Inhaliacija namų sąlygomis

Inhaliatorius Medisana IN 550 PRO

Įvairioms kvėpavimo ligoms gydyti tinkamas inhaliatorius MEDISANA IN 550 PRO skirtas tokių viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų sutrikimų prevencijai - pediatrinė astma, laringitas, faringitas, bronchiniai susirgimai ir kt.

54,90 €
Inhaliatorius A70

Skirtas naudotis kvėpavimo ligų, kaip bronchinės astmos, laringito, faringito, bronchito ir kitų virusinių infekcijų profilaktikai ir gydymui.

50,68 €
Inhaliatorius AND UN-011

Inhaliatorius AND UN-011 - kvėpavimo ligų gydymui bei profilaktikai tinkamas prietaisas, užtikrinantis efektyvę visų kvėpavimo takų aerozolinę terapiją. Su inhaliatoriumi galima naudoti  įvairius gydytojo paskirtus medikamentus.

70,96 €
Inhaliatorius Beurer IH21

Beurer inhaliatoriaus veikimas yra pagrįstas suspausto oro technologija. Skirtas viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų, peršalimo, astmos bei kitų kvėpavimo ligų gydymui.

50,90 €
Inhaliatorius OMRON DUOBABY 2IN1 NE-C301-E

Inhaliatorius OMRON DUOBABY 2IN1 su dviem keičiamomis inhaliacijos galvutėmis padeda vaistams pasiekti viršutinius ir apatinius kvėpavimo takus. Nosies aspiratorius švelniai išvalo kūdikio užsikimšusią nosytę, taip palengvindamas kvėpavimą.

64,60 € 83,90 € -23%
Inhaliatorius Novama Nebulino

Inhaliatorių paprasta naudoti, jis tiks visiems šeimos nariams. Padeda kovoti su tokiomis ligomis, kaip bronchitas, plaučių uždegimas, kosulys, peršalimas, sloga, astma.

35,12 € 43,90 € -20%
Inhaliatorius Medel Family EVO

Kompresinis inhaliatorius Medel Family EVO rekomenduojamas asmenims, sergantiems viršutinių kvėpavimo takų ligomis. Jo veiksmingumas taip pat padės po plaučių uždegimo ar bronchito.

34,49 € 45,99 € -25%
Inhaliatorius Homed JLN-2300AIR

Inhaliatorius skirtas viršutinių ir apatinių kviepavimo takų terapijai tiek vaikams, tiek suaugusiems. Saugus ir efektyvus procedūrų atlikimas namuose.

18,75 € 25,00 € -25%
Ultragarsinis inhaliatorius Vapo M1

Ultragarsinis inhaliatorius Vapo M1 - tai kvėpavimo takų ligų profilaktikai skirtas aparatas. 8 ml talpos įrenginys gali purkšti ≥0.25 ml/min greičiu. Įrenginyje suprojektuotas automatinis išsijungimas.

36,40 € 56,00 € -35%
Profesionalus inhaliatorius FLAEM AirPro 3000 Plus

Galima pasirinkti MMAD dalelytės dydį ir vaisto padavimo gretį. Rankinis purškimo valdymas leidžia tausoti inhaliacijos metu naudojamus vaistus. Komplekte yra dvi Soft Touch kaukės.

125,10 € 139,00 € -10%
Akumuliatorinis inhaliatorius Medel Smart

Inhaliatorius tinka naudojimui namuose ar kelionėje, nes pakrautas gali veikti 45min be elektros energijos lizdo. Inhaliatorius yra lengvas, mažas ir labai tyliai veikia.

78,32 € 89,00 € -12%
Inhaliatorius vaikams FLAEM Lella la Coccinella

Inhaliatorius vaikams FLAEM Lella la Coccinella boružėlės pavidalu yra puikus būdas gydyti mažiausius ligoniukus, kurie serga astma arba turi kitų viršutinių ar apatinių kvėpavimo takų ligų.

75,65 € 89,00 € -15%
Inhaliatorius FLAEM Respir Air

Novatoriškas nebulizatorius RF7 Speed Plus turi du darbo režimus. Mažesnės vaisto dalelytės ir ilgesnis inhaliacijos laikas leidžia vaistui giliai prasiskverbti į apatinius kvėpavimo takus. Greitesnis režimas ir didesnės dalelytės veiksmingai gydo viršutinius kvėpavimo takus.

53,54 € 62,99 € -15%
Inhaliatorius FLAEM Ghibli Plus

Inhaliatorius Ghibli Plus gali dirbti dviem režimais. Prietaisas turi veiskmingą nebulizatorių RF6 Basic2, kuris yra testuotas institute TÜV.  Komplekte yra dvi Soft Touch kaukės. 

42,00 € 52,50 € -20%

Su peršalimo simptomais ir padės kovoti inhaliacija namų sąlygomis.

Kas yra inhaliacija?

Inhaliacija – tai gydymas garais. Juos prisotinus gydomosiomis medžiagomis, garai patenka į kvėpavimo takus ir padeda kovoti su peršalimu ar tokiomis ligomis kaip laringitas, bronchitas, tonzilių uždegimas ir pan. Kadangi ši procedūra pašalina iš kvėpavimo takų drėgmę ir gleives, taip palengvinamas atsikosėjimas.

Kaip atliekamos inhaliacijos namuose?

Naminės inhaliacijos atliekamos labai paprastai – jums tereikia užvirinti vandenį ir kvėpuoti iš jo išeinančiais garais. Jei jaučiate gerklės skausmą, kvėpuokite per burną, o jei skundžiatės sloga – procedūrą atlikite kvėpuojant per nosį. Kad inhaliaciją namuose atliktumėte taisyklingai, reikėtų vadovautis keletu taisyklių.

-         Vidutiniška procedūros trukmė – 10–15 min.

-         Jei norite, kad inhaliacija būtų efektyvi, ją turite kartoti bent 3–4 kartus per dieną.

-         Inhaliacijos negalima atlikti, jei yra pakilusi temperatūra.

-         Procedūrai turi būti naudojamas ne verdantis, o karštas vanduo.

-         Atlikdami inhaliaciją veidą nuo indo turite laikyti ne arčiau nei 20 cm.

Kokias priemones galima naudoti?

Inhaliaciją galima atlikti su gydomaisiais preparatais, tačiau puikiai tiks ir natūrali liaudies medicina. Jei norite, kad procedūra tiktų ir vaikams, ir suaugusiems, rekomenduojamos inhaliacijos su eteriniais aliejais arba inhaliacijos su druska. Druska dezinfekuoja uždegimo apimtus kvėpavimo takus, turi raminamąjį poveikį, palengvina atsikosėjimą, o eteriniai aliejai pasižymi antibakterinėmis savybėmis, padeda kovoti su virusais. Inhaliacijas taip pat galima atlikti ir su soda ar vaistažolėmis. Svarbiausia pasirinkti priemones, kurios geriausiai kovos su labiausiai erzinančiais peršalimo ar kitų kvėpavimo takų ligų simptomais.

Inhaliatorių naudojimas

Medicinoje taikoma ne tik inhaliacija namuose, bet ir prietaisai, vadinami inhaliatoriais. Jie gali būti ne tik gariniai, bet ir ultragarsiniai arba kompresoriniai. Gariniai inhaliatoriai gali išgarinti naudojamo vaisto tirpalą, juose paprastai naudojami įvairūs eteriniai aliejai. Ultragarsiniai prietaisai veikia ultragarso virpesiais, kurie išpurškia reikiamą preparatą. Kompresoriniai inhaliatoriai suformuoja aerozolinį debesį, vaistus paskirstantį po viršutinius ir apatinius kvėpavimo takus. Toks inhaliatorius namuose pasitarnaus tuo atveju, jei nenorite procedūrų atlikti patys ar esate linkę naudoti ne natūralias priemones, o vaistinius preparatus, kurių efektyvumui sustiprinti reikalingi papildomi prietaisai.