Prekių kategorijos

Masažuokliai 

Elektriniai masažuokliai

Šioje elektrinių masažuoklių prekių kategorijoje pateikiami įvairūs elektriniai masažuokliai pėdoms, blauzdoms, kojoms, nugarai, sprandui, kaklui, celiulitui ir kt. Priklausomai nuo masažuoklio paskirties, elektrinis kūno masažuoklis gali aktyvinti medžiagų apykaitą, kraujotaką, stangrinti kūno audinius, kovoti su tokiomis ligomis ir infekcijomis, kaip aknė ar celiulitas. Daugelis masažuoklių – elektriniai, nes taip, įdedant mažiau pastangų, gaunamas didesnis masažo malonumas ir nauda. Įkrovus jų bateriją, galima mėgautis kelias valandas trunkančiais masažais.Mūsų internetinėje parduotuvėje „Biomed“ yra:

- infraraudonųjų spindulių masažuoklis;

- nugaros masažuoklis;

- elektrinis kojų masažuoklis;

- elektrinis veido masažuoklis;

- elektrinis pėdų masažuoklisi;

- kaklo masažuoklis;

- masažinė kojų vonelė;

- masažuoklis nuo celiulito;

- elektrinis galvos masažuoklis;

- elektrinis raumenų masažuoklis;

                      bei kiti masažuokliai kūnui. Asortimente taip pat yra masažuokliai su šiluma, ši funkcija leidžia dar greičiau ir giliau atsipalaiduoti.

Tik pačius aukščiausius reikalavimus atitinkantys masažuokliai tiekiami iš žinomų užsienio (Vokietijos, Italijos, Ispanijos, Japonijos) ir Lietuvos gamintojų. Šiomis kompanijomis pasitiki daugybė žmonių visame pasaulyje. Įmonių produkcija ir kiekvienas jų elektrinis masažuoklis (celiulitui mažintiraumenų skausmui malšinti ir kitoms paskirtims) yra patikrinti oficialiai, atlikus ne vieną klinikinį tyrimą. Saugūs ir patogūs naudoti masažuokliai kojoms, veidui, kūnui ir kiti į elektroninę parduotuvę „Biomed“ patenka tiesiai iš šių kompanijų gamyklų:

- Hydas;

- Medisana;

- Circulation Pro;

- Vida 10;

- Beurer;

- Lanaform;

- Saneo;

- Globus;

- I-Tech;

- LuftHous.Šiuo metu prekyboje šalia įprastų, į rankas imamų masažuoklių yra ir didesni, bet ypatingą komfortą garantuojantys aparatai, skirti nugaros, pečių, kojų, pėdų ir kitų kūno dalių masažui, pavyzdžiui, burbulinio masažo vonios generatorius („Hydas“), masažinis čiužinys („Medisana“), kompresinės terapijos aparatas („Vida 10“), masažinė kojų vonelė („Medisana“) ir kt. Ieškantiems patogesnių masažo prietaisų, kuriuos esant reikalui bus nesudėtinga transportuoti, pasiimti kartu į kelionę ar tiesiog padėti į spintoje tarp kitų daiktų, siūlome rinktis itin kompaktiškus lengvus elektrinius masažuoklius  (smūginis masažuoklis), 4 pirštų Shiatsu masažuoklius su infraraudonųjų spindulių šildytuvu, jonizuojantį ultragarso masažuoklį, elektrinį vibracinį daugiakryptį masažuoklį, taip parduodamas celiulito masažuoklis ir daugelis kitų.


Tiek anticeliulitinis, atpalaiduojamasis ar gydomasis masažas, daromas profesionalių masažistų, tiek infraraudonųjų spindulių masažuoklis ar visai paprastas rankinis masažo aparatas, - visi elektriniai masažuokliai teikia milžinišką naudą tiek žmogaus kūnui, tiek jo sielai. Pasinaudokite puikia proga ir patrauklia kaina, kol masažo aparatai parduodami su akcija: jau dabar rinkitės Jums patinkantį masažuoklį internetu, o mes jį pristatysime į Jūsų pageidaujamą vietą visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose miestuose). Reguliariai parduodame prekes su akcija. 


Jeigu turite daugiau klausimų dėl produkcijos, gamintojų, kainų, akcijų ar užsakymo pristatymo į namus, susisiekite su „Biomed“ konsultantais nurodytais kontaktais. Taip pat kiekviename prekės puslapyje pristatomi atsiliepimai iš mūsų klientų, kurie paskatins įsigyti norimą prekę

Nugaros masažuokliai

Šioje prekių kategorijoje pristatomi nugaros masažuokliai bei masažiniai čiužiniai skirti tiems, kurie skundžiasi nugaros, o kartu ir pečių, kaklo ar net kojų skausmais.

Masažuoklis nugarai


Elektrinis nugaros masažuoklis gali būti smūginis, su IR spindulių šildymo funkcija, vibracinis ir t.t. Smūginis masažuoklis nugarai išsiskiria tuo, jog pasiekia pačius giliausius poodinius sluoksnius ir juos šildo, todėl efektyviai numalšina giliai kylančius skausmus nugaroje ir visame kūne. Švelnesnio veikimo yra elektrinis vibracinis nugaros masažuoklis, kuris vibruodamas skleidžia IR spindulių šilumą ir leidžia atpalaiduoti įtemptus kūno raumenis. Kaip nugaros masažuoklis veikia ir viso kūno masažinis čiužinys. Jis paprastai turi kelias programas ir masažuoja kojų, nugaros, viršutinę ir apatinę kūno zonas.

 

BioMed.lt – siūlo įsigyti nugaros masažuoklius iš tokių gamintojų kaip Medisana, Beurer, Vida10, Saneo. Tai pripažinti gamintojai, apie kuriuos iš mūsų klientų pasiekia tik geriausi atsiliepimai. Internetu užsakydami norimą masažuoklį, kataloge taip pat rasite ir prekių su akcija, kai norimą masažuoklį nugarai galėsite įsigyti dar geresne kaina. 
Kaklo, pečių, sprando masažuokliai

Šioje prekių kategorijoje pristatomi kaklo masažuokliai su šildymo ir vibracijos funkcijomis. Vibruojantis pečių ir kaklo masažuoklis – tai geriausia išeitis tiems, kurie dirba fizinį darbą, išvarginantį kaklo bei pečių  raumenis. Vibruojantis pečių ir kaklo masažuoklis gali būti smūginis arba vibracinis. Pastarasis veikia švelnesniu režimu, o smūginis – intensyvesniu ir pasiekia net giliausius poodinius sluoksnius taip numalšindamas  ir sunkiau pasiekiamas skaudančias vietas.

 

BioMed.lt gali pasiūlyti platų sprando masažuoklių pasirinkimą iš puikiai įvertintų gamintojų – kaklo ir pečių masažuoklis yra puiki investicija, nuolatos jaučiantiems maudimą kaklo srityje, o mūsų svetainėje šias prekes galima įsigyti internetu su akcija, kurios metu norimą masažuoklį sprandui kviečiame įsigyti dar geresne kaina. Vibracinis kaklo masažuoklis – pirmoji pagalba sprando, pečių ir kaklo raumenų skausmams!
Masažinės sėdynės, kėdės

Paradoksalu, tačiau šiuo metu ypač greitas gyvenimo ritmas konkuruoja su sėdimu darbu. Jo pasekmė didžiajai daliai žmonių – nugaros, kaklo, juosmens skausmas. Nuolatinis arba ypač stiprus ir staiga atsirandantis skausmas šiose kūno dalyse trukdo kokybiškai judėti, sukelia daug diskomforto, o negydomas gali tik stiprėti. Tačiau ką daryti, jeigu nugaros, kaklo, sėdmenų ar juosmens skausmas nedingsta, naudojami tepalai ir geliai nieko nepadeda, o dirbti sėdimą darbą ar vairuoti automobilį vis tiek reikia? Siūlome Jums išeitį – masažines sėdynes. Tokios kėdės-krėslai leidžia žmogui taisyklingai sėdėti, prisitaiko prie stuburo, kaklo, juosmens formų, masažuoja ir taip mažina nemalonius pojūčius. Masažinės sėdynės gali būti naudojamos tiek namuose, tiek automobilyje, tiek darbe. Išlaikyti fizinį aktyvumą visą dieną bus žymiai paprasčiau, jeigu sėdėsite patogiose kūną švelniai atpalaiduojančiose kėdėse arba krėsluose. Visos masažinės sėdynės yra lengvai uždedamos ant paprastos kėdės, sofos ar automobilio sėdynių, todėl visai nesunkiai jas galėsite pasiimti kartu ten, kur norėsite prisėsti ilgesniam laikui. Nesiramstykite dešimtimis pagalvių grįžę namo po sunkaus darbo ir jauskite komfortą, kol dirbate prie kompiuterio – rinkitės masažines sėdynes arba krėslus (atskirai pastatoma masažinė kėdė).

 

Masažinės sėdynės automobiliui, darbui ar tiesiog poilsiui yra paremtos specialiu atliekamu masažu nugaros, kaklo, juosmens, sėdmenų, sprando ir kitoms sritims. Produkto viduje suprojektuoti specialūs varikliukai. Dirbdami jie veikia nugaros, kaklo ar kitas kūno vietas, kuriose juntamas skausmas, taip jas atpalaiduodami bei tonizuodami. Priklausomai nuo juntamo skausmo ir poreikių, galima pasirinkti įvairias programas ir skirtingo intensyvumo lygio masažą.

 

Masažinės sėdynės arba atskirai pastatomi masažiniai krėslai atlieka įvairių sričių masažą:

- sprando;

- viršutinės bei apatinės nugaros dalies;

- sėdmenų;

- kaklo;

- pečių;

- juosmens.

 

Dabar prekyboje yra visai elementarių, kelias pagrindines funkcijas turinčių masažinių sėdynių ir ypač profesionalius masažus atliekančių masažinių kėdžių bei krėslų. Nuo kiekvieno žmogaus individualių poreikių ir galimybių priklauso, kokią sėdynę jam įsigyti. Visgi, jeigu ieškote išskirtinio atsipalaidavimo būdo galite išmėginti masažines sėdynes su šildymu. Maloni šiluma užplūstanti kūno vietas sėdint padės pamiršti visus rūpesčius ir skausmus. Taip pat užsienio gamintojai siūlo masažines sėdynes, kuriomis atliekamas Shiatsu taškinis arba sukamasis masažas (unikalus Shiatsu masažuoklis).

 

Elektroninėje medicinos priemonių parduotuvėje „Biomed“ galite rinktis patikimų ir pasaulyje jau įvertintų užsienio gamintojų masažuoklius ant kėdės bei masažuojančius mašinų sėdynių užvalkalus:

- Medisana;

- Lanaform;

- Beurer;

- Lufthouse.

 

Modernaus dizaino, daugiafunkcinė masažinė sėdynė yra aptraukta mažai priežiūros reikalaujančiu audiniu, tad baimintis, kad medžiaga greitai išdils ar išsipurvins – neverta. Tai ypač aktualu vairuojantiems žmonėms. Masažinės sėdynės pritaikytos ir automobiliui. Masažuojantys sėdynių užvalkalai internetu parduodami ne tik naudojimui namuose, bet ir automobilyje. Tai puiki dovana žmonėms, kurių darbas už vairo: tolimųjų reisų vairuotojams, kurjeriams, taxi vairuotojams ir kitiems, kurie didelę dienos dalį praleidžia mašinoje. Masažuojantys automobilių sėdynių užvalkalai nudžiugins kiekvieną.

 

Bene vieni paklausiausių mūsų produktų – kompanijos „Medisana“ masažinės sėdynės „Medisana MC 825“, „Medisana MCN“ ir „Medisana MCH“. Platus pasirinkimas internetu, tinkamas įvairių poreikių turintiems asmenims. O tiems, kurie svajoja apie aukščiausios klasės masažą tiesiog namuose ar biure, puikiai tiks masažinis krėslas „LuftHouse“.

 

Kviečiame atsipalaiduoti sėdint šiuolaikiškuose masažiniuose krėsluose ar masažinėse sedynėse. Šiuolaikiškas dizainas, komfortas bei pagalba pavargusiai nugarai, kaklui, sėdmenims, pečiams, juosmeniui, - visa tai gausite įsigiję Jums patinkančią masažo sėdynę. Masažinis krėslas kaina pranoksta sėdynes, tačiau jo sukuriamas poveikis ir funkcijų gausa yra verti šių pinigų. Įsigykite naujas, bandymais patikrintas masažo kėdes, krėslus ar sėdynes gera kaina. Taip pat galite pasinaudoti specialia akcija. Sutaupykite ir mėgaukitės. Užsakymų pristatymas visoje Lietuvoje – Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir mažesni miestai ir miesteliai.

 

Daugiau informacijos apie kainas, akcijas, pristatymo sąlygas, gamintojus – susisiekus su „Biomed“ komanda. 

Masažiniai kilimėliai

Masažo privalumų – ne vienas, deja, profesionalių masažistų teikiamu masažu negalime tenkintis kasdien. Malonumą ilsėtis, galimybę atsipalaiduoti ir tiesiog ramiai gulint ar sėdint gerinti sveikatą suteikia originalūs masažiniai kilimėliai. Akupresūrinio masažo principu naudojamas kilimėlis tinka savigydai, padeda atsipalaiduoti ir atgauti jėgas po sunkios dienos darbe. Dar seniausių civilizacijų naudoto taškinio masažo principai dabar taikomi akupresūrinių masažo kilimėlių gamyboje. Iš natūralių medžiagų pagamintas kilimėlis yra lankstus bei tvirtas, todėl ant jo galima ir gulėti, ir sėdėti, ir net įtiesti į vonią maudantis. Kiekvieno žmogaus kūne esantys jautrūs taškai šio kilimėlio pagalba yra švelniai suaktyvinami. Dėl tokios sąveikos gerėja kraujotaka, virškinimas, stresas bei mažėja įtampa ir žmogus po truputį atgauna jėgas. Daugybė iškilių lotoso žiedų lengvai prisispaudžia prie odos, tose vietose masažuodami ir veikdami tam tikras organizmo sistemas. Unikalus kilimėlių dizainas bei spalvų gama patiks daugeliui žmonių.

 

Taškinis masažas su akupresūriniu kilimėliu tinka:

- nugarai ir įvairiems skausmams nugaros srityje gydyti;

- padėti pavargusioms, tinstančioms kojoms;

- siekiant padėti pavargusiai pečių, kaklo ar delnų sričiai;

- kenčiant nemalonius skausmus pėdose, pėdoms gydyti;

- medžiagų apykaitos bei kraujotakos gerinimui;

- norint atgauti jėgas, vėl būti energingiems;

- sumažinti raumenų spazmus bei jų įtampą;

- kenčiantiems nuo depresijos ir pernelyg didelio streso darbe ar asmeniniame gyvenime;

- išjudina kiekvieną raumenų struktūrą, kraujagysles, nervus tame plote su kuriuo liečiasi, todėl puikiai tinka mažai judantiems žmonėms.

 

Iš žmogaus anatomijos žinoma, jog kiekvieno mūsų odoje yra daugybė receptorių, kurie sąveikaudami su aplinka nulemia mūsų elgesį, nuotaiką, sveikatą ar net nuovargį. Ypač daug tokių receptorių, kurie reaguoja į išorę yra pėdose, delnuose, kojose, nugaroje, pečiuose. Šiandien daugeliui gyvenant ypač aktyvų gyvenimą neretai vienoje ar kitoje kūno vietoje yra užspaudžiami šie receptoriai, raumenys būna įsitempę, juntamas nemalonus skausmas. Atsikratyti tokio diskomforto dabar galima unikalaus masažinio kilimėlio pagalba. Ant jo atsisėdus ar atsigulus liečiami jautrūs kūno taškai, per kuriuos stimuliuojama kraujotaka, virškinimas, žmogui slopinamas nemalonus skausmas nugaros, pečių, kojų ir pan. srityje.

 

Dar ir dabar skausmo tokiose vietose, kaip nugara, kaklas, pečiai, rankos, kojos ar pėdos mažinimui taikomas alternatyvios medicinos būdas – taškinis masažas (akupunktūra). Su akupresuriniais masažo kilimėliais suaktyvinami nugaros, kaklo, kojos ir kt. raumenys. Šie kilimėliai ypatingai tinka ir virškinimo problemų turintiems asmenims. Atsigulus ar atsisėdus ant lotoso žiedo formos kilimėlio, liečiami receptoriai veikiantys skrandžio, kepenų, žarnyno sistemų darbą. Be to stimuliuojama sklandi širdies, inkstų veikla. Toks teigiamas suaktyvinimas lemia geresnę žmogaus savijautą ir, aišku, pakilesnę jo nuotaiką.

 

Akupresūros taškinio masažo kilimėliai gali būti naudojami ir jogai. Atliekant jogos pratimus ant šio kilimėlio, atpalaiduojamas kūnas, didinama ištvermė ir raumenų jėga. Žmogaus stuburas užsiiminėjant joga ant tokio kilimėlio tampa kur kas labiau atsipalaidavęs, tačiau sugeba palaikyti gana didelius krūvius.

 

Tradicinėje Rytų medicinoje tiek prieš tūkstančius metų, tiek dabar toks gydymas veikiant jautrius kūno taškus buvo ir yra labai populiarus. Natūrali savigyda, aktyvuojant odoje esančius reflektorius bei gerinant sveikatą buvo įvertinta ir Europos medicinos priemonių gamintojų. Bene vienas žymiausių akupresūrinių kilimėlių gamintojas „ADVAITA Pranamat Eco“ šiuo metu siūlo įvairiaspalvius taškinio masažo kilimėlius. Kiekvienas jų pagaminti iš 100 % lino plaušo, medvilnės bei H.I.P.S. plastiko. Nekenksmingas ir natūralus kilimėlis yra plonas, lankstus, tvirtas, todėl puikiai tinka naudoti net ir kelionėse.

 

Iš daugybės taisyklingos formos lotoso žiedų sudarytas kilimėlis skatina geresnę kraujo apytaką, atpalaiduoja raumenis, mažina skausmus, gerina virškinimą. Net 25 smailūs lotoso lapeliai sudirgina odoje esančias nervų galūnėles, ir priklausomai nuo problemos, taip gerinama stuburo, pečių, pėdų būklė, greitėja medžiagų apykaita, žmogus jaučiasi energingesnis, geresnės nuotaikos ir labiau pailsėjęs. Masažiniai kilimėliai tinkami voniai, jiems nebaisu vanduo, vonios putos, taip pat juos galima patiesti ant grindų ir užsiiminėti joga arba uždėjus ant kėdės - atsisėsti ant jų ir dirbti.

 

Elektroninėje „Biomed“ parduotuvėje rasite įvairių žinomo gamintojo „ADVAITA Pranamat Eco“ masažinių kilimėlių. Gera kaina parduodami akupresūriniai kilimėliai gali būti užsakomi internetu arba telefonu. Nuolat taikome akcijas, todėl pirkdami originalią, aukštos kokybės prekę dar ir sutaupysite. Ieškokite „akcija“ pažymėtų prekių ir pirkite jas žemesne kaina. Visus užsakymus galime pristatyti į bet kurią Lietuvos vietą – Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį ar kitus šalies miestus.

 

Daugiau informacijos apie „Biomed“ asortimentą, prekių kainas, akcijas ar pristatymą susisiekus nurodytais kontaktais.
Ultragarso kavitacijos masažuokliai

Šioje kategorijoje pristatomi ultragarsiniai – kavitacijos masažuokliai, masažuokliai veidui nuo raukšlių bei jonizuojantys masažuokliai.

Kai įprastos priemonės nuo raukšlių, celiulito ar kitų odos problemų nebepadeda, ultragarso terapija gali veiksmingai pašalinti šiuos odos defektus.

Ultragarso kavitacijos masažuoklis – tai prietaisas nuo celiulito, padedantis sumažinti riebalus nuo kūno, skirtas odos stangrinimui ir atgaivinimui. Šie masažo aparatai tinka pilvui ir kūnui tose vietose, kuriose matomas celiulitas. Kavitacinis masažas yra visiškai neskausminga procedūra, kurios metu žemo dažnio ultragarso bangos veikia odos audinio skysčius, o šie išjudina ir išskaido riebalų ląsteles.

Tačiau kavitacinis masažas nėra vienintelė funkcija, kurią gali atlikti ultragarsinis masažuoklis. Šiandien siūloma įsigyti daugiafunkcinius masažuoklius veidui ir kūnui, kurie veikia ne tik ultragarso bangomis, bet ir elektromagnetinėmis bangomis bei infraraudonaisiais spiduliais, gerinančiais kraujotaką ir medžiagų apykaitą audiniuose. Tokio tipo ultragarsinis masažuoklis taip pat naudojamas kaip veiksmingas masažuoklis veidui nuo raukšlių.

Ultragarso kavitacijos masažuoklis, masažuoklis veidui ar kiti daugiafunkciniai masažuokliai yra patogus būdas namuose rūpintis savo grožiu ir sveikata.

 

Biomed.lt kataloge rasite pažangios technologijos prietaisus iš gamintojų su geriausiais atsiliepimais ir įvertinimais. Kviečiame internetu įsigyti Jums tinkamiausią prekę. Nuolatos skelbiame akcijų, kurių metu šie aparatai parduodami dar patrauklesne kaina. Prekes pristatome per 1-2 d.d. visoje Lietuvoje.

Vakuuminio masažo aparatai

Vakuuminio masažo aparatas – tai celiulitui naikinti bei odai stangrinti skirtas aparatas, kurio dėka gali būti atliekamas vakuuminis masažas namuose. Vakuuminio masažo įranga išsiskiria didele nauda kai kalbame apie giluminių odos sluoksnių išjudinimą taip šalinant celiulitą ir išlyginant raukšles. Vakuuminiai masažuokliai nėra dideli ir sudėtingi naudoti – tereikia aparato galvute masažuoti tas kūno vietas, kurioms norima vėl sugrąžinti jaunystę.

Namuose naudojamas vakuuminio masažo aparatas užtikrins, kad laipsniškai pasiektumėte norimas kūno formas ir lygią odą. BioMed.lt internetu siūlomi aukštos kokybės vakuuminio masažo aparatai iš tokių gamintojų kaip Lanaform, Hydas ar Lipoless gali pasigirti puikiais atsiliepimais iš naudotojų visame pasaulyje, o pas mus šie aparatai parduodami patrauklia kaina, ypač kai skelbiama akcija. 
Limfodrenažiniai aparatai

Limfodrenažas, arba kompresinė terapija, sparčiai populiarėja. Tokio metodo nauda sveikatai, kūno formoms, odai — akivaizdi ir dėl efektyvių rezultatų mėgiama ne vieno žmogaus visame pasaulyje. Lietuvoje šį modernų metodą išbando vis didesnė dalis įvairaus amžiaus moterų bei vyrų. Tad, kas yra kompresinė terapija bei kodėl ji yra ypatinga?

Presoterapija
Limfodrenažas
Kompresinė terapija

Tarp kompresinės terapijos aparatų, presoterapijos aparatų bei limfodrenažo aparatų galima dėti lygybės ženklą. Šio prietaiso dėka namuose galima atlikti gydomasias ir grožio masažo procedūras. Presoterapija – ypatingas limfodrenažinis masažas aparatu, kurio metu tikslingai veikiamos venų sienelės, mažinamas slėgis jose, šalinami nereikalingi riebalai, aktyvinama kraujotaka. Atlikus tokią procedūrą, jausmas, kad venos yra spaudžiamos, pamažu dingsta. Dėl tokio kompresinio masažo poveikio venos mažiau tinsta, ant odos nyksta išryškėjusios venos (venų varikozė), atsikratoma nereikalingų kilogramų. Tiek sveikatai, tiek grožiui pritaikyta kompresinė terapija - limfodrenažo procedūros padeda gydyti kojų tinimą, venų varikozę, šalina kojų nuovargį, padeda atsigauti, naikina celiulitą, stangrina odą, užkerta kelią atsirasti trombozei. 

Šių metodų taikymui reikalingos specialios priemonės. Tai – presoterapijos aparatas arba limfodrenažinio masažo aparatas. Su tokiais prietaisais po kelių pusvalandžio trukmės procedūrų pasiekiamas teigiamas poveikis – kojos jaučiasi pailsėję, lengvesnės, jų neskauda, kilogramai tirpsta natūraliai tiesiog būnant namuose.

Įsigijus kompresinės terapijos arba limfodrenažinį aparatą, galite būti ramūs, nes kaskart po sunkios darbo dienos Jus namuose atpalaiduos unikalus limfodrenažinis masažas, be to šių metodų gydomosios savybės užtikrins mažesnį kojų skausmą, jų tinimą, venų plėtimąsi. Presoterapijos aparatai ypač naudingi žmonėms, kurie kenčia nuo venų varikozės, trombozės, junta nuolatinį kojų nuovargį.

Presoterapija (kompresinė terapija)alternatyvios medicinos būdas, skirtas paskatinti bei reguliuoti veninę bei limfos cirkuliacijos sistemą, šalinti iš organizmo skysčių perteklių.

 

Limfodrenažinis aparatas, kaip ir kompresinės terapijos priemonės, mažina venų spaudimą. Negana to, limfodrenažo procedūros padeda kovoti su celiulitu. Užsidėjus limžodrenažinį aparatą ant šlaunų, sėdmenų ar juosmens, tose zonose aktyvinama kraujotaka, limfa ima tekėti greičiau, o ląstelės praturtinamos deguonimi. Reguliariai kartojant procedūras, limfodrenažinio masažo poveikis matomas bei jaučiamas akivaizdžiai: kojos pasidaro lengvesnės, o kūno linijos – dailesnės. Bendra žmogaus savijauta gerėja neiškėlus net kojos iš namų, patogiai gulint ant lovos.

 

Limfodrenažas taip pat susijęs ir su celiulito mažinimu. Daugelį dailiosios lyties atstovių kankinanti problema – oda, primenanti apelsino žievelę, – gali būti gydoma limfodrenažiniais aparatais. Procedūros metu, riebalai iš riebalinio audinio išstumiami į limfą, per kurią greitai pašalinami iš organizmo. Kūne nesikaupiant riebalų pertekliui, svoris kinta teigiama linkme ir žmogus tampa lieknesnis.

 

Kompresinė terapija bei limfodrenažo aparatas yra naudinga, jeigu:

- dažnai jaučiate sunkumą kojose ir net nedaug vaikščiojant Jus kankina kojų nuovargis. Aparatai skatina limfos tekėjimą, mažina veninio kraujo tūrį galūnėse, todėl diskomfortas mažėja;

- yra sutrikęs limfos tekėjimas, sergate su tuo susijusiomis ligomis;

- Jums reikia suaktyvinti veninę kraujotaką;

- iš organizmo siekiate pašalinti toksinus;

- tam tikroms kūno vietoms (sėdmenims, juosmeniui, galūnėms) trūksta deguonies;

- norite sverti mažiau;

- Jums svarbu pagerinti bendrąją raumenų ir sąnarių būklę;

- kovojate su celiulitu;

- norite atsipalaiduoti po sunkaus laiko, jaučiate įtampą, stresą;

- jaučiate raumenų skausmą;

- siekiate pagreitinti žaizdų ar randų gijimą;

- turite virškinimo problemų: presoterapijos aparatas, uždėtas ant juosmens, suaktyvina virškinimą, nejuntamas sunkumas pavalgius, gerėja tuštinimasis, kadangi šios procedūros metu taip pat gerinama ir žarnyno veikla;

- norite turėti stangresnę odą;

- jums šąla galūnės.

 

Ypač naudingas aparatas ant kūno uždedamas visai paprastai. Limfodrenažinio masažo bei presoterapijos procedūros nėra skausmingos, jos – malonios ir atpalaiduojančios. Apie 30-45 minutes trunkanti terapija turėtų būti kartojama kas 2 dienas. Venkite dviejų procedūrų viena po kitos kiekvieną dieną. Jau po pirmo karto pasijaučia teigiami rezultatai.

 

Visgi, šie malonumai tinka ne visiems. Limfodrenažo bei kompresinės terapijos negalima naudoti jei yra:

- kojų arterinės kraujotakos nepakankamumas;

- infekcijos;

- kai kurios dermatozės;

- diabetinė neuroišemija;

- širdies nepakankamumas.

 

Elektroninėje parduotuvėje „Biomed“ parduodame žinomų gamintojų limfodrenažo bei presoterapijos aparatus gera kaina. Akcijos metu priemonės kainuoja dar pigiau. Užsisakyti prekes galite internetu arba telefonu. Reguliariai taikoma akcija užtikrina patrauklią limforenažinių bei kompresinių aparatų kainą. Įsigykite originalią, patikimą ir Jūsų sveikatą gerinančią įrangą ir mėgaukitės ja tiesiog namuose. Pagal pirkėjų pageidavimus, užsakymą galime pristatyti į bet kurią Lietuvos vietą: Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį ar kitus šalies miestus.

Limfodrenažinio masažo aparato pasirinkimas

Limfodrenažinis masažas namuose turi labai daug privalumų bei naudos, tad nieko keisto, kad ši įranga vis dažniau perkama dėl galimybės naudoti limfodrenažinį masažuoklį namuose kiekvieną dieną. Tiesa, pasiūla taip pat plati, tad ieškodami Jums labiausiai tinkamo masažuoklio turėsite palyginti bent kelis pasiūlymus. Limfodrenažas namuose – galimybė pagerinti savo sveikatą ir patobulinti kūną.
Limfodrenažas – paprasčiausias būdas susigrąžinti sveikatą be vaistų. Limfodrenažas namuose – pirmas žingsnis, kurį turi žengti besiskundžiantys lėtiniais skausmais.

1. KAINA. Presoterapijos aparatas gana greitai atsiperka, kadangi apsilankymai pas masažuotojus, SPA salonuose ir panašiai –atperka visos įrangos kainą. Visgi, šiuo metu siūlome įvairius vakuuminio masažo aparatus, kad kiekvienas galėtų įsigyti tokį, koks jam labiausiai tinka. Kaina prasideda nuo 500 ir tęsiasi link 1 000. Kai kaina aukštesnė – tuo įranga turi daugiau funkcijų ir tuo masažuoklis kokybiškiau atlieka savo darbą. Limfodrenažo aparatas kaina mažai lemia kokybę, kadangi mes siūlome tik aukščiausios klasės gaminius.

2. PROGRAMOS. Kompresinės terapijos aparatai skiriasi ir atliekamų masažų pobūdžiu bei galimomis programomis. Dažniausiai dominuojančios yra šios: sveikata, sportas (liekninamieji masažai), grožis ir poilsis. Visgi, limfodrenažinis masažas puikiai suderina jas visas ir leidžia vienu metu jaustis atsipalaidavus, ir gražinti savo kūno linijas.

3. ENERGIJOS SĄNAUDOS. Elektra – vienintelis energijos šaltinis, kuris naudojamas aparato veikimui. Limfodrenažiniai aparatai gali imti labai skirtingą kiekį kW. Jeigu gyvenate ekologiškai bei ekonomiškai – tokiu atveju Jums turėtų būti aktualu pasirinkti mažiau elektros energijos imantį prietaisą. Liekninamieji masažai neima daug energijos.

4. SVORIS. Pavargusių kojų skausmas Jūsų nebekankins pasirinkus tinkamiausius masažus, kurių svoris taip pat skiriasi. Jeigu kompresinės terapijos aparatas bus dažnai transportuojamas iš vienos vietos į kitą – svorio aspektas taip pat gana svarbus. Visgi, jeigu juo naudositės tik namuose – tuomet nėra didelio skirtumo, ar jis sveria 2, ar 3 kilogramus. Limfodrenažas namuose gali būti atliekamas Jums patogioje vietoje.

5. MASAŽO LAIKAS. Pavargusios kojos dažniausiai vėl jausis puikiai jau po 20 minučių masažo. Visgi, limfodrenažo aparatas vieno karto metu gali atlikti kur kas ilgesnį masažą. Nuo minėtų 20-ies minučių iki valandos. Kaip Jums geriau: dažniau, tačiau trumpiau ar rečiau, tačiau ilgiau? Kojų masažas yra gana individualus malonumas, tad rinkitės kaip Jums geriau.

6. GAMINTOJAS. Limfodrenažinis aparatas yra gana sudėtinga sistema, kuri vienu metu atlieka net kelias funkcijas. Taigi, juos gamina tik kokybiškas prekes pasiūlyti galintys gamintojai. Masažo batai detaliau gali būti vertinami pagal gamintojus. Limfodrenažinis masažas aparatu detaliau atrandamas ir geriau pažįstamas gali būti perskaičius paliktus kitų žmonių komentarus internete.

7. PRIETAISO MATMENYS. Kompresinės terapijos aparatas yra universalus ir puikiai tinka bet kokio sudėjimo asmenims. Taigi, tuo pačiu limfodrenažinius apartus gali naudotis visa šeima, jis gali būti puiki paslauga. Limfodrenažo aparatas yra daugiafunkcinis ir universalus.

Kompresinė terapija leis pamiršti net ir lėtinius skausmus. Nors presoterapija dažnai naudojama grožio tikslais, tačiau limfodrenažinis masažo aparatas taip pat padeda panaikinti nemalonius kojų skausmus. Pavargusios kojos presoterapijos pagalba leis vėl šokti ir linksmintis.

Atsiliepimai apie limfodrenažo aparatus prekių puslapiuose leis paprasčiau suprasti, kokios produkcijos galima būtų tikėtis ir ar patenkinti yra klientai. Jeigu Jus nuolatos kankina pavargusios kojos – kompresinės terapijos aparatai leis pamiršti diskomfortą ir susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą. Svarbiausia, kad kartu su dingusius skausmu ateis atsipalaidavimas ir šviesesnės mintys.

Tegul sunkios, pavargusios kojos lieka tik nemalonus prisiminimas!

Turite klausimų? Kreipkitės nurodytais kontaktais

Liapko aplikatoriai

Gydytojo Liapko sukurti aplikatoriai yra skirti efektyviam, prevenciniam organizmo būklės gerinimui bei apsaugai nuo įvairiausių ligų. Aplikatoriai yra suskirstyti pagal panaudojimo sritis:

 •          mankštos kilimėliai;
 •          vidpadžiai;
 •          kamuoliukai;
 •          įvairios juostos;
 •          voleliai;
 •          ir t.t.

 

Liapko aplikatoriai gerina kraujotaką, sustiprina medžiagų apykaitą, mažina skausmą, pabrinkimus, gerina odos intervenciją, normalizuoja pačias įvairiausias organizmo funkcijas, pradedant kūno motorikos aparato, kvėpavimo, limfinės, endokrininės nervų sistemos normalizavimu ir t. t.

 

Liapko kilimėlis naudojant kasdien 1 – 2 savaites, tonizuos, numalšins skausmus, nuovargį, suteiks raminantį efektą.

 

Fiksuojama Liapko juosta dėvint puikiai tiks tiek namuose, tiek išvykoje. Terapinis seansas, priklausomai nuo trukmės, padės tonizuoti ar raminti.

 
Liapko vidpadžiai pavers jūsų batus lyg naujais.

Liapko volelis padės masažuoti įvairias kūno vietas, veidą, tiek gydantis, tiek naudojant prevenciniais tikslais.

 

BioMed.lt siūlomi Liapko aplikatoriai – puikus kainos ir kokybės santykis. BioMed.lt - natūralios, ekologiškos, sveikos prekės Jums visada gera kaina!
Masažinės kojų vonelės, hidromasažo aparatai

Hidromasažas – tai vandenyje atliekamas vibracinis masažas, kuris padeda atsipalaiduoti kojoms, numalšina kojų raumenų skausmus ir pagerina kraujo apytaką. Žmonės naudoja masažines voneles kojoms ne tik dėl malonumo ir atsipalaidavimo, jos taip pat padeda sušilti šaltomis žiemos dienomis bei greičiau pasveikti nuo peršalimo ligų. Dažniausiai naudojama hidromasažinė įranga – tai masažinės kojų vonelės ir burbulinio masažo vonios generatorius. Masažinė kojų vonelė – tai abi kojas talpinanti vonelė, kurioje integruota vibracinė funkcija bei infraraudonųjų spindulių šildytuvas, todėl kojos joje ne tik masažuojamos, bet ir šildomos gydančių spindulių. Masažine kojų vonele galima palepinti ne tik save, bet ir savo šeimos narius ar draugus. Kojų masažinė vonelė ypač pravers žmonėms, kuriems dažnai šąla, skauda, ar tirpsta pėdos ir kojų pirštai. 

Burbulinio masažo vonios generatorius – tai dar vadinamas burbulinio masažo vonios kilimėlis, kurio funkcija įprastoje vonioje atlikti Jacuzzi vonios funkcijas. Jo pagalba namų sąlygomis galite mėgautis tikriausiais spa malonumais – kadangi burbulinio masažo vonios generatorius turi ne tik masažo, bet ir aromaterapijos funkciją – todėl garantuojamas visapusiškas atsipalaidavimas namuose.

 

Jeigu Jus sudomino hidromasažas ir jo galimybės namuose, BioMed.lt prekių kataloge pristatoma ne vieno tipo masažinė kojų vonelė bei burbulinio masažo kilimėlis. Naudodamiesi kojų masažine vonele galite mėgautis hidromasažu nors ir kasdien. Perkant voneles kojoms internetu galima pasinaudoti ir akcija, kurios metu masažinių kojų vonelių ir kitų įrenginių kaina tampa dar labiau prieinama klientams.

Anticeliulitiniai masažuokliai

Celiulitas – šiuolaikinių moterų rykštė. Vis daugiau jaunų moterų ir net merginų skundžiasi odos nelygumais, kurie kelia diskomfortą, nepasitikėjimą savimi ir net psichologines problemas. Visgi, kur yra problema – yra ir išeitis, o šiuo metu tiesiausias kelias link lygios odos – anticeliulitinis masažuoklis.

Anticeliulitinis masažuoklis – tiesiausias kelias link kur kas gražesnės odos.

1.    Masažuokliai nuo celiulito padeda sumažinti apimtis. Tiesa, celiulitas kartais kankina ir lieknas merginas, tad pirmiausia reikia pradėti nuo apimčių mažinimo ir toliau keliauti link odos paviršius „lyginimo“. Kadangi masažuoklis veikia vibracijos principu – jis mažina riebalinį sluoksnį, kuris kaupiasi po mūsų oda.

2.    Celiulito masažuoklis taip pat padeda stangrinti kūną. Stangrus kūnas atrodo jaunatviškai, estetiškai patraukliai, elastingai. Žinoma, greta masažuoklio taip pat labai svarbu reguliariai drėkinti odą įvairiomis priemonėmis. Tuomet Jūsų oda atrodys kaip modelių nuo žurnalų viršelių.

3.    Žinoma, masažuokliai padeda mažinti celiulito paliktus pėdsakus.

4.    Masažuokliai nuo celiulito tampa labai reikalingi po gimdymo, kai oda būna nutįsusi, praradusi savo spalvą bei elastingumą. Vibracijos principu veikiantys masažuokliai padeda jai grįžti į savo vėžes.

5.    Celiulito masažuoklis taip pat yra puiki raminamoji priemonė. Tai tarsi nuosavas SPA namuose, kuris leis pailsėti.

6.    Anticeliulitiniai vakuuminiai masažuokliai taip pat aktyvina kraujotaką, taigi kūno odos spalva yra rusva, atrodo „gyva“, nepapilkėjusi.

7.    Anticeliulitiniai masažuokliai padeda kovoti ir su spuogeliais, vadinamąja „žąsies oda“. Aktyvinama kraujotaka padeda organizmą apsirūpinti didesniu kiekiu deguonies, o tai yra neatsiejama nuo gražesnės kūno odos.

Kaip atsikratyti celiulito namų sąlygomis? Pirmiausia įsigykite masažuoklį. Anticeliulitinis masažas namuose laimi prieš reguliarius apsilankymus salonuose, kadangi galite pasirinkti Jums tinkamiausią laiką. Kuo dažniau masažas bus daromas – tuo oda greičiau atgaus savo žavesį ir taps elastingesnė. Juolab, apsilankymai salonuose kainuoja kur kas daugiau. Pirkdami masažuoklius internetu, paprasčiau pamatysite akcijas ir tai leis sutaupyti. Celiulito naikinimas namuose kainuos pigiai, kadangi masažuoklio kaina nedidelė, o jo išlaikymo kaštai beveik nepastebimi.

Celiulito mažinimo procedūros namuose kartu su masažuokliais leis Jums pilnai atsilaiduoti. Klientai teigia, kad net ir išsprendus celiulito problemas masažuoklius naudoja toliau, kadangi jie sukelia malonius pojūčius, po procedūros jaučiamasi tarsi po masažo. Celiulito mažinimo priemonės turi būti kuo natūralesnės, tad rekomenduojame rinktis natūralius aliejus: ricinos, alyvuogių ir panašiai. Tai leis maksimaliai sudrėkinti odą. Drėkinimas turėtų būti atliekamas iškart po masažo. Taip pavyks greičiau pasiekti efektyvų rezultatą.

Celiulito naikinimas namų sąlygomis dar niekada nebuvo toks paprastas. Atsikratykite odos nelygumų greitai, paprastai, pigiai ir ilgam laikui. Suderinus masažuoklį su fiziniu aktyvumu bei sveika mityba pavyks pasiekti puikių rezultatų.
puslapyje
Elektrinis vibracinis daugiakryptis masažuoklis Hydas
Vibracinis masažas minkšta reljefine galvute. Trys galimos padėtys, du intensyvumo lygiai, maitinamas baterijomis.
19,99 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Masažinė sėdynė Medisana MCH
Masažinė sėdynė MEDISANA MCH pritaikyta naudoti ne tik automobilyje, tačiau ir namuose. Sėdynė gali masažuoti sprando, viršutinę, apatinę nugaros dalis bei sėdmenų sritį.
30,70 € 45,82 € -33%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Masažinė sėdynė Medisana MC 825 Shiatsu
Masažinė sėdynė MEDISANA MC 825 SHIATSU - tai tris masažo tipus turinti masažinė sėdynė, kurios dėka Shiatsu, taškiniais arba sukamaisiais judesiais gali būti atliekamas kombinuotas sprando, viršutinės nugaros dalies ir apatinės nugaros dalies masažas. Sėdynės dėka reguliuojamas kaklo srities masažas. 
168,00 € 268,00 € -37%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Masažinė sėdynė Medisana MC 822 Shiatsu
Masažinė sėdynė MEDISANA MC 822 SHIATSU - tai tris masažo tipus turinti prekė, kurios dėka Shiatsu, taškiniais arba sukamaisiais judesiais gali būti atliekamas kombinuotasis sprando, viršutinės nugaros dalies ir apatinės nugaros dalies masažas. Sėdynė taip pat turi šildymo funkciją.
153,00 € 259,00 € -41%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Masažinė sėdynė Medisana MC 830 Gel
AKCIJA!
Masažinė sėdynė Medisana MC 830 Gel
Masažinė sėdynė MEDISANA MC 830 GEL - sėdynė turinti net 3 masažavimo intensyvumo lygius. Ji pagaminta iš aukštos kokybės Technogel® medžiagos. Su šia sėdyne galima masažuoti visos, viršutinės dalies ir apatinės nugaros dalies sritis. 
83,99 € 123,51 € -32%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Masažinė SHIATSU sėdynė LANAFORM Excellence
AKCIJA!
Masažinė SHIATSU sėdynė LANAFORM Excellence
Įvairių masažo technikų pagalba Jūs iš karto pajusite, kaip atsipalaiduoja Jūsų nugara, kaklas, pečiai, juosmens sritis bei šlaunys.
239,00 € 299,00 € -20%
7-8 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Kompresinės terapijos aparatas BEAUTY CENTER (presoterapija, limfodrenažas)
Kompresinės terapijos ir limfodrenažinio masažo procedūros tiesiog namuose! Sugrįžtantis kojų lengvumas, dailesnės kūno linijos bei pagerėjusi kūno būklė.
549,00 € 599,00 € -8%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Jonizuojantis ultragarsinis masažuoklis VIDA10 BEAUTY CARE
Veiksmingai puoselėja odą, saugiai ją veikdamas iš išorės ir vidaus. 4 revoliucinės technologijos, kuriomis užtikrinama visapusiška odos priežiūra.
159,00 €
10-11 darbo dienų
IŠPARDUOTA
Masažinis čiužinys Medisana MM 825
Masažinis čiužinys MEDISANA MM 825 - pagal 2 intensyvumo lygius apatinę, viršutinę nugaros zonas, apatinę, viršutinę kojų zoną masažuojantis ir šildantis čiužinys. 
53,37 € 84,71 € -37%
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Vibruojantis blauzdų masažuoklis Hydas
AKCIJA!
Vibruojantis blauzdų masažuoklis Hydas
Vibracinis blauzdų masažas atpalaiduoja ir vėl suteikia jėgų nuvargusioms kojoms. 3 intensyvumo lygiai, maitinamas baterijomis.
20,99 € 29,99 € -30%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Vakuuminio masažo aparatas LANAFORM Beauty Aspect
Efektyviai kovai su celiulitu ir raukšlėmis, odos stangrinimo procedūroms, kūno ir veido odos atjauninimo ir atgaivinimo procedūroms.
249,00 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Celiulito masažuoklis Medisana AC 850
AKCIJA!
Celiulito masažuoklis Medisana AC 850
Celiulito masažuoklis Medisana AC 850 - tai vienas efektyviausių šiuolaikinių priemonių, norintiems išlaikyti nepriekaištingą odos stangrumą bei pagerinti kraujo apytaką.
21,00 € 32,30 € -35%
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Masažuoklis Medisana HM 855
AKCIJA!
Masažuoklis Medisana HM 855
Modernus ir išskirtinio dizaino masažuoklis MEDISANA 855 - itin patogios ir ergonominės formos aparatas, kurio dėka galima mėgautis maloniu vibraciniu masažu. Prietaisas turi papildomą infraraudonųjų spindulių šilumos funkciją.
20,90 € 27,90 € -25%
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Masažinė kojų vonelė Medisana FS 885 Comfort
AKCIJA!
Masažinė kojų vonelė Medisana FS 885 Comfort
Burbulinė vonelė, kurios metu atliekamas vibracinis masažas atpalaiduoja kojų raumenis - tai infraraudonaisiais spinduliais kaitinama masažinė kojų vonelė MEDISANA FS 885 COMFORT. Joje vandenį galima šildyti net iki 48 laipsnių. Galimybė rinktis iš kitų papildomų masažinių funkcijų.
57,00 € 89,06 € -36%
2-3 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Masažinis diržas LANAFORM Full Mass
Masažinis diržas pagerins Jūsų savijautą, sumažins nuovargį, atpalaiduos raumenis ir sumažins skausmus. Net 6 intensyvumo lygiai.
69,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Kaklo masažuoklis Medisana NM 860 Shiatsu
Kaklo masažuoklis MEDISANA NM 860 SHIATSU - prietaisas, kuris pritaikytas kaklo, pečių, liemens ir kojų sričių masažui. Net 4 masažuoklio galvutės sukasi ir taip masažuoja atitinkamas zonas. Galima rinktis iš 2 masažo intensyvumo lygių. Aparatas turi papildomą šildymo funkciją.
57,00 € 89,06 € -36%
1-3 darbo dienos
Užsisakyti
Burbulinio masažo vonios kilimėlis Medisana MBH
Neslidus, minkštas, komfortiškas kilimėlis tinka į bet kurią vonią. 3 programos, nuotolinio valdymo pultelis, aromaterapijos funkcija.
95,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Masažinė sėdynė Lanaform Home Mass
Nepakartojamas atpalaiduojantis 3 rūšių Shiatsu masažas su 4 besisukančiomis masažo galvutėmis bei reguliajama masažo vieta. 
169,00 €
3-4 darbo dienos
Užsisakyti
Masažinė sėdynė Lanaform Relax Mass
AKCIJA!
Masažinė sėdynė Lanaform Relax Mass
Shiatsu tipo nugaros masažuoklis su 2 masažuojančiomis galvutėmis skirtas atpalaiduoti įsitempusią nugarą, bei masažuoti šlaunis.
91,00 € 114,00 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Masažinė sėdynė Lanaform Sweet Mass
Dviejų skirtingų Shiatsu masažo tipų nugaros masažuoklis su net 12 masažuojančių galvučių. Galima naudoti automobilyje.
126,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Masažinė sėdynė Lanaform Tonic Mass
Masažuoklis su 9 masažuojančiomis galvutėmis nugaros masažui. Itin tinka, sėdimą darbą dirbantiems ir daug sėdintiems žmonėms.
78,00 €
7-8 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Masažinė sėdynė Lanaform Back Massager
Vibracinis nugaros masažuoklis su 5 masažo galvutėmis ir šilumos terapijos funkcija
49,00 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Automobilinis masažuoklis iš grikių lukštų ir linų sėmenų
Automobilinis masažuoklis padės Jums geriau jaustis vairuojant, ne taip pavargs nugara, išvengsite prakaitavimo, nesusidėvės automobilio sėdynė. Užpildas - grikių lukštai ir linų sėmenys.
55,00 €
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Akupresūrinis taškinio masažo kilimėlis Advaita Pranamat Eco Mini
Akupresūrinis taškinio masažo kilimėlis atsipalaidavimui ir jėgų atgavimui. Senovės išmintis suderinta su šiuolaikinėmis technologijomis.
74,00 €
3-4 darbo dienos
Užsisakyti
Akupresūrinis taškinio masažo kilimėlis Advaita Pranamat Eco Mini
Akupresūrinis taškinio masažo kilimėlis atsipalaidavimui ir jėgų atgavimui. Senovės išmintis suderinta su šiuolaikinėmis technologijomis.
74,00 €
3-4 darbo dienos
Užsisakyti
Akupresūrinis taškinio masažo kilimėlis Advaita Pranamat Eco
Akupresūrinis taškinio masažo kilimėlis atsipalaidavimui ir jėgų atgavimui. Senovės išmintis suderinta su šiuolaikinėmis technologijomis.
105,00 €
3-4 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Akupresūrinis taškinio masažo kilimėlis Advaita Pranamat Eco
Akupresūrinis taškinio masažo kilimėlis atsipalaidavimui ir jėgų atgavimui. Senovės išmintis suderinta su šiuolaikinėmis technologijomis.
105,00 €
7-8 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Akupresūrinis taškinio masažo kilimėlis Advaita Pranamat Eco
Akupresūrinis taškinio masažo kilimėlis atsipalaidavimui ir jėgų atgavimui. Senovės išmintis suderinta su šiuolaikinėmis technologijomis.
105,00 €
3-4 darbo dienos
Užsisakyti
Akupresūrinis taškinio masažo kilimėlis Advaita Pranamat Eco
Akupresūrinis taškinio masažo kilimėlis atsipalaidavimui ir jėgų atgavimui. Senovės išmintis suderinta su šiuolaikinėmis technologijomis.
105,00 €
3-4 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Liapko aplikatorius kilimėlis 7,0 AG
Kilimėlio dydis - 275x480 mm; Adatos žingsnis - 7,0 mm. 
103,00 €
3-4 darbo dienos
Užsisakyti
Liapko aplikatoriai vidpadžiai "Šimtamyliai" 5,0 AG
Adatos žingsnis - 5,0 mm; Vidpadžių dydžiai - 37-40, 40-43 arba 43-46. 
49,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Liapko aplikatorius "Kamuoliukas" 4,0 AG
Adatos žingsnis - 4,0 mm. 
30,00 €
3-4 darbo dienos
Užsisakyti
Liapko aplikatorius juosta "Sveikata" 4,3 AG
Adatos žingsnis - 4,3 mm. Juostos ilgis - 315 cm.  
51,90 €
3-4 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Liapko aplikatorius juosta "Universalus" 4,3 AG
Adatos žingsnis - 4,3 mm.
43,00 €
3-4 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Liapko aplikatorius volelis veidui 3,5 AG
Volelio dydis - 36 x (D)45 mm. Adatos žingsnis - 3,5 mm. 
25,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Liapko aplikatorius "Kvadro" 6,2 AG
Aplikatoriaus dydis - 118 x 471 mm. Adatos žingsnis - 6,2 mm. 
52,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Rodoma 1 - 36 iš 91 prekių
Masažuokliai

Apie kūno masažo galią buvo žinota dar gilioje senovėje. Iki pat šių dienų masažo teikiamais malonumais ir gydomosiomis savybėmis džiaugiasi ne vienas žmogus. Šiandien profesionaliu masažu galima mėgautis tiesiog namuose. Įvairioms kūno vietoms, pvz. Nugarai, pritaikyti masažuokliai atlieka atpalaiduojantį, tonizuojantį, gydomąjį masažą. Skirtin...

Apie kūno masažo galią buvo žinota dar gilioje senovėje. Iki pat šių dienų masažo teikiamais malonumais ir gydomosiomis savybėmis džiaugiasi ne vienas žmogus. Šiandien profesionaliu masažu galima mėgautis tiesiog namuose. Įvairioms kūno vietoms, pvz. Nugarai, pritaikyti masažuokliai atlieka atpalaiduojantį, tonizuojantį, gydomąjį masažą. Skirtingų formų, dydžių prietaisai idealiai prisitaiko prie žmogaus kūno formų, problemos ir iš karto teikia efektyvią pagalbą. Elektroninėje medicinos priemonių ir įrenginių parduotuvėje „Biomed“ siūlome įsigyti įvairius masažuoklius, skirtus pačioms įvairiausioms problemoms gydyti: veido, odos ligoms, bėrimams, randams, kūno raumenų atpalaidavimui, celiulitui, tinstančioms kojoms, išsiplėtusioms venoms, nugaros ir kaklo traumoms ir pan.

Masažuokliai, pradedant masažiniais kilimėliais, masažinėmis sėdynėmis, Liapko aplikatoriais, elektroniniais keturių pirštų, smūginiais, burbulinio masažo vonios burbuliatoriais ar kraujotakos gerinimo treniruokliais ir baigiant čiužiniais, voleliais ir t. t.

Rinkitės iš daugiau nei 60 Medisana, Lanaform, Hydas, Vida 10, Circulation Pro, VeinoPlus ir kitų firmų prekių, padėsiančių atlikti pačias įvairiausias masažo funkcijas namuose, kelionėje ar darbe. Siūlome rinktis iš įvairovės šildančių, vibruojančių, smūginių, elektrinių, paprastų rankinių, infraraudonųjų spindulių, akumuliatorinių, daugiakryptinių masažuoklių, taip pat masažinių sėdynių, pagalvėlių, čiužinių, vonelių, kilimėlių, aplikatorių ir kt. Asortimente ne tik tradiciniai masažuokliai, bet ir hidromasažo, kompresinės terapijos (presoterapijos — limfodrenažo) aparatai, bei masažuokliai su infraraudonųjų spindulių šildymo funkcijomis.


Masažas


Po ilgų darbų, dienos rūpesčių, turint problemų su kraujagyslėmis, medžiagų apytaka, sergant tam tikromis ligomis arba tiesiog siekiant atsipalaiduoti, - visais šiais ir panašiais atvejais yra rekomenduojamas atpalaiduojantis-gydomasis masažas. Rankų, kojų, juosmens, nugaros masažuoklis ar kitų kūno vietų masažavimo aparatai suaktyvina tose vietose kraujo tekėjimą, taip į visus audinius patenka reikalingos maistinės medžiagos, šalinami toksinai, druskų ar skysčių perteklius. Masažuoklis aktyviai veikia giluminius odos sluoksnius, tad čia ilgainiui dingsta infekcijos (dėl to mažėja celiulitas), pagreitėja ląstelių regeneracija (jos greičiau atsinaujina, todėl sparčiau gyja randai, strijos, egzema), sureguliuojama kraujotaka (kojos tinsta mažiau, venos tampa ne tokios ryškios, ne taip vargina kojų varikozė), atpalaiduojami įsitempę raumenys (masažuokliai kūnui grąžina jėgas). Be visa to, masažuokliai padeda atsikratyti ar sumažinti raumenų skausmus. 

Masažas namuose taps nepamainomu, kasdieniu ar kas savaitiniu Jūsų draugu, padedančiu maloniai ir efektyviai atsigauti po sunkios darbo dienos ar fizinių krūvių.

BioMed.lt siūlo Jums išbandyti efektyvias ir veiksmingas priemones, padedančias pamaloninti save ir savo kūną namuose. Šios priemonės tiks kiekvienam pagal poreikį, masažuojančias pačias įvairiausias sritis, nuo galvos iki kojų ar atliekančias daugiafunkcinius masažus bei procedūras.


Vaistas nuo visų ligų

Platus masažuoklių pasirinkimas tikrai džiugina, kadangi tai suteikia galimybę kiekvienam susirasti tokią atsipalaidavimo priemonę, kuri leistu net ir po labai sunkių dienos darbų paprasčiausiai… pamiršti kasdieninius rūpesčius. Skirtingi masažuokliai padeda ne tik palaiduoti konkrečias kūno vietas, tačiau tuo pačiu susidoroti su sudėtingomis sveikatos problemomis.


Kojų masažuoklis

Ne tik stovimą darbą dirbantys žmonės skundžiasi nemaloniais kojų skausmais. XXI amžiaus rykštė – kojų skausmas, kuris kyla dėl intensyviai sėdimo darbo. Jeigu kiekvieną diną prasidėsite bent po aštuonias valandas – tokiu atveju fizinis aktyvumas Jums yra būtinas. Tik tokiu atveju pavyks ne tik išlaikyti gražias kūno linijas, tačiau tuo pačiu ir sveiką organizmą.

Kojoms skirti masažuokliai dažniausiai suaktyvina kraujotaką. Tai padeda sumažinti skausmus ir tuo pačiu patinimus, kurie dažniausiai atsiranda ilgą laiką stovint ant kojų. Štai masažuokliai šlaunims dažniausiai pasirenkami ne dėl nemalonaus skausmo (jis dažniausiai kankina ties blauzdų vietomis). Šlaunų masažuokliai dažniausiai padeda atsikratyti celiulito, kuris kankina net ir lieknas moteris. Masažuokliui celiulitui mažinti aktyvina riebalinį sluoksnį, kuris kaupiasi po oda ant šlaunų. Kuo sluoksnis labiau aktyvinamas – tuo oda atrodys lygesnė ir masažuoklis nuo celiulito padės pasiekti ilgalaikį rezultatą. Anticeliulitiniai masažuokliai – efektyviausias būdas kovoje su odos nelygumais.

Pėdų masažuoklis taip pat geras pasirinkimas. Pėdos yra labai jautrios, tad dažniausiai pėdoms skirti masažuokliai padeda pasiekti maksimaliai didelį atsipalaidavimą.


Veido masažuoklis

Veidui skirti masažuokliai padeda išlaikyti odą kuo ilgiau elastinga ir jaunatviška. Žinoma, tam reikalingos reguliarios procedūros. Taip pat labai rekomenduojamos tiems, kurie skundžiasi spuogais ir po jų likusiais randeliais. Masažuokliai aktyvina kraujotaką, kuris paskatina žaizdas greičiau gyti ir tuo pačiu veido odą gražiai atrodyti. Infraraudonųjų spindulių masažuoklis taip pat puikiai tinka tokiu atveju, kai norisi, kad veido kapiliarai būtų kuo mažiau matomi. Apskritai, veido masažas gali padėti sustabdyti laiką. Svarbus, kad jis būtų reguliarus. Prie to paties būtina nuolatos drėkinti veiduką.


Kaklo masažuoklis

Kaklui masažas dažniausiai reikalingas tuomet, kai žmogus intensyviai dirba sėdimą darbą. Ypač tokiu atveju, kai darbas yra prie kompiuterio. Tokiu atveju kaklas, kuris dažniausiai būna nuleistas žemyn, labai greitai praranda savo tvirtumą. Daugelis žmonių tokiu atveju paprasčiausiai pradeda skųstis nemaloniais skausmais, kurie net pereina į galvą ir akis.

Greta rekomenduojamas ir sprando masažuoklis, kuris taip pat reikalingas tiems, kurie dirba prie kompiuterio. Masažuoklis sprandui pirmiausia padeda panaikinti nemalonius skausmus, padeda atsipalaiduoti.


Galvos masažuokliai

Jeigu norite pilnai atpalaiduoti ir išvalyti galvą – tokiu atveju galvai skirtas masažuoklis yra puikus pasirinkimas. Daugelis žmonių skeptiškai vertina šiuos masažuoklius, kadangi atrodo, kad galva nėra jautri.  Tiesa, tik atrodo, kol galiausiai nepabandote mėgautis galvos masažuoklio nauda. Tai masažuokliai skirti ne tik atsipalaidavimui. Tai būdas paskatinti ir plaukų augimą. Taigi – dvi naudos viename.


Pečių masažuoklis

Pečiams skirti masažuokliai taip pat padeda labiau atsipalaiduoti ir tuo pačiu pamiršti skausmus, kurie gali kankinti tiek nuo fizinio darbo, tiek nuo ilgo sėdėjimo. Geriausia įsigyti tokį masažuoklį, kuris yra prilaikomas kito žmogaus. Tokiu atveju pavyks dar labiau atsipalaiduoti ir visiškai pasimiršti. Toks ir turi būti masažuoklio tikslas.

Gydomieji masažuokliai – vaistas ir nuo fizinių, ir nuo psichologinių ligų.


Nugaros masažuoklis

Stuburo masažuokliai dažniausiai orientuoti į sveikatą ir juos renkasi tie žmonės, kurie skundžiasi nemaloniais skausmais. Stuburui skirtas masažuoklis yra reabilitacijos priemonė. Žinoma, geriausia reguliariai naudoti dar tuomet, kol neturite rimtų sveikatos problemų ir paprasčiausiai norite užkirsti joms kelią. Nugarai skirti masažuokliai orientuoti į pagalbą, kurią gali suteikti kitas žmogus. Tai reiškia, kad pagalbininkas naudodamasis masažuokliu padės pacientui išspręsti stuburo problemas. Kitas variantas – visada galima užsidėti masažuoklį ant liemens. Tai puikus pasirinkimas tokiu atveju, jeigu neturite pagalbininko. Tai geras pasirinkimas nuo raumenų skausmo.


Rankų masažuoklis

Masažuoklis skirtas rankoms yra puikus būdas ne tik atsipalaiduoti, tačiau tuo pačiu ir sustabdyti laiką. Tai masažuokliai skirti nuo raukšlių. Turbūt ne kartą teko girdėti, kad moters rankos išduoda jos amžių. Jeigu nenorite, kad Jūsų rankos atrodytų bent gerus dešimt metų jauniau nei rodo pasas – tokiu atveju elektriniai gydomieji masažuokliai rankoms yra puikus pasirinkimas.


Pilvo masažuoklis

Pilvui skirti masažuokliai padeda sumažinti kūno apimtis ir pagaliau turėti plokščią pilvuką apie kokį svajoja daugelis. Liekninantys masažuokliai neturi jokio šalutinio poveikio ir tuo pačiu  neteks skirti labai daug laiko savo kūno priežiūrai. Ypač rekomenduojami vakuuminiai arba vibraciniai masažuokliai, kurie padeda greitai pasiekti norimą rezultatą. Lieknėjimui kirti masažuokliai taip pat rekomenduojami ir nuo įtampos. Jie padės atsipalaiduoti. O laimingas žmogus – gražus žmogus.

Pilvo masažuoklis yra universalus, tad puikiai tinka bet kokio sudėjimo žmonėms, jį gali naudoti visa šeima. Keičiantis pilvui paprasčiausiai keisite  uždegimo vietą.

Ypač rekomenduojami limfodrenažiniai masažuokliai, kurie suaktyvina limfą. Jos suaktyvinamas padeda labai pagražinti odą, suteikti jai elastingumo. Elektrinis limfos masažuoklis kūnui – 100 skirtingų terapijų ir procedūrų viename.

Biomed.lt masažuokliai ir kėdės – puikus pasirinkimas norintiems tiesiog jaustis geriau ir atrodyti gražiau. Pamirškite brangius kremus. Masažuoklių kaina nedidelė, o nauda – sunkiai įvertinama.

 •         Hydas.
 •         Medisana.
 •         Shiatru masažuokliai.
 •         Beauty center masažuokliai ant kėdės.
 •         Vida10 Beauty care.
 •         Lanaform.
 •         Advaita pranamat masažuokliai – kilimėliai.
 •         Liapko masažuokliai.
 •         Beurer.
 •         Saneo Vital.
 •         Globus Lipomed.
 •         I-TECH-I-PRESS.
 •         Feet care mini masažuokliai.
 •         TECH MIO-SONIC.
 •         Tecnovita DUAL CARE masažuokliai.
 •         Tecnovita.
 •         Lipoless.
 •         Ir kiti masažuokliai.

Nusprendę, kad norite būti sveikesnis ir gražesnis? Tokiu atveju Biomed.lt masažuokliai leis Jums atrodyti puikiai, pailsėti ir paprasčiausiai geriau jaustis. Masažuoklius galima atsiimti Vilniuje biure, o į kitus Lietuvos miestus: į Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį ir kitus miestelius masažuokliai bus atsiunčiami per kurjerį.

Daugiau