Masažui

Rodoma 1 - 40 iš 161 įrašų
Rodoma 1 - 40 iš 161 įrašų
Rodoma 1 - 40 iš 161 įrašų

Apie kūno masažo galią buvo žinota dar gilioje senovėje. Iki pat šių dienų masažo teikiamais malonumais ir gydomosiomis savybėmis džiaugiasi ne vienas žmogus. Šiandien profesionaliu masažu galima mėgautis tiesiog namuose. Įvairioms kūno vietoms, pvz. Nugarai, pritaikyti masažuokliai atlieka atpalaiduojantį, tonizuojantį, gydomąjį masažą. Skirtingų formų, dydžių prietaisai idealiai prisitaiko prie žmogaus kūno formų, problemos ir iš karto teikia efektyvią pagalbą. Elektroninėje medicinos priemonių ir įrenginių parduotuvėje „Biomed“ siūlome įsigyti įvairius masažuoklius, skirtus pačioms įvairiausioms problemoms gydyti: veido, odos ligoms, bėrimams, randams, kūno raumenų atpalaidavimui, celiulitui, tinstančioms kojoms, išsiplėtusioms venoms, nugaros ir kaklo traumoms ir pan.

Masažuokliai, pradedant masažiniais kilimėliais, masažinėmis sėdynėmis, Liapko aplikatoriais, elektroniniais keturių pirštų, smūginiais, burbulinio masažo vonios burbuliatoriais ar kraujotakos gerinimo treniruokliais ir baigiant čiužiniais, voleliais ir t. t.

Rinkitės iš daugiau nei 60 Medisana, Lanaform, Hydas, Vida 10, Circulation Pro, VeinoPlus ir kitų firmų prekių, padėsiančių atlikti pačias įvairiausias masažo funkcijas namuose, kelionėje ar darbe. Siūlome rinktis iš įvairovės šildančių, vibruojančių, smūginių, elektrinių, paprastų rankinių, infraraudonųjų spindulių, akumuliatorinių, daugiakryptinių masažuoklių, taip pat masažinių sėdynių, pagalvėlių, čiužinių, vonelių, kilimėlių, aplikatorių ir kt. Asortimente ne tik tradiciniai masažuokliai, bet ir hidromasažo, kompresinės terapijos (presoterapijos — limfodrenažo) aparatai, bei masažuokliai su infraraudonųjų spindulių šildymo funkcijomis.

Masažas


Po ilgų darbų, dienos rūpesčių, turint problemų su kraujagyslėmis, medžiagų apytaka, sergant tam tikromis ligomis arba tiesiog siekiant atsipalaiduoti, - visais šiais ir panašiais atvejais yra rekomenduojamas atpalaiduojantis-gydomasis masažas. Rankų, kojų, juosmens, nugaros masažuoklis ar kitų kūno vietų masažavimo aparatai suaktyvina tose vietose kraujo tekėjimą, taip į visus audinius patenka reikalingos maistinės medžiagos, šalinami toksinai, druskų ar skysčių perteklius. Masažuoklis aktyviai veikia giluminius odos sluoksnius, tad čia ilgainiui dingsta infekcijos (dėl to mažėja celiulitas), pagreitėja ląstelių regeneracija (jos greičiau atsinaujina, todėl sparčiau gyja randai, strijos, egzema), sureguliuojama kraujotaka (kojos tinsta mažiau, venos tampa ne tokios ryškios, ne taip vargina kojų varikozė), atpalaiduojami įsitempę raumenys (masažuokliai kūnui grąžina jėgas). Be visa to, masažuokliai padeda atsikratyti ar sumažinti raumenų skausmus. 

Masažas namuose taps nepamainomu, kasdieniu ar kas savaitiniu Jūsų draugu, padedančiu maloniai ir efektyviai atsigauti po sunkios darbo dienos ar fizinių krūvių.

BioMed.lt siūlo Jums išbandyti efektyvias ir veiksmingas priemones, padedančias pamaloninti save ir savo kūną namuose. Šios priemonės tiks kiekvienam pagal poreikį, masažuojančias pačias įvairiausias sritis, nuo galvos iki kojų ar atliekančias daugiafunkcinius masažus bei procedūras.


Vaistas nuo visų ligų

Platus masažuoklių pasirinkimas tikrai džiugina, kadangi tai suteikia galimybę kiekvienam susirasti tokią atsipalaidavimo priemonę, kuri leistu net ir po labai sunkių dienos darbų paprasčiausiai… pamiršti kasdieninius rūpesčius. Skirtingi masažuokliai padeda ne tik palaiduoti konkrečias kūno vietas, tačiau tuo pačiu susidoroti su sudėtingomis sveikatos problemomis.


Kojų masažuoklis

Ne tik stovimą darbą dirbantys žmonės skundžiasi nemaloniais kojų skausmais. XXI amžiaus rykštė – kojų skausmas, kuris kyla dėl intensyviai sėdimo darbo. Jeigu kiekvieną diną prasidėsite bent po aštuonias valandas – tokiu atveju fizinis aktyvumas Jums yra būtinas. Tik tokiu atveju pavyks ne tik išlaikyti gražias kūno linijas, tačiau tuo pačiu ir sveiką organizmą.

Kojoms skirti masažuokliai dažniausiai suaktyvina kraujotaką. Tai padeda sumažinti skausmus ir tuo pačiu patinimus, kurie dažniausiai atsiranda ilgą laiką stovint ant kojų. Štai masažuokliai šlaunims dažniausiai pasirenkami ne dėl nemalonaus skausmo (jis dažniausiai kankina ties blauzdų vietomis). Šlaunų masažuokliai dažniausiai padeda atsikratyti celiulito, kuris kankina net ir lieknas moteris. Masažuokliui celiulitui mažinti aktyvina riebalinį sluoksnį, kuris kaupiasi po oda ant šlaunų. Kuo sluoksnis labiau aktyvinamas – tuo oda atrodys lygesnė ir masažuoklis nuo celiulito padės pasiekti ilgalaikį rezultatą. Anticeliulitiniai masažuokliai – efektyviausias būdas kovoje su odos nelygumais.

Pėdų masažuoklis taip pat geras pasirinkimas. Pėdos yra labai jautrios, tad dažniausiai pėdoms skirti masažuokliai padeda pasiekti maksimaliai didelį atsipalaidavimą.


Veido masažuoklis

Veidui skirti masažuokliai padeda išlaikyti odą kuo ilgiau elastinga ir jaunatviška. Žinoma, tam reikalingos reguliarios procedūros. Taip pat labai rekomenduojamos tiems, kurie skundžiasi spuogais ir po jų likusiais randeliais. Masažuokliai aktyvina kraujotaką, kuris paskatina žaizdas greičiau gyti ir tuo pačiu veido odą gražiai atrodyti. Infraraudonųjų spindulių masažuoklis taip pat puikiai tinka tokiu atveju, kai norisi, kad veido kapiliarai būtų kuo mažiau matomi. Apskritai, veido masažas gali padėti sustabdyti laiką. Svarbus, kad jis būtų reguliarus. Prie to paties būtina nuolatos drėkinti veiduką.


Kaklo masažuoklis

Kaklui masažas dažniausiai reikalingas tuomet, kai žmogus intensyviai dirba sėdimą darbą. Ypač tokiu atveju, kai darbas yra prie kompiuterio. Tokiu atveju kaklas, kuris dažniausiai būna nuleistas žemyn, labai greitai praranda savo tvirtumą. Daugelis žmonių tokiu atveju paprasčiausiai pradeda skųstis nemaloniais skausmais, kurie net pereina į galvą ir akis.

Greta rekomenduojamas ir sprando masažuoklis, kuris taip pat reikalingas tiems, kurie dirba prie kompiuterio. Masažuoklis sprandui pirmiausia padeda panaikinti nemalonius skausmus, padeda atsipalaiduoti.


Galvos masažuokliai

Jeigu norite pilnai atpalaiduoti ir išvalyti galvą – tokiu atveju galvai skirtas masažuoklis yra puikus pasirinkimas. Daugelis žmonių skeptiškai vertina šiuos masažuoklius, kadangi atrodo, kad galva nėra jautri.  Tiesa, tik atrodo, kol galiausiai nepabandote mėgautis galvos masažuoklio nauda. Tai masažuokliai skirti ne tik atsipalaidavimui. Tai būdas paskatinti ir plaukų augimą. Taigi – dvi naudos viename.


Pečių masažuoklis

Pečiams skirti masažuokliai taip pat padeda labiau atsipalaiduoti ir tuo pačiu pamiršti skausmus, kurie gali kankinti tiek nuo fizinio darbo, tiek nuo ilgo sėdėjimo. Geriausia įsigyti tokį masažuoklį, kuris yra prilaikomas kito žmogaus. Tokiu atveju pavyks dar labiau atsipalaiduoti ir visiškai pasimiršti. Toks ir turi būti masažuoklio tikslas.

Gydomieji masažuokliai – vaistas ir nuo fizinių, ir nuo psichologinių ligų.


Nugaros masažuoklis

Stuburo masažuokliai dažniausiai orientuoti į sveikatą ir juos renkasi tie žmonės, kurie skundžiasi nemaloniais skausmais. Stuburui skirtas masažuoklis yra reabilitacijos priemonė. Žinoma, geriausia reguliariai naudoti dar tuomet, kol neturite rimtų sveikatos problemų ir paprasčiausiai norite užkirsti joms kelią. Nugarai skirti masažuokliai orientuoti į pagalbą, kurią gali suteikti kitas žmogus. Tai reiškia, kad pagalbininkas naudodamasis masažuokliu padės pacientui išspręsti stuburo problemas. Kitas variantas – visada galima užsidėti masažuoklį ant liemens. Tai puikus pasirinkimas tokiu atveju, jeigu neturite pagalbininko. Tai geras pasirinkimas nuo raumenų skausmo.


Rankų masažuoklis

Masažuoklis skirtas rankoms yra puikus būdas ne tik atsipalaiduoti, tačiau tuo pačiu ir sustabdyti laiką. Tai masažuokliai skirti nuo raukšlių. Turbūt ne kartą teko girdėti, kad moters rankos išduoda jos amžių. Jeigu nenorite, kad Jūsų rankos atrodytų bent gerus dešimt metų jauniau nei rodo pasas – tokiu atveju elektriniai gydomieji masažuokliai rankoms yra puikus pasirinkimas.

Pilvo masažuoklis

Pilvui skirti masažuokliai padeda sumažinti kūno apimtis ir pagaliau turėti plokščią pilvuką apie kokį svajoja daugelis. Liekninantys masažuokliai neturi jokio šalutinio poveikio ir tuo pačiu  neteks skirti labai daug laiko savo kūno priežiūrai. Ypač rekomenduojami vakuuminiai arba vibraciniai masažuokliai, kurie padeda greitai pasiekti norimą rezultatą. Lieknėjimui kirti masažuokliai taip pat rekomenduojami ir nuo įtampos. Jie padės atsipalaiduoti. O laimingas žmogus – gražus žmogus.

Pilvo masažuoklis yra universalus, tad puikiai tinka bet kokio sudėjimo žmonėms, jį gali naudoti visa šeima. Keičiantis pilvui paprasčiausiai keisite  uždegimo vietą.

Ypač rekomenduojami limfodrenažiniai masažuokliai, kurie suaktyvina limfą. Jos suaktyvinamas padeda labai pagražinti odą, suteikti jai elastingumo. Elektrinis limfos masažuoklis kūnui – 100 skirtingų terapijų ir procedūrų viename.

Biomed.lt masažuokliai ir masažinės kėdės / sėdynės – puikus pasirinkimas norintiems tiesiog jaustis geriau ir atrodyti gražiau. Pamirškite brangius kremus. Masažuoklių kaina nedidelė, o nauda – sunkiai įvertinama.

 •         Hydas
 •         Medisana
 •         Shiatsu masažuokliai
 •         Beauty center masažuokliai ant kėdės
 •         Vida10 Beauty care
 •         Lanaform
 •         Advaita pranamat masažuokliai – kilimėliai
 •         Liapko masažuokliai
 •         Beurer
 •         Saneo Vital
 •         Globus Lipomed
 •         I-TECH-I-PRESS
 •         Feet care mini masažuokliai
 •         TECH MIO-SONIC
 •         Tecnovita DUAL CARE masažuokliai
 •         Tecnovita
 •         Lipoless
 •         Ir kiti masažuokliai

Masažuokliai internetu

Nusprendę įsigyti masažuoklį jį galite užsisakyti internetu. Pirkti internetu patogu ir saugu. Galite palyginti įvairių gamintojų siūlomas prekes, su technines specifikacijas, kainas ir atsiliepimus. Masažuoklius galima atsiimti Vilniuje biure, o į kitus Lietuvos miestus: į Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį ir kitus miestelius masažuokliai bus atsiunčiami per kurjerį.

Masažo rūšys:

· klasikinis;
· švediškas;
· anticeliulitinis;
· limfodrenažinis;
· vakuuminis;
· tailandietiškas;
· Shiatsu;
· holistinis;
· povandeninis;
· sportinis;
· aromaterapinis ir kt. 

Kokį masažą rinktis, padės apsispręsti lūkesčiai, sveikatos sutrikimai, laukiamas rezultatas. Pavyzdžiui, esant raumenų nuovargiui, varginant sąnarių skausmui puikiai tiks klasikinis ar švediškas masažas. Jei norite dailinti kūno linijas, gerinti kraujotaką bei širdies veiklą, lepinkitės limforenažiniu masažu. Patyrus traumą sportuojant, patempus raumenis, tiks sportinis masažas. Varginant stresui, nerimui vienas geriausių pasirinkimų bus atpalaiduojantis ir raminantis aromaterapinis masažas. Kovai su daugelį moterų varginančia grožio problema – celiulitu – pasitelkite vakuuminį masažą. Pastarasis labai tinka ir veidui, kovojant su raukšlelėmis.

Masažo nauda

Masažai gali būti atliekami ir sveikiems, niekuo nesiskundžiantiems žmonėms. Tačiau didelė jų nauda akcentuojama turintiems tam tikrų sveikatos problemų. Kalbant apie masažo naudą bene visada pabrėžiama jo įtaka raumenims – masažas juos atpalaiduoja, mažina įtampą. Į didžiausių masažo naudų sąrašo viršų patenka ir kraujotakos bei limfos apytakos stimuliavimas, teigiamas poveikis nervų, endokrininei sistemai.

Verta paminėti ir tai, jog masažas yra vienas efektyviausių ginklų prieš nuovargį, energijos stoką, kas itin aktualu šiuolaikiniams žmonėms.

Dar į masažo naudų sąrašą įtraukime ir šiuos privalumus: jis padeda gerinti imunitetą, mažina skausmus, atpalaiduoja bei stiprina raumenis, padeda kovoti su mėšlungiu, teigiamai veikia odos elastingumą ir odos ląstelių atsinaujinimą, gerina miego kokybę, suteikia energijos bei žvalumo ir t. t.

Masažuoklių įvairovė pagal masažo tipą

Masažas gali būti atpalaiduojantis įsitempusius raumenis, stimuliuojantis juos, gerinantis kraujotaką, padedantis kovoti su skausmu, nuimantis įtampą, raminantis ir kt. Pavyzdžiui, limfodrenažinis masažas nepriekaištingai gerins kraujotaką, o infraraudonųjų spindulių masažuoklis puikiai atpalaiduos... Priklausomai nuo masažo tipo, yra labai plati masažuoklių įvairovė.

Limfodrenažiniai masažuokliai / presoterapija

Limfodrenažinį masažą dar galite išgirsti vadinant presoterapija. Paprastai limfodrenažinio masažo sistemą sudaro valdymo blokas ir įmautės / kojinės (kojoms, rankoms, juosmeniui).

Presoterapija – tobulas variantas, norint aktyvinti kraujotaką, limfos tekėjimą, pasirūpinti kur kas geresniu ląstelių aprūpinimu deguonimi, o taip pat teigiamai veikti odą. Tad limfodrenažiniu masažuokliu labiausiai džiaugsitės po sunkios darbo dienos, fizinio krūvio, ilgų pasivaikščiojimų pėsčiomis, sėdimo ar stovimo darbo, moterys šiuos masažuoklius itin vertina dėl sėkmingos kovos su celiulitu.

Limfodrenažiniai masažuokliai itin naudingi mankštinti rankoms, pavyzdžiui, nėštumo metu; kraujotakos sistemos ligų profilaktikai; reumatoidinio artrito profilaktikai, o jei jau sergate, tai palengvinti šios ligos simptomams; nuovargiui sumažinti; gerinti miegui; padėti pavargusioms kojoms; venų varikozės profilaktikai; venų trombozės profilaktikai ir kt.

Šių masažuoklių veikimo principas grįstas ritmiškais suspaudimais ir atleidimais. Dar vienas iš privalumų yra tas, kad šiam masažui reikės skirti nedaug laiko, o tuo pačiu metu galite užsiimti ir kita pasyvia veikla, pavyzdžiui, skaityti, žiūrėti mėgiamą filmą, dirbti kompiuteriu.

Infraraudonųjų spindulių masažuokliai

Infraraudonųjų spindulių šiluma prasiskverbia itin giliai, todėl neverta nė abejoti šio tipo prietaisų veiksmingumu. Šildymas, vibravimas atpalaiduos raumenis ir leis labai greitai pamiršti ką tik varginusią įtampą.

Infraraudonųjų spindulių masažuokliai puikiai atpalaiduoja raumenis, gerina kraujotaką, padeda efektyviai kovoti su nuovargiu. Šio tipo masažuoklis veiks giliai ir tiks bet kuriai kūno zonai.

Infraraudonųjų spindulių smūginius masažuoklius galite naudoti patys arba padedant kitam žmogui. Mūsų asortimente šio tipo prietaisai turi kelias programas, intensyvumo lygius, skirtingus keičiamus antgalius – visa tai suteikia daugiau galimybių naudotojams.

Infraraudonųjų spindulių masažuokliai gali būti labai funkcionalūs. Rinkdamiesi prioritetą teikite daugiau keičiamų galvučių ir parinkčių turintiems aparatams – galėsite pagal savo poreikius pasirinkti masažo būdą.

Akupresūriniai taškinio masažo kilimėliai

Šie kilimėliai yra geriausias įrodymas to, kaip galima suderinti senovės išmintį su šiuolaikinių technologijų galimybėmis. Akupresūra mena itin senus laikus, o akupresūriniai kilimėliai yra modernesnis to variantas, padedantis tobulai atsipalaiduoti ir sparčiai atgauti energingumą.

Mūsų asortimente rinkitės akupresūrinio taškinio masažo kilimėlius, pagamintus iš ekologiškų, saugių medžiagų: lino, kokoso pluošto, medvilnės.

Toks kilimėlis nepriekaištingai stimuliuos tam tikrose kūno srityse, pavyzdžiui, pečių juostoje, nugaroje, pėdose, delnuose ar kitur, esančius taškus, veikdamas akupunktūros, akupresūros ir refleksoterapijos principais. Nedidelė ir labai patogi priemonė kokybiškai atsipalaiduoti. Dėl kompaktiškumo kilimėlį galite pasiimti į darbą ar keliaudami – būsite tikri, kad prireikus pasirūpinsite savo energingumu ir puikia savijauta.

Anticeliulitiniai masažuokliai

Apelsino žievelės efektas? Nė viena moteris juo nesidžiaugia. Todėl jei norite atsikratyti šios problemos, verta pagalvoti apie celiulito masažuoklį, padėsiantį stangrinti odą, gerinti kraujo apytaką ir, žinoma, taip mažinti celiulitą.

Vakuuminiai masažuokliai

Šie nedideli, kompaktiški aparatai pranoks lūkesčius, ypač moterų. Kodėl? Nes tai idealus sprendimas norinčioms efektyviai kovoti su celiulitu, raukšlelėmis, stangrinti odą, ją atgaivinti ir jauninti. Šio tipo masažuokliai tinka veidui bei visoms kūno sritims.

Mūsų asortimente Jūsų dėmesio laukia itin funkcionalūs vakuuminiai masažuokliai, turintys skirtingas masažines galvutes, modeliuojančias galvutes, kelias valdymo programas, intensyvumo lygius, masažo tipus.

Masažiniai kilimėliai / pagalvėlės / čiužiniai


Tiesiog įsitaisykite komfortiškoje sėdimoje ar gulimoje pozicijoje ir mėgaukitės masažo teikiamais malonumais. Naudotis masažiniu kilimėliu, pagalve ar čiužiniu galėsite namuose, darbo vietoje, kelionės metu. Prioritetą teikite prietaisams, turintiems daugiau intensyvumo lygių, programų, šildymo režimą, pagamintus iš kokybiškų, lengvai prižiūrimų medžiagų – taip turėsite daugiau galimybių lepintis masažu ir nesunkiai pasirūpinsite masažuoklio priežiūra.

Elektriniai masažuokliai

Šiai kategorijai priklauso visi masažuokliai, kurių veikimui reikalinga elektra. Paprastai šie prietaisai pasižymi aukštu funkcionalumu ir vienintelis jų trūkumas yra tas, kad naudotis jais galima tik ten, kur yra elektros lizdas. Tačiau juk gyvename technologijų pasaulyje ir elektra pasirūpinti galime net poilsiaudami gamtoje, tad tai dažnu atveju tikrai nebus problema.

Elektriniai masažuokliai iš mūsų asortimento yra aukštos kokybės ir dovanos geriausią naudojimosi jais patirtį.

Rankiniai masažuokliai

Tokie masažuokliai yra labai patogūs, kompaktiški ir funkcionalūs. Rankiniai masažuokliai gali būti skirti visam kūnui arba konkrečioms sritims. Dėl savo dėkingų gabaritų jie ras vietą kelioniniame krepšyje, nedidelėje rankinėje ar kukliame spintos stalčiuje.

Rankiniai masažuokliai puikiai atpalaiduos raumenų spazmus, įtampą, diskomfortą, malšins skausmą. Jei pasirinksite ilgesnę rankeną turintį masažuoklį, nesunkiai pasieksite nugarą ar kitas sunkiau prieinamas vietas, pavyzdžiui, pečių zoną.

Elektrostimuliatoriai

Elektrostimuliatoriaus veikimas pagrįstas elektrinių impulsų naudojimu. Pastarieji padeda efektyviai atsipalaiduoti, sumažina raumenų įtampą, tempimą ar kitokį diskomfortą. Tokie prietaisai gali būti skirtingų paskirčių: malšinti skausmui, masažuoti, stimuliuoti raumenis.

Mūsų asortimente esantys masažui skirti elektrostimuliatoriai puikiai mažina raumenų skausmą, padeda treniruoti kojas, rankas, jie bus puikus pasirinkimas treniruoti ir veido raumenis! Negana to, elektrostimuliatorius masažuos ir drauge treniruos sėdmenų sritį ir pilvo raumenis – būtent todėl šie aparatai pelnė moterų simpatijas. Dar elektrostimuliatoriai padeda mažinti kojų patikimą ir tobulai atpalaiduoja pėdas. Platų prietaiso funkcionalumą lemia programų skaičius.
Elektrinės stimuliacijos metodas nėra naujiena – jis naudojamas jau gana daug metų, o jo efektyvumą patvirtina toli gražu ne vienas mokslinis tyrimas. Tad Jūs nusipelnėte sau leisti mėgautis kokybišku nugaros, kojų, rankų masažu bei palepinti kiekvieną savo kūno dalį.

Masažinės kojų vonelės

Kas yra masažinės kojų vonelės, aiškinti nereikia. Galbūt tokią jau turite? Pasvarstykite, ar ne pats metas ją pakeisti nauja – modernesne, turinčia dar daugiau funkcijų? O galbūt planuojate tokią vonelę įsigyti pirmą kartą?

Matyt, niekas neprieštaraus, kad pėdų nuovargis neigiamai veikia visą savijautą: skausmas ar diskomfortas plinta į kojas, lemia blogą nuotaiką, energijos stoką, apriboja tam tikras veiklas ir pan. Tad masažinė kojų vonelė bus nepamainoma po žygio pėsčiomis, aktyvios fizinės veiklos, įtemptos darbo dienos ir pan. Vibracinis masažas tobulai atpalaiduoja kojų raumenis, šiluma ramina ir mažina skausmą, sunkumą pėdose.

Mūsų asortimente galite rinktis pėdoms skirtas voneles, turinčias po kelias funkcijas, keičiamus masažinius antgalius, galimybę reguliuoti temperatūrą ir kitų privalumų, padėsiančių atrasti konkrečiai tai, kas geriausia Jūsų pėdoms ir komfortui.

Burbulinio masažo vonios kilimėliai

Šie kilimėliai maudynes vonioje ir atsipalaidavimo terapiją perkels į visiškai kitą lygmenį! Kilimėliai mūsų asortimente yra neslidūs, minkštučiai ir maksimaliai komfortiški. Jie tinka bet kuriai voniai, todėl net galėsite jį pasiimti keliaudami ir visada turėti šalia, kai po turiningos dienos reikės kokybiškai atsipalaiduoti.

Ar žinote, kad burbulinė vonia yra vienas geriausių būdų atpalaiduoti visus kūno raumenis? Todėl burbulinio masažo vonios kilimėlis dovanos relaksą, pailsės tiek kūnas, tiek mintys. Mūsų pasiūloje yra burbulinio masažo kilimėliai su nuotolinio valdymo pulteliu maksimaliam komfortui, keliais skirtingais intensyvumo lygiais ir net specialia talpyklą aromatiniam aliejui, todėl vienu metu mėgausitės ir burbuliniu masažu, ir aromaterapija.

Automobiliniai masažuokliai

Ar galite patikėti, kad rūpintis puikia savijauta, atpalaiduoti pavargusius raumenis galite tiesiog važiuodami automobiliu? Tai drauge ir itin praktiškas pasirinkimas siekiantiems maksimaliai taupyti brangų savo laiką.

Automobilinis masažuoklis užtikrins, kad nejusite nugaros nuovargio arba jis bus kur kas mažesnis net ilgai važiuojant. Negana to, mūsų asortimente esantis masažuoklis pagamintas iš kokybiškų, natūralių medžiagų, leisiančių odai laisvai kvėpuoti, todėl išvengsite prakaitavimo.

Mūsų automobiliniai masažuokliai tinka visiems (nepriklausomai nuo markės) automobiliams: lengviesiems, autobusams, sunkvežimiams. Puiku ir tai, jog jų priežiūra bei švaros užtikrinimas labai paprastas – tereikia valyti drėgna šluoste ir viskas.

Populiariausios paieškos

Susiję straipsniai

Kada limfodrenažinis masažas nerekomenduojamas?
Taškinis masažas ir jo nauda sveikatai
Rankiniai masažuokliai
Masažuokliai su infraraudonaisiais spinduliais
Masažuokliai kojoms
Masažas: gydomoji galia, rūšys, būdai masažuotis savarankiškai
Limfodrenažinio masažo kainų palyginimas namuose ir salone
Limfodrenažinio masažo nauda ir galimybės
Galvos ir veido masažuokliai