Grikių lukštų čiužinukas kūdikio lopšiui Grikė 75x40x4 cm - 1

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Grikių lukštų čiužinukas kūdikio lopšiui Grikė 75x40x4 cm

Šį čiužinuką galite kloti į nešiojamą kūdikio lopšį arba tiesiai į vežimėlį. Čiužinukas pasiūtas taip, kad grikių lukštai nesubyra į kraštus, bet pasiskirsto tolygiai.

Detalus aprašymas

More details

Grikė

Grike logo.jpg

Grikė - tai lietuviška produkcija Jūsų namams.
Grikės gaminiams naudojami tik aukščiausios kokybės 100% medvilnės audiniai ir Lietuvoje užaugintų grikių lukštai. Produktai yra naudojami jogos centruose, masažo salonuose bei kasdienėms sveikatingumo praktikoms namuose.

Grikės gaminiai yra skirti žmonėms, kurie rūpinasi savo gyvenamos aplinkos natūralumu, domisi sveika gyvensena, mėgsta naujoves.

Grikių lukštų čiužinukas kūdikio lopšiui Grikė 75x40x4 cm

Šį čiužinuką galite kloti į nešiojamą kūdikio lopšį arba tiesiai į vežimėlį (ypač sportinį). Čiužinukas pasiūtas taip, kad grikių lukštai nesubyra į kraštus, bet pasiskirsto tolygiai. 

Gamybai naudojami tik Lietuvoje užaugintų grikių lukštai bei 100 proc. medvilnės audiniai. Toks čiužinukas ypač tinkamas šiltuoju metų laiku. Kadangi tarp grikių lukštų nuolat cirkuliuoja oras, Jūsų kūdikis nesukais. Čiužinukas yra antialerginis, nes grikių lukštuose nesiveisia dulkių erkutės. Tegu Jūsų kūdikis miega arčiau gamtos! - Įsivaizduokite grikių lauką. Žemė, saulė ir lietus užaugina augalus ir subrandina sėklas. Ir grikių lukštuose lieka dalis žemės, saulės, lietaus ir vėjo. Jie turi savo nepakartojamą kvapą, spalvą ir faktūrą. 

Grikių lukštuose yra mineralinių medžiagų, teigiamai veikiančių mūsų jutimus. Jei įmerktumėt į juos rankas, pajustumėt malonų vėsų kutenimą. Turime duomenų, kad kai kuriose Europos šalyse grikių lukštai naudojami neįgalių vaikų ugdymui, - taip lavinami jų pojūčiai. 

Priežiūra: impilą su grikių lukštais vėdinti gryname ore arba grikių lukštus išpilti iš impilo ir jį skalbti 40°C.

*Spalva gali skirtis nuo esančios nuotraukoje.

Kodėl verta naudoti grikių lukštus?

Grikių lukštų pagalvės ir čiužiniai poilsiui buvo naudojami dar senovės Japonijoje, Kinijoje bei kitose Rytų Azijos šalyse. Ir šiandien Japonijoje šios pagalvės vadinamos tradicinėmis ir yra pačios populiariausios. Netgi prašmatniausi Japonijos viešbučių tinklai, siūlydami klientams pagalvių meniu, sąrašo pradžioje įrašo „Sobagara" (japoniškai tai reiškia „grikių lukštai").
 
Vadinamoji „Sobagara" pagalvė tampa vis populiaresnė ir Vakarų pasaulyje, Europoje ir Amerikoje, kur atgimsta sveikos gyvensenos, ekologijos, natūralumo vertybės.
 
Lietuvoje grikių lukštų pagalvių nesinori vadinti japoniškais vardais, juk grikis - tai vienas iš pačių lietuviškiausių augalų! Tiesa, nežinome, ar Dzūkijoje, kur dirvos palankiausios grikių auginimui, mūsų senoliai kimšo grikių lukštus į pagalves ar čiužinius. Tačiau šiandien siūlome Jums lietuviškų grikių lukštų gaminius dėl unikalių jų savybių.
 

Grikių lukštų privalumai

Palyginus su įprastinėmis pagalvėmis ir čiužiniais, grikių lukštų gaminiai turi unikalių privalumų:

- Pralaidūs orui, todėl nesukelia prakaitavimo.
- Turi teigiamą terapinį poveikį daugelio susirgimų atveju.
- Arčiau gamtos.
- Yra ilgaamžiai.
- Nesukelia alergijos, nes juose nesiveisia dulkių erkutės.
- Prisitaiko prie galvos / kūno formų, suteikia stabilią atramą, nesubliūkšta.
- Galima reguliuoti kietumą (aukštį).
- Padeda ligoniams išvengti pragulų ir palengvina jų gydymą.

Nuogąstaujate dėl čežėjimo?

Nemaža dalis žmonių baiminasi, kad jų grikių lukštų pagalvės čežės ir trukdys užmigti. Grikių lukštai čeža byrėdami, t.y. tik tol, kol Jūs atsigulę patogiai įsitaisote. Vaikams ta akimirka netgi gali patikti, juk tuomet krebžda maži nykštukai, nešdami saldų sapnelį...
Populiariausios paieškos
Grikė čiužiniai, Grikė pagalvės