Prekių kategorijos

Vakuuminio masažo aparatai 

Celiulito masažuoklis Hydas
AKCIJA!
Celiulito masažuoklis Hydas
Masažuoklis skirtas mažinti celiulitą problematiškiausiose vietose, tokiose kaip pilvo, šlaunų, rankų ir sėdmenų srityse. Dvi keičiamos galvutės ir du greičio nustatymo lygiai.
59,99 € 79,99 € -25%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Vakuuminio masažo aparatas LANAFORM Beauty Aspect
Efektyviai kovai su celiulitu ir raukšlėmis, odos stangrinimo procedūroms, kūno ir veido odos atjauninimo ir atgaivinimo procedūroms.
249,00 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Vakuuminis masažuoklis ProRelax Vacuum Massager
NAUJIENA
Vakuuminis masažuoklis ProRelax Vacuum Massager
Giluminių audinių masažas (endomasažas) Jūsų namuose. 3 skirtingo dydžio siurbimo taurelės skirtingoms kūno sritims masažuoti. 4 masažo programos. Vokiška kokybė.
69,90 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Rodoma 1 - 3 iš 3 prekių
Vakuuminio masažo aparatai

Vakuuminio masažo aparatas – tai celiulitui naikinti bei odai stangrinti skirtas aparatas, kurio dėka gali būti atliekamas vakuuminis masažas namuose. Vakuuminio masažo įranga išsiskiria didele nauda kai kalbame apie giluminių odos sluoksnių išjudinimą taip šalinant celiulitą ir išlyginant raukšles. Vakuuminiai masažuokliai nėra dideli ir sudėtingi naudoti – tereikia aparato galvute masažuoti tas kūno vietas, kurioms norima vėl sugrąžinti jaunystę.

Namuose naudojamas vakuuminio masažo aparatas užtikrins, kad laipsniškai pasiektumėte norimas kūno formas ir lygią odą. BioMed.lt internetu siūlomi aukštos kokybės vakuuminio masažo aparatai iš tokių gamintojų kaip Lanaform, Hydas ar Lipoless gali pasigirti puikiais atsiliepimais iš naudotojų visame pasaulyje, o pas mus šie aparatai parduodami patrauklia kaina, ypač kai skelbiama akcija.