Reduced price! TENS elektrostimuliatorius TensCare TENS One

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

TENS elektrostimuliatorius TensCare TENS One

Garantija: 24mėn.
2 kanalų elektrostimuliatorius su dviem atskirais kanalais. Paprasti ir intuityvūs daugiapakopiai sukamieji valdikliai sumažina atsitiktinio netyčinio nustatymų pakeitimo riziką.

Detalus aprašymas

More details

TensCare
45,90 €
Kaina:41,31 €
-10%

Pristatysime
balandžio 16d. - 17d.
Pristatymas į OMNIVA siuntų terminalą
Kaina: 1,99 €
Pristatymas į namus
Kaina: 2,90 €
Mokėkite:
  • Bankiniu pavedimu
  • Elektronine bankininkyste
  • Kortele arba grynais pristatymo metu

TensCare_no_gradient_video_192128c2-17eb

TENS elektrostimuliatorius TensCare TENS One

TENS elektrostimuliatorius TensCare TENS One yra TENS aparatas, kurį lengva naudoti ir kuris sukurtas taip, kad be vaistų malšintų skausmą. TensCare TENS One puikiai tinka tiems, kurie turi motorinių sunkumų, nes dėl paprastų nustatymų ir besisukančių stiprumo reguliavimo ratukų galima lengvai nustatyti reikalingus parametrus, nereikalaujant jėgos ir vikrumo spaudyti mažus ar standžius mygtukus.

TENS terapija blokuoja skausmo signalo patekimą į smegenis, vietoj to išsiskiria endorfinai, kurie padidina skausmo slenkstį ir skatina ramybės jausmą. Taip geriausiai malšinamas artrito, sąnarių skausmas, lėtinis skausmas ir kt.. TensCare TENS One taip pat gali būti naudojamas skausmui, susijusiam su apatinės nugaros dalies, rankų ar kojų raumenų skausmu, atsiradusiu dėl fizinio krūvio ar įprastinės buitinės ir darbinės veiklos, malšinti.

Savybės:
- Paprasti ir intuityvūs daugiapakopiai sukamieji valdikliai sumažina atsitiktinio netyčinio nustatymų pakeitimo riziką. Galite lengvai reguliuoti įrenginį iki patogaus lygio, kad būtų užtikrintas didesnis efektyvumas.
- Dviejų kanalų - 2 kanalai skirti vienu metu taikyti terapiją 2 sritims, su 4 elektrodų pagalvėlėmis 
- 3 režimai: N (normalus / pastovus), B (sprogstamasis) ir M (moduliacijos) režimas, suteikiantys didesnę skausmo malšinimo įvairovę ir leidžiantys rasti tai, kas jums tinka.
- Komfortiška stimuliacija su 20 intensyvumo pakopų. Tai reiškia, kad nėra staigaus intensyvumo padidėjimo, todėl galite būti ramūs ir atsipalaidavę.
- Atviros grandinės technologija aptinka, jei elektrodų pagalvėlės netinkamai priklijuotos prie kūno, ir automatiškai atstato stiprumo nustatymą į nulį.
- LCD ekranas pritaikytas tiksliai reguliuoti programas
- Maitinamas 2 x AA elementais
- Nuimamas diržo spaustukas leidžia prietaisą prisegti prie diržo.
- IIa klasės medicinos prietaisas

Komplektą sudaro:
1 x TENS One skausmo malšinimo prietaisas
2 x laidai (L-TN20)
4 x 50x50 mm lipnūs elektrodai (E-CM5050)
2 x AA 1,5 V šarminės baterijos
1 x diržo spaustukas
1 x laikymo maišelis