Osteoporozė

Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-700

Žemo dažnio ir aukšto intensyvumo impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos aparatas: 7 nustatytos programos, 3 laisvai pasirenkamos programos ir automatinė programa.

230,30 € 329,00 € -30%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-1000

Aukšto dažnio ir mažo intensyvumo impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos aparatas skirtas sausgyslių uždegimams, flebitui, išialgijai, disko išvaržai ir funkciniam atsigavimui po traumų ar sumušimų.

160,30 € 229,00 € -30%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH ORTHOMAG

Žemo dažnio impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos prietaisas su ličio jonų baterija ir lanksčiu aplikatoriumi, kad terapinių seansų metu išliktumėte mobilūs ir aktyvūs dienos darbuose.

314,30 € 449,00 € -30%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-2000

2 kanalų žemo dažnio ir aukšto intensyvumo impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos aparatas skirtas įvairioms patalogijoms gydyti, atkurti funkcinę būklę ir reabilituotis po patirtų traumų.

343,20 € 429,00 € -20%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-2000 PLUS

Aukšto našumo ir lengvai naudojamas impulsinių elektromagnetinių laukų prietaisas, siūlantis jau nustatytas bei laisvai vartotojo nustatomas programas, kuriose galite nustatyti terapijos trukmę, magnetinio lauko intensyvumą ir dažnį.

520,00 € 640,00 €

PLINTANTIS SOCIALINIS FENOMENAS

Osteoporozė yra fenomenas, susijęs su gyventojų senėjimu, aiškina Roberto Pessariello. Tikėtina, jog osteoporozė gali dar labiau plisti per ateinančius kelis metus. Profesorius Giovani Luisetto aiškina, jog senėjimas yra pagrindinė kaulų retėjimo priežastis, tad šalys, kuriose senų žmonių procentas didesnis, bus labiau paveiktos šios ligos. Šlaunikaulio, stuburo ar riešų lūžiai yra dažniausiai pasitaikančios traumos, sergant osteoporoze. Senatvinė osteoporozė ištinka mažiausiai 40% moterų po menopauzės ir iki 90% žmonių, perkopusių 90 metų slenkstį.

Osteoporozė yra liga, paveikianti visą kūną, tad tikėtina, jog mažas kaulų tankumas gali nulemti lūžius. Visą griaučių struktūra susilpnėja, tad kaulų masės nebepakanka atremti mechaniniams sunkumams.

Svarbu paminėti, jog mažas kaulų mineralinis tankumas yra tiesiogiai susijęs su lūžių rizika (ypač slankstelių, riešo ir šlaunikaulio).

Kitas rizikos faktorius yra priešlaikinė menopauzė.

Tuo atveju, moterų kaulų tankumas yra žemas ilgą laiką ir lūžių tikimybė dar labiau padidėja (taip teigia profesorius G. Luisetto). Traumų riziką po menopauzės gali padidinti ir anksčiau įvykusios traumos.


POVEIKIS GYVENIMO KOKYBEI

Sergant osteoporoze, griaučių segmentai vis labiau ir labiau silpnėja ir tampa vis mažiau atsparūs net ir mažoms traumoms, tad rimtai nukenčia gyvenimo kokybė.

Tai rimta pagyvenusių žmonių problema, nes ši liga gali būti neatpažinta ir vystytis nepastebėta ilgą laiką.

Dažniausi simptomai yra kaulų skausmas, stuburo slankstelių deformacijos, daugiau ar mažiau pastebimas ūgio mažėjimas, taip pat kaulų lūžiai.

Stuburo slankstelių skausmas dažnai gali būti supainiotas su artroze, nes ši patologija taip pat yra būdinga pagyvenusiems žmonėms. Slankstelių lūžiai smarkiai pablogina pagyvenusių žmonių gyvenimo kokybę. Po šių lūžių, šonkauliai išjuda į priekį su visa krūtinės ląsta, ir ji slenkasi žemyn. Galiausiai prasideda stiprūs skausmai. Ši būklė taip pat paveikia ir vidinių organų funkcijas, ypač kvėpavimo funkcijas, nes sukliudomas diafragmos judėjimas.

Nugaros ir vidurio nugaros slanksteliai yra labiausiai slankstelių lūžių paveikiamos vietos.

Atsiradusi kupra gali išprovokuoti pavojingus kritimus ir galūnių, pečių, alkūnių ir netgi šlaunikaulių lūžius.

Šlaunikaulių lūžiai yra viena pavojingiausių traumų pagyvenusiems žmonėms, nes jai nutikus, būtina chirurginė intervencija. Reabilitacijos periodas yra ilgesnis už gydymą ligoninėje, net jeigu gydymas yra sėkmingas.

Kartais pagyvenę žmonės po traumų netenka savarankiško judėjimo galimybės ir turi naudotis pagalbine judėjimo įranga.


OSTEOPOROZĖ IR MAGNETOTERAPIJA

Magnetoterapija yra pagrįsta pulsuojančių magnetinių laukų veikimo principu ir reprezentuoja tradicinę neinvazinę techniką, dažniausiai taikomą lūžių ir osteoporozės gydyme. Šio tipo terapiją dažniausiai sudaro žemo intensyvumo (žemesnio, nei 100 Gausų) ir žemo dažnio (žemesnio, nei 100 Hz) bangos.

Magnetoterapijos gydymas gali būti taikomas konkrečiai kūno sričiai arba visam kūnui.

Konkrečios kūno zonos yra gydomos esant lokalioms patologijoms, sukeltoms traumų, perkrovimo, išsigimimų ar lūžių gydymo atveju.

Tuo tarpu, viso kūno terapija yra taikoma viso kūno medžiagų apykaitos pusiausvyrai palaikyti. Šis gydymas gerina kaulų mineralinių medžiagų būklę ir atideda jų netekimą, jei pradėtų vystytis osteoporozė.

Magnetoterapija yra labai veiksminga technika dėl ypatingo pulsuojančių magnetinių laukų poveikio. Pulsuojantys magnetiniai laukai veikia ląstelių struktūras ir stabilizuoja fiziologinę kūno būklę. Be to, magnetiniai laukai skatina jonų mainus tarp ląstelių membranų.

Šie veiksmai padeda atsatyti taisyklingą transmembraninę veiklą. Ši veikla yra labai svarbi ląstelių naudingų medžiagų pasisavinimo procesams.

Greitesnis membranų veiklos atstatymas nervų ląstelėse praplečia skausmo ribos sąvoką, o to padarinys yra analgetinis poveikis gydomai kūno sričiai.

Tas pats veiksmas ląstelių membranose padeda atsatyti ATP gamybą. ATP yra molekulė, atsakinga už cheminės energijos pernešimą tarp ląstelių, skirtą medžiagų apykaitai palaikyti.

Aukščiau paminėti efektai yra tolygūs analgetiniam poveikiui, uždegimo mažinimui ir patinimų šalinimui.

Dar daugiau - pulsuojantys magnetiniai laukai skatina kalcio jonų migraciją kauliniuose audiniuose. Šis veiksmas skatina kaulų masės stiprėjimą ir lūžių gydymą.


OSTEOMAT®

Mūsų sprendimas sisteminei osteoporozei gydyti

Siūlome Jums mūsų gamintojų sukurtą čiužinį, kuriame magnetai yra išdėstyti taip, kad patenkintų du pagrindinius poreikius: terapinį ir viso kūno gydymo.

Šis čiužinys gali būti surenkamas pagal paciento poreikius. Jis sudarytas iš 4 tarpusavyje besijungiančių segmentų, kiekvienas iš jų sudaro po nedidelį patiesalą.

Kiekvienas patiesalas turi devynias skirtingas magnetų įmontavimo pozicijas, skirtas sukurti 3x3 formą. Kiekvienas patiesalas vienos sesijos metu gali gydyti gana plačią kūno sritį.

Osteoporozė yra sisteminis susirgimas, kuris silpnina griaučių segmentus ir sumažina jų atsparumą lūžiams.

Nugaros slanksteliai yra labiausiai pažeidžiamos pagyvenusių žmonių kūno vietos. Tai sukelia kūprinimąsi ir pusiausvyros praradimą einant, o tai didina pavojingų kritimų tikimybę.

Tokie nukritimai gali išprovokuoti skausmingus galūnių, pečių, alkūnių ir klubo kaulų lūžius.

Mūsų siūlomas čiužinys yra idealus sprendimas viso kūno gydymo poreikiui patenkinti, dėka persiklojančios jo struktūros.


MAGNETŲ POZICIJŲ TINKLELIS

Žemiau galite pamatyti grafinę kiekvieno čiužinio segmento vidinę struktūrą. Struktūra susideda iš 3x3 formos (tinklelio), kuri leidžia išdėstyti solenoidus (magnetus) priklausomai nuo Jūsų terapinių poreikių.