Obstrukcinio bronchito gydymas

Inhaliatorius Medisana IN 500

Įvairioms kvėpavimo ligoms gydyti tinkamas inhaliatorius MEDISANA IN 500 skirtas tokių viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų sutrikimų prevencijai - pediatrinė astma, laringitas, faringitas, bronchiniai susirgimai ir kt.

38,80 € 48,50 € -20%
Inhaliatorius Medisana IN 550 PRO

Įvairioms kvėpavimo ligoms gydyti tinkamas inhaliatorius MEDISANA IN 550 PRO skirtas tokių viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų sutrikimų prevencijai - pediatrinė astma, laringitas, faringitas, bronchiniai susirgimai ir kt.

62,90 €
Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ NE-C801 KD

Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ NE-C801 KD - inovatyvus prietaisas, pritaikytas varginančiam kosuliui, sinusitui, bronchinei astmai, laringitui bei kitų kvėpavimo ligų profilaktikai ir gydymui. Aparatą galima pripildyti tiek vaistų tirpalu, tiek negazuotu mineraliniu vandeniu.

54,07 € 67,59 € -20%
Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ Pro (NE-C900)

Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ Pro (NE-C900) - apatinių kvėpavimo takų ir plaučių susirgimų gydymui skirtas prietaisas. Stipraus kompresoriaus dėka apatinių kvėpavimo takų procedūros atliekamos itin tiksliai ir greitai, o vaistai iš inhaliatoriaus gali būti išpurškiami 7L/ min greičiu.

105,19 € 123,75 € -15%
Inhaliatorius A70

Skirtas naudotis kvėpavimo ligų, kaip bronchinės astmos, laringito, faringito, bronchito ir kitų virusinių infekcijų profilaktikai ir gydymui.

50,68 €
Inhaliatorius AND UN-011

Inhaliatorius AND UN-011 - kvėpavimo ligų gydymui bei profilaktikai tinkamas prietaisas, užtikrinantis efektyvę visų kvėpavimo takų aerozolinę terapiją. Su inhaliatoriumi galima naudoti  įvairius gydytojo paskirtus medikamentus.

65,28 € 70,96 € -8%
Inhaliatorius Beurer IH21

Beurer inhaliatoriaus veikimas yra pagrįstas suspausto oro technologija. Skirtas viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų, peršalimo, astmos bei kitų kvėpavimo ligų gydymui.

50,90 €
Inhaliatorius Beurer IH18

Viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų gydymui: pediatrinei astmai,peršalimui, bronchiniams susirgimams ir kitoms kvėpavimo takų ligoms.

44,00 €
Inhaliatorius OMRON DUOBABY 2IN1 NE-C301-E

Inhaliatorius OMRON DUOBABY 2IN1 su dviem keičiamomis inhaliacijos galvutėmis padeda vaistams pasiekti viršutinius ir apatinius kvėpavimo takus. Nosies aspiratorius švelniai išvalo kūdikio užsikimšusią nosytę, taip palengvindamas kvėpavimą.

68,72 € 85,90 € -20%
Inhaliatorius Vitammy Aura

Inhaliatorius rekomenduojamas naudoti norint palengvinti tokius negalavimus kaip: kosulys, sloga, bronchitas, peršalimas, plaučių uždegimas.

32,93 € 43,90 € -25%
Inhaliatorius Novama Nebulino

Inhaliatorių paprasta naudoti, jis tiks visiems šeimos nariams. Padeda kovoti su tokiomis ligomis, kaip bronchitas, plaučių uždegimas, kosulys, peršalimas, sloga, astma.

32,93 € 43,90 € -25%
Inhaliatorius Medel Family EVO

Kompresinis inhaliatorius Medel Family EVO rekomenduojamas asmenims, sergantiems viršutinių kvėpavimo takų ligomis. Jo veiksmingumas taip pat padės po plaučių uždegimo ar bronchito.

34,49 € 45,99 € -25%
Inhaliatorius Homed JLN-2300AIR

Inhaliatorius skirtas viršutinių ir apatinių kviepavimo takų terapijai tiek vaikams, tiek suaugusiems. Saugus ir efektyvus procedūrų atlikimas namuose.

39,00 €
Ultragarsinis inhaliatorius Vapo M1

Ultragarsinis inhaliatorius Vapo M1 - tai kvėpavimo takų ligų profilaktikai skirtas aparatas. 8 ml talpos įrenginys gali purkšti ≥0.25 ml/min greičiu. Įrenginyje suprojektuotas automatinis išsijungimas.

38,35 € 59,00 € -35%
Profesionalus inhaliatorius FLAEM AirPro 3000 Plus

Galima pasirinkti MMAD dalelytės dydį ir vaisto padavimo gretį. Rankinis purškimo valdymas leidžia tausoti inhaliacijos metu naudojamus vaistus. Komplekte yra dvi Soft Touch kaukės.

104,25 € 139,00 € -25%
Akumuliatorinis inhaliatorius Medel Smart

Inhaliatorius tinka naudojimui namuose ar kelionėje, nes pakrautas gali veikti 45min be elektros energijos lizdo. Inhaliatorius yra lengvas, mažas ir labai tyliai veikia.

78,32 € 89,00 € -12%
Inhaliatorius vaikams FLAEM Lella la Coccinella

Inhaliatorius vaikams FLAEM Lella la Coccinella boružėlės pavidalu yra puikus būdas gydyti mažiausius ligoniukus, kurie serga astma arba turi kitų viršutinių ar apatinių kvėpavimo takų ligų.

80,10 € 89,00 € -10%
Inhaliatorius FLAEM Respir Air

Novatoriškas nebulizatorius RF7 Speed Plus turi du darbo režimus. Mažesnės vaisto dalelytės ir ilgesnis inhaliacijos laikas leidžia vaistui giliai prasiskverbti į apatinius kvėpavimo takus. Greitesnis režimas ir didesnės dalelytės veiksmingai gydo viršutinius kvėpavimo takus.

53,54 € 62,99 € -15%
Inhaliatorius FLAEM Ghibli Plus

Inhaliatorius Ghibli Plus gali dirbti dviem režimais. Prietaisas turi veiskmingą nebulizatorių RF6 Basic2, kuris yra testuotas institute TÜV.  Komplekte yra dvi Soft Touch kaukės. 

44,63 € 52,50 € -15%
Inhaliatorius OMRON C102 TOTAL 2in1 su nosies plovykle

Inhaliatorius su nosies plovykle veiksmingam apatinių kvėpavimo takų ligų gydymui. Nosies plovyklės pagalba išvaloma nosies ertmė ir palengvinami slogos, alerginio rinito ar sinusito simptomai. 

54,88 € 68,60 € -20%
Inhaliatorius ROSSMAX NA100

Įvairioms kvėpavimo ligoms gydyti tinkamas inhaliatorius ROSSMAX NA100 skirtas tokių viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų sutrikimų prevencijai - pediatrinė astma, bronchitas, pneumonija, laringitas ir kt.

57,60 € 64,00 € -10%
Inhaliatorius ROSSMAX NE100

Įvairioms kvėpavimo ligoms gydyti tinkamas inhaliatorius ROSSMAX NE100 skirtas tokių viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų sutrikimų prevencijai - pediatrinė astma, bronchitas, pneumonija, laringitas ir kt.

37,43 € 49,90 € -25%
Garų inhaliatorius Steam Up

Garų inhaliatorius veikia be papildomų maitinimo šaltinių – tik su stikline karšto vandens. Galima naudoti su žolelių arbata, specialiais preparatais inhaliacijoms ir eteriniais aliejais.

5,99 €
Ultragarsinis inhaliatorius Medisana IN 525

Ultragarsinis inhaliatorius skirtas tokių viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų sutrikimų prevencijai - astma, lėtinės plaučių ligos (pvz. bronchitas) ar kitos kvėpavimo takų ligos.

49,73 € 58,50 € -15%

Obstrukcinis bronchitas. Kas tai?

Obstrukcinis bronchitas gali būti paprasčiausiai pavadinamas lėtiniu bronchitu. Lėtiniu jis pavadinamas tokiu atveju, kai trunka ilgiau nei po tris mėnesius per dviejų metų laikotarpį. Nors jis lėtinis, tačiau tuo pačiu gali būti ir ūmus. Tai labai apsunkina žmogaus gyvenimą, trukdo ramiai kvėpuoti, o tuo pačiu ir atlikti kitus darbus, net miegoti.

Šiuo metu beveik 25 % visų bronchito rūšių yra vertinami kaip lėtiniai, tad gydymas yra būtinas. Jeigu pavyks panaikinti ūmų uždegimą – lėtiniu jis nevirs. Problema, kad žmonės dažniausiai geria vaistus, tam kartui pagyja, tačiau paprasčiausiai nepaaiškina dirgiklių, kurie ir sukelia nemalonią ligą.


Plaučių ligos simptomai

Požymiai gali kiek skirtis, tad dažnas pacientas galvoja, kad jam yra paprasčiausias gripas. Dažniausiai ligą diagnozuoja šeimos gydytojas. Pirmasis faktorius, kuris dažniausiai išskiriamas kaip dažniausiai sukeliantis šią ligą – rūkymas. Pažymėtina, kad jeigu žmogus surūko iki 20-ies cigarečių per dieną jau daug metų – didelė tikimybė, kad galiausiai ši liga taps jo gyvenimo palydovu. Žinoma, daugelis skundžiasi kosuliu, skrepliais ir paprasčiausiai negalvoja, kad tai gali būti rimti simptomai, kurie prognozuoja kokią nors ligą. Greta šių kitų nemalonių dirginimų žmogui gali pakilti temperatūra arba jis gali justi nemalonius karščio antplūdžius. Žinoma, dažniausiai suintensyvėja dusulys, kuris dar labiau trukdo kvėpuoti ir taip apsunkina žmogaus gyvenimą.

Jeigu liga nėra tinkamai gydoma – tuo pačiu žmogus gali netekti daug svorio, dažniausiai atsiranda sveikatos problemos, kurios yra susijusios su širdimi. Obstrukcinis bronchitas vaikui yra kur kas pavojingesnis nei saugusiems asmenims. Labai svarbu ne tik taikyti tinkamą medicininį gydymą, tačiau tuo pačiu iš bandyti ir alternatyvios medicinos galimybes, kurios gali padėti panaikinti dirgiklius, kurie suintensyvina ligą, skatina paūmėjimą. Juk dažnai lėtinės ligos kyla dėl gyvenimo sąlygų.


Obstrukcinis bronchitas: kaip gydyti?

Obstrukcinio bronchito gydymas turi būti pritaikomas kiekvienam pacientui individualiai. Kadangi skiriasi ligos intensyvumas – tuo pačiu skiriasi ir priemonės, kurių reikia imtis, kad ši lėtinė liga nesunkintų kasdienybės arba nesikomplikuotų į dar rimtesnes problemas.

Obstrukcinio bronchito gydymas gali padėti gyventi visiškai įprastą  gyvenimą. Svarbiausia nuolatos skirti savo organizmui kuo daugiau laiko ir tinkamai naudotis gydytojo rekomendacijomis. Obstrukcinis bronchitas suaugusiems, kaip jau minėjome, dažniausiai kyla dėl rūkymo. Būtent todėl geriausia profilaktika – mesti rūkyti. Žinoma, tokiu atveju, jeigu asmuo apskritai yra rūkantis. Jeigu norite mesti rūkyti, tačiau pačiam nepavyksta – būtinai susiekite su savo šeimos gydytoju ir js Jums paskirs diagnostiką. Natūralu, kad nutraukus įprastines nikotino dozes žmogus tampa labai irzlus ir savimi nepatenkintas. Taigi, jeigu jaučiate nemigą arba yra sunku susikaupti – nereikia pergyventi. Dažniausiai jau po savaitės šie nemalonūs pojūčiai link tik paprasčiausias sapnas.

Tiek obstrukcinis bronchitas kūdikiams, tiek suaugusiems pradedamas gydyti nuo vaistų. Kokie tinkamiausi? Rekomenduos gydytojas. Tokiu būdu nevartokite vaistų pagal savo poreikius, kadangi pasirinkimas labai platus ir gali būti, kad Jums paprasčiausiai nepavyks rasti tokių, kurie tiktų ir kurie padėtų veiksmingai naikinti ligą. Vaistai yra efektyviausia priemonė, tačiau svarbu vartoti tokius, kurie Jums tikrai bus veiksmingi. Greta įprastų rekomenduojami ir homeopatiniai vaistai, kurie padeda greičiau kovoti su liga ir tuo pačiu neapsunkina jūsų kūno. Jie labai rekomenduojami ir turėtų būti vartojami reguliariai.

Įdomu tai, kad nuo kosulio gali padėti ir tinkama dieta. Dažnas turi viršsvorio ir tai sukelia papildomų problemų. Jeigu  gydytojas rekomendavo konkrečią vietą – būtinai ja naudokitės.

Inhaliacijos yra dar vienas puikus būdas, kuris gali padėti kiek sumažinti šios gana klastingos lėtinės ligos simptomus. Apskritai homeopatija yra labai veiksminga norint paprasčiau susitvarkyti su kvėpavimo takų problemomis. Inhaliacijos dažniausiai atliekamos naudojant įvairias žoleles, kurios puikiai pasiekia problemines bronchų vietas ir taip padeda nuraminti sudirgintas vietas.


Liga, kurią reikia prižiūrėti

Vaistai gali padėti suvaldyti pačios ligos intensyvumą ir tuo pačiu padės užtikrinti, kad ji labiau neplis. Tiesa, atsiradusios komplikacijos, kurios dažniausiai iškyla dėl netikamo gydymo, gali dar labiau apsunkinti kasdienybę. Taigi, labai svarbu skirti savo kūnui kuo daugiau dėmesio. Tuo pačiu nepamirškite, kad labai svarbus ir tinkamas kvėpavimas. Būkite kuo daugiau galvoje, pasistenkite vengti transporto priemonių palikto smogo, kuris dažniausiai atsiranda baigiantis žiemai.

Tinkamai prižiūrima liga leis gyventi be jokių dirginimų ir tuo pačiu sėkmingai negalvoti apie lėtines ligas. Nors obstrukcinis bronchitas yra neišgydomas, tačiau tinkamai prižiūrimas jis nesukels Jums jokio diskomforto.