Geležies trūkumo nustatymo testas VEDALAB FERRI-Check N1 - 1
Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Geležies trūkumo nustatymo testas VEDALAB FERRI-Check N1

Geležies trūkumo nustatymo testas FERRI-Check N1, skirtas nustatyti geležies stoką (mažakraujystė). Dažniausiai geležies stoka pasireiškia vaikams, paaugliams arba moterims per menstruacijų laikotarpį.

Detalus aprašymas

More details

Vedalab
Pristatysime
gegužės 24d. - 27d.
Pristatymas į OMNIVA siuntų terminalą
Kaina: 1,99 €
Pristatymas į namus
Kaina: 2,90 €
Mokėkite:
  • Bankiniu pavedimu
  • Elektronine bankininkyste
  • Kortele arba grynais pristatymo metu
Geležies trūkumo nustatymo testas VEDALAB FERRI-Check N1

Galiojimo laikas: 36 mėn.

Geležies trūkumo nustatymo testas yra specifinis greitas imunofermentinis feritino aptikimo testas. Feritinas yra pagrindinis baltymas geležies kaupimui.

Dažniausiai geležies stoką pasireiškia vaikams, paaugliams arba moterims per menstruacijų laikotarpį (mažiausiai 20 proc. jų diagnozuojama geležies stoka). Pagrindiniai požymiai, tokie kaip išblyškimas, nuovargis, galvos skausmas, dažnas širdies plakimas arba dusulys fizinio krūvio metu, išsivysto palaipsniui ir gali išnykti nepastebėti.

Todėl svarbu nustatyti, ar esamo geležies kiekio pakanka patenkinti organizmo poreikius. Bendras kraujo tyrimas slaptos mažakraujystės nerodo. Būtina padaryti feritino tyrimą, kuris atskleidžia organizmo geležies atsargų kiekį.

Testas FERRI-Check® yra labai tikslus (> 98%) ir šios srities sveikatos priežiūros specialistų yra naudojamas daugiau kaip 10 metų.

Dabar Jus galite patikrinti savo sveikatą nenutolus nuo savo namu ir be gydytojo recepto. Jei rezultatas yra teigiamas, tai reiškia, kad feritino kiekis kraujyje yra mažesnis už normos ribas ir Jūs turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju ir parodyti testo rezultatus.

Testo rezultatai - per 10 minučių su 1 kraujo lašo pagalba.


Atsisiuntimai
Atsiliepimai apie prekę
Testas
 - Viskas puikiai