Tinkamos dantų priežiūros priemonės - kelias į sveiką ir gražią šypseną

Dantų priežiūra namuose prasideda nuo tinkamiausių priemonių įsigijimo, tad trumpai aptarsime, kas privalo būti kiekvieno savo šypseną mylinčio žmogaus namuose.

 

Dantų higienos priemonės pirmiausia prasideda nuo tinkamo dantų šepetuko pasirinkimo. Odontologai tvirtina, kad Lietuvoje patys populiariausi vis dar paprasti dantų šepetukai, nors rinkoje galima atrasti kur kas efektyvesnes ir geresnių rezultatų pasiekti padedančias priemones. Elektriniai arba ultragarsiniai dantų šepetukai - geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori, kad jų dantys būtų švarūs. Įprastas dantų šepetukas pašalina vos iki 30 procentų bakterijų, kurie kaupiasi mūsų burnoje. Jeigu valomi tik dantys pamirštant liežuvį bei žandus - pašalinamų bakterijų skaičius yra dar mažesnis. Tiek ultragarsinis šepetukas, tiek elektrinis veikia impulsais, taigi pasiekiamos net ir labai sunkiai pasiekiamos vietos. Tai aktualu tiems, kurie turi breketus, nešioja plokšteles, galbūt kuomet auga protiniai dantys ir tie žmonės, kurie yra linkę į dantų uždegimą. Visiems šiems žmonėms labai svarbus tinkamas datų apnašų pašalinimas. Tik kokybiški šepetukai padeda tai pasiekti. Ši dantų priežiūros priemonė yra svarbiausia, tačiau gaila, jog daugelis neskiria dėmesio kokybei. Toli gražu ne visi dantų šepetukai yra tinkami ir efektyviai nuvalo dantų paviršių.

 

Dantų priežiūra namuose neapsieina ne tik be gero dantų šepetuko pasirinkimo, tačiau ir be kokybiško irigatoriaus, kuris padeda dar efektyviau pašalinti nešvarumus, kurie lieka burnoje po valgio. Irigatoriai purškia vandenį į žmogaus burną taip pasiekiant net ir pačius tolimiausius ertmių kampelius ir iš j pašalinus nevarumus, kurie gali sukelti kietąsias apnašas.

 

Biomed.lt siūlo platų bei įvairiapusį skirtingų priemonių pasirinkimą, kad visi, kurie svajoja apie gražią ir sveiką burnos būklę - galėtų tokia džiaugtis. Nebūtina kas kelis mėnesius keliauti pas stomatologą, kad jums būtų atlikta profesionali burnos higiena. Dantų priežiūros pasirinkimas platus, jog kiekvienas rastų labiausiai jam tinkamą alternatyvą. Jos puikiai užtenka kartą per metus, kadangi tinkamai prižiūrint dantis ir visą burnos ertmę namuose - nesikaups bakterijos, kurios ir sukelia įvairias burnos ertmės ligas.

Dantų priežiūros reikmenys Biomed.lt prekybos vietoje atitinka visus ES reikalavimus, taip pat teikiami tik pasikonsultavus su stomatologais, kurie įvertina priemonių reikšmingumą bei naudą pacientui. Naudojamos dantų priežiūros priemonės taip pat turi būti suderinamos su savo stomatologu, kadangi jis mato jūsų burnos būklę ir gali patarti, kas labiausiai tinka jos priežiūrai.

 

Nuo šiol rūpintis savo dantimis yra labai paprasta. Nereikia daug laiko ar investicijų. Svarbiausia tai daryti reguliariai, kad dantų valymas būtų sistemingas ir reguliarus darbas.
Burnos irigatorius SoWash Hydrojet

Apsaugo nuo dantenų ligų, dantų akmenų, kavos, vyno ar nikotino apnašų. Puikiai išvalo tarpdančius ir sunkiai pasiekiamas vietas. Prisukamas prie vandens čiaupo.

34,90 €
Burnos irigatoriaus SoWash Hydropulser + Hydrojet komplektas

Komplektas su pulsuojančia ir linijine galvutėmis. Apsaugo nuo dantenų ligų, dantų akmenų, kavos, vyno ar nikotino apnašų. Puikiai išvalo tarpdančius ir sunkiai pasiekiamas vietas.

39,90 €
Rekomenduojame
Burnos irigatorius Waterpik Ultra WP-100

Padeda atlikti kasdieninį burnos valymą, pašalina maisto likučius ir likusį apnašą iš tolimiausių burnos vietų, iš tarpdančių, už breketų, iš po tiltų, protezų, implantų.

82,00 € 93,00 €
Burnos irigatorius Aquapick AQ-300

Pulsuojančia vandens srove masažuoja dantenas, išvalo susidariusias kišenes, pašalina maisto likučius tarp breketų ar iš tarpdančių, net ir tuos, kurie liko po naudojimosi tarpdančių siūlu.

94,99 € 99,99 € -5%
Burnos irigatorius Aquapick AQ-210

Pašalina maisto likučius, net ir tuos, kurie liko po naudojimosi tarpdančių siūlu, bakterijas, masažuoja dantenas, išvalo susidariusias kišenes, padeda prižiūrėti dantų implantus. Burnos irigatorius turi net 3 veikimo režimus.

99,99 €
Pakaitiniai antgaliai Aquapick AQ-300 burnos irigatoriui (4vnt.)

Pakaitiniai antgaliai Aquapick AQ-300 burnos irigatoriui. Komplekte 4 skirtingų spalvų - 4vnt. antgalių.

12,00 €
Standartinis antgalis JT burnos irigatoriams Waterpik (1 vnt.)

Standartinis antgalis JT burnos irigatoriams Waterpik. Efektyviai valo tarpdančius ir masažuoja dantenas.

6,00 €
Dantų šepetėlio antgalis TB burnos irigatoriams Waterpik (1 vnt.)

Dantų šepetėlio antgalis TB burnos irigatoriams Waterpik. Tradicinis dantų šepetėlis. Galima naudoti su dantų pasta. Rekomenduojama keisti kas 3 mėn.

6,00 €
Antgaliukas Pik Pocket PP burnos irigatoriams Waterpik

Antgaliukas Pik Pocket PP burnos irigatoriams Waterpik. Praplauna dantenų kišenes. Dėmesio! Naudoti tik silpną srovę!

6,00 €
Antgalis Plaque Seeker™ Tip PS burnos irigatoriams Waterpik (1 vnt.)

Antgalis Plaque Seeker™ Tip PS burnos irigatoriams Waterpik. Trys ploni šerelių pluoštai išvalo dantų apnašas iš sunkiai pasiekiamų vietų ir ypač tinka implantų priežiūrai.

6,00 €
Ortodontinis antgalis OD burnos irigatoriams Waterpik (1 vnt).

Ortodontinis antgalis OD burnos irigatoriams Waterpik. Išvalo sunkiai pasiekiamas vietas aplink breketus ir kitus protezus.

6,00 €
Liežuvio valiklio antgalis TC burnos irigatoriams Waterpik (1 vnt).

Liežuvio valiklio antgalis TC burnos irigatoriams Waterpik. Pašalina blogą kvapą sukeliančias bakterijas nuo liežuvio paviršiaus.

6,00 €
Rekomenduojame
Burnos irigatorius Waterpik Complete Care WP-861

Dantų šepetukas ir burnos irigatorius viename. Sumažina dantų apnašas, dantenų uždegimus ir dantenų ligas. Puikiai tinka nešiojantiems breketus, turintiems implantus, karūnėles, tiltelius ir laminates.

135,00 € 150,00 €
Dantų šepetėlio antgalis STRB 3 skirtas Waterpik WP-861/ST-01 (1 vnt.)

Dantų šepetėlio antgalis STRB 3 skirtas burnos irigatoriui Waterpik WP-861 ir elektriniam dantų šepetėliui ST-01. Tradicinis dantų šepetėlis. Galima naudoti su dantų pasta. Rekomenduojama keisti kas 3 mėn.

6,00 €
Rekomenduojame
Elektrinis dantų šepetėlis Waterpik Triple Sonic ST-01

Skirtas nepriekaištingam kasdieniam valymui, natūraliam dantų balinimui bei dantenų masažui, kuris stimuliuoja dantenų kraujotaką.

99,00 €
Burnos irigatorius VITAMMY Wave

Burnos irigatoriaus naudojimas - tai pats greičiausias ir veiksmingiausias būdas valyti tarpdančius nuo maisto likučių, dėl kurių gali pablogėti dantų ir dantenų būklė.

49,99 €
Burnos irigatorius Waterpik Ultra WP-112

Tarpdančių valymas pulsuojančia vandens srove. Komplekte yra šešių rūšių antgaliukai. Waterpik Ultra daugiau kaip 3x kart efektyviau šalina apnašas negu dantų siūlas.

82,00 € 93,00 €
Burnos irigatorius vaikams Waterpik WP-260

Efektyvesnis ir smagesnis būdas vaikams valytis dantis. Skirtas 6 metų bei vyresniems vaikams. Šis irigatorius puikiai tinka bet kuriam vaikui, nešiojančiam breketus arba negalinčiam naudoti dantų siūlo.

85,00 €
Rekomenduojame
Bevielis burnos irigatorius Waterpik WF-02

Puikus sprendimas norintiems patogaus belaidžio irigatoriaus tarpdančių valymui. Belaidis - valdomas baterijomis - puikiai tinka naudoti mažesniuose vonios kambariuose ar keliaujant.

65,00 € 73,00 €
Papildomi antgaliai dantų šepetėliui Visiomed ProSonic Baby

Papildomi antgaliai dantų šepetėliui Visiomed ProSonic Baby. Komplekte du antgaliai.

5,90 €
Elektrinis dantų šepetėlis ProRelax Clean Premium Plus

Elektrinis dantų šepetėlis skirtas kasdieniniam burnos higienos palaikymui, patogiam ir veiksmingam visos burnos valymui. Šepetėlio galvutė yra su unikaliu minkštu šerelių išdėstymu švelniam dantų valymui ir dantenų masažavimui. 

64,35 € 99,00 € -35%
Balinimo tabletės Waterpik

Balinimo tabletės skirtos naudoti kartu su Waterpik WF-05 ir WF-06 irigatoriais. 

14,00 €
Rekomenduojame
Balinantis burnos irigatorius Waterpik WF-06 Whitening

Balinimui skirtas burnos irigatorius užtikrina dantų balinimą valantis vandens srove, šalina pigmentines apnašas ir kitus nešvarumus.

105,00 € 115,00 €
Balinantis irigatorius Waterpik WF-05 Whitening Professional

Balinimui skirtas burnos irigatorius valo dantis vandens srove, balina dantis, šalina pigmentines apnašas ir kitus nešvarumus.

125,00 €
Antgaliai sinusams plauti SoWash burnos irigatoriams

Sinusų plovimo antgaliai 2vnt.. Tinkami naudoti su SoWash burnos irigatoriais.

9,90 €
Elektrinis dantų šepetėlis Vitammy PEARL+

Šepetėlis su užapvalintais Dupont pluošto šereliais švelniai, bet veiksmingai masažuoja dantenas bei valo burnos ertmę net sunkiai pasiekiamose vietose. Šereliai atlieka aukštos amplitudės šluojamuosius judesius ir puikiai išvalo visus dantis.

50,99 € 59,99 € -15%
Elektrinis dantų šepetėlis VITAMMY Platinum

Šepetėlis su užapvalintais Dupont pluošto šereliais švelniai, bet veiksmingai masažuoja dantenas bei valo burnos ertmę net sunkiai pasiekiamose vietose. Šereliai atlieka aukštos amplitudės šluojamuosius judesius ir puikiai išvalo visus dantis.

55,24 € 64,99 € -15%
Elektrinis dantų šepetėlis VITAMMY Echo

Šepetėlis švelniai, bet veiksmingai masažuoja dantenas bei valo burnos ertmę net sunkiai pasiekiamose vietose. Šereliai atlieka aukštos amplitudės šluojamuosius judesius ir puikiai išvalo visus dantis.

39,94 € 46,99 € -15%
Elektrinis dantų šepetėlis VITAMMY Luna

Šepetėlis švelniai, bet veiksmingai masažuoja dantenas bei valo burnos ertmę net sunkiai pasiekiamose vietose. Šereliai atlieka aukštos amplitudės šluojamuosius judesius ir puikiai išvalo visus dantis.

19,91 € 23,99 € -17%
Antgaliai dantų šepetėliams VITAMMY PEARL+ ir PLATINUM

Antgaliai elektriniams dantų šepetėliams Vitammy PEARL+ ir PLATINUM. Komplekte - 4 vienetai antgalių.

11,99 €
Antgaliai dantų šepetėliui VITAMMY Luna

Antgaliai elektriniam dantų šepetėliui VITAMMY Luna. Komplekte - 4 vienetai antgalių elektriniam dantų šepetėliui.

11,99 €
Antgaliai dantų šepetėliui VITAMMY Echo

Antgaliai elektriniam dantų šepetėliui VITAMMY Echo. Komplekte - 4 vienetai antgalių elektriniam dantų šepetėliui.

11,99 €
Elektrinis dantų šepetėlis vaikams Visiomed ProSonic Junior

Šiuolaikiškas šepetėlis su ultragarsine technologija skirtas vaikų (3+) kasdienei dantukų priežiūrai. Efektyviai valo dantis ir švelniai masažuoja jautrias dantenas.

10,95 €
Antgaliai dantų šepetėliui Visiomed Prosonic Junior

Antgaliai elektriniam dantų šepetėliui Visiomed ProSonic Junior. Komplekte - 2 vienetai antgalių elektriniam dantų šepetėliui.

5,99 €
Antgaliai (Soft) dantų šepetėliui Visiomed ProSonic Micro 2

Antgaliai (Soft) dantų šepetėliui Visiomed ProSonic Micro 2. Komplekte - 2 antgaliai.

6,99 €
Antgaliai (Medium) dantų šepetėliui Visiomed ProSonic Micro 2

Antgaliai (Medium) dantų šepetėliui Visiomed ProSonic Micro 2. Komplekte - 2 antgaliai.

6,99 €
Burnos irigatorius Panasonic EW-1411

Su pertrūkiais purškiamas galingas ir švelnus vandens ir oro mišinys švelniai išvalo maisto likučius iš tarpdančių ir dantenų kišenių. Be to, vandens čiurkšlė švelniu spaudimu masažuoja dantenas.

80,00 €
Burnos irigatorius Panasonic EW-1611

Galingu burnos irigatorius, kuris užtikrina aukštą vandens slėgį ir išplauna maisto likučius iš periodonto kišenių, pašalina daugiau maisto likučių nuo dantų ir tarpdančių net lyginant kitais su to paties vandens slėgio modeliais.

99,90 €
Pakaitiniai antgaliai Vitammy Wave burnos irigatoriui (4vnt.)

Pakaitiniai antgaliai Vitammy Wave burnos irigatoriui. Komplektą sudaro 4 vnt.

10,99 €
Pakaitiniai antgaliai Panasonic EW-1611 irigatoriui

Pakaitiniai antgaliai Panasonic EW-1611 burnos irigatoriui. Komplektą sudaro 2 vnt.

10,30 €
Standartinis antgalis WJT burnos irigatoriams Waterpik WF-05 ir WF-06 (1 vnt.)

Standartinis antgalis WJT burnos irigatoriams Waterpik WF-05 ir WF-06. Efektyviai valo tarpdančius ir masažuoja dantenas.

6,00 €
Ortodontinis antgalis WOD burnos irigatoriams Waterpik WF-05 ir WF-06 (1 vnt.)

Ortodontinis antgalis WOD burnos irigatoriams Waterpik WF-05 ir WF-06. Išvalo sunkiai pasiekiamas vietas aplink breketus ir kitus protezus.

6,00 €
Antgalis Plaque Seeker™ Tip WPS burnos irigatoriams Waterpik WF-05 ir WF-06 (1 vnt.)

Antgalis Plaque Seeker™ Tip WPS burnos irigatoriams Waterpik WF-05 ir WF-06. Trys ploni šerelių pluoštai išvalo dantų apnašas iš sunkiai pasiekiamų vietų ir ypač tinka implantų priežiūrai.

6,00 €