Grikių lukštų čiužinys Grikė 200x80x4 cm - 1

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Grikių lukštų čiužinys Grikė 200x80x4 cm

Šis 4 cm storio čiužinys tinka kaip viršutinis užklotas ant įprastinio čiužinio, suteikia patalui stangrumo ir natūralumo, o taip pat gaivos pojūtį, nes grikių lukštai pralaidūs orui.

Detalus aprašymas

More details

Grikė
Kaina:103,00 €

Pristatysime
gegužės 29d. - 30d.
Pristatymas į namus
Nemokamai
Mokėkite:
  • Bankiniu pavedimu
  • Elektronine bankininkyste
  • Kortele arba grynais pristatymo metu
  • Lizingu
Lizingo bendrovės:

Grike logo.jpg

Grikė - tai lietuviška produkcija Jūsų namams.
Grikės gaminiams naudojami tik aukščiausios kokybės 100% medvilnės audiniai ir Lietuvoje užaugintų grikių lukštai. Produktai yra naudojami jogos centruose, masažo salonuose bei kasdienėms sveikatingumo praktikoms namuose.

Grikės gaminiai yra skirti žmonėms, kurie rūpinasi savo gyvenamos aplinkos natūralumu, domisi sveika gyvensena, mėgsta naujoves.

Grikių lukštų čiužinys Grikė 200x80x4 cm

Šis 4 cm storio čiužinys tinka kaip viršutinis užklotas ant įprastinio čiužinio, suteikia patalui stangrumo ir natūralumo, o taip pat gaivos pojūtį, nes grikių lukštai pralaidūs orui. Čiužinys yra antialerginis, nes grikių lukštuose nesiveisia dulkių erkutės. Ilgai gulintiems ligoniams toks čiužinys padės išvengti pragulų ir palengvins jų gydymą.

"Grikės" čiužiniai nepraranda savo formos, juose grikių lukštai tampriai supilti į siauras "rinkeles", todėl nesubyra į kraštus. 1,6 m pločio dvigulei lovai klokite du tokius čiužinius šalia vienas kito, sandūros visiškai nejusite!  Supakuotus čiužinius nesunku transportuoti.

Kodėl verta naudoti grikių lukštus?

Grikių lukštų pagalvės ir čiužiniai poilsiui buvo naudojami dar senovės Japonijoje, Kinijoje bei kitose Rytų Azijos šalyse. Ir šiandien Japonijoje šios pagalvės vadinamos tradicinėmis ir yra pačios populiariausios. Netgi prašmatniausi Japonijos viešbučių tinklai, siūlydami klientams pagalvių meniu, sąrašo pradžioje įrašo „Sobagara" (japoniškai tai reiškia „grikių lukštai").
 
Vadinamoji „Sobagara" pagalvė tampa vis populiaresnė ir Vakarų pasaulyje, Europoje ir Amerikoje, kur atgimsta sveikos gyvensenos, ekologijos, natūralumo vertybės.
 
Lietuvoje grikių lukštų pagalvių nesinori vadinti japoniškais vardais, juk grikis - tai vienas iš pačių lietuviškiausių augalų! Tiesa, nežinome, ar Dzūkijoje, kur dirvos palankiausios grikių auginimui, mūsų senoliai kimšo grikių lukštus į pagalves ar čiužinius. Tačiau šiandien siūlome Jums lietuviškų grikių lukštų gaminius dėl unikalių jų savybių.
 

Grikių lukštų privalumai

Palyginus su įprastinėmis pagalvėmis ir čiužiniais, grikių lukštų gaminiai turi unikalių privalumų:

- Pralaidūs orui, todėl nesukelia prakaitavimo.
- Turi teigiamą terapinį poveikį daugelio susirgimų atveju.
- Arčiau gamtos.
- Yra ilgaamžiai.
- Nesukelia alergijos, nes juose nesiveisia dulkių erkutės.
- Prisitaiko prie galvos / kūno formų, suteikia stabilią atramą, nesubliūkšta.
- Galima reguliuoti kietumą (aukštį).
- Padeda ligoniams išvengti pragulų ir palengvina jų gydymą.


Nuogąstaujate dėl čežėjimo?

Nemaža dalis žmonių baiminasi, kad jų grikių lukštų pagalvės čežės ir trukdys užmigti. Grikių lukštai čeža byrėdami, t.y. tik tol, kol Jūs atsigulę patogiai įsitaisote. Vaikams ta akimirka netgi gali patikti, juk tuomet krebžda maži nykštukai, nešdami saldų sapnelį...
Populiariausios paieškos
Grikė čiužiniai, Grikė pagalvės