Kompresinės terapijos aparatas

Limfodrenažinis aparatas BEAUTY CENTER

Kompresinės terapijos ir limfodrenažinio masažo procedūros tiesiog namuose! Sugrįžtantis kojų lengvumas, dailesnės kūno linijos bei pagerėjusi kūno būklė.

670,00 € 870,00 €
Presoterapijos (limfodrenažinio masažo) aparatas I-TECH I-PRESS 4 LEG2-OS

Presoterapijos - limfodrenažinio masažo sistema I-PRESS su 4 kompresinėmis kameromis. Komplekte: 2 padidintos apimties kojų įmautės limfodrenažiniam masažui.

370,00 € 620,00 €
Rekomenduojame
Presoterapijos (limfodrenažinio masažo) aparatas I-TECH Power Q1000 Premium

4 kamerų, pilna kompresinė limfodrenažo sistema, atliekanti veiksmingas kosmetologines ir gydomąsias procedūras. Komplekte: 2 kojų įmautės, 1 rankos įmautė ir 1 pilvo - juosmens srities - juosta.

1 100,00 € 1 290,00 €
Presoterapijos (limfodrenažinio masažo) aparatas I-TECH Power Q6000 Plus

Profesionali 6 kamerų, 5 programų, pilna kompresinė limfodrenažo sistema skirta profesionaliam naudojimui. Komplekte: 2 kojų movos, vidpadžiai 2vnt., 1 rankos mova ir 1 pilvo - juosmens srities - juosta.

1 900,00 € 2 200,00 €

Kompresinė terapija: pamirškite visas ligas

Kompresinės terapijos aparatas arba kitaip limfodrenažinis aparatas - vienas dažniausių pasirinkimų rekomenduojamų ne tik gydytojų, tačiau ir žmonių, kurie jau išbandė įrangą. Kompresinė terapija jau gana seniai siūloma gydymo įstaigų ir grožio salonų, kurie pamatę įrangos naudą bei klientų poreikius siūlo pasinaudoti galimybe susitvarkyti su įvairiomis sveikatos problemomis. Tiesa, lankytis SPA salonuose ir kitose panašiose vietose yra gana brangu ir žmonės įvertina, kad kompresinė terapija namuose kainuoja paprasčiausiai… pigiau.

Kompresinės terapijos aparatas
 naudojamas paprasčiausiai namuose. Pasirenkate kūno dalį, kurią norite pamasažuoti, patogiai atsigulate, dažnas įsijungia muziką arba naudojasi aliejais, kurie padeda dar labiau atsipalaiduoti. Dažniausiai viena procedūra trunka iki vienos valandos. Daugelis tikina, kad jau po pirmos procedūros pamato akivaizdžius rezultatus. Dažniausiai tai susiję su kur kas geresne savijauta, kur kas didesniu atsipalaidavimu ir panašiai. Visgi, po kelių kartų pamatomi ir kiti kur kas labiau pastebimi privalumai. Limfodrenažinė kompresinė terapija padeda sumažinti celiulitą bei randus jau po kelių kartų. Daugelis investuoja didelius pinigus į brangiausius kremus, kurie turėtų padėti ilgesnį laiką išlaikyti odą lygią. O visa paslaptis yra aktyvinamoje kraujotakoje ir limfoje. Kuo labiau  jie “cirkuliuoja” - tuo žmogaus oda yra elastingesnė. Panašų rezultatą galima pasiekti ir aktyviai sportuojant bei lankantis pas masažistą. Deja, dėl labai įtempto gyvenimo tempo retas tam turi laiko. Štai čia į pagalbą ateina kompresinės terapijos aparatas, kuris padeda pamatyti akivaizdžius rezultatus. Ne taip, kaip kad naudojant kremus, tačiau jokio rezultato, deja, pamatyti nepavyksta. Nebūkite reklamos auka. Rinkitės tai, kas yra patikimą ir kitų rekomenduotina.

 

Kompresinė limfodrenažo sistema turėtų būti atliekama bent jas dvi dienas. Dažniausiai vos įsigiję prietaisą pirkėjai labai džiaugiasi ir pamatę pirmuosius rezultatus nori juos dar labiau padidinti. Tokiu atveju procedūra atliekama labai dažnai, net  - per dažnai. Geriausia atlikti procedūrą iki vienos valandos, 45 minučių ir ji turėtų būti daromas po kokius tris kartus per savaitę. Tai optimaliausias laiko tarpas leisiantis padėti pasiekti norimą rezultatą ir tuo pačiu nejusti jokio šalutinio poveikio. Nors kompresinė terapija neturi jokių minusų, visgi, per dažnas jos darymas taip pat gali būti žalingas.

Kompresinė limfodrenažo sistema detaliau skirstoma į keturias sritis, kurias atstoja ir pakeičia.

Sportas. Jeigu norite kad jūsų kūno oda būtų elastinga ir graži  - tokiu atveju rekomenduojama presoterapija. Visgi, labai puikiai prie norimo rezultato prisidėti gali ir sportas. Deja, dėl labai įtempto gyvenimo tempo daugelis žmonių paprasčiausiai neturi laiko aktyviam laisvalaikiui. Alternatyva  - kompresinė terapija, kurios nauda tokia pat kaip ir sporto.

 

Grožis. Kas yra kompresinė terapija? Priemonė, kuri gali padėti jums ne tik kur kas geriau jaustis, tačiau taip pat ir kur kas geriau atrodyti. Pamirškite ne tik randus ir celiulitą, tačiau taip pat suteikite savo odai elastingumo, jaunatviškumo. Limfodrenažinis masažas padeda sustabdyti laiką ir atrodyti puikiai net ir brandžiame amžiuje.

 

Sveikata. Kompresinė terapija pirmiausia išpopuliarėjo dėl sveikatos gerinimo. Nors visi norime būti gražūs, tačiau sveikata yra prioritetas. O kai kartu su sveikata pavyksta kaip priedą gauti dar ir kur kas gražesnė išvaizdą - terapijos privalumai pranoksta lūkesčius. Limfos išjudinimas padeda panaikinti lėtinius skausmus, taip pat raumenų maudimą, dažnai skaudančias kojas. Jeigu skundžiatės kontraindikacijos požymiais (t.y. negalite vartoti kokių nors vaistų) - ši terapija kaip tikras išsigelbėjimo ratas.

 

Poilsis. Galiausiai, čia nesibaigia limfodrenažinio masažo nauda, kadangi jis taip pat padeda pasilsėti. Psichologai teikia, kad daugelis žmonių dėl labai įtempto gyvenimo laiko paprasčiausiai nebemoka pailsėti, pamiršti rūpesčius ir pasinerti į save. Jeigu rudens metas jus labai liūdina, nemiga kiek suintensyvėjo ir darosi paprasčiausiai… liūdna - masažas gali jums padėti. Kadangi dažnas neturi laiko keliauti į salonus, o ir kainos už vieną kartą ten gana didelės, tad siūlome įsigyti įrenginį, kuris leis pasijausti kur kas geriau.

 

Kas yra kompresinė terapija? Tai kompleksiškas, visaapimantis ir pasiekti daug padedantis rezultatas, kuris skirtas ne tik kaip terapija, tačiau ir kaip rimtų ligų gydymas.

 

Leiskite sau jaustis geriau taip greitai ir paprastai.