Prekių kategorijos

Termometrai 

Bekontakčiai termometrai

Skaitmeninis bekontaktis termometras – tai modernus ir patogus elektroninis prietaisas (taip pat gali būti bekontaktis infraraudonųjų spindulių termometras), kurio paskirtis – kūdikiams, vaikams, suaugusiems išmatuoti kūno temperatūrą ar daiktų temperatūrai matuoti (pvz. kūdikio maistui ar vonelės vandeniui, ar ne per karšti). Tiek didesniems vaikams, tiek ir kūdikiui sunku ramiai išbūti vienoje vietoje, todėl bekontaktis termometras gali palengvinti temperatūros matavimo procesą. Bekontakčių termometrų prekių puslapiuose galite rasti pirkėjų atsiliepimus. Taip pat galite ir patys palikti komentarą tuose prekių puslapiuose, kurie dar neturi atsiliepimo. 

Tiems, kurie įpratę prie tradicinių termometrų kyla klausimas, kaip matuoti temperatūrą skaitmeniniu, elektroniniu, bekontakčiu termometru. Tereikia jį nukreipti į kaktos sritį ir jis per sekundę nustatys vaiko temperatūrą. Kadangi bekontaktis skaitmeninis termometras taip pat naudojamas kaip termometras skysčiui ar kaip termometras kūdikio buteliukui, tokiu pat principu jį naudojame ir kitų objektų temperatūrai išmatuoti. Tad geriausias termometras skysčiams ir žmogui matuoti – tai ne du skirtingi, o vienas bendras – bekontaktis elektroninis termometras.

Tiksliausias bekontaktis termometras tai toks, kurio matavimai turi mažiausią paklaidą. Kiekvienas geras ir pripažintas gamintojas gali pasiūlyti itin tikslius ir kokybiškus bekontakčius termometrus. BioMed.lt prekiauja tokių pripažintų gamintojų termometrais kaip Omron, Novama, Medisana, Vitammy, HubDIC, Beurer. Kviečiame norimą termometrą nusipirkti mūsų el. parduotuvėje internetu konkurencinga kaina. O kai kurioms prekėms taikoma akcija leis tai padaryti dar pigiau. Atsiliepimai, esantys kiekvienos prekės puslapyje, padės išsirinkti Jums geriausią prekę, o kiekviena jų pristatoma su pilna komplektacija ir naudojimo instrukcija, tad be rūpesčių išmoksite naudotis šiais moderniais prietaisais.

Kuo naudingi bekontakčiai termometrai?

-         Bekontaktis infraraudonųjų spindulių termometras matuoja temperatūrą per atstumą, todėl norint patikrinti sveikatą, nereikės pažadinti miegančio vaikelio ar kito ligonio.

-         Įrenginius galima panaudoti labai įvairiai: jie matuoja ne tik kūno, bet ir daiktų, skysčių, maisto temperatūrą.

-         Bekontakčiai termometrai yra itin tikslūs ir turi vos 0,2 laipsnių paklaidą.

-         Patikimas bekontaktis termometras turi karščio signalizavimo funkciją, todėl iškart perduoda duomenis apie prastėjančią sveikatos būklę.

-         Prietaisai turi didelius ekranus, todėl galite pamiršti bandymus įžiūrėti mažas raideles įprasto skaitmeninio termometro langeliuose.

Kaip išsirinkti?

-         Funkcijos. Nors iš šalies gali atrodyti, kad bekontaktis medicininis termometras turi labai aiškią pagrindinę funkciją – matuoti temperatūrą – renkantis įrenginį atkreipkite dėmesį, galbūt gamintojas gali pasiūlyti papildomų naudų. Pavyzdžiui, itin patogų begarsį režimą,  automatinį išsijungimą arba galimybę savo atmintyje išsaugoti nuo 30 paskutiniųjų rezultatų. Beje, kai kurie prietaisai leidžia patiems nusistatyti, kuriuos matavimus išsaugoti, tad jei jums aktuali ir ši funkcija, jos ieškokite prietaiso charakteristikoje.

-         Saugumas. Nors bekontakčiu termometru temperatūra matuojama jį pridėjus 0,5 cm prie kaktos, vis tiek dairykitės prietaisų, kurie turi keičiamus antgalius. Tai padės išspręsti higienos ir dezinfekcijos klausimus.

Kur ieškoti?

Jei jus domina kokybiškas ir tikslus bekontaktis termometras, platų jų pasirinkimą rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje. Čia nuolat taikomos įvairios nuolaidos bei akcijos, todėl sau tinkamą įrenginį įsigysite pigiau. Mūsų svetainėje taip pat gausu informacijos apie kiekvieno prekės ženklo gaminius: išskiriame jų privalumus, papildomas funkcijas, kaip matuoti temperatūrą ir į kokius parametrus atsižvelgti, kad jūsų pasirinktas prietaisas būtų geriausias ir atitiktų poreikius. Jei domina kitų vartotojų patirtys, visus atsiliepimus apie bekontakčius termometrus rasite prekių puslapiuose. Kad būtų aišku, kaip tiksliai naudojamas termometras per atstumą, elektroninė instrukcija atsisiuntimui yra pateikiama prekės puslapyje; jei nėra galimybės atsisiųsti – popierinė instrukcija bus pridėta prie prekės.

Tad siūlome pamiršti gyvybei pavojų galinčius sukelti, atgyvenusius termometrus iš gyvsidabrio ar ne visuomet tikslius duomenis pateikiančius elektroninius įrenginius – mūsų el. parduotuvėje galite įsigyti naujos kartos infraraudonųjų spindulių termometrų, kuriais naudotis kur kas paprasčiau, saugiau ir patikimiau.
Infraraudonųjų spindulių termometrai
Infraraudonųjų spindulių termometras – tai nuotolinis (bekontaktis) termometras, itin patogus naudoti mažiems vietoje nenustygstantiems vaikams ar kūdikiui. Infraraudonųjų spindulių termometras gali matuoti žmogaus temperatūrą juo fiksuojant odos plotelį ant kaktos ar ausies. Infraraudonųjų spindulių lazerinis termometras yra skaitmeninis ir nekontaktinis, todėl tai modernus medicininis prietaisas. Jo integruota sistema turi atmintį ir gali fiksuoti net keliasdešimt paskutinių matavimų, todėl infraraudonųjų spindulių termometrai taip pat tinkami ligoninėms, kuriose stebimi ligoniai ir jų ligos progresas. Be to, šie įrenginiai taip pat tinkami nustatyti ir aplinkos ar kitų objektų temperatūrą (pavyzdžiui, augintinių kūnų temperatūrą). BioMed.lt internetu konkurencinga kaina parduodami aukštos kokybės infraraudonųjų spindulių termometrai iš tokių gamintojų kaip Vitammy, Omron, Novama, HubDIC. O su mūsų dažnai skelbiama akcija šias prekes galima įsigyti dar geresnėmis sąlygomis. 
Skaitmeniniai, elektroniniai termometrai

Elektroninis termometras – tai saugus ir geras variantas matuoti temperatūrą, jeigu baiminamasi naudoti senąjį gyvsidabrio termometrą ir norisi naudotis funkcionalesniu prietaisu temperatūrai matuoti. Vaikams, kūdikiui, suaugusiam tinkantis elektroninis termometras yra patikimas būdas tikrinti temperatūrą. Šio prietaiso veikimo principas ir naudojimo instrukcija paprasti ir tikrai nekils klausimų, kaip matuoti temperatūrą. Kaip ir gyvsidabrio, taip ir elektroniniai termometrai temperatūrą matuoja pažastyje, tačiau pastarieji taip pat leidžia tai daryti po liežuviu bei tiesiojoje žarnoje.

Elektroninių termometrų tikslumas – labai geras, o parodymai – tikslūs. Atsiminkite, kad paklaida gali būti, jei temperatūra matuojama netinkamai – ką tik po vonios, sporto, valgymo ar vaikščiojimo ir pan.

Skaitmeniniai termometrai

Elektroninis skaitmenis termometras patogus dėl to, kad išmatuotą temperatūrą pateikia skaitmeniniame ekranėlyje, kur kas lengviau pamatyti temperatūrą nei gyvsidabriniame termoemtre. Taip pat, skaitmeninis termometras paprastai išmatuoja temperatūrą kelis kartus greičiau nei įprasti gyvsidabriniai ar gyvsidabrį pakeičiančių metalų (sudarytų iš indžio, galio bei alavo mišinio) termometrai. Be to, elektrinio skaitmeninio termometro nereikia nukratyti, paskutinių matavimų rodmenis galima anuliuoti vienu mygtuko paspaudimu. Paprastai kiekvienas skaitmeninis termometras — lanksčiu galu, o tai yra patogu matuojant temperatūrą vaikui ar kūdikiui. Tiesa, norint, kad Jūsų elektroninis skaitmeninis termometras veiktų, visgi reikia pasirūpinti vienu dalyku — tinkama baterija. Kiekvienas elektrinis termometras turi instrukciją, kurioje būna nurodyta kokia baterija reikalinga. 

BioMed.lt rasite aukštos kokybės ir patikimus termometrus iš tokių gamintojų kaip Omron ir Medisana internetu. Šių termometrų kaina prieinama kiekvienam, o su akcija juos įsigyti galima dar pigiau.
Bekontaktis infraraudonųjų spindulių termometras VITAMMY Space
Bekontaktis termometras skirtas matuoti tiek kūno, tiek ir objektų (pvz. maistelio buteliuke) ar skysčių (pvz. vandens vonelėje) temperatūrą. Tikslus ir greitas matavimas.
26,32 € 32,90 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Infraraudonųjų spindulių - multifunkcinis bekontaktis termometras Medisana FTN
Infraraudonųjų spindulių-multifunkcinis bekontaktis termometras MEDISANA FTN greitai ir tiksliai matuoja kūno, aplinkos, skysčių bei paviršiaus temperatūrą (0-100 °C skalė). Galima net 30 matavimų atmintis.
29,99 € 44,10 € -32%
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Bekontaktis termometras OMRON Gentle Temp 720
Bekontaktis termometras OMRON Gentle Temp 720 - tai ypatingai patogus ir greitas būdas be jokio prisilietimo išmatuoti kūno, objektų ar aplinkos temperatūrą. Prietaiso nereikia vedžioti per kaktą, o matavimas užtrunka vos 1 sekundę.
36,60 € 54,63 € -33%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Bekontaktis termometras Novama Free
Ergonomiškas ir lengvai naudojamas termometras akimirksniu pamatuoja kūno, daiktų ar skysčių temperatūrą. Labai pravers mažus vaikus auginantiems tėvams. Tikslus ir greitas matavimas.
29,90 € 39,90 € -25%
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Infraraudonųjų spindulių bekontaktis termometras Medisana TM 65E
AKCIJA!
Infraraudonųjų spindulių bekontaktis termometras Medisana TM 65E
Greitas ir tikslus bekontaktis termometras Medisana TM 65E matuoja ne tik kūno, bet taip pat ir aplinkos, skysčių ir paviršiaus temperatūrą, bei turi funkciją įjungti/išjungti garsinį signalą. Garsinis ir vizualinis informavimas apie karščiavimą.
19,50 € 30,00 € -35%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Infraraudonųjų spindulių termometras VITAMMY Sky
AKCIJA!
Infraraudonųjų spindulių termometras VITAMMY Sky
Infraraudonųjų spindulių termometras skirtas matuoti kūno temperatūrą ausyje ar kaktoje. Taip pat matuoja objektų ir skysčių temperatūrą tad itin patogus auginant vaikus.
26,32 € 32,90 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Elektroninis ausies termometras OMRON Gentle Temp 521
AKCIJA!
Elektroninis ausies termometras OMRON Gentle Temp 521
Elektroninis ausies termometras OMRON Gentle Temp 521 - tai greitas ir patogus būdas temperatūrą išmatuoti ausyje. Procedūra užtrunka vos 1 sekundę. Su termometru galima matuoti ne tik kūno, bet ir objektų ar aplinkos temperatūrą.
35,10 € 43,88 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Bekontaktis infraraudonųjų spindulių termometras Beurer FT90
Greitas ir patogus naudoti bekontaktis termometras, matavimas užtrunka vos 1 sekundę, o juo pamatuoti galima kūno, objektų ir aplinkos temperatūrą. Ypač patogus kūdikiams ir mažiems vaikams.  
45,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Bekontaktis infraraudonųjų spindulių termometras HubDIC Thermofinder FS-300
AKCIJA!
Bekontaktis infraraudonųjų spindulių termometras HubDIC Thermofinder FS-300
Bekontaktis termometras, matuojantis temperatūrą 2-3cm atstumu. Galima matuoti kūno ir objektų temperatūrą. Paprastas naudoti. Su matavimų atmintimi.
31,93 € 39,91 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Bekontaktis infraraudonųjų spindulių termometras HubDIC Thermofinder-S FS-700
AKCIJA!
Bekontaktis infraraudonųjų spindulių termometras HubDIC Thermofinder-S FS-700
Bekontaktis termometras, matuojantis temperatūrą 2-3cm atstumu. Galima matuoti kūno ir objektų temperatūrą. Paprastas naudoti. Su matavimų atmintimi.
31,93 € 39,91 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Bekontaktis infraraudonųjų spindulių termometras HubDIC Thermofinder PRO FS-700-PRO
AKCIJA!
Bekontaktis infraraudonųjų spindulių termometras HubDIC Thermofinder PRO FS-700-PRO
Bekontaktis termometras, matuojantis temperatūrą 2-3cm atstumu. Galima matuoti kūno ir objektų temperatūrą. Matavimų atmintis. Karščiavimo aliarmas.
55,28 € 69,10 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Infraraudonųjų spindulių termometras Visiomed EasyScan Duo Evolution
Termometras Visiomed EasyScan Duo Evolution matuoja kūno temperatūrą ant kaktos arba ausyje. Termometre naudojama naujausia kalibracijos technologija MicroSecond Flash Technology. 
36,95 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Infraraudonųjų spindulių termometras NOVAMA Senso
Infraraudonųjų spindulių termometras Jūsų namų vaistinėlei. Temperatūra matuojama termometrą prilietus prie kaktos. Matuoja kūno, objektų, maisto temperatūrą.
29,90 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Infraraudonųjų spindulių termometras HubDIC Tommy Original NET-100
AKCIJA!
Infraraudonųjų spindulių termometras HubDIC Tommy Original NET-100
Greitas matavimas - vos per 1 sekundę, išsaugomi paskutinių 8-ių matavimų duomenys, apsauginis dėklas saugiam laikymui, ergonomiška forma.
19,12 € 23,90 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Infraraudonųjų spindulių termometras HubDIC Thermo Buddy TB-100
AKCIJA!
Infraraudonųjų spindulių termometras HubDIC Thermo Buddy TB-100
Greitas matavimas - vos per 1 sekundę, išsaugomi paskutinių 8-ių matavimų duomenys, apsauginis dėklas saugiam laikymui, vienkartiniai higieniniai gaubtai.
22,00 € 27,50 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Skaitmeninis termometras Medisana FTC
Modernus tiksliai kūno temperatūrą išmatuojantis skaitmeninis termometras MEDISANA FTC. Jį galima naudoti dedant po liežuviu, į pažastį arba tiesiojoje žarnoje. Jis nėra pralaidus vandeniui taip pat geba išsaugoti paskutinius matavimų rodmenis.
3,99 €
2-3 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Rodoma 1 - 16 iš 16 prekių
Termometrai

Termometrai – vieni iš tų prietaisų, kuriuos namuose turi kiekvienas. Tiek mūsų pačių, tiek artimųjų termometrai kūno temperatūrai matuoti skirti aparatai tampa vis modernesni ir vienoj tradicinių termometrų su gyvsidabriu, dabar jau naudojami šiuolaikiški elektroniniai termometrai, infraraudonųjų spindulių temperatūros matuokliai ir bekontakčiai termometrai. Visiškai paprastas jų valdymas ir ypač tikslus kūno temperatūros matavimas per atstumą užtikrina komfortą ir plačias termometro panaudojimo galimybes. Dėl novatoriškos technologijos, kūno temperatūra gali būti matuojama per atstumą. Tai labai patogu turint mažus vaikus ir ypač kūdikius. Bekontakčiai termometrai vaikams ir kūdikiams yra saugūs ir per nedidelį atstumą nustato mažųjų kūno temperatūrą, jų nepakėlus iš saldaus miego, netrukdant jiems žaisti ir pan. Termometrai kūno temperatūrai matuoti ypač praverčia esant karščiavimui, kai reikia sekti ar temperatūra yra saugi, ar jau reikia ją mušti.


Biomed.lt parduodamų termometrų rūšys:


Kitos termometrų rūšys, kuriomis neprekiaujame, tačiau bus lengviau išsirinkti naująjį termometrą, kai žinosite iš ko galite rinktis:

  • Stikliniai termometrai, kurie dar skirstomi į gyvsidabrinius ir galinstano termometrus. Galinstano termometras tai gyvsidabrinio termometro pakaitalas. Jo viduje vietoje kenksmingo gyvsidabrio talpinamas skystųjų metalų, galio, indžio bei alavo, mišinys. Tiesa, kad jam dužus nekyla pavojus įkvėpti kenksmingų medžiagų, tačiau jis yra kur kas sunkiau nukratomas nei gyvsidabrio termometras. Galinstato termometru temperatūra pamatuojama vidutiniškai per 5-6 minutes. Gyvsidabriniu — per 5-10 minučių.
  • Skystųjų kristalų termometrai, kuriuos labai mėgsta vaikai, tokie termometrai temperatūros matavimą paverčia žaidimu (kaip ir bekontakčiai termometrai). Skystųjų kristalų termometrai yra juostelės pavidalo. Temperatūra matuojama juostelę dedant prie paciento kaktos. Šie termometrai padaryti iš skystųjų kristalų bei cheminių medžiagų, kurios reaguodamos į kūno šilumą keičia spalvas. Temperatūra pamatuojama vidutiniškai per 2 minutes.

 

Elektroninėje medicinos priemonių ir įrenginių parduotuvėje „Biomed“ yra parduodami aukštos kokybės termometrai vandens temperatūrai matuoti, infraraudonųjų spindulių termometras kūdikiui, vaikams ir suaugusiems bei elektroninis termometras. Iš patikimų gamintojų tiekiami aparatai išmatuoja kūno temperatūrą akimirksniu, ypač tiksliai ar net neliečiant to objekto. Siūlome įsigyti šių gamintojų termometrus:

- Medisana (populiariausi kompanijos termometrų modeliai: Medisana FTN, Medisana TM750);

- Omron (populiariausias kompanijos termometrų modelis: Omron Gentle Temp 720);

- Vitammy;

- Beurer;

- Novama;

- HubDIC.

 

Priklausomai nuo temperatūros matuoklio rūšies, juos galima naudoti po liežuviu, pažastyje arba tiesiojoje žarnoje. O šiuolaikiški bekontakčiai termometrai parodo kūno temperatūrą net neprilietę odos. Per atstumą matuojantis įrenginys per kelias sekundes ekrane parodo tikslią kūno temperatūrą. Pora kartų ore ties kakta ar kitoje kūno dalimi pavedžiojus matuokliu gaunami aiškūs rodmenys. Bekontakčiai termometrai labai patogūs namuose turint naujagimį ar mažą vaiką.

 

Bekontakčiai termometrai vandens temperatūrai matuoti, kūdikio pieno ar maisto karščiui nustatyti – tai kitos alternatyvos, kam dar naudojami tokie matuokliai. Bekontaktis infraraudonųjų spindulių termometras kūdikiui, vaikui ar suaugusiam žmogui yra visiškai nepavojingas. Jo skleidžiamos bangos nekenkia organizmui ar vidaus organams, tad su termometru galima matuoti net kelis kartus iš eilės, siekiant ypatingo tikslumo.

 

Dar vienas šių aparatų privalumas – termometrai atsparūs vandeniui. Dėl savo nelaidumo vandeniui įrenginį nebaisu pridėti šalia skysčių, nes prietaisui įkritus ar sušlapus, jis nesuges ir galės toliau matuoti žmogaus ar aplinkos temperatūrą. 

Daugelis elektroninių termometrų saugo matavimo duomenis ir, esant reikalui, gali parodyti kelių paskutinių kartų temperatūrų statistiką. Tai aktualu sergant: įsijungus rezultatus, galima matyti, sveikata taisosi, ar tik blogėja.

 

Vieni populiariausių termometrų yra „Omron“ ir „Medisana“ kompanijų gaminiai.  „Medisana FTN“ infraraudonųjų spindulių multifunkcinis bekontaktis termometras labai aiškiai garsu ir vaizdu (rodmenys ekrane) išreiškia karščiavimą. Vos per keletą sekundžių kūno temperatūrą matuojantis įrenginys saugo 30 matavimo rezultatus. Termometras kūdikiui irgi tinkamas. Kitas didele paklausa pasižymintis produktas – tos pačios „Medisana“ kompanijos infraraudonųjų spindulių termometras „Medisana TM 750“. Šis prietaisas dedamas prie kaktos arba į ausį (temperatūros matavimas ausyje). Patogus, žaibiškai matuojantis įrenginys skirtas ir vaikams, ir kūdikiams. Gamintojo „Omron“ termometrai vandens temperatūrai matuoti, karščiavimui nustatyti ir ypač greitam rezultatų parodymui vertinami visame pasaulyje. Bene populiariausias iš jų - „Omron Gentle Temp 720“. Tik 1 sekundė ir prietaiso ekrane Jūs jau matysite kūno, skysčių, kūdikio maistelio ir pan. temperatūrą.

 

Siūlome rinktis Jums tinkamiausius elektroninius (skaitmeninius) infraraudonuosius bekontakčius termometrus internetu. Termometras kūno temperatūrą pamatuos tiksliai ir itin greitai. Prietaisai skirti įvairaus amžiaus žmonėms ir net naujagimiams (termometrai vaikams ir kūdikiams). Užsisakyti norimo gamintojo prietaisus galima internetu arba telefonu. Termometrų kainos – įvairios, tačiau mūsų taikoma akcija leis juos įsigyti kur kas pigiau. Pasinaudokite puikia proga ir išsirinkite aukštos kokybės, modernaus dizaino aparatą jau dabar. Parduodami termometrai internetu gali būti pristatomi visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei kituose šalies miestuose.

 

Daugiau informacijos apie termometrų kainas, akcijas, pristatymo sąlygas – susisiekus nurodytais kontaktais