Elektriniai inhaliatoriai

Rekomenduojame
Inhaliatorius Medisana IN 500

Įvairioms kvėpavimo ligoms gydyti tinkamas inhaliatorius MEDISANA IN 500 skirtas tokių viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų sutrikimų prevencijai - pediatrinė astma, laringitas, faringitas, bronchiniai susirgimai ir kt.

33,45 € 47,79 € -30%
Profesionalus inhaliatorius FLAEM AirPro 3000 Plus

Galima pasirinkti MMAD dalelytės dydį ir vaisto padavimo gretį. Rankinis purškimo valdymas leidžia tausoti inhaliacijos metu naudojamus vaistus. Komplekte yra dvi Soft Touch kaukės.

125,10 € 139,00 € -10%
Nuolatos jaučiate nemalonų gerklės dirginimą? Esate vienas iš tų žmonių, kuriam šaltasis metų sezonas yra neatsiejamas nuo kvėpavimo takų problemų? Tokiu atveju elektrinis inhaliatorius gali būti tikras išsigelbėjimas. Klaidingai galvojama, kad elektriniai inhaliatoriai naudojami tik tų žmonių, kurie serga astma. Tai puiki gydomoji ir terapinė priemonė, kuri padės išvengti nemalonių sinusito, bronchito simptomų, kosulį bei slogą paversti kur kas mažiau dirginančiais ir trukdančiais atlikti įprastus darbus.

Elektrinis inhaliatorius turėtų būti naudojamas ne tik tuomet, kai Jus kankina ligos, tačiau ir profilaktiniais tikslais. Prasidėjus šildymo sezonui oras lauke tampa kur kas labiau užterštas, dažnai smogas trukdo ne tik gerai matyti, tačiau ir kvėpuoti. Tokiu atveju reguliarius inhaliatoriaus naudojimas „pravalys“ kvėpavimo takus, žmogus jausis kur kas geriau, nejus sunkumo. Juolab, inhaliatoriaus kaina yra nedidelė ir tai kur kas pigesnis pasirinkimas nei kad vaistai bei nemalonus pojūtis, kurį teks iškęsti sergant takų infekcijos ligomis.

Elektrinis inhaliatorius turėtų būti naudojamas reguliariai kiekvieną dieną. Skirkite kvėpavimo pratimams bent jau 15 minučių ir nemalonus dusulys bei sudėtingas kvėpavimas liks tik kaip nemalonus prisiminimas. Inhaliatorius yra įkvėpimas per burną, o iškvėpti orą reikia per nosį. Darykite tai lėtai ir sistemingai, neskubėkite, girdėkite savo kvėpavimą. Kai kurie žmonės tikina, kad ši kvėpavimo terapija yra tarsi meditacija, kuri padeda atsipalaiduoti. Jis puikiai tinka bet kokio amžiaus asmenims, kurie nori pravalyti savo kvėpavimo takus.

Elektrinis inhaliatorius gali pakeisti Jūsų gyvenimą. Kvėpavimas – būtinas žmogaus organizmo procesas. Per mažas deguonies kiekis sukelia tiek estetines, tiek sveikatos problemas. Deja, dėl įtempto gyvenimo tempo daugelis mūsų pamiršta paprasčiausiai atsipalaiduoti ir padaryti kvėpavimo pratimų, kurie leidžia pagerinti savijautą.

Elektrinis inhaliatorius internetu kainuoja pigiau. Akcija leidžia dar daugiau sutaupyti, o atsiliepimai prekių puslapiuose įvertinti galimą ir gaunamą naudą.