Miostimuliacija

Norite turėti dailias formas, bet neplušėti valandų valandas sporto salėje? Svajojate apie odą be celiulito? Trokštate atsikratyti nuolat varginančio skausmo? O ar esate girdėję apie miostimuliacijos procedūrą? Jos metu naudojant specialius aparatus aktyvinama raumenų veikla, todėl net nemėgstantys sporto ir neturintys tam laiko gali turėti dailiai išryškintus raumenukus bei pavydėtinas kūno formas!

Miostimuliacija: kas tai?

Išgirdus šį pavadinimą daugeliui kyla klausimas, kas yra miostimuliacija? Kalbant trumpai, tai – raumenų sistemas bei nervus veikiantys mikroimpulsai, sudarantys galimybę raumenis modeliuoti nededant jokių fizinių pastangų. Tiesa, jei spėjote pagalvoti, kad tai padės užauginti raumenų masę nesportuojant ir neskiriant dėmesio mitybai, tai kiek suklydote – miostimuliacijos procedūra skirta raumenims aktyvinti, kad jie galėtų patys efektyviai deginti dalį riebalinių ląstelių ir drauge stangrėti.
Neretai miostimuliacija painiojama su elektrostimuliacija ir terminai vartojami kaip sinonimai. Tai nėra visai klaidinga, tačiau ir nėra absoliuti tiesa. Miostimuliacija – vienas iš dviejų elektrostimuliacijos tipų. Pastaroji gali būti dvejopa: lipostimuliacija, kurios metu neveikiami raumenys, o poveikis daromas išskirtinai riebaliniams audiniams, ir miostimuliacija, kuri, kaip jau minėjome, veikia nervų, raumenų sistemas.

Procedūros metu elektros impulso veikiami raumens gauna tokį krūvį, kuris prilygsta intensyviai ne vienos valandos treniruotei! Todėl vos kelių procedūrų kursas gali padėti pasiekti akivaizdžius rezultatus.

Miostimuliacijos procedūra – ne naujiena. Gydomojoje medicinoje ji atsirado jau prieš kelis dešimtmečius ir anuomet buvo taikoma gulintiems ligoniams (po avarijų, traumų, itin sudėtingų operacijų), kurie ilgą laiką nepatiria jokio fizinio krūvio. Todėl miostimuliacija sudarė galimybes aktyvinti ir treniruoti jų raumenis.

Procedūra grindžiama raumenis veikiančia elektros srove, imituojant susitraukimų judesius.

Kaip atliekama miostimuliacijos procedūra?

Nepriklausomai nuo to, ar procedūrą atliksite salone, kosmetologijos kabinete, ar namuose, pirmiausia reikia patogiai atsigulti: ant nugaros arba ant pilvo. Priklauso nuo to, kurios sritys bus veikiamos. Ant tų kūno zonų dedami elektrodai. Dažnai procedūrai naudojami ir elastiniai diržai, užtikrinantys, kad elektrodai patikimai laikysis ir nenukris. Tokiu atveju pirmiausia uždedami diržai, o elektrodai pakišami po jais. Diržai neturi būti labai suveržti, tačiau ir ne laisvi. Tuomet sureguliuojamas impulsų intensyvumas ir viskas – belieka mėgautis procedūra bei laukti rezultato.

Procedūros metu nejusite skausmo ar kitokio diskomforto, minimalus nepatogumas gali būti tada, jei nustatomas pernelyg didelis impulsų stiprumas, tačiau tokiu atveju jis sparčiai sureguliuojamas ir diskomfortas iškart pašalinamas.

Miostimuliacijos nauda

· Esminė miostimuliacijos procedūros nauda yra stiprinti nusilpusius raumenis. Ji visiškai atstoja fizinį krūvį, kurį raumenys gautų intensyviai treniruojantis sporto salėje. Tačiau skirtumas tas, kad procedūros metu, priešingai nei sportuojant, apkrovų negauna širdis, nejuntamas raumenų maudimas, skausmas, nuovargis ar kitoks diskomfortas.

· Miostimuliacija po šiai dienai yra populiari, siekiant atkurti judėjimo funkcijas, kurios yra ribotos arba prarastos po tam tikrų traumų ar ligų, pavyzdžiui, insulto.

· Malšinti skausmą. Tam naudojami profesionalūs elektrostimuliatoriai, kurie veikia ir slopina nervus, perduodančius į smegenis skausmo signalus. Vykstant tokiam procesui kūnas ima gaminti endorfiną, natūralų skausmą malšinantį hormoną.

· Dar viena miostimuliacijos nauda, dėl kurios labai dažnai liaupsinama ši procedūra, yra figūros koregavimas. Itin dažnai toks poreikis kyla moterims po gimdymo. Ne paslaptis, jog kad ir koks džiaugsmingas šis įvykis bebūtų, po jo lieka ir liekamųjų reiškinių, pavyzdžiui, pakitusios formos, suglebusi oda. Kai kurioms moterims tai kaip reikiant veikia pasitikėjimą savimi, todėl miostimuliacija padės ne tik sparčiai atgauti dailias formas, bet ir suteiks pasitikėjimo savimi, didins meilę sau, o tai savo ruožtu gerins gyvenimo kokybę.

· Miostimuliacija padeda mažinti svorį, todėl procedūra mėgiama tų, kurie turi nepageidaujamą riebalinį sluoksnį. Jums nereikės eiti į sporto salę ir skirti lieknėjimui daug brangaus laiko – atsigulkite, atsipalaiduokite ir lieknėkite! Profesionalūs miostimuliacijos aparatai padarys visą darbą už Jus, teliks džiaugtis įspūdingais rezultatais.

· Procedūros metu šalinamos toksiškos medžiagos.

·
 Miostimuliacija padeda efektyviai atsikratyti raumenų nuovargio, taip pat suteikia galimybę jo nepatirti, priešingai nei sporto treniruotės, po kurių raumenų nuovargis, o neretai ir skausmas tiesiog neišvengiami.

Kokios yra kontraindikacijos?

Nors miostimuliacijos procedūros naudų spektras platus, visgi tam tikrais atvejais jos atlikti negalima. Procedūra yra draudžiama, jeigu:

 • · turite širdies stimuliatorių;
 • · esate patyrę miokardo infarktą;
 • · vargina širdies aritmija;
 • · sergate epilepsija;
 • · laukiatės;
 • · sergate alkoholizmu;
 • · nustatyta, jog yra sutankėję kepenų, inkstų, šlapimo pūslės ar skrandžio audiniai.

Jei turite kitų sveikatos sutrikimų, kurie čia nepaminėti, prieš atlikdami procedūrą pasikonsultuokite su savo gydytoju.

Procedūra namuose ar grožio salone: kas naudingiau finansiškai?

Greičiausiai neretai susiduriama su dilema, ką rinktis: miostimuliacijos procedūrą grožio klinikoje ar namuose įsigijus aparatą. Palyginkime: 30 minučių procedūra grožio salone kainuoja maždaug 12–15 eurų. Rekomenduojamas optimalus procedūrų skaičius yra 5–10. Vadinasi, visas kursas grožio kabinete kainuos nuo 60 iki 120 eurų ar dar daugiau. Kokybišką profesionalų ir saugias procedūras garantuojantį elektrostimuliatorių iš biomed.lt galite įsigyti nuo 50 eurų, o kompaktiškas mikro elektrostimuliatorius kainuos vos kiek daugiau nei 20 eurų.

Būtina paminėti ir tai, kad vienas miostimuliacijos aparatas Jums pasitarnaus įvairių kūno sričių stimuliacijai, negana to, šiuo puikiu prietaisu galės naudotis visi šeimos nariai.

Kaip išsirinkti kokį miostimuliatorių pirkti?

 1. 1. Rinkdamiesi miostimuliatorių identifikuokite savo poreikius, pavyzdžiui, kokias kūno zonas norėsite dailinti, kuriuos kūno raumenis stiprinsite.
 2. 2. Pasidomėkite kokia yra pasiūla.
 3. 3. Nusibrėžkite kainos ribas.
 4. 4. Kuo daugiau programų, intensyvumo lygių turi aparatas, tuo daugiau galimybių turėsite juo naudodamiesi. Puikus pasirinkimas bus prietaisai, turintys ilgalaikio naudojimo padukus – juos galėsite plauti ir naudoti net apie šimtą kartų ar daugiau.
 5. 5. Iš elektros tinklo ar su baterijomis? Puiku, jei suderinti abu variantai, tokiu atveju elektrostimuliatorių galite visur neštis, vežtis drauge bei naudotis net ten, kur nėra elektros lizdo.
Pasižvalgyti po elektrostimuliatorių asortimentą ir išsirinkti sau tinkamiausią galite biomed.lt el. parduotuvėje.

Mini elektrostimuliatorius - TENS aparatas Hydas

Skirtas elektros srovės impulsais per odą veikti nervų galūnes ir taip malšinti įvairių kūno vietų ūmius bei lėtinius skausmus.

19,99 € 24,99 € -20%
Rekomenduojame
TENS/EMS elektrostimuliatorius Hydas - 2 kanalai / 4 elektrodai

Lėtiniam ir ūmiam skausmui kaklo, nugaros srityse, galūnėse ar sąnariuose malšinti. Saugu ir veiksminga. 16 programų, 10 intensyvumo lygių.

39,99 € 49,99 € -20%
Rekomenduojame
TENS/EMS elektrostimuliatorius Hydas - 4 kanalai / 8 elektrodai

Lėtiniam ir ūmiam skausmui kaklo, nugaros srityse, galūnėse ar sąnariuose malšinti. 8 elektrodai, 30 programų, 10 intensyvumo lygių. Veikia su baterijomis arba iš elektros tinklo.

89,99 € 119,99 € -25%
Limpantys elektrodų padukai Hydas Mini TENS elektrostimuliatoriui (4vnt)

Pakaitiniai elektrodų padukai Hydas Mini TENS elektrostimuliatoriui. Savaime limpantys. Komplekte - 4 vienetai.

14,99 €
Limpantys elektrodų padukai Hydas TENS elektrostimuliatoriams (8vnt)

Pakaitiniai elektrodų padukai Hydas TENS 2 ir 4 kanalų elektrostimuliatoriams. Savaime limpantys. Komplekte - 8 vienetai.

14,79 €
TENS/EMS elektrostimuliatorius VITAMMY Ice

TENS/EMS elektrostimuliacijos aparatas VITAMMY Ice yra efektyvi masažo, raumenų stimuliacijos (EMS), nervų stimuliacijos (TENS), akupresūros ir akupunktūros priemonė.

18,39 € 22,99 € -20%
Limpantys elektrodų padukai VITAMMY Ice elektrostimuliatoriui (5 poros)

Pakaitiniai elektrodų padukai VITAMMY Ice elektrostimuliatoriui. Savaime limpantys. Komplekte - 5 poros (10 vienetų).

5,99 €
Limpantys elektrodų padukai Veinoplus V.I. elektrostimuliatoriui (2vnt)

Pakaitiniai elektrodų padukai Veinoplus V.I. elektrostimuliatoriui. Savaime limpantys. Komplekte - 2 vienetai (1 pora).

16,00 €
Šildantis TENS/EMS elektrostimuliatorius HubDIC MB-400

Malšinti raumenų maudimus, skausmus, neuralgiją, nuraminti ir atgaivinti pavargusius, pažeistus, maudžiančius raumenis, gerinti kraujo apytaką.

76,69 € 95,86 € -20%
TENS/EMS elektrostimuliatorius HubDIC NEM-100

Mažina lėtinio skausmo, sustingimo, tirpimo simptomus, veiksminga ūmaus skausmo atveju. Veiksmingos masažo programos nugarai, sąnariams, petims, rankoms arba kojoms.

47,20 € 59,00 € -20%
Limpantys elektrodų padukai HubDIC MB-400 elektrostimuliatoriui

Pakaitiniai elektrodų padukai HuBDIC MB-400 elektrostimuliatoriui. Savaime limpantys. Komplekte - 2 vienetai (1 pora).

6,50 €
Limpantys elektrodų padukai HubDIC NEM-100 elektrostimuliatoriui

Pakaitiniai elektrodų padukai HuBDIC NEM-100 elektrostimuliatoriui. Savaime limpantys. Komplekte - 2 vienetai (1 pora).

9,00 €
Kaitinantis elektrodas HubDIC MB-400 elektrostimuliatoriui

Kaitinantis elektrodas HuBDIC MB-400 elektrostimuliatoriui. Komplekte - 1 vienetas.

9,00 €
Jungiamasis laidas HubDIC MB-400 elektrostimuliatoriui

Jungiamasis laidas HuBDIC MB-400 elektrostimuliatoriui. Komplekte - 1 vienetas.

8,50 €
TENS/EMS elektrostimuliatorius Beurer EM80

Skausmo sumažinimas, fizinės būklės stiprinimas, atpalaidavimas, raumenų regeneracija ir kova su nuovargiu. Beurer veikia atgamindamas paties kūno impulsus per elektrodus, kurie skleidžia tuos impulsus oda iki nervų ir raumenų skaidulų.

99,00 €
TENS elektrostimuliatorius OMRON E3

Veiksmingas skausmo mažinimas, specialios programos įvairioms kūno sritims, galima pasirinkti intensyvumą, plaunami ilgalaikio naudojimo padai – gali būti naudojami iki 150 kartų, lengva naudoti.

62,80 € 78,50 € -20%
TENS elektrostimuliatorius Saneo TENS

2 kanalų / 4 elektrodų elektrostimuliatorius Saneo TENS - tai aukštos kokybės medicininis terapinis prietaisas skirtas įvairiam skausmui malšinti.

79,95 €
TENS/EMS elektrostimuliatorius masažui Saneo VITAL

2 kanalų / 4 elektrodų TENS/EMS elektrostimuliatorius masažui Saneo VITAL naudoja švelnius elektrinius impulsus, kurie padės Jums atsipalaiduoti, sumažinti raumenų tempimą, įtampą.

71,96 € 89,95 € -20%
FES elektrostimuliatorius Saneo CARE inkontinencijai gydyti

FES elektrostimuliatorius Saneo CARE inkontinencijai gydyti - tai funkcinė audinių ir organų elektrostimuliacija. Saneo Care skirtas įvairių formų šlapimo ir išmatų nelaikymo gydymui.

95,96 € 119,95 € -20%
Analinis zondas FES elektrostimuliatoriui SaneoCARE

Analinis zondas skirtas naudoti su FES elektrostimuliatoriumi Saneo CARE.

24,99 € 39,99 €
Vaginalinis zondas FES elektrostimuliatoriui SaneoCARE

Vaginalinis zondas skirtas naudoti su FES elektrostimuliatoriumi Saneo CARE.

24,99 € 39,99 €
Pakaitiniai apvalūs 32 mm skersmens elektrodai Saneo elektrostimuliatoriams (4 vnt.)

Pakaitiniai apvalūs 32 mm skersmens elektrodai (4 vnt.) skirti naudojimui kartu su originaliais Saneo TENS elektrostimuliatoriais.

6,99 €
Pakaitiniai 50x50mm elektrodai Saneo elektrostimuliatoriams (4 vnt.)

Pakaitiniai 50x50mm elektrodų padukai (4 vnt.) skirti naudojimui kartu su originaliais Saneo elektrostimuliatoriais.

7,99 €
Stimuliacijos kojinė Saneo elektrostimuliatoriams - universalus dydis

Stimuliacijos kojinė (universalus dydis) skirta naudojimui kartu su originaliais Saneo elektrostimuliatoriais.

14,99 €
Stimuliacijos pirštinė Saneo elektrostimuliatoriams - universalus dydis

Stimuliacijos pirštinė yra universalaus dydio ir skirta naudojimui kartu su originaliais Saneo elektrostimuliatoriais.

16,99 €
Mažasis universalus zondas FES elektrostimuliatoriui SaneoCARE

Mažasis universalus zondas skirtas naudoti su FES elektrostimuliatoriumi Saneo CARE.

24,99 € 39,99 €
Pakaitiniai 50x90mm elektrodai Saneo elektrostimuliatoriams (4 vnt.)

Pakaitiniai 50x90mm elektrodų padukai (4 vnt.) skirti naudojimui kartu su originaliais Saneo elektrostimuliatoriais.

9,99 €
Pakaitiniai 45x45mm elektrodų padukai Beurer elektrostimuliatoriams (8 vnt.)

Pakaitiniai 45x45mm elektrodų padukai (8 vnt.) skirti naudojimui kartu su originaliais Beurer elektrostimuliatoriais.

18,00 €
Rekomenduojame
TENS/EMS elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Care Fitness

2 kanalų elektrostimuliatorius 4 arba 8 elektrodų viename. Net 55 programos - estetinės, sporto, reabilitacijos ir skausmo malšinimo procedūros. Pakraunamas akumuliatorius.

127,20 € 159,00 € -20%
TENS / EMS elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Care Beauty

2 kanalų elektrostimuliatorius su galimybe naudoti 4 arba 8 elektrodus. 35 programos - estetinės, reabilitacijos ir skausmo malšinimo programos. Pakraunamas akumuliatorius.

111,20 € 139,00 € -20%
Rekomenduojame
TENS/NEMS elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Care PRO

2 kanalų elektrostimuliatorius su galimybe naudoti 4 arba 8 elektrodus. Skausmui malšinti, raumenims stimuliuoti ir grožio puoselėjimui. Pakraunamas akumuliatorius.

159,20 € 199,00 € -20%
Rekomenduojame
FES elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Vein

2 kanalų / 4 elektrodų FES elektrostimuliatorius naudojamas kraujotakai gerinti ir kaip prevencinė priemonė nuo venų kraujotakos nepakankamumo ir giliųjų venų trombozės. Pakraunamas akumuliatorius.

102,40 € 128,00 € -20%
Rekomenduojame
TENS elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Care TENS

2 kanalų elektrostimuliatorius su galimybe naudoti 4 arba 8 elektrodus. 20 skausmo malšinimo programų. Pakraunamas akumuliatorius.

92,00 € 115,00 € -20%
Rekomenduojame
TENS ir jonoforezės elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Ionotens

2 kanalų TENS ir jonoforezės elektrostimuliatorius rekomenduojamas naudoti reabilitacijos ir funkcijų atkūrimo tikslais, bei įvairių ligų gydymui.

159,20 € 199,00 € -20%
Pakaitiniai 48x48mm elektrodai I-TECH elektrostimuliatoriams (4 vnt.)

Pakaitiniai 48x48mm elektrodų padukai (4 vnt.) skirti naudojimui kartu su originaliais I-TECH elektrostimuliatoriais.

7,90 €
Rekomenduojame
TENS/EMS elektrostimuliatorius ProRelax Duo

Du viename: skausmo malšinimas (TENS) ir raumenų stimuliavimas (EMS). 2 kanalų elektrostimuliatorius yra efektyvus prietaisas, tinkantis ir vyresnio amžiaus žmonėms dėka savo paprasto valdymo. Vokiška kokybė.

39,90 € 57,00 € -30%
Rekomenduojame
TENS/EMS elektrostimuliatorius ProRelax SuperDuo Plus

Išskirtinai daug aplikatorių komplekte: net 6 geliniai elektrodų padukai, 1 juosmens diržas ir 1 rankos diržas su integruotais elektrodais. Dvi atlikemos terapijos: skausmo malšinimas (TENS) ir raumenų stimuliavimas (EMS).

83,30 € 119,00 € -30%
Rekomenduojame
TENS/EMS elektrostimuliatorius ProRelax Duo Comfort

Turi įmontuotą akumuliatorių, kuris gali būti įkraunamas tiek iš 220V tinklo, tiek ir USB lizdo. Skirtas malšinti chroniškus, lėtinius bei ūmius skausmus, o taip pat stimuliuoti ir treniruoti raumenis.

59,93 € 79,90 € -25%
Pakaitiniai 50x50mm elektrodai ProRelax elektrostimuliatoriams (4vnt.)

Pakaitiniai 50x50mm elektrodų padukai (4 vnt.) skirti naudojimui kartu su originaliais ProRelax elektrostimuliatoriais.

8,95 €
Pakaitiniai mėnulio formos (keliams) elektrodai ProRelax elektrostimuliatoriams (4vnt.)

Pakaitiniai mėnulio formos elektrodų padukai (4 vnt.) skirti taikyti elektrostimuliaciją keliams naudojant kartu su originaliais ProRelax elektrostimuliatoriais.

9,95 €
Gelis elektrostimuliacijai ProRelax

Kontaktinis skaidrus elektrodų gelis (100ml) skirtas transkutaninei elektrinei nervų stimuliacijai gerinti, uztikrina tinkamą sąlytį tarp odos ir elektrodo.

6,97 € 9,95 € -30%
Daugiafunkcinis elektrostimuliatorius I-TECH T-One Medi Sport

4 kanalų elektroterapijos prietaisas, kuris yra skirtas profesionaliems ir neprofesionaliems sportininkams, kurie norėtų pagerinti savo rezultatus ir atlikti reabilitacijos procedūras namuose.

261,75 € 349,00 € -25%