Presoterapijos aparatas

Limfodrenažinis aparatas BEAUTY CENTER

Kompresinės terapijos ir limfodrenažinio masažo procedūros tiesiog namuose! Sugrįžtantis kojų lengvumas, dailesnės kūno linijos bei pagerėjusi kūno būklė.

670,00 € 870,00 €
Presoterapijos (limfodrenažinio masažo) aparatas I-TECH Power Q1000 Premium

4 kamerų, pilna kompresinė limfodrenažo sistema, atliekanti veiksmingas kosmetologines ir gydomąsias procedūras. Komplekte: 2 kojų įmautės, 1 rankos įmautė ir 1 pilvo - juosmens srities - juosta.

1 100,00 € 1 290,00 €
Presoterapijos (limfodrenažinio masažo) aparatas I-TECH Power Q6000 Plus

Profesionali 6 kamerų, 5 programų, pilna kompresinė limfodrenažo sistema skirta profesionaliam naudojimui. Komplekte: 2 kojų movos, vidpadžiai 2vnt., 1 rankos mova ir 1 pilvo - juosmens srities - juosta.

1 900,00 € 2 200,00 €

Presoterapijos aparatas - vaistas nuo visų ligų

Presoterapija - sparčiai populiarėjantis alternatyvios medicinos gydymo būdas, kurį rekomenduoja ir vakarietiškos medicinos modelio puoselėtojai. Gydytojai tikina, kad poveikis pamatomas jau po kelių kartų ir tai puiki alternatyva vaistams, kurie dažniausiai turi neigiamą poveikį mūsų organizmui. Kompresinė terapija gana seniai naudojama medicinoje, tačiau paskutiniu metu ji išpopuliarėjo ir namuose. Kadangi presoterapijos aparato kaina dėl išaugusios paklausos sumažėjo net kelis kartus - žmonės džiaugiasi, kad šiuo įrenginiu galima pagerinti savo gyvenimo kokybę net kelis kartus. Svarbiausia, namuose, tad tada, kai jums yra patogu.


Kompresinė terapija ar presoterapija?

Presoterapijos aparatas ir kompresinė terapija - lygiai tas pats įrankis, kuris padeda išgydyti tas pačias ligas. Kai kurie žmonės neskiria terminų, todėl nusiperka du įrenginius tikėdamiesi, kad kartu jie gali padėti pasiekti geresnį rezultatą. Visgi, tai visiškai tas pats, tad investuokite į geresnį įrenginį ir ilgai džiaukitės jo nauda. Analogiškai kompresinei terapijai ir presoterapijai pavadinamas ir limfodrenažinis masažas. Pamatytumėte, kad medicininėse įstaigose šios paslaugos reikalauja nemažai investicijų, o susipažinus su įrangos kainoraščiais lengva pamatyti, kad kur kas pigiau įsigyti nuosavą įrangą ir ją naudotis norimu laiku. Juolab, presoterapijos aparatas yra universalus, taigi puikiai tinka visai šeimai ir labai skirtingoms ligoms gydyti.

 

Ko papildomai reikia procedūroms?

Presoterapijs aparatas - vienintelė įranga, kuris yra reikalinga norint atlikti procedūras ir pagerinti savo sveikatą. Žinoma, papildomai visada naudinga įsigyti aliejukus, kurie dažniausiai po procedūrų kur kas geriau įsigeria į odą. Taip pat norint visiškai atsipalaiduoti daugelis rekomenduoja kvapukus, aliejus, kurie apsvaigina. Juk presoterapijos aparatai labai dažnai naudojami ne tik kaip tam tikrų lėtinių ligų gydymo priemonė, tačiau taip pat ir puikus atsipalaidavimo būdas. Paskutiniu metu vis garsiau diskutuojama apie tai, kad šis įrenginys turėtų būti priskiriamas prie ligonių kasų kompensuojamų procedūrų ir skiriamas tiems, kurie skundžia nemiga bei pirmaisiais depresijos simptomais. Rezultatai - akivaizdūs ir žmonės džiaugiasi, kad tai paprasčiausias būdas turėti namuose SPA be labai didelių investicijų. Juk vienas įrenginys sėkmingai atstoja net kelis, įskaitant ir masažuotoją.

Taigi, investavus į presoterapijos aparatus nereikia pirkti jokių papildomų priemonių, kurios turėtų padėti geresnių rezultatų. Šiuo atveju svarbiausia yra reguliarus prietaiso naudojimas.

Naudoti labai paprasta. Svarbiausia įrenginiu naudotis ne tik tada, kai norite panaikinti kokią nors problemą, tačiau reguliariai. Tai puiki alternatyva ne tik sportui, tačiau ir masažui.

Presoterapijos aparatai: kam jie reikalingi?

Šio įrenginio nauda pamatoma jau po kelių atliktų procedūrų. Kuo daugiau bus atliekama - tuo geresnius rezultatus pavyks pasiekti. Limfos išjudinimas paprasčiausiai neturi „galutinio rezultato”, kadangi kuo daugiau - tuo geriau.

 

  • Presoterapijos aparatai rekomenduojami tuomet, kai esate nepatenkintas savo oda. Jeigu turite randų, celiulito arba panašių odos paburkimų - išjudinta limfa gali padėti panaikinti šiuos dirgiklius. Šio tipo ligų gydymas slypi žmogaus viduje, o ne  išorėje, tad net ir patys brangiausi kremai nebus efektyvūs.
  • Jeigu nuolatos juntate nemalonų sunkumą kojose - tokiu atveju presoterapijos aparatas yra labiausiai jums tinkamas vaistas.
  • Limfodrenažinis aparatas labai rekomenduojamas tokiu atveju, kai iš savo organizmo norite pašalinti nereikalingus toksinus.
  • Suaktyvinama kraujotaka padeda išspręsti labai įvairias sveikatos problemas. Pamirškite šąlančias galūnes ir nemalonius skausmus.
  • Kai organizmui trūksta deguonies - pakinta jo išvaizda ir tuo pačiu juntami nemalonūs skausmai. Su limfodrenažiniu aparatu galima gana paprastai to išvengti.
  • Jeigu juntate nemalonius raumenų skausmus - limfodrenažinis aparatas yra geriausia alternatyva, galinti jums padėti ne tik sumažinti skausmus, tačiau taip pat juos visiškai panaikinti.
  • Jeigu jaučiate įtampą, stresą ir jus kankina nemiga - limfodrenažinis aparatas yra paprasčiausia ir greičiausią naudą padėsianti pajusti alternatyva.
  • Turint nuolatinių virškinimo problemų neprivalote atsisakyti sunkesnio maisto. Paprasčiausiai reikia aktyvinti savo limfą, kuri tiesiogiai susijusi su virškinimo sistema.
  • Galiausiai, šis aparatas rekomenduojamas tokiu atveju, jeigu norite sustabdyti laiką. Išsaugoti odos stangrumą yra paprasta kaip niekada.

 

Dažnas problemoms naikinti griebiasi vaistų arba keliauja pas specialistus, kurie sunkiai atranda problemos židinį. O atsakymai,  kodėl mus kankina viena arba kita liga, dažnai labai paprastai ir akivaizdūs. Nereikia skirti labai daug pinigų ir laiko sudėtingoms procedūroms, kai presoterapija padeda susitvarkyti net ir su rimtomis sveikatos problemomis taip greitai ir paprastai.