Prekių filtravimas

Gamintojas
Rodoma 1 - 6 iš 6 įrašų
Rodoma 1 - 6 iš 6 įrašų
Rodoma 1 - 6 iš 6 įrašų

Ozonatoriai

Ozonatorius: kas tai? Šis prietaisas yra ozono generatorius, kuris naikina bakterijas, grybelį, blogus kvapus ir suskaido įvairias toksines medžiagas. Ozonatoriai skirti valyti vandeniui, orui įvairiose patalpose. Taip pat būna specialūs ozono generatoriai šaldytuvams, baseinui, pramoninis ar buitinis taip pat ir jonizuojantis ozonatorius.


Neretai po žiemos, namų kampučiuose aptinkame užsiveisusį pelėsį. Sunerimstame dėl sienų grožio, apdailos ir kitų estetinių dalykų, tačiau moksliniais tyrimais įrodyta, kad pelėsis labiau pavojingas ne mūsų namams, o mūsų sveikataiPelėsis į aplinką išskiria galybę nuodingų lakių medžiagų - mikrotoksinų, kurių įkvėpę gauname visą "puokštę" ligų.
Pelėsio išskiriami mikotoksinai veikia nervų sistemos, smegenų ląsteles, gali sukelti alergines reakcijas bei turi kancerogeninių savybių. Pelėsis dauginasi sporomis, kurios sklinda oru ir gali jame išsilaikyti labai ilgą laiką. Maži sporų kiekiai nėra pavojingi mūsų sveikatai, tai dalis natūralios mūsų aplinkos, tačiau ilgalaikis pelėsio sporų poveikis gali sukelti stiprias alergines reakcijas ir kitas sveikatos problemas.

Tad kaip kovoti su pelėsiu? Kaip pelėsį išnaikinti? Koks turėtų būti ilgalaikis pelėsio valymas?
Kadangi pelėsio sporos plinta ore ir jame dauginasi, pagrindinis dalykas, ką turėtumėte sutvarkyti, tai išvalyti patalpų orą. Tik taip panaikinsite pelėsio priežastį, o ne tik nuvalysite jo pasekmes. Vienas efektyviausių būdų - patalpų ozonavimasOzonas yra itin aktyvus ir stiprus oksidatorius, naikinantis visas bakterijas pasitaikančias jo kelyje, tame tarpe ir pelėsio sporas. Ozonuojant kambarį galima pagrįstai tikėtis 100% išnaikinti pelėsį ir užkirsti kelią jam daugintis. Nors Lietuvoje šis būdas ganėtinai naujas, Europoje jis plačiai ir dažnai taikomas dėl savo paprastumo ir specialių salygų nereikalavimo. Kompaktiški ir patogūs naudoti ozono generatoriai gali tapti stipriu ir pergalingu Jūsų įrankiu kovoje su pelėsiu. Ozonatorius naudojamas pelėsiui naikinti, patalpų orui, vandens valymui, šaldytuvui, automobilių dezinfekavimui ir kt.

Šio prietaiso naudojimas ir veikimo principas yra paprasti, o nauda – neįtikėtina, o geriausia, kad jis parduodamas ir mūsų parduotuvėje. BioMed.lt prekiauja patikimų gamintojų- Vida10 – ozonatoriais, kurie užtikrina švarų namų vandenį ir orą. Pasinaudokite mūsų akcija, kurią dažnai taikome savo prekėms, ir įsigykite šį prietaisą namams dar pigiau! Visi atsiliepimai apie mūsų prekes pristatomi jų puslapiuose – taip galėsite dar paprasčiau išsirinkti norimą ozonatorių

Slide background