliais ProRelax elektrostimuliatoriais.

8,95 €
Pakaitiniai mėnulio formos (keliams) elektrodai ProRelax elektrostimuliatoriams (4vnt.)

Pakaitiniai mėnulio formos elektrodų padukai (4 vnt.) skirti taikyti elektrostimuliaciją keliams naudojant kartu su originaliais ProRelax elektrostimuliatoriais.

9,95 €
Gelis elektrostimuliacijai ProRelax

Kontaktinis skaidrus elektrodų gelis (100ml) skirtas transkutaninei elektrinei nervų stimuliacijai gerinti, uztikrina tinkamą sąlytį tarp odos ir elektrodo.

7,96 € 9,95 € -20%
Norite turėti dailias formas, bet neplušėti valandų valandas sporto salėje? Svajojate apie odą be celiulito? Trokštate atsikratyti nuolat varginančio skausmo? O ar esate girdėję apie miostimuliacijos procedūrą? Jos metu naudojant specialius aparatus aktyvinama raumenų veikla, todėl net nemėgstantys sporto ir neturintys tam laiko gali turėti dailiai išryškintus raumenukus bei pavydėtinas kūno formas!

Miostimuliacija: kas tai?

Išgirdus šį pavadinimą daugeliui kyla klausimas, kas yra miostimuliacija? Kalbant trumpai, tai – raumenų sistemas bei nervus veikiantys mikroimpulsai, sudarantys galimybę raumenis modeliuoti nededant jokių fizinių pastangų. Tiesa, jei spėjote pagalvoti, kad tai padės užauginti raumenų masę nesportuojant ir neskiriant dėmesio mitybai, tai kiek suklydote – miostimuliacijos procedūra skirta raumenims aktyvinti, kad jie galėtų patys efektyviai deginti dalį riebalinių ląstelių ir drauge stangrėti.
Neretai miostimuliacija painiojama su elektrostimuliacija ir terminai vartojami kaip sinonimai. Tai nėra visai klaidinga, tačiau ir nėra absoliuti tiesa. Miostimuliacija – vienas iš dviejų elektrostimuliacijos tipų. Pastaroji gali būti dvejopa: lipostimuliacija, kurios metu neveikiami raumenys, o poveikis daromas išskirtinai riebaliniams audiniams, ir miostimuliacija, kuri, kaip jau minėjome, veikia nervų, raumenų sistemas.

Procedūros metu elektros impulso veikiami raumens gauna tokį krūvį, kuris prilygsta intensyviai ne vienos valandos treniruotei! Todėl vos kelių procedūrų kursas gali padėti pasiekti akivaizdžius rezultatus.

Miostimuliacijos procedūra – ne naujiena. Gydomojoje medicinoje ji atsirado jau prieš kelis dešimtmečius ir anuomet buvo taikoma gulintiems ligoniams (po avarijų, traumų, itin sudėtingų operacijų), kurie ilgą laiką nepatiria jokio fizinio krūvio. Todėl miostimuliacija sudarė galimybes aktyvinti ir treniruoti jų raumenis.

Procedūra grindžiama raumenis veikiančia elektros srove, imituojant susitraukimų judesius.

Kaip atliekama miostimuliacijos procedūra?

Nepriklausomai nuo to, ar procedūrą atliksite salone, kosmetologijos kabinete, ar namuose, pirmiausia reikia patogiai atsigulti: ant nugaros arba ant pilvo. Priklauso nuo to, kurios sritys bus veikiamos. Ant tų kūno zonų dedami elektrodai. Dažnai procedūrai naudojami ir elastiniai diržai, užtikrinantys, kad elektrodai patikimai laikysis ir nenukris. Tokiu atveju pirmiausia uždedami diržai, o elektrodai pakišami po jais. Diržai neturi būti labai suveržti, tačiau ir ne laisvi. Tuomet sureguliuojamas impulsų intensyvumas ir viskas – belieka mėgautis procedūra bei laukti rezultato.

Procedūros metu nejusite skausmo ar kitokio diskomforto, minimalus nepatogumas gali būti tada, jei nustatomas pernelyg didelis impulsų stiprumas, tačiau tokiu atveju jis sparčiai sureguliuojamas ir diskomfortas iškart pašalinamas.

Miostimuliacijos nauda

· Esminė miostimuliacijos procedūros nauda yra stiprinti nusilpusius raumenis. Ji visiškai atstoja fizinį krūvį, kurį raumenys gautų intensyviai treniruojantis sporto salėje. Tačiau skirtumas tas, kad procedūros metu, priešingai nei sportuojant, apkrovų negauna širdis, nejuntamas raumenų maudimas, skausmas, nuovargis ar kitoks diskomfortas.

· Miostimuliacija po šiai dienai yra populiari, siekiant atkurti judėjimo funkcijas, kurios yra ribotos arba prarastos po tam tikrų traumų ar ligų, pavyzdžiui, insulto.

· Malšinti skausmą. Tam naudojami profesionalūs elektrostimuliatoriai, kurie veikia ir slopina nervus, perduodančius į smegenis skausmo signalus. Vykstant tokiam procesui kūnas ima gaminti endorfiną, natūralų skausmą malšinantį hormoną.

· Dar viena miostimuliacijos nauda, dėl kurios labai dažnai liaupsinama ši procedūra, yra figūros koregavimas. Itin dažnai toks poreikis kyla moterims po gimdymo. Ne paslaptis, jog kad ir koks džiaugsmingas šis įvykis bebūtų, po jo lieka ir liekamųjų reiškinių, pavyzdžiui, pakitusios formos, suglebusi oda. Kai kurioms moterims tai kaip reikiant veikia pasitikėjimą savimi, todėl miostimuliacija padės ne tik sparčiai atgauti dailias formas, bet ir suteiks pasitikėjimo savimi, didins meilę sau, o tai savo ruožtu gerins gyvenimo kokybę.

· Miostimuliacija padeda mažinti svorį, todėl procedūra mėgiama tų, kurie turi nepageidaujamą riebalinį sluoksnį. Jums nereikės eiti į sporto salę ir skirti lieknėjimui daug brangaus laiko – atsigulkite, atsipalaiduokite ir lieknėkite! Profesionalūs miostimuliacijos aparatai padarys visą darbą už Jus, teliks džiaugtis įspūdingais rezultatais.

· Procedūros metu šalinamos toksiškos medžiagos.

·
 Miostimuliacija padeda efektyviai atsikratyti raumenų nuovargio, taip pat suteikia galimybę jo nepatirti, priešingai nei sporto treniruotės, po kurių raumenų nuovargis, o neretai ir skausmas tiesiog neišvengiami.

Kokios yra kontraindikacijos?

Nors miostimuliacijos procedūros naudų spektras platus, visgi tam tikrais atvejais jos atlikti negalima. Procedūra yra draudžiama, jeigu:

 • · turite širdies stimuliatorių;
 • · esate patyrę miokardo infarktą;
 • · vargina širdies aritmija;
 • · sergate epilepsija;
 • · laukiatės;
 • · sergate alkoholizmu;
 • · nustatyta, jog yra sutankėję kepenų, inkstų, šlapimo pūslės ar skrandžio audiniai.

Jei turite kitų sveikatos sutrikimų, kurie čia nepaminėti, prieš atlikdami procedūrą pasikonsultuokite su savo gydytoju.

Procedūra namuose ar grožio salone: kas naudingiau finansiškai?

Greičiausiai neretai susiduriama su dilema, ką rinktis: miostimuliacijos procedūrą grožio klinikoje ar namuose įsigijus aparatą. Palyginkime: 30 minučių procedūra grožio salone kainuoja maždaug 12–15 eurų. Rekomenduojamas optimalus procedūrų skaičius yra 5–10. Vadinasi, visas kursas grožio kabinete kainuos nuo 60 iki 120 eurų ar dar daugiau. Kokybišką profesionalų ir saugias procedūras garantuojantį elektrostimuliatorių iš biomed.lt galite įsigyti nuo 50 eurų, o kompaktiškas mikro elektrostimuliatorius kainuos vos kiek daugiau nei 20 eurų.

Būtina paminėti ir tai, kad vienas miostimuliacijos aparatas Jums pasitarnaus įvairių kūno sričių stimuliacijai, negana to, šiuo puikiu prietaisu galės naudotis visi šeimos nariai.

Kaip išsirinkti kokį miostimuliatorių pirkti?

 1. 1. Rinkdamiesi miostimuliatorių identifikuokite savo poreikius, pavyzdžiui, kokias kūno zonas norėsite dailinti, kuriuos kūno raumenis stiprinsite.
 2. 2. Pasidomėkite kokia yra pasiūla.
 3. 3. Nusibrėžkite kainos ribas.
 4. 4. Kuo daugiau programų, intensyvumo lygių turi aparatas, tuo daugiau galimybių turėsite juo naudodamiesi. Puikus pasirinkimas bus prietaisai, turintys ilgalaikio naudojimo padukus – juos galėsite plauti ir naudoti net apie šimtą kartų ar daugiau.
 5. 5. Iš elektros tinklo ar su baterijomis? Puiku, jei suderinti abu variantai, tokiu atveju elektrostimuliatorių galite visur neštis, vežtis drauge bei naudotis net ten, kur nėra elektros lizdo.
Pasižvalgyti po elektrostimuliatorių asortimentą ir išsirinkti sau tinkamiausią galite biomed.lt el. parduotuvėje.