Prekių filtravimas

Gamintojas
Rodoma 1 - 7 iš 7 įrašų
Rodoma 1 - 7 iš 7 įrašų
Rodoma 1 - 7 iš 7 įrašų

Pulsometrai, širdies ritmo matuokliai

Širdies ritmą matuojantys prietaisai – pulsometrai – ne tik seka, kaip dirba žmogaus širdis sportuojant, vaikštant ar pan., bet gali papildomai parodyti sudegintų kalorijų kiekį, bėgimo ar ėjimo greitį, fiksuoti laiką. Modernūs prietaisai užsideda kaip paprasta apyrankė ar laikrodis, o tai reiškia patogesnį aparato naudojimą. Pulsometro nereikia kabinti ant kaklo, bėgant jis nešokinėja ant krūtinės, netrukdo sportuoti. Patogus ir kasdien naudojamas širdies matuoklis padės matuoti širdies ritmą kad ir kur bebūtumėte. Daugelis gamintojų šiuo metu siūlo daugiafunkcinius pulsometrus, turinčius ne tik širdies ritmo matavimo režimą. Tiek paprastiems žmonėms, tiek aktyviai sportuojantiems asmenims tinkantis prietaisas tiksliai seks, kaip plaka jų širdis, fiksuos sudegintas kalorijas, rodys laiką, matuos atstumą ar bėgimo greitį.

 

Apyrankės principu ant rankos užsidedamas prietaisas – pulsometras – skirtas matuoti širdies ritmą. Aparatą galima naudoti tiek sportuojant, tiek dirbant, tiek vaikščiojant. Bet kurio judėjimo metu sekamas širdies ritmas leis nuolat sekti širdies veiklą. Pulsometro pagalba galima lengviau kontroliuoti savo širdies ritmą, neapsunkinti jos per dideliais krūviais.

 

Žmogaus pulsas (širdies ritmas) yra itin nepastovus dydis, kuris gali kisti priklausomai nuo judėjimo intensyvumo, vidinių kūno veiksnių ar kitų išorės faktorių. Kaip keičiasi pulsas tam tikrose situacijose dabar galite stebėti tiesiog ant savo rankos. Užsidėjus pulsometrą nedideliame prietaiso ekrane aiškiai matysite, kaip kinta širdies ritmas.

 

Pulsometrai dedami ant riešo – kaip apyrankė arba laikrodis. Jie nekelia papildomų nepatogumų, jų nereikia kabinti ant kaklo ar sekti prie krūtinės. Širdies ritmo matuokliai (pulso matuokliai) galinėje dalyje turi įmontuotus optinius jutiklius. Jie lengvai identifikuoja širdies darbą ir pulso duomenis iš karto pateikia ekrane. Toks pulso matavimas ypač aktualus sportuojantiems. Aktyviam sportui idealiai tinkantys pulsometrai plačiai naudojami: bėgimui, fitnesui, futbolui, krepšiniui, dviračių sportui, plaukimui ir daugeliui kitų sporto šakų. Dviratininkui, bėgikui ar kitam sportininkui ant riešo uždėtas širdies ritmo matuoklis leidžia kontroliuoti judesių intensyvumą taip, kad pulsas išliktų normalus. Su pulso matuokliu galima tikslingai sureguliuoti treniruotės krūvius, atitinkamai parinkti pratimus.

 

Pulsometrai:

- matuoja širdies ritmą;

- fiksuoja sudegintas kalorijas;

- dedami ant rankos (riešo);

- gali būti atsparūs vandeniui;

- matuojantys atstumą, bėgimo ar ėjimo greitį;

- taip pat gali turėti papildomas funkcijas: pulsometrai su laikmačiu (su chronometru);

- gali veikti „Bluetooth“ ryšiu arba su elementu;

- tvirtinasi be diržo, tad nesimaišo uždėti ant kaklo ar prisegti prie krūtinės;

- yra šiuolaikiško dizaino (primena laikrodžius, modernias apyrankes);

- padeda racionaliai pasirinkti treniruotės intensyvumą bei pratimų krūvius;

- su atmintimi saugo kelis širdies ritmo rezultatus nustatytą laiką;

- turi aiškų ekraną;

- parduodami internetu.

 

Elektroninėje medicinos prietaisų bei priemonių parduotuvėje „Biomed“ parduodami žinomų gamintojų pulsometrai. Prieinama širdies ritmo matuoklių kaina bei ypatinga kokybė – tai prioritetai, į kuriuos orientuojasi ne tik šių prietaisų gamintojai, bet ir mūsų įmonė.

 

Siūlome įsigyti šių gamintojų pulsometrus:

- NOVAMA;

- MIO;

-BEURER.

 

Kontroliuokite savo širdies darbą šiuolaikiškai: įsigykite modernius „Beurer“ ar kitų gamintojų pulsometrus gera kaina jau dabar ir sekite savo pulsą bet kuriame žingsnyje. Rinkitės prekes iš plataus širdies ritmo matuoklių asortimento. Nuolat taikome akcijas, todėl patinkantį prietaisą įsigysite žemesne kaina. Nelaukite ir užsisakykite pulsometrą internetu jau dabar: užsakymus pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame prietaisus į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį bei kitus šalies miestus. Pulsometrai-laikrodžiai – tai puikus pirkinys, kurio pagalba sportuosite nekenkdami savo širdžiai.

 

Daugiau informacijos apie prekes, taikomas akcijas, pristatymo sąlygas, susisiekus nurodytais kontaktais