Ozono naudojimas

NAMŲ PRIEŽIŪRA

Grynina patalpų orą

Ozono generatorius tinkama piemonė valyti orą tokiose patalpose, kuriose susirenka daug žmonių, pvz., pirtys, gydytojų kabinetai ir pan. Puikiai pašalinamas nepageidaujamas tabako, naminių gyvunėlių ir kitos rūšies kvapas.

Naikina pelėsį

Dažnai dėl drėgmės sienos pasidengia nepageidaujamu pelėsiu, tačiau naudojant ozono generatorių, jis išnyks ir neliks blogo kvapo. Kasdien ozonuokite kambarį, kol pelėsis išnyks.

Naikina nemalonius kvapus, dezinfekuoja aplinką

Įprasti oro gaivikliai nepašalina blogo kvapo, o tik jį „pridengia“ toksinėmis medžiagomis. Ozono generatorius naikina nemalonius kvapus, nekenkia aplinkai ir sveikatai. Jis neutralizuoja įvairius kvapus virtuvėje, vonios kambaryje, šaldytuve (taip pat šalina pelėsį), automobilyje, garaže ir kt. Per kelias minutes pašalina dūmų, cigarečių kvapus iš drabužių, baldų. Patogu pasiimti į kelionę – naikina nemalonų kvapą viešbučio kambaryje ir dezinfekuoja aplinką. Šalina nemalonius kvapus spintose, paded atsikratyti kandžių. Puikiai neutralizuoja stiprų kvapą, kuris atsiranda, gaminant žuvį, tam tikras daržoves. Pašalina net benzino kvapą garaže.

Naikina namuose esančius toksinus

Ozono generatorius pašalina garuojančių tirpiklių (pvz., šviežiai dažytų sienų) neigiamą poveikį. Taip pat naikina nuodingąsias medžiagas, kurias išskiria kilimai, užuolaidos, apmušalai, tapetai, baldai (ypač nauji).

Dezinfekuoja šluostes, kempines, esančias virtuvėje ir vonioje

Įmerkite šluostes, kempines į ozonuotą vandenį ir palaikykite kelias minutes. Taip pašalinsite įvairių rūšių patogenus. Be to, pripildę butelį ozonuoto vandens su purškikliu, galėsite dezinfekuoti virtuvės, vonios baldų paviršius, net unitazą!

HIGIENA

Padeda pašalinti makiažo likučius

Itin pasirūpinsite savo oda, jei ją kiekvieną vakarą prausite ozonuotu vandeniu. Ozonuotas vanduo puikiai pašalins makiažo likučius, atgaivins veido odą, suteiks jai švytėjimo. Jau po kelių savaičių pastebėsite rezultatus! 1 litrą vandens ozonuokite 10 min ir 1 min prauskitės šiuo vandeniu.

Moters higiena

Moterys dažnai kenčia nuo įvairių ginekologinių ligų, uždegimų, infekcijų ir grybelių. Pripildykite vonią apie 15 cm gylio vandens, įmerkite difuzorių ir ozonuokite apie 1 val. Tokioje vonioje pasedėkite 10 min. Po to pripildykite likusią dalį vandens ir pasimėgaukite malonia, atpalaiduojančia vonia.

Vietoj burnos skalavimo skysčio

Atliktais dr. Clark tyrimais įrodyta, kad daugelyje burnos skalavimų skysčių yra didelis kiekis teršalų, todėl siūloma naudoti ozonuotą vandenį, kuris ne tik veikia detoksikuojančiai, tačiau ir efektyviai šalina apnašas. Toks vanduo naikina net labai atsparias bakterijas – clostridium, kurios yra dažnos vėžio sukelėjos. Ozonuotas vanduo taip pat naikina grybelį bei blogą burnos kvapą.

Jei skundžiatės dantenų uždegimu ar periodontitu, ozonuotu vandeniu skalaukite kelis kartus per dieną. Šis vanduo padės išvengti nemalonių pasekmių po odontologinių procedūrų.

Antibiotikų vartojimas silpnina mikroflorą ir yra dažna grybelio, įvairių infekcijų atsiradimo priežastis. Ozonuoto vandens procedūros skatina žaizdų gijimą, neleidžia atsirasti infekcijoms.

Naikina blogą kojų kvapą

Pasimėgaukite ozono vonele ir atsikratykite nemalonaus kojų kvapo! Įleiskite ozono generatoriaus vamzdelį su antgalėliu į vonelę ir leiskite kojoms mirkti apie 20 min.

Dermatitas, egzema, acne spuogai

Prauskitės ozonuotu vandeniu, tepkitės ozono prisotintu aliejuku arba taikykite ozono procedūras

tam tikrose kūno vietos – rezultatais nenusivilsite!

Stabdo pleiskanų atsiradimą

Pleiskanas sukelia grybelis, todėl, jei kankina ši problema, baigę trinkti galvą, perskalaukite ozonuotu vandeniu.  

Ozonuoto vandens vonia

Galėsite mėgautis atpalaiduojančiomis ir savijautą gerinančiomis procedūromis tiesiog namuose. Nustatykite ozono generatorių 10 min. ir pripildykite vonią.

Prieš lipdami į vonią, nepamirškite iš jos ištraukti ozono generatoriaus vamzdelio su difuzoriumi.

Dezinfekuokite kūdikio daiktus

Kūdikio buteliukus, žindukus ar žaisliukus, kuriuos vaikas mėgsta dėti į burną, pamerkite kelioms minutėms į ozonuotą vandenį – jie bus dezinfekuoti. Jei nuo sauskelnių vaiko odelė paraudusi, kankina niežulys, sudirgusią vietą nuplaukite ozonuotu vandeniu.

Dantų šepetėlo ir protezų dezinfekavimas

Tereikia juos pamirkyti ozonuotame vandenyje kelias minutes.

VIRTUVĖ

Pašalina antibiotikų, hormonų likučius iš mėsos – vištienos, kiaulienos ir kt.

Nuplaukite, nuvalykite mėsą ir panardinkite į vandenį, kad apsemtų. Tada įmerkite ozono difuzorių. Burbuliukai, kuriuos matysite pavišiuje, bus kenksmingųjų medžiagų likučiai. Po ozonavimo mėsą nuplaukite. Mėgaukitės itin švaria, be kenksmingųjų priedų mėsa.

Vaisių ir daržovių ilgesnis šviežumo išlaikymas ir dezinfekavimas

Pripildykite indą vandens ir panardinkite ozono generatoriaus vamzdelį su specialiu ozonuojančiu antgaliu (difuzoriumi) . Po kelių minučių sudėkite daržoves, vaisius ir palikite dar kelioms minutėms.

Daugelis mūsų perkamų vaisių ir daržovių apipurkšti medžiagomis, kurių sudėtyje yra naftos produktų: benzeno, pesticidų, herbicidų likučių. Net jei perkate ekologiškus produktus, rekomenduojama juos panardinti į ozonuotą vandenį kelioms minutėms, nes paprastas vanduo nepašalina visų teršalų ir parazitų kiaušinėlių. Ozonuotu vandeniu nuplauti maisto produktai ilgiau išliks švieži.

Be to, galite trumpam ozonuoti šaldytuvą – panaikinsite nemalonų jo kvapą.

Ne bėda, jei paruoštą maistą pamiršote įdėti į šaldytuvą ir per ilgai palikote kambario temperatūroje. Nereikės jo išmesti. Situaciją tuoj pat pagerinsite: jį supakuokite į plastikinį maišelį ar įdėkite į vakuuminį indą ir pripildykite ozono. Ozonas pašalins pradėjusias daugintis bakterijas.

SVEIKATA

Šalina chlorą ir vandens patogenus

Norėdami išgryninti vieną litrą vandens ozonuokite 15 min. ir palikite pastovėti bent pusvalandį. Prisotintas ozono vanduo oksiduoja pavojinguosius metalus, esančius mūsų organizme. Jie išskaidomi ir pašalinami iš organizmo. Tokį vandenį reikėtų išgerti per 15 min., nes po to ozono poveikis išnyks.

Šalina gyvsidabrį iš organizmo

Gerdami ozonuotą vandenį palengvinsite gyvsidabrio pašalinimą iš organizmo. Šio metalo gausu dantų plombose ir vakcinose.

Mažina viduriavimo ir salmoneliozės simptomus

Geriamas ozonuotas vanduo naikina bakterijas, sukeliančias šiuos negalavimus. Gerkite ozonuotą vandenį, kol simptomai išnyks. Jei viduriavimą sukelia giardia bakterijos, ozonuotą vandenį gerkite 4 kartus per parą 10 dienų. Tada darykite savaitės pertrauką ir gydymą kartokite iš naujo. Ligos simptomams išnykus, profilaktiškai vartokite ozonuotą vandenį. Šio vandens gėrimas padės išvengti ir vidurių užkietijimo, kuris yra dažna keliautojų problema.  

Lengvina nemalonius gijimo simptomus

Pykinimas, galvos svaigimas, skrandžio sutrikimai ar lengvas viduriavimas yra dažni simptomai po operacijų ar po tam tikrų procedūrų. Geriamas ozonuotas vanduo lengvina šiuos simptomus, detoksikuoja organizmą.  

Padeda išvengti alergijų

Namuose taikoma ozono terapija padeda alergiškiems žmonėms. Lengvina alergijos sukeltus simptomus, naikina sporas, grybelį. Ozonuodami namų orą, nenaudokite ozono generatoriaus vamzdelio.

Ozono generatorius gamina neigiamus jonus, kurie efektyviau kovoja su kenksminga oro tarša. Jei skundžiatės įvairiomis alergijomis, patartina ne tik gryninti namų orą, bet ir gerti ozonuoto vandens.  

Artritas, mėlynės (sumušimai) ir raumenų skausmai

Ozono terapija padės įveikti artrito, raumenų skausmus, greičiau išnyks sumušimų žymės. Pripildykite indą šilto vandens, kad apsemtų rankas arba kojas. Įleiskite ozono generatoriaus vamzdelį su difuzoriumi ir nustatykite ozono generatorių 10–20 min. Karštas vanduo atvers poras, ozonas greičiau pasieks skausmo židinį (po pirmųjų procedūrų galite justi dilgčiojimą – tai normalu).

Padeda geriau įsisavinti vaistų ir papildų poveikį

Taikant ozono generatoriaus terapiją, ląstelės geriau aprūpinamos deguonimi, todėl lengviau įsisavina veikliąsias medžiagas. Tokiu būdu jums gali pakakti ir mažesnių vartojamų vaistų bei papildų dozių.

FAUNA-FLORA

Gėlių laistymas

Laistant augalus ozonuotu vandeniu, jie pasisavina daugiau deguonies, mineralinių medžiagų, tad geriau auga, veši, yra atsparesni ligoms. Purkšdami augalus ozonuotu vandeniu, apsaugosite juos nuo įvairių kenkėjų.

Naminių gyvūnų priežiūra

Norėdami, kad Jūsų augintiniai visada būtų švarūs, jų nekankintų parazitai, maudykite ozonuotame vandenyje. Šis vanduo padeda ir ligos atveju – duokite savo augintiniui jo gerti.

Ozonas (O³) naikina virusus, bakterijas, esančias ore, tad jei turite augintinių, bent kartą per savaitę ozonuokite kambarius (apie 15 minučių 30 kv. metrų plotą). Uždarykite duris, langus ir dezinfekuokite. Taip ne tik atsikrastysite ligų sukėlėjų, bet ir pašalinsite nemalonų gyvūnų kvapą. Atkreipkite dėmesį: kambaryje negali likti žmonių ir gyvūnų.

Akvariumų valymas

Ozono generatorius, nesukeldamas kenksmingo poveikio žuvims, naikina bakterijas, dumblius, kurie kaupiasi akvariumuose. Pavyzdžiui, 38 litrų vandens ozonuokite 5 minutes ir supilkite į akvariumą.

Ozono generatorius vandeniui valyti VIDA10 AQUA

Ozono generatorius skirtas vandeniui valyti, montuojamas tiesiai ant vandens čiaupo. Išnaikina iki 98 proc. bakterijų ir mikrobų. Nepriekaištinga higiena be cheminių priemonių. Ozono emisija: 70mg/h.

99,00 €
Ozono generatorius EVO SM

Paskirtis: vandens, oro (patalpų iki 50 m2) valymas, dezinfekavimas. Ozono emisija 600 mg/h. Skysčių ozonavimas – 1500 ml/min.

99,00 €
Ozono generatorius - jonizatorius EVO O3

Paskirtis: vandens, oro (patalpų iki 125 m2) valymas, dezinfekavimas, aplinkos jonizavimas. Neutralizuoja dulkių, žiedadulkių, taip pat toksiškų medžiagų (klijų, dažų) ir kitų dalelių kenksmingą poveikį. Ozono emisija – 600 mg/h.

259,00 €
Ozono generatorius - jonizatorius EVO MAX

Paskirtis: patalpų (iki 200m2) oro valymas, dezinfekavimas, jonizavimas. Integruotas oro kokybės indikatorius, kuris aptikęs prastos kokybės orą patalpoje automatiškai įjungia jonizaciją. Ozono emisija – 600 mg/h. Jonizacijos emisija – 8*106 PCS/cm3.

499,00 €
Ozono generatorius EVO SMALL

Paskirtis: vandens, oro (patalpų iki 45 m2) valymas, dezinfekavimas. Ozono emisija 600 mg/h. Skysčių ozonavimas – 2L / min.

119,00 €
Ozono generatorius šaldytuvui AIR SLIM

Produktai išliks šviežūs žymiai ilgesnį laiką, o šaldytuve visada tvyros nepriekaištingai gaivus kvapas. Naikina blogą kvapą, pelėsį, grybelį, bakterijas. Ozono emisija: 3 mg/h.

35,00 €