Prekių kategorijos

Įtvarai 

Kaklo įtvarai

Apie kaklo įtvaruspagalvojame gydydamiesi po patirtų traumų, rebilitaciniu periodu ar esant vaikų kreivakaklystei bei kitoms ligoms. Kaklo įtvaras turi būti pasirenkamas pagal gydytojo rekomendacijas, nes kiekviena trauma ar negalavimas yra individuali, tad reikalaujanti individualaus sprendimo.

 

Kaklo įtvarai padės:

 • po kaklo srities stuburo traumų;
 • raumenų, raisčių, sausgyslių patempimo;
 • slankstelių pasislinkimo, plyšimo;
 • po kaklo srities operacijų;
 • esant kaklo srities osteochondrozei;
 • esant raumenų, nervų ligoms;
 • ir t. t.

 

BioMed.lt siūlomi kaklo įtvarai – puikus kainos ir kokybės santykis. BioMed.lt - natūralios, ekologiškos, sveikos prekės Jums visada gera kaina!

Peties, alkūnės įtvarai

Peties bei alkūnės įtvarai yra skirti naudoti:

 •          patempus peties sausgysles ir raiščius;
 •          sumušus;
 •          esant uždegimui;
 •          esant peties rezginio ligoms;
 •          siekiant apsaugoti peties sąnarį;
 •          sportuojant ar sunkiai dirbant;
 •          išnirus žastikauliui;
 •          po įvairiausių operacijų;
 •          ir t. t.

 

Mūsų rekomenduojami peties bei alkūnės įtvarai yra pritaikomi universaliai arba yra gaminami pagal individualų užsakymą. Užsisakę individualiai Jums pagamintą peties ar alkūnės įtvarą turėsite idealiai Jums tinkantį gaminį. Užsakymus atlieka mūsų partneris – Ortopedijos Technika.

 

BioMed.lt siūlo Jums išbandyti ne tik alkūnės ar peties įtvarus, bet ir kitas, efektyvias ir veiksmingas priemones, padedančias apsisaugoti, atsigauti po traumų ar kasdieniam fiziniam efektyvumui užtikrinti. BioMed.lt – peties bei alkūnės įtvarai visada gera kaina.

Riešo, plaštakos įtvarai

Riešo, piršto bei plaštakos įtvarai yra skirti naudoti:

 •          po delnakaulių traumų (sulaužius, sumušus, patempus piršto raiščius);
 •          esant sausgyslių uždegimui;
 •          esant riešo sąnario artrozei;
 •          trūkus riešo sąnarį fiksuojantiems raiščiams;
 •          esant riešo sąnario kanalo sindromui;
 •          po riešų kaulų lūžių;
 •          reabilitacijos laikotarpiu;
 •          ir t. t.

 

Mūsų rekomenduojami peties bei alkūnės įtvarai ne tik fiksuoja, bet ir šildo riešą.

 

Riešo, piršto bei plaštakos įtvarai yra pritaikomi universaliai arba yra gaminami pagal individualų užsakymą. Užsisakę individualiai Jums pagamintą riešo, piršo ar plaštakos įtvarą turėsite idealiai Jums tinkantį gaminį. Užsakymus atlieka mūsų partneris – Ortopedijos Technika.

 

BioMed.lt siūlo Jums išbandyti ne tik riešo bei plaštakos įtvarus, bet ir kitas, efektyvias ir veiksmingas priemones, padedančias apsisaugoti, atsigauti po traumų ar kasdieniam, saugiam fiziniam efektyvumui užtikrinti. BioMed.lt – riešo bei plaštakos įtvarai visada gera kaina.

Juosmens, nugaros įtvarai

Juosmens, nugaros įtvarai yra skirti dėvėti:

 •          ydingos laikysenos koregavimui;
 •          esant jaunatvinei stuburo osteochondrozei;
 •          nedidelio laipsnio kifozei, lordozai ar skoliozei;
 •          po lengvų stuburo ar krūtinės srities traumų
 •          esant nervų, raumenų ar raiščių uždegimui;
 •          sergant radikulitu;
 •          patempus juostinės srities raumenis;
 •          pilvo srities išvaržai palaikyti;
 •          ir t. t.

 

Mūsų rekomenduojami juosmens bei nugaros įtvarai yra daugiafunkciniai: ne tik fiksuoja, bet tolygiai skirsto stuburui tenkantį krūvį, masažuoja. Juosmens – kryžkaulio įtvarai naudojami siekiant susigrąžinti juosmens bei pilvo formas po nėštumo periodo.

 

Juosmens, nugaros įtvarai yra pritaikomi universaliai arba yra gaminami pagal individualų užsakymą. Užsisakę individualiai Jums pagamintą juosmens bei nugaros įtvarą turėsite idealiai Jums tinkantį gaminį. Užsakymus atlieka mūsų partneris – Ortopedijos Technika.

 

BioMed.lt siūlo Jums išbandyti ne tik nugaros bei juosmens įtvarus, bet ir kitas, efektyvias ir veiksmingas priemones, padedančias apsisaugoti, atsigauti po traumų ar kasdieniam, saugiam fiziniam efektyvumui užtikrinti. BioMed.lt – nugaros, juosmens, kryžkaulio įtvarai visada gera kaina.

Klubų, šlaunų įtvarai

Pasitempus, plyšus ar sumušus šlaunies raumenis, siekiant išvengti šlaunies raumenų arba klubo sąnario traumų rekomenduojama nešioti šlaunies arba klubo įtvarus. Įtvaras– tai prevencinė priemonė bei spartesnio gijimo užtikrinimas. Tvirtai prisitvirtindamas prie kūno, įtvaras nespaudžia šlaunies ar klubo srities, sąnarys išlieka vietoje, kiti kaulai juda stabiliai, nepažeidžia šalia esančių audinių. Ši priemonė yra plačiai naudojama daugelio žmonių potrauminiu periodu, po operacijų, treniruočių metu kaip papildoma apsauga nuo įvairių šlaunies raumenų ar klubo sąnario pažeidimų. Svarbios judamojo aparato dalys – šlaunis bei klubo sąnarys – išlieka nepažeistos arba gyja kur kas sparčiau. Tiek šlaunies įtvarai, tiek klubo sąnario įtvarai yra rekomenduojami ortopedų, traumatologų.

 

Didžiausią žmogaus kaulą, šlaunikaulį, supantys šlaunies raumenys susiklosčius tam tikroms situacijoms gali būti labai rimtai pažeisti. Anatomijoje skiriama priekinės, vidinės bei užpakalinės šlaunies raumenų grupės. Patempus arba plyšus priekiniuose šlaunies raumenyse esančiam stambiam keturgalviui raumeniui, gali būti juntamas stiprus skausmas. Po tokios traumos (arba norint apsisaugoti, kad šis sužalojimas Jūsų nesustabdytų) rekomenduojama nešioti šlaunies įtvarą. Šlaunies įtvarai taip pat efektyvūs ir kenčiant nuo kitokių šlaunies sužalojimų. 

 

Šlaunies įtvaras naudingas, kai:

- norima apsisaugoti nuo šlaunies raumenų patempimo arba plyšimo;

- siekiama užkirsti kelią šlaunies raumenų uždegimams;

- reikalinga pakartotinių šlaunies traumų profilaktika;

- patiriamas šlaunies raumens plyšimas, patempimas ir dėl to šlaunies srityje atsiranda uždegimas;

- norima greičiau atsigauti po šlaunies raumens operacijos;

- siekiama nepažeisti šlaunies raumenų sportuojant.

 

Susidarius kuriai nors iš šių situacijų, žmogui ant šlaunies dedami įtvarai, stabilizuojantys tos vietos raumenis bei lengvai juos šildantys. Dėl po įtvaru susidarančios šilumos uždegimas mažėja, pažeistų šlaunies raumenų būklė gerėja, o skausmas traukiasi. Slopstant skausmui, raumuo sveiksta iš tiesų greitai. Su tokia problema anksčiau nesusidūrusiems ir norintiems išlikti fiziškai sveikiems, patariama šlaunies įtvarus naudoti kaip prevenciją nuo traumų.

 

Klubo įtvaras reikalingas klubo sąnario traumų prevencijai ar lengvesniam gydymui patyrus šios srities sužalojimus.

 

Klubo sąnarys – rutulinis sąnarys, kurio sąnarinė duobė yra itin gili ir gaubia didelę šlaunikaulio galvos dalį. Dėl unikalios klubo sąnario sandaros užtikrinamas sklandus judėjimas, judesio amplitudė išlieka ypač didelė. Nors klubo sąnarys tvirtai laiko šlaunikaulį, po didelio sužalojimo, jis gali išeiti iš normalios pozicijos. Tokia trauma sukelia rimtus skausmus, žmogui būna sunku pajudėti. Išlaikyti klubo sąnarį vietoje, nepažeisti sąnario kapsulės bei išvengti traumų, taip pat patyrus šios srities pažeidimus lengvesniam judėjimui ir mažesniam skausmui ortopedų-traumatologų yra rekomenduojami klubo įtvarai.

 

Klubo sąnario įtvaras:

- prilaiko šlaunies raumenis;

- fiksuoja klubo sąnarį;

- sumažina skausmus, juntamus klubų srityje;

- užtikrina mažesnę klubo sąnario sužalojimų riziką.

 

Šlaunies raumenų traumų prevencijai bei jų profilaktikai, taip pat po raumenų patempimo, dalinio raumenų plyšimo ar sumušimo arba klubo sąnario sužalojimo naudojami įtvarai pagaminti iš orui pralaidžių medžiagų, todėl leidžia odai kvėpuoti. Viršuje įsiūta speciali silikoninė juostelė prilimpa prie odos, o įtvaras nesmunka. Be to, dėl audinio sudėties įtvarai šildo šlaunies raumenis: įtvarai pagaminti iš neopreno, kuris turi kompresinių bei šildomųjų savybių.

 

Ypatingai ši priemonė rekomenduojama aktyvaus sporto gerbėjams: futbolininkams, ledo ritulininkams, lauko tenisą žaidžiantiems ar slidinėjantiems asmenims. Elektroninėje medicinos priemonių parduotuvėje „Biomed“ gera kaina parduodami šlaunies bei klubo sąnario įtvarai. Su jais traumų sportuojant ar aktyviai leidžiant laiką pavyks išvengti. Stabilizuojantys, skausmą mažinantys, šildantys įtvarai šlaunies raumenims bei klubo sąnariui mūsų parduotuvėje parduodami ir su akcija. Sekite kainas ir įsigykite aukštos kokybės įtvarus tiesiog namuose. Pirkti akcija pažymėtas medicinines priemones internetu – ypač patogu. Nieko nelaukite ir užsisakykite Jums reikalingą daiktą elektroninėje „Biomed“ parduotuvėje. Prekes pristatome visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose šalies miestuose. 

 

Platesnė informacija apie prekes bei kainas nurodytais kontaktais

Kelio įtvarai

Kelio įtvarai rekomenduojami įvairioms kelio bei kelio girnelės problemoms gydyti: girnelės raiščio patempimui, kelio skausmui, kelio sąnario ligoms, kelio sąnario raiščių patempimui, artrozei ir t.t. Su kelio įtvarais kaulų, sąnarių, raiščių stabilizavimas yra lengvesnis, priemonė apsaugo nuo traumų, o susižalojus, uždegimas išgydomas daug greičiau. Tiek kiekvienai dienai, tiek profesionaliam sportui (pavyzdžiui, bėgimui, krepšiniui ir pan.) tinkantys kelio įtvarai užsidedami paprastai. Kelio kompresija, kurią sukelia priemonė, išlaiko kaulus jų vietoje, neleidžia jiems išnirti, sąnariai bei raiščiai kelio srityje išlieka nepažeisti. Platus kelio įtvarų pasirinkimas pritaikytas pačioms įvairiausioms kelio traumoms.

 

Elektroninės „Biomed“ parduotuvės asortimente yra tokie kelio įtvarai:

- kelio sąnario įtvarai;

- įtvarai kelio girnelei;

- kelio įtvarai tos srities raumenų patempimui;

- kelio girnelės raiščių bei sausgyslių patempimui;

- šildantys kelio įtvarai;

- kiti apsaugantys kelio įtvarai sportui.

 

Vienos svarbiausių žmogaus judamojo aparato dalių – kelio – sandara yra išties sudėtinga. Lanksti kojos dalis, prasidedanti blauzdos viršuje, baigiasi šlaunies apačioje. Šioje vietoje yra didžiausias žmogaus kūno sąnarys. Žmogui judant, kelis išsikiša į priekį, todėl ką nors dirbant, judant, bėgant, sportuojant, ar tiesiog paprastai judant neatsargus judesys gali neigiamai paveikti skirtingas kelio dalis. Jei sužeidžiama tik sąnario išorė, dažniausiai tai atsiperka nedideliu nubrozdinimu, tačiau visos kitos traumos yra laikomos kur kas rimtesnėmis kelio sąnario problemomis.

 

Kelio sandara: jį sudaro sąnario galva, duobė, sąnariniai meniskai, sąnario kapsulė, tepalinės plėvės raukšlės bei maišeliai ir kelio sąnario raiščiai. Neatsargiai sportuojant, stiprios sąveikos su aplinkiniais žmonėmis ar daiktais metu galima ne juokais pažeisti kelį. Kelio sumušimai, kelio sąnario raiščių plyšimai ir pan. sukelia ne tik didelį skausmą, bet ir apriboja judėjimo laisvę. Norint išvengti nemalonių kelio traumų arba palengvinti sužeistų kelio dalių gijimą, patariama naudoti kelių įtvarus.

 

Priklausomai nuo kelių įtvarų tipo, jie:

- mažina kelio skausmą;

- padeda kovoti su kelio sistemoje atsiradusiais uždegimais;

- tinka sergant artrozei, sinovitui;

- taikomi patyrus kelio raiščių ar sausgyslių patempimus, menisko plyšimą;

- naudojami išlaisvėjus kelio girnelės raiščiams;

- dedami, kai dėl nedidelio panirimo reikalingas girnelės centravimas;

- būtini po menisko operacijos;

- paskirsto girnelės raiščiui tenkantį krūvį;

- rekomenduojami, kai žmogui nustatyta blauzdikaulio šiurkštumos osteochondropatija;

- reikalingi pasitempus kelio girnelės raištį.

- tinka esant kelio sąnario buristui;

- fiksuoja bei šildo kelio sąnarį;

- gydo sąnario kremzlės ligas;

- koreguoja ydingą kelio girnelės padėtį;

- priglunda prie odos ir optimaliai apspaudžia kelį;

- pagaminti iš orui pralaidžių medžiagų;

- (kai kurie) gali būti nepastebimi ir nešiojami po rūbais.

 

Daugelis kelio įtvarų yra skirti kelio traumų gydymui, tačiau nemaža dalis priemonių yra prevencinės ir saugančios kelio sąnarį ar raiščius nuo įvairių rimtų sužalojimų. Bene labiausiai apsauginių kelio įtvarų ar juostelių reikalaujanti sporto šaka yra krepšinis. Kelio įtvarai krepšininkams stabilizuoja kelio sąnarį, dėl stipresnės fiksacijos mažėja rizika susižeisti. Išsaugoti sveiką kelį šiems sportininkams (taip pat ir futbolininkams, ledo ritulio žaidėjams, slidininkams ir kt.) – ypatingai svarbu.

 

Daugybės ortopedų-traumatologų atliktų tyrimų metu buvo sukurti optimaliausiai kelio elementus išlaikantys įtvarai. Lengvas, bet tuo pačiu ir tvirtas kojos apspaudimas stabilizuoja kelius, dėl to grėsmė susižeisti būna mažesnė. Šiuo metu gamintojai siūlo įsigyti ir itin modernius 3D technologija numegztus kelio įtvarus. Ne vien kompresijai, bet ir greitesniam gydymui skirti kelių įtvarai gali turėti ir šildančių savybių.

 

Jeigu ieškote, kur pirkti kelio įtvarą, rekomenduojama peržvelgti mūsų asortimentą. Elektroninėje parduotuvėje „Biomed“ rasite daugybę medicininių prietaisų bei priemonių, taip pat ir Jums tinkamiausius kelių įtvarus. Internetu parduodamos prekės tik gera kaina, todėl tinkamą variantą ras kiekvienas. Be to nuolat taikome akcijas. Su akcija parduodamas įtvaras Jums kainuos dar mažiau, tačiau niekuo nesiskirs nuo brangesnių prietaisų kokybės. Užsisakykite kelio įtvarus internetu patrauklia kaina ir užsakymus atsiųsime į bet kurią Lietuvos vietą: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys bei kiti šalies miestai. Jei turite daugiau klausimų, susisiekite su mumis

Čiurnos įtvarai (blauzdos ir kulkšnies)

Jei po treniruotės ar aktyvios dienos juntamas itin nemalonus blauzdos ar čiurnos skausmas, gali būti, kad patyrėte traumą. Pasitempti ar kitaip susižaloti blauzdą bei čiurną galima bet kur. Greičiau pasveikti galima laikantis medikų nurodymų. Dažniausiai ortopedų traumatologų skiriamas gydymo metodas patyrus čiurnos, blauzdos ar kulkšnies traumas yra įtvarai: čiurnos įtvaras, blauzdos įtvaras, kulkšnies įtvaras arba net pėdos įtvaras. Priklausomai nuo sužalojimo skiriami fiksuojantys ortopediniai įtvarai apatinei kojos daliai. Greitesnė sužalotos blauzdos, čiurnos ar galinės pėdos dalies - kulkšnies – reabilitacija užtikrinama šiuolaikiškų, tvirtų įtvarų pagalba.

 

Ortopediniai įtvarai tinka įvairiems blauzdos, čiurnos, kirkšnies patempimams, uždegimams bei skausmo šioje vietoje mažinimui. Įvairių tipų, dydžių, gamybos technologijos, spalvų čiurnos įtvarai, fiksuojantis čiurnos sąnario įtvaras, kulkšnies įtvarai ypač tinka aktyvaus sporto atstovams, pavyzdžiui, krepšininkams. Tiek krepšiniui, tiek futbolui, bėgimui ar kitoms sritims tinkantys įtvarai leidžia odai kvėpuoti, šildo uždegimo židinio vietą, išlaiko kompresiją, todėl skausmas ilgainiui mažėja, kol kojos trauma galiausiai dingsta.

 

Be to, įtvarai čiurnai, blauzdai, kirkšniai gali būti naudojami ir kaip prevencijos priemonė nuo įvairių traumų. Sausgyslės, čiurnos sąnario raiščiai, blauzdos raumenų struktūros po įvairių plyšimų ar patempimų – susilpnėja, tačiau įvairiems kojų sužalojimams už akių užbėgti galima pasirinkus ortopedinius įtvarus. Jie apsaugo apatinę kojos dalį nuo traumų, garantuoja, kad kaulai neišnirs, sąnarys, sausgyslės, raiščiai liks nepažeisti.

 

Čiurnai ir blauzdai tenka išties nemažas krūvis, todėl išvengti sužalojimų, deja, bet ne visada pavyksta. Dažniausiai pasitaikančios traumos: čiurnos raiščių plyšimai, blauzdos raumenų patempimai ir pan. Susižeisti galima bet kur: kartais užtenka neteisingai pastatyti koją, ji pakrypsta ir kaip to padarinį žmogus gauna plyšusius čiurnos raiščius, kulkšnies sausgyslių uždegimą ir pan. Akivaizdu, jog po blauzdos, čiurnos, kirkšnies ar pėdos sumušimų, raiščių trūkių ir kt. judėti būna sunku. Palengvinti vaikščiojimą bei skausmui sumažinti skirtos ortopedinės priemonės tinka įvairaus amžiaus vyrams, moterims ir kiek vyresniems vaikams. Kūdikiams bei visai mažiems vaikams paprastai yra gaminami specialūs mažos apimties ortopediniai įtvarai, kurių apimtis bei fiksavimas skiriasi nuo suaugusiųjų įtvarų.

 

Čiurnos, blauzdos, kirkšnies įtvarai:

- rekomenduojami pasitempus blauzdos raumenis;

- padeda, kenčiant skausmą nuo uždegimų blauzdoje, kulkšnyje, čiurnoje;

- skirti lėtiniam čiurnos sąnario nestabilumui;

- naudojami po išorinio ir/ ar vidinio kulkšnelio lūžių;

- yra prevencinė priemonė nuo traumų apatinėje kojos dalyje;

- šildo blauzdos raumenis, čiurnos raiščius, sąnarius, kirkšnies sausgysles;

- užtikrina čiurnos stabilumą;

- amortizuoja judesius;

- mažina tinimą;

- tinka reabilitacijos laikotarpiu po blauzdos, čiurnos, kirkšnies operacijų, lūžių, plyšimų ar patempimų;

- sutvirtina čiurnos sąnarį;

- yra elastiniai, suvarstomi;

- gali būti įvairių spalvų;

- naudojami tiek sportui, tiek kasdienei veiklai.

 

Dabar prekyboje yra įvairių dydžių, paskirties bei spalvų įtvarų apatinei kojos daliai. Iš specialios medžiagos pagaminti tamprūs (elastiniai) įtvarai tvirtai apgaubia kojos dalį, tačiau jos neužveržia. Įtvaro audinys pralaidus orui, tad oda po juo kvėpuoja.

 

Nuo įvairių kryptelėjimų saugantys bei padedantys greičiau išgyti įtvarai gali būti:

- kūno spalvos;

- juodi;

- mėlyni (kaip ir juodas, mėlynasis įtvaras dėl savo spalvos yra itin praktiškas).

 

Raiščių stiprinimas, prevencija nuo traumų bei sklandus judėjimas – visa tai garantuoja profesionalūs ortopediniai įtvarai sportui ir kasdieniam gyvenimui. Visus geriausius kainos pasiūlymus bei platų įtvarų asortimentą galite rasti elektroninėje „Biomed“ parduotuvėje. Čia daugelis medicinos priemonių bei prietaisų parduodami su akcija. Gera kaina ir aukšta prekių kokybė tiks kiekvienam. Internetu pateiktus užsakymus pristatome visoje Lietuvoje.

 

Daugiau informacijos apie prekes, pristatymo tvarką, kainas, nurodytais kontaktais
puslapyje
Kaklo įtvaras suaugusiems
Reabilitacijos laikotarpiu po kaklo srities stuburo traumų, raumenų, raiščių, sausgyslių patempimo, plyšimo, slankstelių pasislinkimo, po kaklo srities operacijų.
15,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Peties įtvaras
Esant peties raiščių bei sausgyslių patempimui, sumušimui, uždegimui, peties nervinio rezginio ligoms. Peties sąnariui apsaugoti, sportuojant ir sunkiai dirbant.
25,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Peties įtvaras
Esant žastikaulio išnirimams, kaklelio lūžiams, peties sąnario sumušimams ir uždegimams. Po operacijų: rekonstrukcinių pečių lanko raiščių ir raumenų operacijų.
40,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Peties - alkūnės įtvaras
Po pečių lanko kaulų, raiščių ir raumenų traumų ir/ar operacijų; esant paralyžiui, nervų, raumenų, sausgyslių bei peties sąnario uždegimams; po peties sąnario išnirimų.
15,00 €
7-8 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Peties - alkūnės įtvaras
Po pečių lanko kaulų, raiščių ir raumenų traumų ir/ar operacijų; esant paralyžiui, nervų, raumenų, sausgyslių bei peties sąnario uždegimams; po peties sąnario išnirimų.
15,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Peties - alkūnės įtvaras
Po peties sąnario sumušimo ar patempimo; po artroskopinių operacijų; esant peties sąnario artritui; po raktikaulio, žastikaulio proksimalinio galo lūžių (be poslinkio).
27,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Peties - alkūnės įtvaras
Po pečių lanko kaulų, raiščių ir raumenų traumų ir/ar operacijų; esant paralyžiui, nervų, raumenų, sausgyslių bei peties sąnario uždegimams; po peties sąnario išnirimų.
15,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Alkūnės įtvaras
Rekomenduojamas išorinio epikondilito atveju. Ypač tinka lauko teniso žaidėjams ir masažistams.
8,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Alkūnės įtvaras
Rekomenduojamas dėvėti epikondilito atveju, esant artrozės/artrito sąlygotam tinimui, po traumų ir operacijų, traumų prevencijai.
37,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Alkūnės įtvaras
Įtvaras šildantis alkūnės sąnarį. Rekomenduojamas esant alkūnės sąnario skausmams.
12,00 €
7-8 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Alkūnės įtvaras
Su sutvirtinančiomis juostomis. Rekomenduojamas esant alkūnės sąnario nestabilumui, raumenų bei sausgyslių uždegimui, bursitui.
15,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Piršto įtvaras
Rekomenduojamas po pirmojo delnakaulio traumų (lūžių, sumušimų, piršto raiščių patempimo); esant sausgyslių uždegimui.
8,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Riešo įtvaras
Rekomenduojamas esant riešo sąnario artrozei, po riešo sąnarį fiksuojančių raiščių plyšimo, reabilitacijos laikotarpiu.  
11,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Riešo įtvaras
Rekomenduojamas esant riešo sąnario kanalo sindromui, po raiščių ir sausgyslių patempimo ir kitais atvejais. Fiksuoja ir šildo riešo sąnarį.
8,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Riešo - plaštakos įtvaras
Rekomenduojamas dėvėti reabilitacijos laikotarpiu po riešo sąnario traumų (sausgyslių uždegimo, raiščių patempimo ir kt.), po riešo kaulų lūžio.
35,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Riešo - plaštakos įtvaras
Rekomenduojamas dėvėti reabilitacijos laikotarpiu po riešo sąnario traumų (sausgyslių uždegimo, raiščių patempimo ir kt.), po riešo kaulų lūžio.
22,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Riešo - plaštakos įtvaras
Rekomenduojamas esant tendovaginitui, riešo raiščių patempimui ir plyšimui, po riešakaulio lūžių, po stipinkaulio lūžio tipinėje vietoje ir riešo srityje.
26,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Krūtinės - juosmens įtvaras
Rekomenduojamas ydingai laikysenai koreguoti. Metaliniai fiksatoriai tolygiai paskirsto stuburui tenkantį krūvį, o tamprios juostos padeda išsitiesti ir išlaikyti taisyklingą laikyseną.
21,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Krūtinės - juosmens įtvaras
Ydingai laikysenai koreguoti, esant jaunatvinei stuburo osteochondrozei, esant nedidelio laipsnio kifozei, lordozei bei skoliozei, po lengvų stuburo krūtinės srities traumų, esant nervų, raumenų, raiščių uždegimui.
38,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Juosmens - kryžkaulio įtvaras
Rekomenduojamas, esant juosmens srities skausmams, radikulitui, juosmens srities raumenų ir raiščių patempimui.
34,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Juosmens - kryžkaulio įtvaras (vyrams)
Rekomenduojamas dėvėti esant juosmens srities skausmams, radikulitui, juosmens srities raumenų ir raiščių patempimui, liemens sričiai apsaugoti.
60,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Juosmens - kryžkaulio įtvaras (moterims)
Rekomenduojamas dėvėti esant juosmens srities skausmams, radikulitui, juosmens srities raumenų ir raiščių patempimui, liemens sričiai apsaugoti.
55,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Juosmens - kryžkaulio įtvaras
Esant juosmens srities skausmams, radikulitui, raumenų ir raiščių patempimui, po operacijų, raumenų prasiskyrimo, pilvo srities išvaržai prilaikyti, nusilpus pilvo raumenims po nėštumo.
37,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Juosmens - kryžkaulio įtvaras
Su papildomais diržais stipresnei fiksacijai. Rekomenduojamas po juosmens srities traumų, esant stuburo juosmeninės dalies tarpslankstelinių diskų ligoms, po nekomplikuoto stuburo slankstelių lūžio reabilitacijos laikotarpiu, po pilvo ir inkstų operacijų.
51,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Juosmens - kryžkaulio įtvaras
Sutvirtina juosmeninę stuburo dalį, tolygiai paskirsto nugarai tenkantį krūvį. Rekomenduojamas esant juosmens srities skausmams, radikulitui, juosmens srities raumenų ir raiščių patempimui.
44,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Kelio įtvaras
Tolygiai paskirsto girnelės raiščiui tenkantį krūvį. Rekomenduojamas esant blauzdikaulio šiurkštumos osteochondropatijai, girnelės raiščio patempimui.
16,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Kelio įtvaras
Fiksuoja ir šildo kelio sąnarį. Rekomenduojamas esant kelio sąnario ligoms, girnelės raiščių bei sausgyslių patempimui, sinoviitams, priekinio kelio sąnario bursitui.
20,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Kelio įtvaras
Rekomenduojamas dėvėti esant kelio skausmui, sąnario kremzlės ligoms, ydingai kelio girnelės padėčiai, kelio sąnario raiščių ir raumenų patempimui, artrozei, osteoartritui ir kt.
40,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Kelio įtvaras
Stabilizuoja girnelę ir šildo kelio sąnarį. Rekomenduojamas, esant girnelės ir kelio sąnario raiščių, sausgyslių bei raumenų patempimui, uždegimui.
25,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Kelio įtvaras
Su šoniniais sutvirtinimais, fiksuoja kelio sąnarį ir girnelę, turi šildomąjį poveikį. Rekomenduojamas esant raiščių patempimu, kelio sąnario srities sausgyslių, sąnarinių maišelių uždegimui ir kt.
34,00 €
7-8 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Kelio įtvaras
Rekomenduojamas esant kelio sąnario raiščių patempimui, plyšimui. Lankstūs šoniniai fiksatoriai ir sutvirtinančios juostos fiksuoja kelio sąnarį bei girnelę.
43,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Blauzdos įtvaras
Rekomenduojamas, esant blauzdos raumenų patempimui, uždegimui, skausmui. Šildo ir apsaugo blauzdos raumenis.
11,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Šlaunies įtvaras
Rekomenduojamas po šlaunies raumenų traumų ar jų profilaktikai, po raumenų patempimo, dalinio raumenų plyšimo, sumušimo.
13,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Čiurnos įtvaras
Rekomenduojamas esant čiurnos sąnario raiščių patempimui, uždegimui, reabilitacijos laikotarpiu po raiščių plyšimo, kulkšnelių lūžio.
11,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Čiurnos įtvaras
Esant artrozės ir artrito sąlygotam tinimui, tendomiopatijoms, silpniems čiurnos raiščiams, čiurnos sąnario raiščių, sausgyslių, raumenų pažeidimui ir uždegimui, traumų prevencijai.
37,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Čiurnos įtvaras
Rekomenduojamas esant čiurnos sąnario raiščių, sausgyslių, raumenų pažeidimui ir uždegimui. Šildo čiurnos sąnarį bei Achilo sausgyslę.
15,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Rodoma 1 - 36 iš 41 prekių
Įtvarai

Apie reabilitacines prekes pagalvojame gydydamiesi po patirtų traumų ar stengdamiesi jų išvengti. Kiekviena trauma ar negalavimas yra individuali, tad reikalauja individualaus sprendimo. Čia pasitarnaus konkrečios srities palaikymo įtvarai.

Įtvaras padės:

 • išvengti pakartotinės traumos;
 • atstatyti, apsaugoti sąnariui ar raumeniui;
 • esant paralyžiui, nervų, raumenų, sausgyslių bei sąnario uždegimams;
 • po sąnario išnirimų;
 • įtvirtinti;
 • šildyti;
 • ydingai laikysenai koreguoti;
 • esant jaunatvinei stuburo osteochondrozei ir t.t.
Galime pasiūlyti nuo sporto įtvarų, pačių paprasčiausių, elementariausių, prevencinių įtvarų iki sudėtingų įtvarų, naudojamų po patirtų rimtų traumų. Reabilitacinės prekės pačioms įvairiausioms sritims – įtvarai kaklui, alkūnei, riešui, plaštakai, juosmeniui, nugarai, klubams, šlaunims, keliams, blauzdai, čiurnai, pėdai ir t.t.

BioMed.lt siūlomi įtvarai – puikus kainos ir kokybės santykis. BioMed.lt - natūralios, ekologiškos, sveikos prekės Jums visada gera kaina!