Kaip greitai atsikratyti celiulito?

Vakuuminio masažo aparatas LANAFORM Beauty Aspect

Efektyviai kovai su celiulitu ir raukšlėmis, odos stangrinimo procedūroms, kūno ir veido odos atjauninimo ir atgaivinimo procedūroms.

225,00 €
Celiulito masažuoklis Medisana AC 850

Celiulito masažuoklis Medisana AC 850 - tai vienas efektyviausių šiuolaikinių priemonių, norintiems išlaikyti nepriekaištingą odos stangrumą bei pagerinti kraujo apytaką.

19,50 € 26,00 € -25%
Vakuuminis masažuoklis ProRelax Vacuum Massager

Giluminių audinių masažas (endomasažas) Jūsų namuose. 3 skirtingo dydžio siurbimo taurelės skirtingoms kūno sritims masažuoti. 4 masažo programos. Vokiška kokybė.

55,93 € 79,90 € -30%
Vakuuminio masažo aparatas ProRelax Sensitive Vacuum Massager

Vakuuminis, gaivinantis, švelnus masažas veidui ir kūnui - odos priežiūra poodinio endomasažo pagalba su 4 masažo programomis ir reguliuojamu intensyvumu.

58,22 € 86,90 € -33%
Vakuuminis veido valymo prietaisas ProRelax Facial Cleanser

Inovatyvus vakuuminis veido valymo prietaisas skirtas šalinti spuogus, riebalų perteklių, inkštirus bei negyvas odos ląsteles. Paprastas naudojimas nesukeliantis skausmo. Atsparus vandeniui.

32,18 € 42,90 € -25%

Kaip greitai atsikratyti celiulito? Naudinga suderinti kelias skirtingas priemones, kurios padeda pasiekti efektyvų rezultatą. Dažniausiai tų priemonių yra labai daug ir kuo intensyviau jas visas apjungsite – tuo rezultatas bus geresnis. Aptarsime pačias efektyviausias priemones, kurios dažniausiai įvardijamos kaip geriausia priemonė kovoje su celiulitu. Jomis pasinaudojus pavyks džiaugtis kur kas gražesnėmis kūno linijomis.

Greitas celiulito naikinimas nereiškia, kad pavyks jo atsikratyti per dvi dienas. Tačiau jeigu po dviejų savaičių jau pavyks pamatyti kur kas gražesnes kūno linijas – tai reiškia, kad judate tikrai tinkama kryptimi.

Mityba. Sveika, subalansuota mityba yra geriausias būdas kiek sumažinti kūno linijas ir tuo pačiu džiaugtis kur kas gražesne oda. Mitybos specialistai tikina, kad daugelis žmonių pakeitę savo kasdieninius valgymo įpročius tik dėl celiulito vėliau labai džiaugiasi, kad gyvenimas tapo kur kas gražesnis. Mityba tiesiogiai siejasi ne tik su mūsų sveikata, tačiau taip pat ir su mūsų išvaizda. Kuo daugiau dėmesio kasdieniniai mitybai skirsime – tuo ramesni galime būti, kad ji pilnai patenkins mūsų poreikius ir leis mėgautis gražiu kūnu. Juk graži oda padeda tarsi sustabdyti laiką.

Fizinis aktyvumas. Nekalbame apie labai aktyvų sportą, kadangi net ir pats mažiausias fizinis aktyvumas gali padėti jaustis kur kas geriau. Celiulito naikinimas sportuojant yra bene pats efektyviausias būdas galintis padėti pasiekti puikių rezultatų. Žinoma, pavyks išlaikyti nuostabias kūno linijas tik tokiu atveju, jeigu reguliariai skirsite laiko savo kūno priežiūrai ir tuo pačiu reguliariai sportuosite. Dažniausiai sumažinus fizinį aktyvumą tenka tenkintis ir ne tokiomis gražiomis kūno linijomis, kurios labai dažnai būna vainikuojamos ir prastai atrodančia oda.

Specialios priemonės. Įvairios procedūros, kurių metu naudojamos tam tikros priemonės, gali padėti džiaugtis kur kas gražesne oda. Tačiau vėlgi, pasiekti labai greitai rezultato nepavyks jeigu tik jas naudosite. Pačios priemonės geriausiai veikia tuomet, kai kartu su jomis naudojatės ir masažuokliais bei kitomis priemonėmis, pavyzdžiui subalsuota mityba, kuri galiausiai užtikrina, kad oda taps gražesnė. Nepamirškite, kad naudinga pasidžiaugti ne tik pirktinėmis, tačiau ir natūraliomis priemonėmis, kurios padeda pasiekti puikų rezultatą. Tiesa, labai naudinga pasitarti su savo dermatologu, kad jis galėtų patarti, kokios konkrečiai priemonės Jums labiausiai tinka. Ne visiems odos tipams tinka profesionalios celiulito naikinimo priemonės.

Masažas. Kaip greitai atsikratyti celiulito? Džiaugtis masažo malonumais, kurie ne tik padeda atsipalaiduoti, tačiau tuo pačiu ir panaikinti atsiradusius odos nelygumus. Skirtingai būdai padeda pasiekti ir skirtingą efektyvumą, tačiau masažas yra viena iš tų galimybių, kuri labai daugelio yra mėgstama. Tiesa, nuolatiniai apsilankymai pas profesionalius masažuotojus yra gana didelis malonumas. Suprantama, kad tai reikalauja nemažai laiko ir pinigų, tad daugelis renkasi masažo namuose galimybes. Specialūs įrankiai padeda pačiam atlikti masažą ir džiaugtis kur kas gražesnėmis kūno linijomis.

Odos drėkinimas. Jeigu norite, kad Jūsų oda atrodytų puikiai – tokiu atveju rekomenduojame kuo daugiau ją drėkinti. Pradėjus ieškoti pamatysite, kad šiuo metu egzistuoja labai platus skirtingų kremų pasirinkimas, tad nuspręsti, kuris Jums tinka labiausiai – gali būti sunku. Juolab, šiuo metu labai dažnai aptariama ir ant pjedestalo pastatomos natūralios priemonės, kurios daugeliu atveju drėkina net kur kas labiau nei kad labai brangūs kremai. Ypač rekomenduojame alyvuogių bei kokosų liejai, kadangi jie ypač stipriai drėkina odą, suteikia jai elastingumo bei nuostabaus žvilgesio. Kai oda yra užtektinai drėgna – kovoti su celiulitu bus kur kas paprasčiau.

Kontrastingas dušas. Greičiausias būdas atsikratyti celiulito taip pat turėtų būti siejamas ir su kontrastingu dušu, kuriuo džiaugtis reikia kiekvieną dieną. Kontrastingas dušas padės ne tik labai greitai atsikratyti celiulito, tačiau tuo pačiu ir labai puikiai jaustis. Jis rekomenduojamas ryte, kai sunku pradėti dieną ir ne visada padeda kava. Tokiu atveju derindami karšto ir šalto vandens impulsus pavyks pasiekti puikų rezultatą, nuostabiai jaustis ir tuo pačiu dar džiaugtis nuostabia oda. Kaip greitai atsikratyti celiulito? Stimuliuokite kraujotaką bei limfą, kadangi kuomet jos aktyvios – ir odos problemos kankina kur kas rečiau.

Greičiausias rezultatas pasiekiamas derinant visas priemones ir būdus. Kadangi celiulitas atsiranda dėl sėslaus gyvenimo būdo ir dažnai netinkamo tempo – jį panaikinti tikrai galima. Tai ne strijos, kurios gali kilti ir dėl endokrininių ligų. Žinojimas, kad galiausiai Jūsų kūnas gali būti toks, kokio labiausiai norite – turėtų Jus paskatinti džiaugtis lengvai prieinamais odos gražinimo būdais.