Prekių kategorijos

Kraujospūdžio matuokliai  

Žastiniai kraujospūdžio matuokliai

Žastiniai kraujospūdžio matuokliai

Kraujagyslių, širdies ir kraujospūdžio problemos kankina vis daugiau žmonių. Per didelis kraujospūdis – tai ne tik simptomas, tai liga, kuriai reikia skirti kuo daugiau dėmesio. Tiesa, norint efektyviai reaguoti į organizmo pokyčius svarbu po ranka visada turėti kraujospūdžio aparatą. Žastiniai kraujospūdžio matuokliai padės sekti savo kūno rodmenis, laiku išgerti vaistus ir tuo pačiu rūpintis savo sveikata.

Žastiniai kraujospūdžio matuokliai internetu – patogus pasirinkimas. Turėti savo namuose juos veta, kadangi:

 1. Ekrane matysite tikslius skaičius, koks yra Jūsų kraujospūdis ir pulsas. Tai leis išvengti neaiškumų.

 2. Žastinis kraujospūdžio matuoklis veikia labai paprastai, tad net ir vaikai galės pamatuoti savo tėvams širdies ritmą.

 3. Matuokliai stabiliai laikosi prie rankos, taigi matavimo rezultatai bus realūs ir labai tikslūs.

 4. Matuokliai nespaudžia rankos, po savęs nepalieka mėlynių.

 5. Žastinis kraujospūdžio matuoklis yra nedidelis, tad galite jį su savimi nešiotis visur ir visada. Jeigu labai dažnai skundžiatės per aukštu kraujospūdžiu – tokiu atveju siūlome reguliariai matuoti savo kraujo spaudimą ir stebėti pakitimus.

Jeigu nerandate priežasčių, kurios lemia labai aktyvų kraujospūdį – tokiu atveju rekomenduojame sąsiuvinyje žymėti, kokiu metu ir po kokio maisto arba kokio fizinio aktyvumo intensyvumo Jūsų kraujospūdis tapo labai aktyvus. Tuomet paprasčiau pamatysite savo organizmo pokyčius ir galėsite efektyviau į juos reaguoti, pašalinti dirgiklius, kurie sukelia spaudimą.

Matuoklių kaina yra gana nedidelė, tačiau palaukus akcijos internetu – pavyks įsigyti dar pigiau. Akcijos metu masažuoklių kokybė netampa prastesnė, tačiau kaina gali kristi net kelis kartus. Jeigu norite pats pirmas sužinoti apie pasiūlymus – užsiprenumeruokite naujienlaiškius ir pats pirmas gaukite geriausius pasiūlymus.

Atsiliepimai prekių puslapiuose leis pamatyti klientų, kurie jau įsigijo masažuoklius, atsiliepimus. Kitų palikti komentarai padės susidaryti nuomonę, ko tikėtis ir ar prietaisas patenkina poreikius.

Rūpinkitės savo sveikata. Net ir mažiausi nukrypimai nuo normų gali sąlygoti gana rimtas ir sunkiai įveikiamas ligas. Kraujospūdžio matavimas turėtų tapti kasdieniniu įpročiu. Tai leis geriau rūpintis savo sveikata.

Riešiniai kraujospūdžio matuokliai

Riešiniai kraujospūdžio matuokliai

Šiais laikais per didelis spaudimas – daugelio žmonių problema. Tiesa, atsiranda vis daugiau asmenų, kurie skundžiasi ir per mažu spaudimu. Taigi, būtina efektyviai reaguoti į iškilusias sveikatos problemas. Kadangi šiuolaikiniai riešiniai kraujospūdžio matuokliai yra nedideli – juos patogu nešiotis su savimi, spaudimas gali būti matuojamas ir darbo vietoje, kelionėje arba poilsiaujant.

Kraujospūdžio matuoklis ant riešo padeda nuolatos sekti savo organizmo būklę ir efektyviai reaguoti į atsiradusius pokyčius. Biomed.lt siūlo gana platų ir labai įvairų skirtingų matuoklių pasirinkimą, tad ieškant geriausio – teks skirti laiko lyginimui. Jeigu mažai nusimanote šioje sferoje – rekomenduojame kreiptis į mūsų konsultantus, kurie yra pasiruošę padėti surasti geriausią ir konkrečiai labiausiai Jums tinkamą matuoklį.

Riešinis kraujo spaudimo matuoklis bus pasirenkama paprasčiau, jeigu įvertinsite šiuos kriterijus:

 1. Gamintojas. Riešiniai kraujospūdžio matuokliai skiriasi savo gamintojais. Mes siūlome tik žinomiausių pasaulio gamintojų produkciją ir jaučiamės atsakingi už kiekvieną prekę. Taigi, galite būti tikras dėl kokybės, o kad tai užtvirtintume – suteikiame garantiją.

 2. Tvirtinimas. Matuokliai skiriasi savo tvirtinimo vieta. Riešinis kraujospūdžio matuoklis yra bene pats populiariausias, kadangi jis tiksliausiai parodo kraujospūdžio rezultatus.

 3. Naudojimas. Riešiniai kraujospūdžio matuokliai naudojami labai paprastai. Kuo mažiau mygtukų – tuo viskas aiškiau ir panaudojimas bus tikslesnis bei aiškesnis. Venkite sudėtingų valdymo mechanizmų.

 4. Atmintis. Šiuolaikiniai matuokliai internetu turi ir anksčiau atlikto matavimo atminties funkciją. Tai leidžia palyginti pakitimus. Patogu, kai matuojate reguliariai.

 5. Kaina. Skirtingi matuokliai kainuoja skirtingą pinigų sumą. Kaip jau minėjome, akcija leis Jums sutaupyti.

 6. Maitinimas. Didžioji dalis matuoklių veikia naudojant baterijas, tad nereikia rūpintis įkrovimu ir būti netoli maitinimo lizdo. Visgi, galima įsigyti ir tokius, kurie yra pakraunami.

 7. Duomenys. Norėdami tiksliai žinoti savo organizmo pakitimus – rinkitės tokius įrenginius, kurie pateikia ir pulsą, ir sistolinį bei distalinį rezultatus.

 8. Garantija. Beveik visi matuokliai turi garantiją, kuri leidžia iškilus problemoms visiškai nemokamai pašalinti gedimus. Skiriantis įrenginiams ir gamintojams – skiriasi ir technikos garantinis laiko tarpas. Jeigu Jums tai aktualu – pasidomėkite, koks jis.

Kraujospūdžio matuokliai ant riešo internetu kainuoja nedaug, tačiau akcijos metu galite dar daugiau sutaupyti ir įsigyti kokybišką gaminį už kur kas mažesnę kainą. Atsiliepimai prekių puslapiuose, kuriuos palieka pirkėjai, padės paprasčiau įvertinti galimybes bei susipažinti su produkcija, kuri nuo šiol taps Jūsų gyvenimo partneriu, leis sekti savo kūno pakitimus.

Prieš matuojant reikia palaukti bent kelias minutes, kad širdies ritmas taptų tolygus. Labai svarbu tinkamoje vietoje uždėti matavimo įrenginį. Iki matavimo taip pat reikėtų bent jau 30 minučių nerūkyti ir bevartoti alkoholio, kadangi tai gali iškreipti rodmenis. Matavimo metu reikia nejudėti ir nekalbėti, kadangi nuo to dažniausiai kraujospūdis pakyla ir rezultatai nėra tikslūs.

Jeigu kraujospūdis labai aukštas – išgerkite vaistus arba kreipkitės į gydytojus.

puslapyje
Žastinis kraujospūdžio matuoklis OMRON M6 Comfort
Žastinis kraujospūdžio matuoklis OMRON M6 COMFORT - ypatingai greitai ir tiksliai nustatantis kraujospūdį. Prietaise yra ,,IntellisenseTM" technologija, hipertenzijos indikacija, rezultatų vidurkių skaičiavimo galimybė. Aparatu gali naudotis keli vartotojai.
68,90 € 94,38 € -27%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Žastinis kraujospūdžio matuoklis OMRON M6 AC su adapteriu
Žastinis kraujospūdžio matuoklis OMRON M6 AC su adapteriu - ypatingai greitai ir tiksliai nustatantis kraujospūdį. Prietaise yra ,,IntellisenseTM" technologija, hipertenzijos indikacija, rezultatų vidurkių skaičiavimo galimybė. Aparatu gali naudotis keli vartotojai.
76,70 € 103,65 € -26%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Žastinis kraujospūdžio matuoklis OMRON M3
Žastinis kraujospūdžio matuoklis OMRON M3 - tai automatinis matuoklis su padidinta rankove ir "Intellisense" pripūtimo technologija. Dar tikslesnis kraujospūdžio nustatymas teisingo rankovės uždėjimo sistemos pagalba. Prietaisas - moderni širdies ritmo sutrikimų indikacija. 
59,00 € 78,67 € -25%
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Žastinis kraujospūdžio matuoklis OMRON M2
Žastinis kraujospūdžio matuoklis OMRON M2 - tai automatinis matuoklis, tiksliai nustatantis kraujospūdį. Nereguliaraus širdies ritmo nustatymas specialios pripūtimo technologijos pagalba. Prietaise įmontuotos spaudimo kontrolės bei teisingo rankovės uždėjimo sistemos. 
49,00 € 75,38 € -35%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Riešinis kraujospūdžio matuoklis OMRON RS6
AKCIJA!
Riešinis kraujospūdžio matuoklis OMRON RS6
Riešinis kraujospūdžio matuoklis OMRON RS6 - aukščiausio automatizacijos lygio riešinis kraujospūdžio matuoklis. Prietaise yra unikali IntellisenseTM oro pripūtimo technologija, modernus širdies ritmo (pulso) sutrikimų nustatymas, vidurkių skaičiavimas, atminties funkcija ir kt.
77,62 € 103,50 € -25%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Žastinis kraujospūdžio matuoklis Medisana Ecomed BU-90E
AKCIJA!
Žastinis kraujospūdžio matuoklis Medisana Ecomed BU-90E
Visiškai automatinis žastinis kraujospūdžio matuoklis MEDISANA Ecomed BU-90E pamatuos ne tik kraujospūdį, bet taip pat informuos apie širdies ritmo sutrikimus. Daug atminties ir vidurkio paskaičiavimas.
23,95 € 34,22 € -30%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Riešinis kraujospūdžio matuoklis Medisana BW 315
AKCIJA!
Riešinis kraujospūdžio matuoklis Medisana BW 315
Ant riešo dedamas kraujo spaudimo matuoklis Medisana BW 315 ne tik tiksliai matuoja kraujospūdį, bet taip pat nustato širdies ritmo sutrikimus, turi didelę atmintį ir gali paskaičiuoti vidurkį iš paskutinių trijų matavimų rezultatų.
13,40 € 20,94 € -36%
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Žastinis kraujospūdžio matuoklis Beurer BM26
AKCIJA!
Žastinis kraujospūdžio matuoklis Beurer BM26
Pilnai automatinis žastinis kraujospūdžio matuoklis nustatantis širdies ritmo sutrikimus. Automatinis išsijungimas. 
33,60 € 37,33 € -10%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Žastinis kraujospūdžio matuoklis Medisana BU 510
AKCIJA!
Žastinis kraujospūdžio matuoklis Medisana BU 510
Visiškai automatinis žastinis kraujospūdžio matuoklis MEDISANA BU 510 tiksliai nustato širdies ritmo sutrikimus. Prietaisu gali naudotis du vartotojai, o jų matavimo rezultatai išsaugomi atskirai. Galimybė atlikti matavimų vidurkio skaičiavimą.
23,60 € 34,70 € -32%
10-15 darbo dienų
IŠPARDUOTA
Žastinis kraujospūdžio matuoklis Medisana BU 530 Connect
AKCIJA!
Žastinis kraujospūdžio matuoklis Medisana BU 530 Connect
Visiškai automatinis žastinis kraujospūdžio matuoklis MEDISANA BU 530 Connect rodo sistolinį, diastolinį kraujospūdį bei pulsą, turi aritmijos indikatorių, taip pat gali apskaičiuoti vidurkį iš paskutinių trijų matavimų.
44,40 € 64,35 € -31%
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Riešinis kraujospūdžio matuoklis Medisana BW 300
AKCIJA!
Riešinis kraujospūdžio matuoklis Medisana BW 300
Visiškai automatizuotas riešinis kraujospūdžio matuoklis MEDISANA BW 300 – tai moderni technologija, tiksliai matuojanti kraujospūdį, bei nustatanti širdies ritmo sutrikimus.  
55,00 € 78,57 € -30%
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Žastinis kraujospūdžio matuoklis Medisana BU 550
AKCIJA!
Žastinis kraujospūdžio matuoklis Medisana BU 550
Visiškai automatinis žastinis kraujospūdžio matuoklis MEDISANA BU 550 tiksliai nustato širdies ritmo sutrikimus. Prietaisu gali naudotis du vartotojai, o jų matavimo rezultatai išsaugomi atskirai. Galimybė atlikti matavimų vidurkio skaičiavimą.
68,00 € 90,67 € -25%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-767F
AKCIJA!
Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-767F
Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-767F - pilnai automatinis kraujospūdžio matuoklis, dedamas ant žasto. Prietaisas gali atpažinti aritmiją. Aparato atmintyje saugomi matavimų rezultatai, galima skaičiuoti jų vidurkį. Manžetę uždėjus neteisingai, pats aparatas apie tai praneša. 
76,00 € 100,00 € -24%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-1020
AKCIJA!
Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-1020
Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-1020 - pilnai automatinis kraujospūdžio matuoklis, dedamas ant žasto. Prietaisas matuoja kraujospūdį bei pulsą. Aparatas jungiamas į 220V tinklą.  TriCheck™ režimas - kraujospūdį matuoja 3 kartus ir iš gautų rezultatų išveda vidurkį.
73,22 € 114,40 € -36%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-852
AKCIJA!
Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-852
Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-852 - tai pilnai automatinis kraujospūdžio matuoklis, kuris dedamas ant žasto. Prietaisas gali atpažinti aritmiją. Puikiai tinka vyresniems žmonėms. Gali būti maitinamas elementais arba iš el. tinklo.
74,00 € 100,00 € -26%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Riešinis kraujospūdžio matuoklis AND UB-542
AKCIJA!
Riešinis kraujospūdžio matuoklis AND UB-542
Riešinis kraujospūdžio matuoklis AND UB-542 - pilnai automatinis kraujospūdžio matuoklis, dedamas ant riešo. Prietaisas matuoja kraujospūdį bei pulsą. Matuoklyje yra speciali aritmijos aptikimo funkcija. Galima skaičiuoti duomenų vidurkius bei yra papildomos laikrodžio ir kalendoriaus funkcijos. Komplekte - patogus dėklas.
62,09 € 97,02 € -36%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-651SL
AKCIJA!
Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-651SL
Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-651 SL - tai pilnai automatinis kraujospūdžio matuoklis, kuris dedamas ant žasto. Prietaisas gali atpažinti aritmiją. Aparato atmintyje saugoma 30 matavimų rezultatai, galima skaičiuoti jų vidurkį.
57,80 € 85,00 € -32%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Riešinis kraujospūdžio matuoklis OMRON RS3
AKCIJA!
Riešinis kraujospūdžio matuoklis OMRON RS3
Riešinis kraujospūdžio matuoklis OMRON RS3 - aukščiausio automatizacijos lygio riešinis kraujospūdžio matuoklis. Prietaise yra unikali IntellisenseTM oro pripūtimo technologija, modernus širdies ritmo (pulso) sutrikimų nustatymas, vidurkių skaičiavimas, atminties funkcija ir kt.
61,56 € 81,00 € -24%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Riešinis kraujospūdžio matuoklis OMRON RS2
AKCIJA!
Riešinis kraujospūdžio matuoklis OMRON RS2
Riešinis kraujospūdžio matuoklis OMRON RS2 - visiškai automatizuotas riešinis kraujospūdžio matuoklis, kuris gali išsaugoti net 30 paskutinių matavimų rezultatus.  
50,92 € 76,00 € -33%
2-3 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Žastinis kraujospūdžio matuoklis VITAMMY Beat
Pilnai automatinis kraujospūdžio matuoklis VITAMMY Beat, rodantis ir pulsą bei galintis pateikti trijų paskutinių matavimų vidurkį.
32,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Žastinis kraujospūdžio matuoklis Beurer BM44
AKCIJA!
Žastinis kraujospūdžio matuoklis Beurer BM44
Elektroninis kraujospūdžio matuoklis su dideliu LCD ekranu maunamas ant viršutinės rankos dalies ir yra labai lengvai naudojamas – pakanka vos vieno mygtuko paspaudimo. 
44,99 € 52,93 € -15%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-767S-W su padidinta manžete
AKCIJA!
Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-767S-W su padidinta manžete
Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-767S-W - pilnai automatinis kraujospūdžio matuoklis su padidinta manžete 22-42cm, dedamas ant žasto. Prietaisas gali atpažinti aritmiją. Manžetę uždėjus neteisingai, pats aparatas apie tai praneša. 
83,60 € 110,00 € -24%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-767S
AKCIJA!
Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-767S
Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-767S - pilnai automatinis kraujospūdžio matuoklis, dedamas ant žasto. Puikiai tinka naudoti vyresnio amžiaus žmonėms, gali atpažinti aritmiją bei nustatyti jos lygį. Geras ekrano skaitomumas, turi neteisingo manžetės uždėjimo indikatorių. 
62,56 € 92,00 € -32%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-705
AKCIJA!
Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-705
Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-705 - tai pusiau automatinis kraujospūdžio matuoklis, kuris dedamas ant žasto. Prietaisas gali atpažinti aritmiją ir tiksliai matuoja pulsą. Aparato atmintyje saugoma 30 matavimų rezultatai, galima skaičiuoti jų vidurkį. Matuoklio manžetė uždedama lengvai ir laikosi itin tvirtai.  
42,65 € 57,63 € -26%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Adapteris OMRON žastiniams kraujospūdžio matuokliams jungti į 220V tinklą
Adapteris OMRON žastiniams kraujospūdžio matuokliams jungti į 220V tinklą - tai pasaulyje gerai žinomo gamintojo OMRON pagamintas adapteris, pritaikytas žastiniams kraujospūdžio matuokliams jungti į 220V elektros tinklą.
8,76 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Žastinis kraujospūdžio matavimo modulis iOS įrenginiams Medisana iHealth
Žastinis kraujospūdžio matavimo modulis iOS įrenginiams Medisana iHealth - inovatyvus metodas, kiekvieno išmanųjį iPhone telefoną, planšetinį kompiuterį iPad ar iPod paverčiantis į galingą ir praktišką kraujospūdžio matuoklį.
13,99 €
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-854
AKCIJA!
Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-854
Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-854 - pilnai automatinis kraujospūdžio matuoklis, dedamas ant žasto. Prietaisas gali atpažinti aritmiją. Aparato atmintyje saugomi matavimų rezultatai, yra speciali prisiminimo funkcija. Aparatas jungiamas į 220V tinklą.
91,73 € 123,96 € -26%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Riešinis kraujospūdžio matuoklis Medisana BW 333
AKCIJA!
Riešinis kraujospūdžio matuoklis Medisana BW 333
Itin plonas - vos 1,5cm, ne tik matuoja kraujospūdį, bet ir nustato širdies ritmo sutrikimus, 3 paskutinių matavimų duomenų vidurkio paskaičiavimas ir net 240 išsaugomų matavimo rezultatų.
32,80 € 47,54 € -31%
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Riešinis kraujospūdžio matuoklis AND UB-511
AKCIJA!
Riešinis kraujospūdžio matuoklis AND UB-511
Riešinis kraujospūdžio matuoklis AND UB-511 - pilnai automatinis kraujospūdžio matuoklis, dedamas ant riešo. Prietaisas matuoja kraujospūdį bei pulsą. Matuoklyje yra speciali aritmijos aptikimo funkcija. Galima išsaugoti 30 matavimų rezultatus bei skaičiuoti duomenų vidurkius. Komplekte - patogus dėklas.
63,61 € 83,70 € -24%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Riešinis kraujospūdžio matuoklis Beurer BC32
AKCIJA!
Riešinis kraujospūdžio matuoklis Beurer BC32
Automatinis kraujospūdžio matuoklis riešui su 7 rytinių ir 7 vakarinių matavimų vidurkio skaičiavimu. Automatinis išsijungimas. Aritmijos nustatymas.   
28,00 € 31,11 € -10%
2-3 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Antialerginė manžetė be latekso AND kraujospūdžio matuokliams
Manžetė be latekso, be metalo tinka ir alergiškiems žmonėms. Tinka 22 - 32 cm apimties žastui.
20,50 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Novatoriška apvali manžetė AND kraujospūdžio matuokliams
Tinka pusiau automatiniams ir automatiniams kraujospūdžio matuokliams. Tinka 17 - 32 cm apimties žastui.
23,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Universali apvali manžetė AND kraujospūdžio matuokliams
Tinka pusiau automatiniams ir automatiniams kraujospūdžio matuokliams. Tinka 22 - 43 cm apimties žastui.
29,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Padidinta antialerginė manžetė AND kraujospūdžio matuokliams
Tinka pusiau automatiniams ir automatiniams kraujospūdžio matuokliams. Tinka 31 - 45 cm apimties žastui.
29,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Žastinis kraujospūdžio matuoklis HubDIC "Echo Max A" HBP-2000
AKCIJA!
Žastinis kraujospūdžio matuoklis HubDIC "Echo Max A" HBP-2000
Pilnai automatinis žastinis kraujospūdžio matuoklis su atmintimi ir nauja matavimo technologija - matuojama pripučiant, tad matavimas yra daug greitesnis ir patogesnis.
31,93 € 39,91 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Žastinis kraujospūdžio matuoklis HubDIC "Echo Max Plus" BP-400
AKCIJA!
Žastinis kraujospūdžio matuoklis HubDIC "Echo Max Plus" BP-400
Pilnai automatinis žastinis kraujospūdžio matuoklis su atmintimi, pasižymintis itin paprastu naudojimu ir lengvai skaitomu ekranu, tad puikiai tinka senjorams. 
31,93 € 39,91 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Rodoma 1 - 36 iš 42 prekių
Kraujospūdžio matuokliai
Turite problemų su kraujotaka? O galbūt kamuoja širdies problemos? Tuomet kraujospūdžio matuokliai yra pagrindinis dalykas, kuris turėtų būti Jūsų namuose. Būtų dar geriau, jei kraujospūdžio matuokliai būtų visada po ranka ir reikalui esant, Jūs galėtumėte sekti kraujospūdžio ar pulso pokyčius. Siūlome automatinius kraujospūdžio matuoklius už gerą kainą. Šiame kraujospūdžio matuoklių puslapyje pateiktas ne tik prekių su nuotraukomis sąrašas, bet ir kainos ir akcijos. Nuolaida — tai puiki proga įsigyti kokybišką daiktą pigiau. 

Kraujospūdžio matuokliais, kurie yra mūsų siūlomame asortimente, naudotis išties labai paprasta, be to, kraujo spaudimo matavimo aparatai greitai ir lengvai nustato sistolinį, diastolinį kraujospūdį bei pulsą. Šie kraujo spaudimo aparatai automatiškai išsaugo paskutinio matavimo rezultatą, tad sekti pulso ar kraujospūdžio pokyčius visai nesudėtinga. 

Mūsų asortimente šių prekinių ženklų spaudimo matuokliai:
 • OMRON;
 • BEURER;
 • A&D MEDICAL;
 • MEDISANA;
 • BODY CARE;
 • HuBDIC;
 • NOVAMA;
 • VITAMMY.

BioMed.lt kraujo spaudimo matavimo aparatų rūšys:
 • žastiniai kraujospūdžio matuokliai;
 • riešiniai kraujospūdžio matuokliai;
 • kraujospūdžio matuokliai su stetoskopu.

Spaudimo matuoklius galite įsigyti internetu, kad ir kur bebūtumėte: Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje ar bet kuriame kitame Lietuvos kampelyje.

Kraujospūdžio sekimas – kelias į gerą sveikatą

Norėdami būti tikri, kad jūsų kraujospūdis yra tinkamo intensyvumo – pateikiamo jo normų sąrašą. Kartais galima nuklysti nuo normų, tačiau jeigu tiek nuklydimai yra labai dažni – būtina apsilankyti pas gydytoją, kuris įvertinęs Jūsų sveikatą atsakys, kodėl kraujospūdžio matuoklio duomenys yra tokie, kokie yra.

 


Sistolinis kraujospūdis[mm Hg]

 

 Diastolinis kraujospūdis[mm Hg]

Normalus

120 – 129

80 – 84

Aukštas normalus

130 – 139

85 – 89

Hipertenzija I laipsnis

140 –159

90 – 99

Hipertenzija II laipsnis

160 – 179

100 – 109

Hipertenzija III laipsnis

≥ 180

≥ 110

 

Kraujospūdžio matavimo aparatai turi būti kasdien naudojami prietaisai. Ypač tokiu atveju, jeigu dažnai pastebite nukrypimus nuo normos. Jeigu kraujospūdis yra per mažas – tokiu atveju dažniausiai padeda kava ir fizinis aktyvumas. Nuo per didelio kraujospūdžio dažniausiai gelbėja tik vaistai. Žinoma, ieškant tinkamiausią vaistų būtina pasitarti su gydytoju.


Kraujospūdžio aparatai yra labai skirtingi. Trumpai aptarsime svarbiausias jų charakteristikas, kurios padės apsispręsti, kuris tinkamiausias. Jeigu pačiam rasti nepavyksta – pasitarkite su Biomed.lt profesionalais, kurie įvertinę Jūsų poreikius pateiks ir geriausią matuoklį, kuris sėkmingai nurodys detalius skaičius tiek vaikams, tiek suaugusiems.


Žastinis spaudimo matavimo aparatas
. Šio tipo automatiniai kraujospūdžio matuokliai nurodo pačius tiksliausius duomenis, tad labiausiai rekomenduojami tiems, kurie dažniausiai skundžiasi dideliu spaudimu ir nori visada tiksliai žinoti, koks jis: reikia gerti vaistus, ar ne? Turbūt verta paminėti, kad šie pilnai automatiniai matuokliai galbūt ne taip patogiai naudojami, kadangi pripūtus daug oro jie gali spausti ranką. Labai jautriems žmonėms gali likti net ir mėlynė, tačiau tokie atvejai tikrai gana reti. Visgi, rankovė laikosi stabiliai, tad matavimo tikslumas yra didelis, o tai svarbiausias privalumas ieškant matuoklio.


Riešiniai kraujospūdžio matuokliai
. Rankovė taip pat laikosi labai stabiliai, tačiau čia minusas, kad šio tipo kraujo spaudimo aparatai paprasčiausiai nenurodo labai tiksliai duomenų. Pusiau automatiniai arba pilnai automatiniai, žinoma, preliminariai nurodys, koks yra Jūsų spaudimas. Tačiau dažniausiai skaičiai nebūna labai tikslūs, tad tai ne visada geras pasirinkimas tiems, kurie serga. Papildomai rekomenduojamas adapteris, kuris supaprastina matavimo procesus. Kraujospūdžio matuoklis su adapteriu yra tikresnį rezultatą pasiekti padedantis pasirinkimas.


Kraujospūdžio matuokliai su stetoskopu
. Šis kraujospūdžio matuoklio tipas pasirenkamas labai retai, kadangi šio tipo matuoklis reikalauja išmanymo ir žinių, kaip juo naudotis. Šiuo metu beveik visada perkami elektroniniai, kadangi jas naudotis moka ir vaikai, kurie gali savo seneliams pamatuoti spaudimą. Nuolaida leis šio tipo matuoklį įsigyti itin pigiai. Tačiau verta atsižvelgti į tai, kad kraujo spaudimo matavimo aparatai turi būti funkcionalūs ir naudojami.


Kraujospūdžio matuokliai: kokį rinktis? Akcija leis sutaupyti,, o užsisakę internetu sutaupysite ne tik pinigų, tačiau ir laiko. Pigiau nebūtina yra blogiau. Svarbiausia palyginti alternatyvas, kad rastas spaudimo matuoklis tekintų jūsų poreikius.


Kokį pirkti? Tą, kuris patenkins Jūsų poreikius. Įvertinkite šias detales:

 1. Vieta, kur tvirtinamas matuoklis. Kraujospūdžio matuoklio rankovė gali būti tvirtinama ant žasto, riešo, net piršto. Tiksliausia yra tie, kurie tvirtinami ant žasto. Žinoma, geri ir kiti, tačiau norėdami tikslumo rinkitės tuos, kurie geba pateikti tiksliausius skaičius.
 2. Rinkitės tokius matuoklius, kurie nereikalauja daug pastangų norint tinkamai juos naudoti. Elektroniniai paprasčiausi ir jais puikiai naudojasi net vaikai. Automatinis kraujospūdžio matuoklis praktiškai veikia vieno mygtuko paspaudimu.
 3. Kraujo spaudimo matuoklis turėtų rodyti bent tris duomenis: sistolinis ir diastolinis kraujospūdis, taip pat, pulsas.
 4. Kraujo spaudimo matuoklis gali turėti ir atminties įrašymo funkciją. Taip asmuo gali paprasčiau sekti savo širdutės plakimo pakitimus. Juolab, rezultatus parodyti gydytojui, kuris įvertinęs patars, koks gydymo būdas geriausias.


Nežinote, koks labiausiai tinka Jums? Atsiliepimai prekių puslapiuose, kuriuos paliko kliento, gali padėti susidaryti nuomonę apie gautas prekes. Kam bandyti pačiam, kai galima pasitikėti kitų klientų nuomone ir iš pirmo karto susirasti tokį matuoklį, kuris visapusiškai patenkins Jūsų poreikius.


Sekite savo kraujospūdį ir būkite tikras, kad visapusiškai prižiūrite savo kūną, kuris būtent per pakilusį arba labai nukritusį kraujo spaudimą informuoja apie tam tikrus negalavimus.