ARGITAL „5 dienų aliejus“ moterims 30 ml
Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

ARGITAL „5 dienų aliejus“ moterims 30 ml

Sukurtas moterims, kad sumažintų įtampą, kurią jos jaučia per pirmąsias menstruacijų ciklo dienas. Sertifikuotas ekologiškas produktas

Detalus aprašymas

More details

Argital
Pristatysime
gruodžio 08d. - 11d.
Pristatymas į OMNIVA siuntų terminalą
Kaina: 1,99 €
Pristatymas į namus
Kaina: 2,90 €
Mokėkite:
  • Bankiniu pavedimu
  • Elektronine bankininkyste
  • Kortele arba grynais pristatymo metu

„5 dienų aliejus“ yra sukurtas moterims, kad sumažintų įtampą, kurią jos jaučia per pirmąsias menstruacijų ciklo dienas. Kremas atpalaiduoja ir suteikia komfortą dienomis, kai moteris yra ypač pažeidžiama, jaučia sunkumą, fizinį ir emocinį diskomfortą. „5 dienų aliejus“ sumažina įtampą ir patinimą pilvo apačioje. Žaliojo molio gelis atpalaiduoja ir suteikia odai elastingumo, o sidabražolių, šalavijų, dilgėlių ir vanilės ekstraktai atpalaiduoja. Migdolų ir avokadų aliejai maitina odą. Kvapiųjų kanangų, citrinų ir levandų auksiniai eteriniai aliejai suteikia „5 dienų aliejui“ unikalų saldų ir šviežią aromatą.

Naudojimas: 3-5 aliejaus lašelius lašinti ant pilvo apačios, mažiausiai du kartus per dieną, ir švelniai įmasažuoti pagal laikrodžio rodyklę1, kol aliejus pilnai įsigers. Dėl didesnio veiksmingumo rekomenduojama aliejų pradėti naudoti atsiradus pirmiesiems sunkumo požymiems, pvz. likus vienai savaitei iki reguliarių menstruacijų. „5 dienų aliejų“ galite įmasažuoti strėnų ir šlaunų srityje.

Rekomendacija: „5 dienų kremą“ ir „5 dienų aliejų“ galima naudoti tiek po vieną, tiek abu produktus kartu, šie produktai vienas kitą papildo savo veikimu. 

Sudėtis: žiūrėti INCI. Galioja 3 metus nuo pagamino datos.  Pagaminimo datą žr. ant pakuotės. Pirmi du skaičiai pagaminimo metai, kiti trys - pagaminimo diena. 

Gamintojas: Argital S.r.l. Via Della Tecnologia, 9 C/DA FARGIONE ZONA ASI 97015 Modica (RG) Italija.

[1]Teisingai švelniai sukamaisiais judesiais atliktas masažas padeda geriau pasiskirstyti audinių skysčiams. Jei jūs gyveate šiaurės pusrutulyje, rekomenduojame masažuoti pagal laikrodžio rodyklę, o jei pietų pusrutulyje – prieš laikrodžio rodyklę. Visiems žinomas faktas, kad skyčiai šiaurės pusrutulyje sukasi pagal laikrodžio rodyklę, o pietų pusrutulyje – priešinga kryptimi. 

Populiariausios paieškos
Argital kosmetika