Ultragarsiniai inhaliatoriai

Ultragarsinis inhaliatorius Vapo M1

Ultragarsinis inhaliatorius Vapo M1 - tai kvėpavimo takų ligų profilaktikai skirtas aparatas. 8 ml talpos įrenginys gali purkšti ≥0.25 ml/min greičiu. Įrenginyje suprojektuotas automatinis išsijungimas.

36,40 € 56,00 € -35%
Ultragarsinis inhaliatorius Medisana IN 525

Ultragarsinis inhaliatorius skirtas tokių viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų sutrikimų prevencijai - astma, lėtinės plaučių ligos (pvz. bronchitas) ar kitos kvėpavimo takų ligos.

49,73 € 58,50 € -15%

Ultragarsinis inhaliatorius veikia labai paprastai. Aparate esantis ultragarsas suskaldo įdėtus vaistus į mažas daleles, kurios vėliau per specialų vamzdelį keliauja link kvėpavimo takų, bronchų ir panašiai. Taigi, ultragarsiniai inhaliatoriai veikia labai panašiai kaip ir kompresoriai. Skiriasi tik vaistų skaldymo būdas. Biomed skelbia nuolaidas, tad pasinaudokite akcija ir sutaupykite.

Ultragarsiniai inhaliatoriai pasižymi šiais privalumais:
1. Jie tinka ne tik tiems, kurie serga astma, tačiau ir aromatinėms terapijoms.
2. Įranga veikia efektyviai ir jau po vieno įkvėpimo pajusite gaivą.
3. Tai – taupus prietaisas, tad vaistų buteliuko užteks ilgam.
4. Ultragarsinis inhaliatorius dažnai parduodamas kartu su nosies plovykla, kuri yra nepamainoma sergant peršalimo ligomis.
5. Įranga yra nedidelė, tad ją galite visada nešiotis su savimi.
6. Naudoti yra labai paprasta, tad greitai veikimo mechanizmą perpranta ir vaikai, išmoksta savarankiškai naudotis.
7. Įrangos kaina yra nedidelė.
8. Ultragarsinis inhaliatorius (ultragarsinis druskos difuzorius) yra universalus, tad tas pats dydis puikiai tinka keliems asmenims. Įsigykite inhaliatorius visai šeimai, kad peršalimas būtų greitai ir paprastai išgydomas.

Bet kuriuo atveju, konsultacija su gydytoju arba vaistininku yra naudinga ir reikalinga. Net jeigu ir perkate internetu – pasikalbėkite su savo gydytoju ir jis patars, koks labiausiai tinka.

Inhaliacija terapija yra puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai:
  • • Esant poreikiui sudrėkinti kvėpavimo takus.
  • • Jeigu reikia sumažinti nemalonius uždegimo pojūčius.
  • • Sekrecijai palengvinti.
  • • Norint sumažinti bronchų spazmus.
  • • Reikia į kvėpavimo takus perduoti konkrečius vaistus.
  • • Kai sunku prižiūrėti ir koordinuoti kvėpavimo procesą.
Inhaliatorius reikalingas ir tuomet, kai dažnai sergate kuriomis nors iš šių išvardytų ligų: pūlinės plaučių ligos, kvėpavimo ligos, kurios kyla dėl profesijos ir kenksmingų sąlygų, bronchų ligos, astma, nuolatinis bronchitas ir plaučių uždegimas r dėl kitų kvėpavimo takų problemų.

Mes siūlome įsigyti žinomiausių gamintojų produkciją kuri padės vėl lengvai ir maloniai kvėpuoti. Pasinaudokite galimybe mažesne kaina įsigyti Saltair, A&D Medical, Beurer, OMRON, Medel, Novama, Vitammy, Medisana įrenginius. Akcija leis sumokėti dar mažiau ir kaina taps prieinama visiems. Pirkti internetu yra patogu kaip niekada, o atsiliepimai prekių puslapiuose leis įvertinti kitų klientų nuomonę.

Pamirškite kvėpavimo nesklandumus, kadangi su kokybišku inhaliatoriumi viskas bus patogu, paprasta ir lengva. Svarbiausia pasirinkti kokybišką įrenginį ir tuos vaistus, kurie labiausiai tinka Jūsų situacijai.