Raumenų atrofijos gydymas

TENS/EMS elektrostimuliatorius VITAMMY Ice

TENS/EMS elektrostimuliacijos aparatas VITAMMY Ice yra efektyvi masažo, raumenų stimuliacijos (EMS), nervų stimuliacijos (TENS), akupresūros ir akupunktūros priemonė.

17,93 € 23,90 € -25%
Šildantis TENS/EMS elektrostimuliatorius HubDIC MB-400

Malšinti raumenų maudimus, skausmus, neuralgiją, nuraminti ir atgaivinti pavargusius, pažeistus, maudžiančius raumenis, gerinti kraujo apytaką.

71,20 € 89,00 € -20%
TENS/EMS elektrostimuliatorius Beurer EM80

Skausmo sumažinimas, fizinės būklės stiprinimas, atpalaidavimas, raumenų regeneracija ir kova su nuovargiu. Beurer veikia atgamindamas paties kūno impulsus per elektrodus, kurie skleidžia tuos impulsus oda iki nervų ir raumenų skaidulų.

108,00 €
TENS elektrostimuliatorius OMRON E3

Veiksmingas skausmo mažinimas, specialios programos įvairioms kūno sritims, galima pasirinkti intensyvumą, plaunami ilgalaikio naudojimo padai – gali būti naudojami iki 150 kartų, lengva naudoti.

63,92 € 79,90 € -20%
TENS elektrostimuliatorius Saneo TENS

2 kanalų / 4 elektrodų elektrostimuliatorius Saneo TENS - tai aukštos kokybės medicininis terapinis prietaisas skirtas įvairiam skausmui malšinti.

79,95 €
TENS/EMS elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Care Fitness

2 kanalų elektrostimuliatorius 4 arba 8 elektrodų viename. Net 55 programos - estetinės, sporto, reabilitacijos ir skausmo malšinimo procedūros. Pakraunamas akumuliatorius.

143,65 € 169,00 € -15%
TENS/NEMS elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Care PRO

2 kanalų elektrostimuliatorius su galimybe naudoti 4 arba 8 elektrodus. Skausmui malšinti, raumenims stimuliuoti ir grožio puoselėjimui. Pakraunamas akumuliatorius.

169,15 € 199,00 € -15%
TENS elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Care TENS

2 kanalų elektrostimuliatorius su galimybe naudoti 4 arba 8 elektrodus. 20 skausmo malšinimo programų. Pakraunamas akumuliatorius.

101,15 € 119,00 € -15%
TENS ir jonoforezės elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Ionotens

2 kanalų TENS ir jonoforezės elektrostimuliatorius rekomenduojamas naudoti reabilitacijos ir funkcijų atkūrimo tikslais, bei įvairių ligų gydymui.

169,15 € 199,00 € -15%
TENS/EMS elektrostimuliatorius ProRelax Duo

Du viename: skausmo malšinimas (TENS) ir raumenų stimuliavimas (EMS). 2 kanalų elektrostimuliatorius yra efektyvus prietaisas, tinkantis ir vyresnio amžiaus žmonėms dėka savo paprasto valdymo. Vokiška kokybė.

44,93 € 59,90 € -25%
TENS/EMS elektrostimuliatorius ProRelax SuperDuo Plus

Išskirtinai daug aplikatorių komplekte: net 6 geliniai elektrodų padukai, 1 juosmens diržas ir 1 rankos diržas su integruotais elektrodais. Dvi atlikemos terapijos: skausmo malšinimas (TENS) ir raumenų stimuliavimas (EMS).

87,92 € 109,90 € -20%
TENS/EMS elektrostimuliatorius ProRelax Duo Comfort

Turi įmontuotą akumuliatorių, kuris gali būti įkraunamas tiek iš 220V tinklo, tiek ir USB lizdo. Skirtas malšinti chroniškus, lėtinius bei ūmius skausmus, o taip pat stimuliuoti ir treniruoti raumenis.

59,93 € 79,90 € -25%
Raumenų atrofijos gydymas: patarimai

Raumenų atrofija – neurologinė liga, kuri pasireiškia raumenų nejautrumu. Yra kelios skirtingos raumenų atrofijos rūšys, kurios skiriasi priklausomai nuo to, kaip stipriai pažengę raumenų atrofijos požymiai. Raumenų atrofijos simptomai  dažnai maišomi su kitomis ligomis. Laiku nesuskubus - atrofuojasi raumenys.

Raumenų atrofija: požymiai

Dažniausiai išskiriami šie raumenų atrofijos požymiai:
1. Jaučiamas raumenų tirpimas (atrofuojasi raumenys).
2. Dažnai juntama raumenų nejautra. Atrofuojasi raumenys.
3. Juntamas stuburo, rankų, kojų skausmas.
4. Raumenų nykimas senatvėje dažnai lydimas ir nemalonaus tvinkčiojimo.
5. Ilgainiui gali iškrypti stuburas. Raumenų atrofija gali sukelti net ir nejudėjimo problemą.
Raumenų atrofija: simptomai gali varijuoti, būti stipresni arba silpnesni. Dažniausiai liga nustato neurologas. Pacientai kreipiasi dėl galūnių tirpimo ir skausmų. Nepaisant to, kad raumenų nykimas senatvėje yra gana įprastas biologinis procesas, tačiau ši liga diagnozuojama vis daugiau naujų žmonių.

Raumenų atrofija: priežastys

Raumenų atrofijos priežastys nėra tiksliai nustatytos. Visgi, galima išskirti tm tikrus veiksnius, kurie dažniausiai paskatina šią neurologinę ligą.
Genetinės priežastys.
Spiralinė raumenų atrofija dažnai kyla dėl mažo fizinio aktyvumo. Kadangi šiais laikais populiarus sėdimas darbas – visi tokio tipo darbą dirbantys ir nesportuojantys asmenys patenka į rizikos grupę.
Nepaisant to, kad raumenų atrofija gali būti įgimta, tačiau jos gydymas – įmanomas. Diuseno raumenų atrofija dažniausiai gydoma su medikų pagalba. Visgi, namuose taip pat galima pagerinti savo sveikatos būklę.
Nemalonūs raumenų atrofijos simptomai liks tik praeitis.

Raumenų atrofijos gydymas

Raumenų atrofijos gydymas siekia kuo ilgiau išlaikyti pacientą veiksnų, prailginti jo vaikščiojimo laiko tarpą. Dažniausiai skiriama mankšta bei įvairūs vitaminai, kurie pagerina paciento imuninę sistemą. Gydytojai skiria dietą, kurioje yra labai daug baltymų, kurie padeda „statyti“ raumenis.
Dar viena, paskutiniu metu itin dažnai aptariama, gydomoji alternatyva – TENS procedūros. Elektrostimuliacija padeda stiprinti raumenis. TENS terapija skirta konkrečios raumenų vietos mankštinimui ir stiprinimui. Ji labai mėgstama, kadangi TENS aparatas atlieka visą darbą, o pacientas gali ramiai gulėti, nevarginti savęs. TENS aparatas namuose suteikia galimybę pagerinti savo savijautą. Kuo didesnė elektrostimuliacija yra nustatoma – tuo didesnė apkrova raumeniui yra sukeliama. Taip mažinamos raumenų atrofijos priežastys, padedama pagerinti žmogaus raumenų būklę. Elektrostimuliatorius subalansuotas skirtingo sudėjimo asmenims, tad raumenų atrofija: gydymas tinka visiems.
Elektrostimuliatorius yra rekomenduojamas medikų. Jis mažina raumenų atrofijos simptomus ir padeda susigrąžinti gyvenimą.