Reduced price! Serumas nuo raukšlių BIOMED Forget Your Age Serum - 1

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Serumas nuo raukšlių BIOMD Forget Your Age Serum

Serumas nuo raukšlių, grąžinantis kamieninėms ląstelėms gyvybingumą, saugantis jas nuo senėjimo bei padidinantis kolageno sintezę. Pagaminta Vokietijoje. Talpa: 30ml

Detalus aprašymas

More details

BIOMD Organic Medical Skin Care
30,00 €
Kaina:21,00 €
-30%
IšparduotaOdos ląstelės miršta ir atsinaujina kas 21 dieną. Šis atsinaujinimas yra įmanomas tik dėka kamieninių ląstelių. Dėl amžiaus, patiriamo streso ir kenksmingo aplinkos poveikio, kamieninės odos ląstelės sensta, praranda savo gyvybingumą ir sugebėjimą dalintis, todėl odos atsinaujimas tampa lėtesnis - atsiranda raukšlės ir jos vis gilėja.
 
Priešraukšlinio serumo BIOMD Forget Your Age Serum pagrindiniai ingredientai:
  • Phycojuvenine: aktyvusis ingredientas phycojuvenine yra rudojo jūros dumblio Laminara digitata ekstraktas, kuris padeda atnaujinti kamienines ląsteles. Phycojuvenine savybės:
-  Grąžina senstelėjusių kamieninių ląstelių gyvybingumą.
-  Saugo kamienines ląsteles nuo senėjimo ir prailgina jų efektyvų gyvavimo ciklą.
-  Padidina kolageno sintezę.

  • Hialurono rūgštis: hialurono rūgštis yra labai paplitusi mūsų odoje. Tačiau su amžiumi jos vis mažėja ir mažėja. Pagrindinė hialurono rūgšties funkcija yra pernešti ir kaupti vandenį. Dėl savo didelių galimybių kaupti vandenį, hialurono rūgštis yra nepamainomas odos drėkiklis. Taip pat užpildo tarpus tarp audinių pluoštų ir užtikrina, kad oda išliktų itin elastinga.

Naudojimas:
Tepkite nedidelį kiekį serumo ryte ir vakare ant švarios veido ir kaklo odos ir švelniai masažuokite, kol serumas susigers į odą.

Talpa: 30ml

Pagaminta Vokietijoje.

Visą BIOMD ORGANIC MEDICAL SKIN CARE kosmetikos liniją galite peržiūrėti čia.


BioMed.lt (UAB Doris Group) yra oficialus įgaliotas "BIOMD ORGANIC MEDICAL SKIN CARE" atstovas ir prekių platintojas Baltijos šalyse.
Populiariausios paieškos
Biomed kosmetika