Burnos higienos, dantų priežiūros priemonės

Rodoma 41 - 80 iš 126 įrašų
Rodoma 41 - 80 iš 126 įrašų
Rodoma 41 - 80 iš 126 įrašų

Graži šypsena nuo seniausių laikų laikoma gražaus ir sveiko žmogaus etalonu. Tiesa, išlaikyti baltus, stiprius, sveikus dantis reikia nemažai pastangų. Nors iki šiol profesionalią burnos higieną galėdavo atlikti tik odontologai, technologijoms sparčiai žengiant į priekį, vis daugiau medicinoje naudojamų priemonių atkeliauja ir į mūsų namus. Burnos higiena – ne išimtis. Pašalinti maisto likučius, po užkandžių ant dantų likusias apnašas dabar galima tiesiog namuose, naudojantis profesionaliomis dantų priežiūros priemonėmis. Efektyvi ir visai neskausminga burnos higiena taip pat neleidžia formuotis dantų akmenims, ant dantų, dantenų, gomurio nesikaupia apnašos, todėl dantys mažiau genda. Išlaikyti sveikus ir stiprus dantis dabar galima tiesiog namuose: rekomenduojame reguliariai valytis dantis specialiais ultragarsiniais, elektriniais dantų šepetėliais arba naudoti burnos irigatorius.

Burnos higienos priemonės

Kaip prižiūrėti dantis, rodos, žino kiekvienas: valytis juos po valgio du kartus dienoje sukamaisiais judesiais ir reguliariai lankytis pas odontologą. Deja, tik tokios priežiūros maža. Ar žinote apie visas privalomas naudoti ir alternatyvias burnos higienos priemones? Profesionali, iš tikrųjų tinkama dantų priežiūra ir noras ilgą laiką išsaugoti sveikus dantis reikalauja kur kas daugiau laiko, priemonių ir pastangų. Kita vertus, viso to gailėti tikrai nevertėtų, nes netinkamos burnos higienos priemonės ir priežiūra gali lemti tai, kad dantys labai greitai ims gesti, o tada odontologo kėdėje reikės praleisti ne vieną valandą (ką jau kalbėti apie mediko paslaugų kainą). Taigi, nesistenkite taupyti savo sveikatos sąskaita – rinkitės profesionalias dantų priežiūros priemones užtikrinančias deramą burnos higieną. Elektroninėje medicinos priemonių parduotuvėje „Biomed“ siūlome įsigyti modernius, šiuolaikiško dizaino burnos irigatorius, ultragarsinius arba elektrinius dantų šepetėlius.

Dantų priežiūros priemonės

Visi žinome, jog reikia naudoti dantų šepetėlį, na dar skalavimo skystį ir prisimename siūlą kai mus ima erzinti į dantis prilindę maisto likučiai. Tačiau yra kur kas daugiau dantų priežiūros priemonių, kurios padeda dar geriau prižiūrėti savo dantis ir rūpintis burnos higiena. Alternatyva paprastiems dantų šepetėliams dabar yra modernus elektrinis dantų šepetėlis arba ultragarsinis dantų šepetėlis. Reguliariai besisukdamas specialiais judesiais elektrinis šepetėlis tolygiai valo visus dantis. Svarbu, kad dantų priežiūros priemonės būtų naudojamos pagal bendras burnos higienos taisykles: dantų valymas du kart per dieną po valgio, siūlo ir skalavimo skysčio naudojimas. Kombinuotai naudodami visas būtinas dantų priežiūros priemones galėsite džiaugtis sveikais ir gražiais dantimis.

 

Kasdienė dantų priežiūra bus dar lengvesnė, jeigu naudosite burnos irigatorius. Tai – novatoriškas prietaisas, leidžiantis tiesiog namuose šalinti maisto likučius, apnašas, maloniai masažuoti dantenas. Jei galvojate, kaip pašalinti dantų apnašas, išbandykite irigatorius. Dantų valymas vandens srove efektyviai išplauna kiekvieną tarpdantį, atokiausias ir siauriausias burnos ertmes. Burnos irigatorius ypač rekomenduojamas nešiojantiems breketus, karūnėles, turintiems dantų implantus, laminates, tiltelius. Nors burnos irigatorių kaina didesnė negu ultragarsinių ar elektrinių dantų šepetėlių, šio aparato nauda ir poveikis nepalyginamas. Visiškai nesudėtinga ir svarbiausia ypač profesionali burnos higiena namuose padės sutaupyti, nes nereikės išleisti daug pinigų įvairioms dantų pastoms, burnos skalavimo skysčiams ar nuolatiniams vizitams pas odontologus.

 

Kviečiame rinktis ir užsisakyti burnos priežiūros prietaisus internetu arba telefonu. Ultragarsiniai ar elektriniai dantų šepetėliai bei profesionaliai burnos higienai skirti burnos irigatoriai mūsų parduotuvėje „Biomed“ parduodami itin gera kaina. Rinkitės Jums tinkančią prekę jau dabar ir džiuginkite kitus nuostabia savo šypsena. Užsakymus siunčiame visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose šalies miestuose.

 

Turinčius klausimų dėl prekių ar jų pristatymo, raginame susisiekti su mumis nurodytais kontaktais. Internetu arba telefonu atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus. 

Tiems, kuriuos domina atsiliepimai apie prekes (burnos irigatorius, ultragarsinius ar paprastus elektrinius dantų šepetėlius) turime gerą žinią: mūsų elektroninėje parduotuvėje yra galimybė tiek palikti atsiliepimą apie prekę tiek ir paskaityti kitų pirkėjų paliktus atsiliepimus. Tiesa, ne visos prekės turi atsiliepimus, bet Jūs galite palikti savo atsiliepimą pirmi. Sužinokite kokie atsiliepimai apie šias, kol kas daugiausiai atsiliepimų turinčias, burnos priežiūros ir higienos priemones:

Susiję straipsniai

Patarimai, kurie leis tinkamai pasirūpinti savo burnos ertme
Kaip palaikyti burnos higieną namuose?
Burnos higienos priemonės, kurios privalo būti Jūsų namuose
Burnos higiena - viskas, ką turite žinoti
Kaip išsirinkti elektrinį dantų šepetėlį?
„Waterpik“ irigatorius – tobuliems dantims
Vaikų dantų priežiūra: patarimai
Tinkamos dantų priežiūros priemonės - kelias į sveiką ir gražią šypseną
Kaip valyti dantis? Dantų valymo taisyklės
Dantų balinimas namuose
Geriausi irigatoriai: techninių savybių apžvalga