Inhaliacijos nuo kosulio

Inhaliacijos nuo kosulio kūdikiams

Inhaliacijos nuo kosulio rekomenduojamos ir vaikams, ir saugusiems. Tiek vieni, tiek kiti gali pamiršti nemalonų kosulį ir reguliariai naudodami inhaliatorius gyventi be jokių nemalonių sezoninių ligų. Visgi, paskutiniu metu ypač aktyviai diskutuojama apie tai, ar inhaliatoriui tinka ir kūdikiams?

Inhaliatorius nuo kosulio, pirmiausia, gerai tuo, kadangi jame gali būti naudojami natūralūs eteriniai aliejai. Tai atveria galimybes naudoti šį įrenginį visiems, kurie nori, kadangi nereikia baimintis, kad koks nors preparatas sukels netinkamą organizmo reakciją. Juolab, daugelis tėvelių kūdikiams stengiasi duoti kuo mažai vaistų ir štai inhaliacijos nuo kosulio naudojat natūralius preparatus tampa puikia alternatyva.

Sunku atsakyti, nuo kokio amžiaus inhaliacijos gali būti atliekamos. Viskas priklauso nuo pačio vaiko, kiek jis ramus ir kiek nesipriešina inhaliacijoms. Tiesa, net ir tokiu atveju, jeigu vaikas nėra labai maloniai nusiteikęs, siūlome nepamiršti, kad inhaliacijos gali padėti užkirsti kelią nemaloniam ir ilgai trunkančiam kosuliui, tad kartais reikia atlikti tam tikras procedūras, kurios vaikams nelabai patinka. Jeigu norite būti tikras, kad kūdikiui inhaliatorius nebus žalingas – siūlome pasitarti su gydytoju.

Inhaliacijos nuo kosulio: aliejai

Tiek inhaliacijos nuo sauso kosulio, tiek nuo šlapio – turėtų būti atliekamos naudojant specialius aliejus, kurie pasiekę probleminę vietą greitai pašalina virusus. Svarbiausia, kad eteriniais aliejais pripildyti inhaliatoriai gali būt naudojami kiekvieną dieną. Jie neturi jokio šalutinio poveikio. Yra malonaus kvapo.

Nuo kosulio rekomenduojame atlikti inhaliacijas su:

  • Inhaliacijos su šaltalankių aliejumi – ypač rekomenduojamos. Apskritai, jos ne tik padeda atsikratyti nemalonaus kosulio, tačiau papildomai prisideda prie geresnės virškinimo sistemos, papildo organizmą reikalingais vitaminais, galiausiai, suteikia odai kur kas daugiau elastingumo be grožio. Svarbiausia, kad inhaliacijos nuo kosulio su šaltalankių aliejumi gali būti atliekamos dažnai, nes neturi jokio šalutinio poveikio.
  • Pušų eterinis aliejus yra dar vienas labai rekomenduotinas pasirinkimas, kuris gali užtikrinti, kad nemalonus kosulys liks tik labai nemaloniu prisiminimu. Svarbiausia, kad šis eterinis aliejus yra labai gaivus, maloniai nuteikia.
  • Iš ramunėlių žiedų pagamintas aliejus yra dar vienas labai mėgstamas ir labai rekomenduojamas pasirinkimas. Paprasčiausiai, jis nuramina labai sudirgusią gleivinę, padeda jau geriau jaustis ir tuo pačiu užkertamas kelias nemaloniam kosuliui. Ramunėlių inhaliacijos taip pat rekomenduojamos ir tokiu atveju, kai žmogus nori išvengti slogos, bronchito bi kitų dažniausiai sezoninių ligų.

Inhaliacijos nuo kosulio – pati efektyviausia priemonė, kuri gali jums padėti pamiršti nemalonų peršalimą. Visgi, siūlome nepamiršti, kad papildomi kartu su inhaliacijomis naudojant kitas priemones – galima pasiekti akivaizdžius rezultatus.

Nuo kosulio labai padeda ir medus. Tad siūlome suvalgyti po šaukštelį dar tuomet, kol nemalonus kosulys Jūsų nekankina. Kaip stebuklinga priemonė labai dažnai minimas medus sumaišytas su česnakų sultimis. Gautą košę reikia paprasčiausiai valgyti. Toliau tęsiami link to, kad nuo peršalimo rekomenduojame gydytis natūralios vaistažolių arbatomis. Suderintos su inhaliacijomis jos padės pasiekti labai puikių rezultatų. Paprasčiausiai, peršalimas liks tik kaip nemalonus prisiminimas arba kitu atveju net visiškai Jūsų neapims.

Rekomenduojame
Inhaliatorius Medisana IN 500

Įvairioms kvėpavimo ligoms gydyti tinkamas inhaliatorius MEDISANA IN 500 skirtas tokių viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų sutrikimų prevencijai - pediatrinė astma, laringitas, faringitas, bronchiniai susirgimai ir kt.

34,60 € 49,43 € -30%
Inhaliatorius Medisana IN 550 PRO

Įvairioms kvėpavimo ligoms gydyti tinkamas inhaliatorius MEDISANA IN 550 PRO skirtas tokių viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų sutrikimų prevencijai - pediatrinė astma, laringitas, faringitas, bronchiniai susirgimai ir kt.

46,97 € 67,10 € -30%
Rekomenduojame
Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ NE-C801 KD

Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ NE-C801 KD - inovatyvus prietaisas, pritaikytas varginančiam kosuliui, sinusitui, bronchinei astmai, laringitui bei kitų kvėpavimo ligų profilaktikai ir gydymui. Aparatą galima pripildyti tiek vaistų tirpalu, tiek negazuotu mineraliniu vandeniu.

52,29 € 68,80 € -24%
Rekomenduojame
Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ C28Plus

Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ C28Plus - novatoriškas prietaisas, skirtas pediatrinės astmos, faringito, laringito, įvairių bronchinių susirgimų ir kitų kvėpavimo takų ligų gydymui.

54,72 € 68,40 € -20%
Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ Pro (NE-C900)

Inhaliatorius OMRON CompA·I·R™ Pro (NE-C900) - apatinių kvėpavimo takų ir plaučių susirgimų gydymui skirtas prietaisas. Stipraus kompresoriaus dėka apatinių kvėpavimo takų procedūros atliekamos itin tiksliai ir greitai, o vaistai iš inhaliatoriaus gali būti išpurškiami 7L/ min greičiu.

94,01 € 119,00 € -21%
Inhaliatorius A70

Skirtas naudotis kvėpavimo ligų, kaip bronchinės astmos, laringito, faringito, bronchito ir kitų virusinių infekcijų profilaktikai ir gydymui.

40,54 € 50,68 € -20%
Inhaliatorius AND UN-011

Inhaliatorius AND UN-011 - kvėpavimo ligų gydymui bei profilaktikai tinkamas prietaisas, užtikrinantis efektyvę visų kvėpavimo takų aerozolinę terapiją. Su inhaliatoriumi galima naudoti  įvairius gydytojo paskirtus medikamentus.

70,96 €
Inhaliatorius Beurer IH21

Beurer inhaliatoriaus veikimas yra pagrįstas suspausto oro technologija. Skirtas viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų, peršalimo, astmos bei kitų kvėpavimo ligų gydymui.

47,83 €
Eterinis aliejus AirNaturel Breathe BIO

Gaivinanti, antibakterinė, lengvinanti kvėpavimą eterinių aliejų kompozicija su eukaliptu, mėta ir rozmarinu. 100% natūralus aliejus tinkantis ultragarsiniam aromato difuzoriui.

11,90 €
Eterinis aliejus AirNaturel Jardin BIO

Lenginanti kvėpavimą, energizuojanti, nuimanti stresą eterinių aliejų kompozicija su pušies, mėtų, peletrūno ir krapų eteriniais aliejais. 100% natūralus aliejus tinkantis ultragarsiniam aromato difuzoriui.

11,90 €
Rekomenduojame
Inhaliatorius OMRON DUOBABY 2IN1 NE-C301-E

Inhaliatorius OMRON DUOBABY 2IN1 su dviem keičiamomis inhaliacijos galvutėmis padeda vaistams pasiekti viršutinius ir apatinius kvėpavimo takus. Nosies aspiratorius švelniai išvalo kūdikio užsikimšusią nosytę, taip palengvindamas kvėpavimą.

65,99 € 87,99 € -25%
Rekomenduojame
Inhaliatorius Vitammy Aura

Inhaliatorius rekomenduojamas naudoti norint palengvinti tokius negalavimus kaip: kosulys, sloga, bronchitas, peršalimas, plaučių uždegimas.

36,54 € 42,99 € -15%
Inhaliatorius Novama Nebulino

Inhaliatorių paprasta naudoti, jis tiks visiems šeimos nariams. Padeda kovoti su tokiomis ligomis, kaip bronchitas, plaučių uždegimas, kosulys, peršalimas, sloga, astma.

41,57 € 48,90 € -15%
Inhaliatorius Medel Family EVO

Kompresinis inhaliatorius Medel Family EVO rekomenduojamas asmenims, sergantiems viršutinių kvėpavimo takų ligomis. Jo veiksmingumas taip pat padės po plaučių uždegimo ar bronchito.

39,99 € 49,99 € -20%
Salitair druskų pypkė - inhaliatorius

Druskos pypkė skatina natūralius savarankiško organizmo išsivalymo procesus, padedant atsikratyti nešvarumų kvėpavimo sistemoje ir palengvinti sudirginimus, sukeltus alergijos ir infekcijų.

19,50 € 30,00 € -35%
Medisana Aroma Eukaliptų eterinis aliejus

Eukaliptų eterinis aliejus skirtas Medisana kvapų difuzoriams.

4,49 €
Medisana Aroma Pušies eterinis aliejus

Pušies kvapo eterinis aliejus skirtas Medisana kvapų difuzoriams.

4,49 €
Inhaliatorius Homed JLN-2300AIR

Inhaliatorius skirtas viršutinių ir apatinių kviepavimo takų terapijai tiek vaikams, tiek suaugusiems. Saugus ir efektyvus procedūrų atlikimas namuose.

39,00 €
Profesionalus inhaliatorius FLAEM AirPro 3000 Plus

Galima pasirinkti MMAD dalelytės dydį ir vaisto padavimo gretį. Rankinis purškimo valdymas leidžia tausoti inhaliacijos metu naudojamus vaistus. Komplekte yra dvi Soft Touch kaukės.

125,10 € 139,00 € -10%
Akumuliatorinis inhaliatorius Medel Smart

Inhaliatorius tinka naudojimui namuose ar kelionėje, nes pakrautas gali veikti 45min be elektros energijos lizdo. Inhaliatorius yra lengvas, mažas ir labai tyliai veikia.

80,10 € 89,00 € -10%
Inhaliatorius vaikams FLAEM Lella la Coccinella

Inhaliatorius vaikams FLAEM Lella la Coccinella boružėlės pavidalu yra puikus būdas gydyti mažiausius ligoniukus, kurie serga astma arba turi kitų viršutinių ar apatinių kvėpavimo takų ligų.

79,00 €
Inhaliatorius FLAEM Respir Air

Novatoriškas nebulizatorius RF7 Speed Plus turi du darbo režimus. Mažesnės vaisto dalelytės ir ilgesnis inhaliacijos laikas leidžia vaistui giliai prasiskverbti į apatinius kvėpavimo takus. Greitesnis režimas ir didesnės dalelytės veiksmingai gydo viršutinius kvėpavimo takus.

62,99 €
Inhaliatorius vaikams FLAEM Ghibli Plus KID

Šis inhaliatorius buvo sukurtas specialiai vaikams. Prietaisas turi žaismingą antgalį, kurio dėka vaikui inhaliacijos procesas bus malonesnis. Ghibli Plus gali dirbti dviem režimais. 

49,50 €
Inhaliatorius FLAEM Ghibli Plus

Inhaliatorius Ghibli Plus gali dirbti dviem režimais. Prietaisas turi veiskmingą nebulizatorių RF6 Basic2, kuris yra testuotas institute TÜV.  Komplekte yra dvi Soft Touch kaukės. 

46,50 €
Inhaliatorius OMRON C102 TOTAL 2in1 su nosies plovykle

Inhaliatorius su nosies plovykle veiksmingam apatinių kvėpavimo takų ligų gydymui. Nosies plovyklės pagalba išvaloma nosies ertmė ir palengvinami slogos, alerginio rinito ar sinusito simptomai. 

50,46 € 66,40 € -24%