Prekių kategorijos

Inhaliatoriai 

Salitair druskų pypkė - inhaliatorius
Druskos pypkė skatina natūralius savarankiško organizmo išsivalymo procesus, padedant atsikratyti nešvarumų kvėpavimo sistemoje ir palengvinti sudirginimus, sukeltus alergijos ir infekcijų.
21,90 € 30,00 € -27%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ C28Plus
Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ C28Plus - novatoriškas prietaisas, skirtas pediatrinės astmos, faringito, laringito, įvairių bronchinių susirgimų ir kitų kvėpavimo takų ligų gydymui.
53,90 € 71,87 € -25%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Inhaliatorius OMRON DUOBABY 2IN1 NE-C301-E
Inhaliatorius OMRON DUOBABY 2IN1 su dviem keičiamomis inhaliacijos galvutėmis padeda vaistams pasiekti viršutinius ir apatinius kvėpavimo takus. Nosies aspiratorius švelniai išvalo kūdikio užsikimšusią nosytę, taip palengvindamas kvėpavimą.
67,00 € 89,33 € -25%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ NE-C801
Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ NE-C801 - inovatyvus prietaisas, pritaikytas varginančiam kosuliui, sinusitui, bronchinei astmai, laringitui bei kitų kvėpavimo ligų profilaktikai ir gydymui. Aparatą galima pripildyti tiek vaistų tirpalu, tiek negazuotu mineraliniu vandeniu. 
52,00 € 69,33 € -25%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ NE-C801 KD
AKCIJA!
Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ NE-C801 KD
Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ NE-C801 KD - inovatyvus prietaisas, pritaikytas varginančiam kosuliui, sinusitui, bronchinei astmai, laringitui bei kitų kvėpavimo ligų profilaktikai ir gydymui. Aparatą galima pripildyti tiek vaistų tirpalu, tiek negazuotu mineraliniu vandeniu. 
53,50 € 69,48 € -23%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Inhaliatorius Medisana IN 500
Įvairioms kvėpavimo ligoms gydyti tinkamas inhaliatorius MEDISANA IN 500 skirtas tokių viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų sutrikimų prevencijai - pediatrinė astma, laringitas, faringitas, bronchiniai susirgimai ir kt. 
34,30 € 49,71 € -31%
1-3 darbo dienos
Užsisakyti
Inhaliatorius Medisana IN 550 PRO
AKCIJA!
Inhaliatorius Medisana IN 550 PRO
Įvairioms kvėpavimo ligoms gydyti tinkamas inhaliatorius MEDISANA IN 550 PRO skirtas tokių viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų sutrikimų prevencijai - pediatrinė astma, laringitas, faringitas, bronchiniai susirgimai ir kt. 
54,20 € 74,25 € -27%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Inhaliatorius Vitammy Aura
AKCIJA!
Inhaliatorius Vitammy Aura
Inhaliatorius rekomenduojamas naudoti norint palengvinti tokius negalavimus kaip: kosulys, sloga, bronchitas, peršalimas, plaučių uždegimas.
36,75 € 49,00 € -25%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ Pro (NE-C900)
AKCIJA!
Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ Pro (NE-C900)
Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ Pro (NE-C900) - apatinių kvėpavimo takų ir plaučių susirgimų gydymui skirtas prietaisas. Stipraus kompresoriaus dėka apatinių kvėpavimo takų procedūros atliekamos itin tiksliai ir greitai, o vaistai iš inhaliatoriaus gali būti išpurškiami 7L/ min greičiu. 
96,90 € 121,13 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ NE-C803-E
AKCIJA!
Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ NE-C803-E
Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ NE-C803-E - tai lengviausias ir mažiausias iš visų Omron kompresorinių matuoklių. Ypatingai mažas ir paprastas naudoti, garantuoja efektyvesnį astmos, chroniško bronchito, alergijos ir kitų kvėpavimo takų ligų gydymą bei profilaktiką. 
40,40 € 50,50 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Inhaliatorius Novama Nebulino
Inhaliatorių paprasta naudoti, jis tiks visiems šeimos nariams. Padeda kovoti su tokiomis ligomis, kaip bronchitas, plaučių uždegimas, kosulys, peršalimas, sloga, astma.
49,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Ultragarsinis druskos difuzorius Saltair
Druskos difuzorius Saltair – veiksminga haloterapija jūsų namuose. Šis prietaisas leis pilnai išnaudoti druskos gydomąjį poveikį. Skirta naudoti patalpoms iki 15m². Ultragarsas skaido druskos tirpalą į 1-5μm dydžio dalelytes, sukurdamas aplinką, artimą druskos kambariams.
169,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Inhaliatorius AND UN-011
AKCIJA!
Inhaliatorius AND UN-011
Inhaliatorius AND UN-011 - kvėpavimo ligų gydymui bei profilaktikai tinkamas prietaisas, užtikrinantis efektyvę visų kvėpavimo takų aerozolinę terapiją. Su inhaliatoriumi galima naudoti  įvairius gydytojo paskirtus medikamentus.
63,86 € 70,96 € -10%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Inhaliatorius Medel Family EVO
Kompresinis inhaliatorius Medel Family EVO rekomenduojamas asmenims, sergantiems viršutinių kvėpavimo takų ligomis. Jo veiksmingumas taip pat padės po plaučių uždegimo ar bronchito.
49,99 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Inhaliatorius Beurer IH21
Beurer inhaliatoriaus veikimas yra pagrįstas suspausto oro technologija. Skirtas viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų, peršalimo, astmos bei kitų kvėpavimo ligų gydymui   
47,83 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Inhaliatorius A70
AKCIJA!
Inhaliatorius A70
Skirtas naudotis kvėpavimo ligų, kaip bronchinės astmos, laringito, faringito, bronchito ir kitų virusinių infekcijų profilaktikai ir gydymui.
45,61 € 50,68 € -10%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Rodoma 1 - 16 iš 16 prekių
Inhaliatoriai
Kamuoja kosulys, laringitas, kvėpavimo takų infekcijos? Tuomet rekomenduojame įsigyti inhaliatorių, kuris yra laikomas efektyvia gydymo priemone, padedančia sergant kvėpavimo takų ligomis. Inhaliatorius gali puikiai pasitarnauti kaip pagalbinė priemonė sinusitui, laringitui gydyti, palengvinti bronchito, kosulio, slogos simptomus.

Svarbu paminėti, kad inhaliatoriai puikiai tinka ir profilaktikos tikslais. Profilaktinės procedūros padės apsisaugoti nuo kvėpavimo takų ligų, be to, inhaliatoriaus kaina yra kur kas patrauklesnė nei mintis, kad apsirkus reikės kęsti nemalonius kvėpavimo takų infekcijų simptomus, kuriems malšinti visgi reikės inhaliatoriaus.


Kaip naudoti inhaliatorių?
Inhaliacijos laikas 15 arba 20 min., pridėkite inhaliatorių prie burnos įkvėpkite per burną ir būtinai iškvėpkite per nosį. Kad būtų juntama inhaliacijos nauda rekomenduojamas inhaliatoriaus naudojimas — kasdien. Inhaliatoriai puikiai tinka įvairaus amžiaus asmenims: suaugusiems, vaikams, kūdikiams ir visiems norintiems pagerinti kvėpavimo takų darbą.


BioMed.lt
asortimente yra:
  • druskų inhaliatoriai
  • druskų pypkės
  • kompresoriniai inhaliatoriai
  • nešiojami inhaliatoriai
  • elektriniai inhaliatoriai

Prekių kataloge rasite BNM, A&D MEDICAL, BEURER, MEDISANA ir OMRON inhaliatorius, kuriuos galėsite įsigyti internetu. Kartu su prekių aprašymais svetainėje rasite inhaliatorių kainas bei akcijas. Taip pat turime ką pasiūlyti ir tiems, kurie nori įsigyti inhaliatorių pigiau.


Naudokite inhaliatorius ir mėgaukitės lengvu kvėpavimu kiekvieną dieną.


Inhaliacijos

Inhaliacijos gali būti įvairios, skaitykite plačiau apie jas mūsų informaciniuose straipsniuose:


Inhaliatoriaus nauda ir pasirinkimas

Daugelis eterinių aliejų pasižymi antibakteriniu poveikiu, tad inhaliacija gali būti ir turėtų būti atliekama ne tik naudojant vaistus, tačiau ir įsigijus pačius įvairiausius aliejus. Kokybiškai atliekamos inhaliacijos gali padėti išvengti kasmetinių peršalimo ligų, kurios dažniausiai „ateina“ kartu su vėsiuoju metų laiku. Tuo pačiu tai ir efektyvus būdas kovoje su rimtomis ligomis: nuo plaučių uždegimo, nuo astmos, nuo faringito, nuo laringito, nuo bronchito ir kitų bronchinių susirgimų, nuo slogos, nuo kosulio, nuo įvairių kvėpavimo takų ligų, kurios gali labai apsunkinti gyvenimą. Tai ir vaikui, ir suaugusiems, ir net kūdikiams puikiai tinkanti priemonę, kurią paprasta naudoti. Svarbiausia, kad inhaliacija būtų atliekama taisyklingai.


Kam reikalingas inhaliatorius?

Inhaliatorius, pirmiausia, naudojamas tuomet, kai žmogus jau skundžiasi kvėpavimo takų ligomis. Priimta manyti, kad jis labiausiai rekomenduojamas vaikams bei kūdikiams. Visgi, statistika rodo, kad paprastas inhaliatorius guli ir daugelio suaugusių žmonių stalčiuose. Paprasčiausiai jie juos naudoja retai. Žinoma, jeigu inhaliatorių pirkote seniai, galbūt jis atrodo neestetiškai, o ir pats naudojimas gana sudėtingas. Biomed.lt siūlo platų pasirinkimą, kad kiekvienas asmuo susirastų jam patį patraukliausią inhaliatorių, kuris padėtų tiek nuo peršalimo, tiek nuo kitų rimtų kvėpavimo takų ligų. Nauda – akivaizdi, tik reikia ja pasinaudoti.


Dozės „atlikta“, bet įkvėpta blogai. Ką daryti?

Inhaliacijos trukmė siekia vos kelias sekundes, tačiau daugelis žmonių nemoka tinkamai įkvėpti. Būtinai skaitykite instrukciją, kuri yra pateikiama kartu su prietaisu. Tokiu atveju bus paprasčiau suprasti, kaip tiksliai naudotis. Elektriniai naudojami itin paprastai, tačiau net ir šioje vietoje reikia šiek tiek žinių. Kaip naudoti? Visada naudinga pasitarti su savo šeimos gydytoju, kuris paaiškins ir atsakys Jums į iškilusius klausimus.


Jeigu po atliktos inhaliacijos jaučiasi, kad vaistai nugulė ant gomurio (geriausia tai suprasti galima iš pakitusio burnos skonio) – tokiu atveju drąsiai atlikite vieną arba dvi papildomas inhaliacijas. Net ir tokiu atveju, jeigu naudojate vaistus, o ne eterinius aliejus. Nereikia baimintis, kad vaistų gali būti paprasčiausiai per daug ir tai turėtų kaip nors pakenkti Jūsų organizmui. Skaičiuojama, kad tik apie 10 procentų vaistų tikslingai pasiekia vietą, tačiau to pilnai užtenka, kad jie sunaikintų Jūsų organizme besidauginančias bakterijas.


Jeigu po įkvėpimo, kurį atliekate su vaistais, jaučiate, kad širdis pradėjo labai intensyviai plakti, galbūt net susijaudinote – tokiu atveju įkvėpimas buvo taisyklingas ir nereikėtų kartoti procedūros. Paprasčiausiai tokiu atveju galite gauti per didelį vaistų kiekį, o tai irgi nėra labai naudinga žmogui. Su eteriniais aliejais viskas kiek paprasčiau, kadangi padauginti jų neįmanoma. Na, nebent jau atliekate inhaliacijas per trumpą laiką labai daug kartų, tačiau bent jau kelis kartus – tikrai galima.


Elektrinis užtikrina paprasčiausią ir mažiausiai diskomforto sukeliančią procedūrą. Su laiku ateina praktika, tad vėliau iš pirmo karto labai sėkmingai atliksite inhaliacijas. Kaip naudoti? Taip, kaip nurodyta instrukcijose. Tokiu atveju nauda bus pajuntama jau po poros inhaliacijų.


Biomed.lt inhaliatoriai

Atsiliepimai prekių puslapiuose yra pats geriausias ir paprasčiausias būdas įsitikinti, kad jūsų „nužiūrėtas“ inhaliatorius patenkins poreikius. Atsiliepimus palieka pirkėjai, kurie jau naudojosi Biomed.lt paslaugomis. Taigi, visi jie realūs ir gali padėti apsispręsti, ar konkretus inhaliatorius atitiks Jūsų poreikius.


Jeigu gyvenate Vilniuje – tokiu atveju galite sutaupyti savo laiką ir atvykti iki Biomed.lt biuro atsiimti prekes. Jeigu gyvenate kituose Lietuvos miestuose: Kaunas, Šiauliai, Panevėžys, Klaipėda arba nedideliuose Lietuvos miesteliuose – tokiu atveju prekės Jums bs siunčiamos nurodytų adresu. Užsisakyta produkcija internetu padeda sutaupyti labai daug laiko. Juolab, ir pinigų, kadangi reguliariai siūloma nuolaida leis įsigyti aukštos kokybės produkciją mažesne kaina. Dažniausiai skelbiamos net iki 15 procentų nuolaidos. Svarbiausia, kad jos nesumažina pačio inhaliatoriaus kokybės.


Biomed.lt parduodamas inhaliatorius – pasirinkimas tiems, kurie nori pamiršti nemalonias peršalimo ligas. Su jomis kovoti yra labai paprasta. Svarbiausia imtis priemonių, kurios padėtų panaikinti visus Jūsų kelyje atsiradusius virusus!