Bekontaktis termometras: kaina

Infraraudonųjų spindulių - multifunkcinis bekontaktis termometras Medisana FTN

Infraraudonųjų spindulių-multifunkcinis bekontaktis termometras MEDISANA FTN greitai ir tiksliai matuoja kūno, aplinkos, skysčių bei paviršiaus temperatūrą (0-100 °C skalė). Galima net 30 matavimų atmintis.

31,20 € 39,00 € -20%
Bekontaktis termometras Novama Free

Ergonomiškas ir lengvai naudojamas termometras akimirksniu pamatuoja kūno, daiktų ar skysčių temperatūrą. Labai pravers mažus vaikus auginantiems tėvams. Tikslus ir greitas matavimas.

18,20 € 28,00 € -35%
Infraraudonųjų spindulių bekontaktis termometras Medisana TM 65E

Greitas ir tikslus bekontaktis termometras Medisana TM 65E matuoja ne tik kūno, bet taip pat ir aplinkos, skysčių ir paviršiaus temperatūrą, bei turi funkciją įjungti/išjungti garsinį signalą. Garsinis ir vizualinis informavimas apie karščiavimą.

22,88 € 30,50 € -25%
Bekontaktis termometras BRAUN NTF3000

Termometras BRAUN NTF3000 naudoja patentuotą unikalią technologiją, kurios dėka galite matuoti kūno temperatūrą kontaktiniu ir bekontakčiu režimais.

44,18 € 58,90 € -25%
Bekontaktis termometras Rossmax HA500

Ypatingai patogus ir greitas būdas be jokio prisilietimo išmatuoti kūno ir objektų temperatūrą. Matavimas užtrunka vos 1 sekundę. 

32,00 € 40,00 € -20%
Bekontaktis termometras Rossmax HC700

Bekontaktis termometras Rossmax HC700 - tai ypatingai patogus ir greitas būdas be jokio prisilietimo išmatuoti kūno ir objektų temperatūrą. Matavimas užtrunka vos 1 sekundę.

42,75 € 57,00 € -25%
Bekontaktis termometras BRAUN BNT400

Termometras BRAUN BNT400 naudoja patentuotą unikalią technologiją, kurios dėka galite matuoti kūno temperatūrą kontaktiniu ir bekontakčiu režimais.

39,60 € 49,50 € -20%
Bekontaktis termometras Novama White T1s

Ergonomiškas ir lengvai naudojamas termometras akimirksniu pamatuoja kūno, daiktų ar skysčių temperatūrą. Labai pravers mažus vaikus auginantiems tėvams. Tikslus ir greitas matavimas.

17,50 € 25,00 € -30%
Bekontaktis termometras BRAUN BNT400 BLACK

Termometras BRAUN BNT400 naudoja patentuotą unikalią technologiją, kurios dėka galite matuoti kūno temperatūrą kontaktiniu ir bekontakčiu režimais.

39,60 € 49,50 € -20%
Bekontaktis termometras Contec TP500

Bekontaktis termometras skirtas matuoti žmogaus kūno temperatūrą. Tikslus ir greitas matavimas per 1 sekundę. 30 paskutinių matavimų atmintis

22,96 € 32,80 € -30%

Temperatūros matavimas yra viena iš seniausių pacientams atliekamų sveikatos patikrinimo procedūrų. Tiesa, ilgalaikėje perspektyvoje ji gerokai kito. Greičiausiai daugelis pamena, kaip vaikystėje temperatūrai matuoti buvo naudojami stikliniai gyvsidabrio termometrai. O štai šiandien senieji termometrai vietą jau užleidę moderniems ir pasižymintiems aukštu funkcionalumų. Vieni populiariausių yra bekontakčiai termometrai, užtikrinantys ne tik tikslius rezultatus, bet ir labai patogų bei spartų temperatūros matavimo procesą.

O kad šie termometrai populiarūs, tai visiškai nestebina, nes jų privalumų spektras labai didelis. Bene kertinis pranašumas yra temperatūros matavimo sparta. Net jei įsigysite ne patį brangiausią bekontaktį termometrą, vis vien džiaugsitės jo greičiu – temperatūrą prietaisas pamatuos vos per kelias sekundes! Dar būtina paminėti ir tai, jog šie termometrai temperatūrą matuoja per atstumą, kas labai pasiteisina higienos kontekste, ypač tada, kai vienam po kito reikia matuoti temperatūrą kelioms asmeniui. Dėl minėtų privalumų bekontakčiai termometrai sparčiai pelnė mažus vaikučius auginančių tėvelių simpatijas – temperatūrą vaikui labai paprasta pamatuoti jam miegant, žaidžiant, valgant. Būtina paminėti ir tai, jog šie termometrai tiksliai išmatuos ne tik kūno, bet ir skysčių, aplinkos, paviršių temperatūrą!

Kiek kainuoja bekontaktis termometras?

Dažnai tenka išgirsti ir perskaityti apie bekontakčių termometrų privalumus, tad natūralu, jog daugelis mano, kad šie prietaisai labai brangūs. Tad aptarkime, kiek kainuoja bekontaktis termometras.

Biomed.lt bekontakčių termometrų kainos startuoja maždaug nuo trijų dešimčių eurų, o brangiausi kainuoja beveik 70 eurų. Matyti, koks platus yra kainų diapazonas, taigi skirtingą perkamąją galią turintys pirkėjai atras tinkamiausią sau.

Bekontakčių infraraudonųjų spindulių termometrų kainos varijuoja maždaug nuo 30 iki 70 eurų. Įprastų bekontakčių termometrų kainuos patenka į rėžius nuo 35 iki 60 eurų. Svarbu paminėti, kad didžiąja dalimi kainą lemia ne tai, ar bekontaktis termometras yra infraraudonųjų spindulių ar kitoks, tačiau jų savybės ir funkcijos, technologija, matavimo greitis ir kiti ypatumai. Neretai kaina priklauso ir nuo gamintojo.

Jei manote, jog pigiau kainuojantys termometrai kokybe ir funkcionalumu nusileidžia brangiems, tai nėra visai teisinga pozicija. Mūsų asortimente pigiausi bekontakčiai termometrai, kaip minėjome, kainuoja apie 30 eurų. Jie tiksliai ir labai greitai išmatuos kūno ar objektų temperatūrą, išsaugos paskutinius matavimus (gali išsaugoti kelis kartus daugiau rodmenų nei kai kurie brangesni prietaisai), išmatuos labai tiksliai, turės automatinio išsijungimo funkciją, duomenis pateiks aiškiai ryškiame ekrane ir kt. Apie karščiavimą gali įspėti garsiniais ir vaizdiniais efektais. Tad norintys mokėti pigiau tikrai įsigys puikios kokybės termometrą.

Jei pirkinys nėra labai skubus, verta palaukti, kol jam bus taikoma akcija – tai ideali proga mokėti pigiau, tačiau gauti tą pačią gerą kokybę.

Siekiant geriausių matavimo rezultatų ir tikslumo reikia laikytis tam tikrų naudojimosi bekontakčiu termometru rekomendacijų. Jas rasite gaminio pakuotėje.