Pragulų gydymas


Pragulų gydymas namuose


Pragulos – nemažai problemų galinti sukelti situacija, kurios išvengti gali toli gražu ne visi. Pragulos dažniausiai kankina tuos žmones, kurie serga lėtinėmis ligomis, mažai juda, daug laiko praleidžia ant patalo. Pragulų atsiradimo vieta priklauso nuo ligonio sėdėjimo arba gulėjimo pozicijos. Tai ne tik estetinė, tačiau ir fizinė problema, kadangi jaučiamas skausmas, dažnai neskanus kvapas, oda toje vietoje tampa pažeista, atrodo neestiškai. Natūralu, kad pragulų gydymas namuose tampa ne galimybe, tačiau būtinybe.

Kaip gydyti pragulas?

Pirmiausia labai svarbu apsišarvuoti kantrybe. Nepateiksime jokio stebuklingo recepto, kuris gali padėti jas panaikinti. Tai visapusiškas ir sistemingas darbas, kurį reikia atlikti reguliariai įvertinus paciento būklę. Taigi, konsultacija su gydytoju, kaip gydyti pragulas, labai naudinga.
Kaip gydyti pragulas namuose? Pateikiame kelis paprastus metodus, kurie gali padėti pagreitinti žaizdų gijimą.

1. Nuo pragulų būtinas mitybos subalansavimas. Reikia atstatyti organizmo būklę, tad pacientas turi vartoti kuo daugiau vaisių ir daržovių.

2. Norint, kad pragulos nekankintų kūno – reikalingas nuolatinis ir reguliarus kūno vartymas. Jeigu pacientas pats negali apsiversti – tai daryti atsakingi asmenys turi bent jau kas dvi valandas. Labai svarbu, kad nei viena vieta nešustų.

3. Greitesniam gydymui naudokite antipragulines pagalbines. Jos yra dedamos alkūnėse, po mentimis, tiek vidine kelių puse... Tai pagreitina pragulų gydymo procesą.

4. Esant didelėms žaizdoms rekomenduojamas specialus tepalas, kuris pagreitina gijimą. Kokios priemonės nuo pragulų tinka labiausiai sužinosite kreipiasi į gydytoją.

5. Nuo pragulų taip pat padeda ir vandeninio peroksidas. Juo rekomenduojama valyti pragulas, dezinfekuoti žaizdas.

Pragulų gydymas gali užtrukti. Ypač naudojant tik natūralias priemones. Efektyvus būdas kovoje nuo pragulų – poliarizuotos šviesos terapija. Bioptron lempos analogas pagreitins gijimo procesą.

Poliarizuotos šviesos terapija
Efektyvi priemonė nuo pragulų – Bioptron lempa. Jos veikimo principas labai panašus kaip ir saulės. Tačiau papildomas pliusas, kad Bioptron lempos analogas neturi UV spindulių, kurie yra kenksmingi mūsų organizmui.

Turbūt ne vienam teko pastebėti, kad vasaros metu saulė „nudegina“ spuogus, randelius ir pagreitina įvairius odos sužeidimus. Taip pat veikia ir Bioptron lempa. Poliarizuotos šviesos terapija džiovina žaizdą, skatina odos degeneraciją, padeda žaizdelėms kur kas greičiau užgyti, atsinaujinusi oda yra elastinga ir graži.

Bioptron lempa – puiki priemonė nuo pragulų. Taip pat nepamirškite, kad prieš pradedant gydyti labai rekomenduojama pakeisti čiužinį ant kurio guli pacientas. Bioptron lempos analogas pagreitins žaizdos gijimą, tačiau nepanaikins patalynėje esančių bakterijų, kurios galėjo susidaryti nu šlapuojančių žaizdų. Tokią patalynę yra būtina išplauti po verdančiu vandeniu.
Rekomenduojame
BNM Light Therapy Device šviesos terapijos lempos komplektas

Poliarizuotos šviesos terapijos komplektas: lempa, stovas, spalvų terapijos spalvotieji lęšiai, minkštas dėklas viską saugiai laikyti.

369,00 € 499,00 €
Rekomenduojame
BNM Light Therapy Touch šviesos terapijos lempa

Poliarizuotos šviesos terapija - veiksmingas būdas kovoti su spuogais, psoriaze, strijomis, randais, nudegimais, žaizdomis, pragulomis, votimis, skausmu, peršalimu ir kt.

269,00 € 329,00 €
Rekomenduojame
BNM Scarslight šviesos terapijos lempa

Skirta padėti gydyti žaizdas ir randus po chirurginių ir estetinių operacijų, aknę, nėštumo strijas, nudegimus, pragulas, opas ir votis. Gali padėti mažinti raukšles, spuogus, bėrimus.

119,00 € 169,00 €