Prekių kategorijos

Natūralus šeimos planavimas 

Vaisingumo indikatorius Cyclotest Baby
Vaisingų dienų nustatymas naudojant bazinės temperatūros (simptoterminį) metodą. Skirtas poroms, siekiančioms kuo greičiau pastoti. Aiškus ir patogus naudoti.
189,00 €
7-8 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Vaisingumo indikatorius Daysy
AKCIJA!
Vaisingumo indikatorius Daysy
Vaisingų dienų nustatymas remiantis bazinės kūno temperatūros matavimais. Galimybė informaciją apie savo ciklą kaupti ir peržiūrėti mobiliajame telefone su iOS.
190,00 € 290,00 € -34%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Vaisingumo indikatorius OvuSense
Vaisingų dienų nustatymas bazinės temperatūros pagrindu. Itin patikimas ir tikslus net ir esant nereguliariam ciklui ar pasireiškus PKS.
375,00 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Vyrų vaisingumo testas Dutch Diagnostics FertilityScore (2 vnt)
Vyrų vaisingumo testas FertilityScore yra greitas diagnostinis spermos koncentracijos spermoje tyrimas. Aktyvių spermatozoidų skaičius spermoje yra pripažįstamas kaip vienas iš pagrindinių rodiklių, kuris nulemia vyrų vaisingumą.
55,03 €
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Rodoma 1 - 4 iš 4 prekių
Jei dar tik pradedate bandyti susilaukti kūdikio, tikėtina, kad galite pastoti gana greitai, ypač jeigu jums nekyla problemų dėl ciklo pastovumo arba ovuliacijos. Visai tikėtina, kad pastoti galite per kelis mėnesius. Tačiau, jeigu jau nesėkmingai bandote pastoti daugiau nei 4–5 mėnesius, jums gali prireikti šiek tiek pagalbos.

Ar žinojote, kad net 70% moterų ovuliacija įvyksta ne ciklo viduryje, kaip kad teoriškai turėtų būti, tad labai dažnai poros bando pastoti netinkamu metu. Turint omenyje ir tai, kad nuo 25 metų su kiekvienais sekančiais metais galimybės pastoti sumažėja 5%, kiekvienas ciklas tampa gyvybiškai svarbus.

Kad nešvaistytumėte neįkainojamai brangaus laiko, galite į pagalbą pasitelkti šiuolaikinio mokslo laimėjimais ir tyrimais pagrįstus prietaisus - vaisingumo indikatorius, kurie tiksliai parodys jūsų vaisingas ciklo dienas ir net išskirs pačias vaisingiausias, kuomet tikimybė pastoti yra didžiausia.

Tyrimais nustatyta, kad geriausias ovuliacijos pranašas yra bazinė temperatūra, kuri ciklo pradžioje (folikulinėje stadijoje) yra gana žema, o su ovuliacija pakyla apie 0,2-0,4oC ir tokia laikosi antrąją ciklo pusę (liuteininėje fazėje). Lyginant su kitais simptomais, bazinė temperatūra yra objektyviausiai ir tiksliausiai išmatuojamas bei lengviausiai įvertinamas veiksnys. Nes pavyzdžiui gimdos kaklelio gleivių pasikeitimą turi stebėti ir įvertinti pati moteris, kiek ir kaip jos pasikeitė, ar išvis pasikeitė ir pan. Tam reikia ir patyrimo. LH (liuteinizuojančio) hormono matavimai ovuliacijos testais gali teikti nemažą naudą, kaip veiksnys indikuojantis greit įvyksiančią ovuliaciją, tačiau jo naudojimas turi nemažai sunkumų, reikia matuoti kelis kartus per dieną panašiu laiku, o LH testo (ovuliacijos testo) pagrindas yra reagentai, kurie reaguoja į LH hormoną. Kadangi tai yra standartizuotas produktas, jis negali būti tikslus visais atvejais, ypač kai dėl vienokių ar kitokių priežasčių yra pastovus padidėjęs ar sumažėjęs LH hormono lygis. Tyrimais nustatyta, kad LH hormono (ovuliacijos) testai pateikia klaidingus neigiamus rezultatus (ovuliacija įvyko, bet testas neparodė) nuo 9% iki 20% atvejų, ir 7,7% atvejų pateikia klaidingus teigiamus rezultatus (ovuliacija neįvyko, bet testas parodė priešingai). Tad LH hormono matavimas ovuliacijos testais gali būti gera papildomoji priemonė norint "pagauti" ovuliaciją, tačiau kaip pagrindiniam įrankiui jam trūksta tikslumo.

Aukščiau matomi vaisingumo indikatoriai - Cyclotest Baby, Daysy ir OvuSense - yra pagrįsti bazinės kūno temperatūros matavimais. Bazinė kūno temperatūra - tai žemiausia (ramybės būsenos) žmogaus temperatūra paroje. Paprastai tai nutinka miego metu, tad bazinė kūno temperatūra yra matuojama vos tik pabudus (pamiegojus bent 5 valandas), dar neatsikėlus iš lovos, tuo pačiu termometru, toje pačioje vietoje. Bazinė kūno temperatūra yra vienintelis kūno signalas, patvirtinantis, kad ovuliacija tikrai įvyko. Taip stebėdamas ciklą ir pritaikydamas įvairius statistinius modelius (kurie buvo surinkti iš daugybės tyrimų ir bandymų) vaisingumo indikatorius gali prognozuoti, kada ovuliacija įvyks. Taip pat vaisingumo indikatorius parodo ir vaisingų dienų "langą", t.y. tas vaisingas dienas, per kurias lytiniai santykiai tikėtina baigsis pastojimu, išskiriant ypatingai vaisingas dienas, per kurias tiesiog būtina veikti.

Kaip nuspręsti, kurio vaisingumo indikatoriaus jums reikia? Pateiksime trumpą apibendrinimą.

Vaisingumo indikatorius Cyclotest Baby - tai vokiškas vaisingumo indikatorius, kuris rinkoje yra jau labai senai, yra pripažintas ir plačiai naudojamas. Pagrindinis jo privalumas - tai galimybė šalia bazinės kūno temperatūros matavimo įvesti ir kito simptomo (LH hormono arba gimdos kaklelio gleivių) teigiamą informaciją, taip dar labiau tikslinant prognozes. Temperatūra yra matuojama po liežuviu. Pirmasis matavimas nustato matavimų "langą", t.y. +/- 2 valandas, per kurias reikės atlikinėti visus kitus matavimus. Apie būtinybę atlikti matavimą prietaisas praneš pyptelėjimu. Vienintelės naudojimo sąlygos - gana reguliarūs (iki 5 dienų svyruojantys) ciklai ir reguliarus miegas.

Vaisingumo indikatorius Daysy yra taip pat vokiškas vaisingumo indikatorius, kurio algoritmas veikia ir yra sėkmingai tobulinamas jau daugiau nei 25 metus, tad jo tikslumas nekelia abejonių. Pagrindinis jo privalumas - dydis. Jis yra neįtikėtinai mažas ir diskretiškas, tad be abejonės, jis keliaus su jumis visur. Kitas jo privalumas - mobili aplikacija, skirta iOS sistemai, tad jei turite iPhone telefoną, visą savo ciklą išsamiai peržiūrėti galėsite tiesiog savo telefone. Bet aplikacija nėra būtina, norint naudotis Daysy. Ir be aplikacijos šis vaisingumo indikatorius jums kuo puikiausiai kiekvieną rytą praneš ar ši diena bus vaisinga, ar labai vaisinga, ar nevaisinga. Temperatūra matuojama po liežuviu. Vienintelės naudojimo sąlygos - gana reguliarūs (iki 5 dienų svyruojantys) ciklai ir reguliarus miegas.

Vaisingumo indikatorius OvuSense yra D.Britanijoje sukurtas ir gaminamas vaisingumo indikatorius, kuris nuo kitų pirmiausia skiriasi savo naudojimo būdu. Juo temperatūra matuojama ne po liežuviu, o makštyje jums miegant. Tai yra skirta tam, kad vaisingumo indikatorius OvuSense galėtų pamatuoti kūno temperatūrą jums miegant kas 5 minutes ir taip pagal statistinius metodus gautų itin tikslią bazinę kūno temperatūrą. Tokiu būdu jums nereikia prisiminti pamatuoti bazinės kūno temperatūros rytais, galite visiškai atsipalaiduoti, o bazinės kūno temperatūros duomenys ir kreivė bei kartu ir ovuliacijos ir vaisingų dienų prognozė tampa itin tikslūs. Skirtingai nuo kitų dviejų vaisingumo indikatorių, OvuSense gali naudoti absoliučiai visos moterys, t.y. ir tos, kurių ciklai yra nereguliarūs. OvuSense anksčiausiai iš visų vaisingumo indikatorių pradeda rodyti vaisingų dienų prognozes. OvuSense taip pat gali padėti diagnozuoti policistinių kiaušidžių sindromą, net jei jo simptomai yra labai lengvi ir jūs net neįtariate juo sergant, o tai yra rimtas sunkumas bandant pastoti. Taip pat OvuSense yra vienintelis vaisingumo indikatorius rinkoje galintis nustatyti, kad ovuliacija neįvyko! To negali joks kitas prietaisas. O tai yra rimtas signalas jums, kad reikia imtis papildomų priemonių ir veiksmų, kad nebūtų švaistomas brangus laikas.

Tad reziumuojant, jei jūsų ciklai yra reguliarūs (svyruoja ne daugiau 5 dienomis) ir jūsų miegas yra reguliarus, dirbate ne pamaininį darbą, galite rinktis bet kurį iš aukščiau paminėtų vaisingumo indikatorių, jie visi yra tikslūs ir geri. Jei norite papildomai stebėti gimdos kaklelio gleives ar LH hormoną ir tai taip pat pateikti įvertinimui kaip papildomą informaciją apie jus, rinkitės Cyclotest Baby vaisingumo indikatorių. Jei norite, kad niekas net neįtartų, kas padėta prie jūsų lovos ant naktinio stalelio, jei norite visiško diskretiškumo ir kompaktiško dydžio - Daysy vaisingumo indikatorius jums puikiai tiks. Tačiau, jei jūsų ciklai nereguliarūs, dirbate pamaininį darbą, miegate nereguliariai, įtariate, kad turite ovuliacijos sutrikimų ar sergate PKS, jau ilgą laiką jums nesiseka pastoti, esate vyresnė ir jau visai nebeturite laiko skirti prietaisui "susipažinti" su jūsų ciklu, rekomenduojame įsigyti vaisingumo indikatorių OvuSense.