Prekių kategorijos

Poliarizuotos šviesos terapijos lempos 

BNM Scarslight šviesos terapijos lempa
Skirta padėti gydyti žaizdas ir randus po chirurginių ir estetinių operacijų, aknę, nėštumo strijas, nudegimus, pragulas, opas ir votis. Gali padėti mažinti raukšles, spuogus, bėrimus.
169,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
BNM Light Therapy Touch šviesos terapijos lempa
Poliarizuotos šviesos terapija - veiksmingas būdas kovoti su spuogais, psoriaze, strijomis, randais, nudegimais, žaizdomis, pragulomis, votimis, skausmu, peršalimu ir kt.
269,00 € 329,00 € -18%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
BNM Light Therapy Device šviesos terapijos lempos komplektas
Poliarizuotos šviesos terapijos komplektas: lempa, stovas, spalvų terapijos spalvotieji lęšiai, minkštas dėklas viską saugiai laikyti.
399,00 € 499,00 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Rodoma 1 - 3 iš 3 prekių
Poliarizuotos šviesos terapijos lempos
Gydymas šviesa atsirado jau senų senovėje, kuomet senovės graikai ir romėnai ant namų stogų įrenginėdavo aikšteles, skirtas gydymui. Tų aikštelių tikslas - naudojant saulės šviesą, pagerinti žmonių sveikatą. Medicinos tėvu laikomas Hipokratas taip pat savo pacientams siūlydavo mėgautis "saulės voniomis". Šiais laikais sveikatos gerinimo tikslais naudojamos poliarizuotos šviesos terapijos lempos. Dažnai ši terapija pavadinama tiesiog Bioptron terapija, dėl žymios Bioptron lempos, tačiau tai yra klaidinga. Tiek Bioptron, tiek ir BNM-Medical lempos yra pagrįstos ta pačia poliarizuotos šviesos terapija ir poliarizuotų šviesos spindulių perdavimu. Jos yra identiškos savo veikimo principu ir užima lyderiaujančias pozicijas pasaulinėje poliarizuotos šviesos terapijos prietaisų rinkoje.

Poliarizuotos šviesos terapijos lempos gali atlikti kelias gydomąsias funkcijas
  • šildo;
  • malšina skausmą; 
  • stimuliuoja žaizdų gijimą; 
  • padeda randams sugyti greičiau ir gražiau;
  • padeda gydyti įvairias odos ligas, kaip psoriazė, dermatitas, aknė ir kitas;
  • padeda gydyti opas ir pragulas;
Norite pagerinti sveikatą, sustiprinti imunitetą, atsikratyti įkyrių skausmų, o galbūt Jus kankina sunkiai gyjanti žaizda? Tuomet rinkitės BNM-Medical poliarizuotos šviesos terapijos lempas.